Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PEUGEOT407 NAVIGATSIOONI TARKVARA CD

21:21 23.05.2018
marisliig29
Peugeot407 navigatsiooni tarkvara cd
Tere kas keegi palun oskaks anda nõu kust ma saaksin Peugeot 407 2007a navigatsiooni tarkvara cd plaati?
21:37 23.05.2018
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Re: Peugeot407 navigatsiooni tarkvara cd
10:39 24.05.2018
ahhhhhh (registreerimata)
Kas keegi sõidab nende auto originaal navide järgi?
Tean mitu inimest,kes tahtnud saksamaale minna ja lõpetavad Kaliningradi piiripunktis....
Siis helistavad minule,kuhu edasi minna.Ikka tagasi,kui viisat ei ole.
11:22 24.05.2018
... (registreerimata)
tänapäeval on nutiseadmetele saada kordi paremaid naviäppe kui need vanad tehase omad.
11:29 24.05.2018
k... (registreerimata)
Praegu veel saab androidile alla tõmmata tasuta Here- ajakohane ja eestikeelne. Samuti saab android telefoni ilma võrguta navigeerima õpetada. Sinnasamasse saab tõmmata kiiruskaamerate äpi, mis väga hästi vähemalt eestis töötab. Igal kiiruskaamerate äpi käivitamisel WIFI või mobiilse neti levialas laetakse uued kaamerad juurde.
17:54 24.05.2018
63amg (registreerimata)
need igasugused nuti-tuti-pluti seadmed ei kõlba kuhugi! nendega võite kodus diivanil mängida ja vaadata kus on lähim maxima! autos on kõige mugavam kasutada originaal navi!
19:10 24.05.2018
63amg (registreerimata) - eksid, nett euroopas olematu hinnaga, 7700km wazega läks alla 500M, waze jälgib liiklusinfot ja kiiruskaameraid, teeäärseid mente, leedus juba 4 keskmise kiiruse ala, itaalias nägin pikimat 40km lõiku keskmise kiiruse kaamerale, ükski tehase navi ei paku sellised mugavusi
19:33 25.05.2018
jee.kim (registreerimata)
Miks Te neid mente ja kiiruskaameraid kardate- olete mingid liiklushälvikud või tagaotsitavad?
19:55 25.05.2018
jee.kim (registreerimata) - kui liigelda ainult ühistranspordiga siis jääb see tõesti arusaamatuks
17:09 26.05.2018
63amg (registreerimata)
lääne Euroopas kasutatakse teisaldatavaid kaameraid.ei saa neid tutitelefone usaldada.kõige mugavam on kasutada ikka orig. navi.ma ei salli seda pihku mahtuvat hiirtekino
17:18 26.05.2018
ja kui lähed kuhugi linnapeale jalutama , kakud tehasenavi kaasa? eriti jama on tesla omanikel kes on sunnitud kasutama google mapsi navigeerimiseks
17:20 26.05.2018
lääne Euroopas kasutatakse teisaldatavaid kaameraid - üleeelmine nädal seisis üks kolmjalg bauskas mendimaja vastas, wazes ilusti kirjas kui teeäärse patrullina
18:45 26.05.2018
... (registreerimata)
keda huvitavad kaamerad, st kihutamine, keda huvitab kuskile kohalejõudmine. igaühel omad huvid. mis puutub pihku mahtuvasse hiirtekinosse, siis 63 pole ilmselt näinud näiteks tahvelarvuteid, mida saab osta erinevates suurustes ja millega võid tõesti kasvõi linna peal ringi kõndida ja huviväärsustega tutvuda.
18:55 26.05.2018
vanauss (registreerimata)
niipalju kui ma olen Waze kasutanud estlandis siis täits tubli abimes. telefuniga mugav ka kasutada. mitte et tihti vaja olnöks. eraldi navi tomitomi võin kasutada välisriikides. seniks hallitab sahtlis. mitte et teda tihti vaja olnks. davaliselt ma ikke tean kuskanti mul minna tarvis mamötlen. mõistusega inime vaatab kaardipeal enne starti kus ons sihtpunk. minetea mis juhtub sõiduaig.
19:05 26.05.2018
jee.kim (registreerimata)
Ära seleta, Su vana Audiront ei lähegi nii kiireks, et mingi kaamera tast pilti teeks!
Ja igivana tehnika kummardajana, peaksid Sa autos hoopis kettaga lauatelefoni kasutama...

PS! Teema on ikka väga lappama läinud....
15:12 27.05.2018
63amg (registreerimata)
kui olen huvireisil võõras linnas,siis kasutan kohaliku kaarti,kus kõik vajalik peal on.pole vaja midagi laadida,ega eraldi kotti toppida.nb. mina nt. neid üleõla pedekotte ei kasuta.
16:33 27.05.2018
63amg (registreerimata) - tubli, paber ruulib!
17:20 27.05.2018
... (registreerimata)
kuidas neid paberkaarte sõidu ajal vaadata? või kõrvalistuja on kaardilugeja?
17:23 27.05.2018
peatad kinni ja vaatad, ohutus ennekõige, eriti lõbusaks läheb pimedas ja vihmase ilmaga suurlinnas seigeldes väsinud peaga, lausa seikluseks muutub asi
22:14 27.05.2018
63amg (registreerimata)
sõites kasutan orig. navi,kui keegi ikka veel pole aru saanud!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.