Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ARK-I EKSAM PÄRNUS

20:43 23.08.2018
Anne42
ARK-I eksam Pärnus
Nii eksami sooritajad,millised arvamused on teil Pärnu Ark-i eksamineerijate kohta? Mis arvate Taavo Tikkist ja teistest? Endal viimane üritus kripeldab,kui saan vastuseid,tuleb ka vastus miks!
14:02 01.09.2018
R (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Rein Näkk on enam jaolt mõistlik eksamineerija, meelega midagi ei korralda, juhised andis õigeaegselt . Harjutused oli tagurdamine pöördega paremale ( Raba kandis), parkimine omal valitud viisil ja piiratud alal tagasipööre ( Vana-Pärnus).
Teised pidid hujjarid olema.
15:11 01.09.2018
Aulux (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Näki Rein ok mees, kõige suurem huiar on kõrvarõngaga härra - Ivar.
21:30 25.09.2018
xxxxo (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Miks siis kripeldama jäid? Üldiselt, tõesti on nii, et ainuke normaalne inimene on Pärnu ARK-i juhataja Rein Näkk, ja teised, noh, Tallinnast üle tulnud jumalad, kes arvavad, et enne ja pärast sõitu võib eksami sooritajat irooniliselt low key mõnitada. Aga pole midagi, load käes, kaebus peale, enne ära tee midagi, jutud kohe liikvel.
06:27 26.09.2018
............... (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Ei tea, Ivariga kokkupuude olnud CE, eksamil. Pigem kiitis sõitu kui laitis, eks see hoiak sõltub kindlasti ka reaalsest oskusest. Hinnatakse kindlat, sujuvat ja ettenägeliku sõitu.
08:33 25.10.2018
L.E. (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Sõitsin Harriga. Ei ole ühtegi halba sõna öelda ta kohta. Neutraalne aga julgustav olek, pigem sõbralik isegi. Kuna sõitsin minu jaoks võõras linnas siis oli korralik närv sees aga eksaminaator vähemalt seda ei suurendanud. Samuti juhtis sõidu ajal mu tähelepanu väikestele puudustele mu sõidus. Sain eksami sooritatud ja olen rahul ning isegi kui oleks mittesooritatud tulnud siis eksaminaatorile poleks midagi olnud ette heita.
16:04 05.12.2018
nii on (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Kui saad eksamineerijaks Ruuto, siis ole valmis kõige kohutavamaks autosõiduks oma elus.
Kui valmistud hoogu maha võtma, et veenduda, kas paremalt tulev teeots on parem käsi või anna teed, siis võta teatavaks: ''See on eksam, mitte õppesõit!!!''
Kui sa ringteel ei keera ette veoautole, siis tea, et: ''Sa oleks ammmmmu jõudnud juba, sa takistad liiklust!!!'' samas kui sekkud liiklusesse hoogsalt ja sujuvalt: ''Sa sõidad ette ju!!!!''
Kui sa eksamil sõidad maanteel 90ga ja bemari 130ga mööda tuhiseb kõigist, siis tea: ''Sina pead kiirendama, mitte teised ei pea sinu pärast pidurdama!!!''
Ja üleüldse, kui teed mõne harjutuse eksami ajal ära, siis pärast võib ta veel arvamust muuta! ;)
Teiste kohta ei ole midagi halba öelda, mõistlikud ja oskavad inimese moodi suhelda.


16:12 01.01.2019
Anne 42 (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Tegin siis neljanda korraga ära eksami! Eksamineeris Harri,super rahul temaga!Tikki mu arust kas tahtlikult aga noriv! Info kohaselt paljud temaga hädas olnud!
14:08 05.12.2019
Kurbuuu (registreerimata)
Re: ARK-I eksam Pärnus
Kukutas mind ka läbi sp pani mind kuskile kitsasse kohta parkima, parkisin küll joonte vahele, aga teisele atole liiga lähedale, kuigi see teine auto oli ise ka joone lähedal. Aga vot härrale ei sobinud. Esimese katse tegin valesti täesti , möned mm olid öhust üle joone ja siis leppisin ise et on viga, aga vot teist korda joonte vahele saades, siis imestasin küll et läbi kukutas, ühtegi muud viga mul ei olnud. :D Ivar Ruuto siis. Kirjutasin ka kirja ARKI et tunnen et ülekohut tehtud ja kiuslikuklt läbi kukutatud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.