Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KIILANEMISEGA VÕITLEMINE - KÜSIMUS HÄRRASMEESTELE

19:06 04.01.2019
kulupea
Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Kas kasutate mingeid lahendusi juuksekaoga võitlemiseks? On ju olemas teaduslikult tõestatud aine minoksidiil, mis stimuleerib juuksekasvu. Samuti on olemas hormoonravi jne. Ning loomulikult ka väga kallis, kuid kõige paremat tulemust andev juuste siirdamine (kasvõi Elon Muski näitel).

Kas keegi on mõnda nimetatud meetodit proovinud? Või siis vastupidi - olete leppinud asjade loomuliku käiguga?
20:28 04.01.2019
... (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
ainult juuste olemasolu ei tee veel meest meheks. aga eks alaväärsuskompleks väheste juuste pärast on ka muidugi probleem ja stressiallikas ning võimendab väljalangemist veelgi. talvel võib karvamütsi kanda, suvel sombreerot ja siseruumides trendikat kaabut.
20:35 04.01.2019
kah kulupea (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Olen üle 20 aasta poolenisti kulupea. Ei viitsinud hakata mässama imerohtudega ja nende peale kulutama. Lihtsam on juukselõikamis masina 3mm kammiga üle käia ja ülejäänud žiletiga. Lihtne ja raha jääb taskusse. Palju inetum on see kui kiilanev mees viimaseid allesjäänud salkusid üle pea kammib.

Poeta mõni pisar ja mine eluga edasi. :)
21:00 04.01.2019
Ahv86343 (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Mõnel on juuksed pähe tagasi kasvanud, kui on eluviise muutnud. Alko ja suits maha. Mõõdukalt sporti. Toitumine korda. Arvatavasti mõjub see ka nagu hormoonravi.
22:38 04.01.2019
vellu maalt (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
mul ka sisekumm paistab....las ta olla
20:50 13.01.2019
Jukuuu (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Tuleb sibulamahla kasutada. Läheb küll rohkem rahvameditsiini alla, kuid pidavat aitama :)
13:26 31.01.2019
Deus
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Kiilanemise aeglustamine käib Q10 ja vitamiinide kaasabil aga praktika näitab, et kui juba kiilaned, siis lõpuks on sul kaks võimalist, kas Hulk Hogan või Bruce Willis.
16:34 31.01.2019
... (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
võib ka lohutada sellega, et lollid juuksed lähevad targast peast minema.
19:05 07.02.2019
pähnapea (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Kui raske raha eest juuksed pähe saaks, siis miks nt. Trump sellise soenguga ringi käib.....
20:17 07.02.2019
vanames
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Ma ei saa aru mida sest nii põdeda, minul on nii tihedad ja paksud karvad et korra kuus ajan täitsa siilikaks ja nii käingi, kui vähe pikemaks kasvavad siis peab pea iga päev pead pesema, kohe lähevad juuksed mustaks ja peanahk hakkab sügelema.
Oleksin parema meelega kiilas, kuna minu eas juba jumalast pohh milline välja näed.
Sõbral oli juba 30 aastaselt pealagi paljas ja nüüd pea päris kiilas ja on eluaeg sellele vaatamatta naiste magnet olnud :) Nüüd varsti 60.
Kõik naised tal olnud positsioonikad ja 10-15 aastat nooremad. Kuigi pole ta mingi rikkur, tavaline autojuht. Nüüd alles maha rahunenud ja elab koos juba mõne aasta ühe endast 10 aastat noorema ärinaisega.
Niiet pole see paljas pea miski näitaja kui ise mees oled.

Muudetud 7.2.19 20:20

22:31 07.02.2019
emaannapadruneid (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Briljandi peal sammal ei kasva, aga oina peas on villa küll. Nii olevat kunagi Lenin vastanud Stalini tögamisele. Aga hea soovitus käis siit juba läbi - poeta mõni pisar ja mine eluga edasi. Parimat...
12:33 08.02.2019
............... (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Aja pea paljaks ja kogu lugu. Aga eks ikka nutetakse taga seda mida pole. Viimased 20 aastat pole juuksuris käinud vaid ise lõiganud, masinaga paljaks ja suvel ziletiga üle. Mõnus, lihtne elu. Ei mingeid juuksureid, ei mingit kammimist ega muud jama, sõltumatus juuksurist. Lisaks selle ajaga vist päris kena kopika säästnud(mitte et see raha nüüd alles oleks ja kuidagi oluline)
Aga kui tõsine mure ja soov siis külasta meeste arsti. Foorumi kaudu sul keegi midagi kasvama ei pane ja kui raha palju siis lase istudada (Rooney, Hamilton, Trump jne )
11:34 16.02.2019
norwood3 (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Kui tõsiselt huvitab, siis on olemas foorum "hairlosstalk.com", seal on see teema küll nii pulkadeks võetud , et lugemist jätkuks aastateks. Põhiline aga on see, et siiamaani tegelikult täpselt ei teata, mis seda põhjustab ning ka ravi ei ole veel silmapiiril ning kas üldse tulebki. Juuksesiirdamine aitab, kuid edaspidi tuleb ikkagi dht vastast tabletti võtta, muidu juhtub nii , et siirdatud juuksed jäävad, kuid loomulikud langevad edasi ning pärast jääb imelik tutt keset pealage püsti. Samas see tablett jällegi võib tekitada meestel potentsi häireid ning võib tekkida güno, ehk siis rindade suurenemine jne. Ise olen kiilanemise skaalal umbes norwood3 ning on ütelus, et life ends after norwood 3. Põhimõtteliselt kui juuksed pikad on ja ettepoole kammitud, siis kes teemaga kursis pole, ei saa arugi, et kiilanemine toimub. Järgmine aste, norwood 3.5-4 aga on juba aru saada. Saan aru täielikult noortest meestest, kes juba varakult kiilanevad. Vastupidiselt üldlevinud arvamusele, naised ei ole romantikud, keda võiks shakespeare sonette kõrva sosistades voodisse meelitada, vaid tegelikult naised on väga pragmaatilised ja vaatavad esmajärjekorras välimust(geenid) ja seejärel rahakotti. Kuna ise ma ei kasuta tablette, siiski ma ei ole päris käega löönud ja alternatiivsetest meetoditest kasutan "scalp exercise". Põhimõtteliselt on see peanaha liigutamine otsmiku ja pea tagaküljel olevate lihaste abil. Kui neid kordamööda pingutada, siis hakkab peanahk edasi-tagasi liikuma ja loodetavasti see parandab vereringet jne, mis juuksekasvule positiivselt mõjuda võiks . Kas sellest ka reaalselt midagi kasu on, näitab aeg. Praegu olen tõsisemalt teinud 2 kuud, hommikul ja õhtul ca 15 min , kuid kuna juuksekasvu tsükkel on väga pikk, siis tulemusi võib näha alles 8 kuu või aasta pärast, kui juuksefolliikul alustab uut kasvutüklit. Siis on võimalus, kas juuksekarva läbimõõt jääb samaks, väheneb või suureneb. Kiilanevatel meestel see väheneb iga korraga ning lõpuks ei ole silmaga seda enam enam näha.
13:20 16.02.2019
... (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
arvestades sellega, et evolutsiooni jooksul on enamus karvkatet nagunii kehalt kadunud, siis juuste täielik kadumine on vist veel vaid aja küsimus- praktilist vajadust nende järgi ju enam ei ole. samas keegi ju siiani täpselt ei tea, mismoodi tänapäeva inimene üldse tekkis ja kas tema esialgne looduslik olek oli täielik karusnahaga kaetus või tekkis ta hoopis mingite laborikatsete tulemusena sellise poolkarvasena.
23:54 19.05.2020
Asd983357 (registreerimata)
Re: Kiilanemisega võitlemine - küsimus härrasmeestele
Peaks ikka seda FUE asja Proovima Pilus kliinik viimsis. Naiteks.
Voi medicemos UK-Belgias.!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.