Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PASSAT B6 2.0 110KW KAPOTI ALL VILISEB

12:05 16.02.2019
KarlaM
Passat b6 2.0 110kw kapoti all viliseb
Oskab keegi öela, milles asi. Kohe külmalt ei vilise, peale mõningast mootori töötamist hakkab pihta. https://youtu.be/e7Bqwn2dzqA

Kas ohtlik asi. Oleks vaja hädasti kohe ka pikem sõit ette võtta, kas tasub riskida või pole hullu?
18:02 16.02.2019
... (registreerimata)
Re: Passat b6 2.0 110kw kapoti all viliseb
ja kui pöördeid anda? kustkohast hääl tuleb?
19:07 16.02.2019
looder23
Eks ta mingi pöörlev asi ole. Kui hull on asi, selgub siis kui laiali lendab. Juhtub see täna, homme või aasta pärast, seda ei tea. Rihmarulliku jaoks tundub hääl liiga toores. Kliimapump, roolivõim, genekas? Rihmad lõdvaks lasta ja logistada. Või asju järjest elimineerida.
22:51 16.02.2019
qwertyzxcvbnm45524 (registreerimata)
kui siduri põhja vajutad, kas siis ikka viliseb? kui ei siis survelaager kui ja siis ma ei tea.
08:41 17.02.2019
Rihmarullik (registreerimata)
Krooniliselt kuiva ja nässus laagriga rihma ülejooksurulliku, pingutusrulliku hääl.
Nii mulle kogemuste põhjal tundub.
Metallist rullik võib kaua nii karjuda, aga plastikust rullikus sulatab kuum laager rulliku üles, laager läheb tsentrist välja või viltu jooksma ja siis hakkab nalja saama.
Tavaliselt õnneks on see genekarihma rullik.
Maksab kopikaid ja ma olen metallrullikutesse isegi uusi laagreid pannud, kui kole kiire on ja rullikut kohe, nt pühapäeval võtta pole.
11:35 17.02.2019
Eelmisele (registreerimata)
Tavaliselt on koos genekarihmarullikuga pees ka pinguti, sest aeg teeb oma töö. Hind pole midagi hullu ja on suhteliselt lihtne vahetada. Samas võib tegu olla ka kliimapumba otsalaagriga.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.