Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAS ISE VÕIB RAADIOT VAHETADA?

17:29 31.03.2019
aqarwaen
kas ise võib raadiot vahetada?
selline kysimus,et kas ma tohin ise raadio ära vahetada oma kodus?tuttuvad targutavad,et kui ise vahetan raadio välja,siis tehase garantii ei kehti ja esindus ei ole kohustatud enam ei mingit remondi tegema garanti korras...kas see jutt on tõsi voi on see mogi vale,mida minu tuttavad on pantud uksuma auto einduses,mingite müügi meeste poolt??
tahan ise auto radio autost valja vahetada,sest arvan ma arvan et autoesindus paneb pool hinda juurde tegilikule radio vahetusele..
põhjus miks valja vahetan,sest mingi mottetu cd lugeja on olemas aga usb porti ei ole olemas radiol.ja mulle ei meeldi olla vanamoeline ja koguda cd pahna et endale kappi tolmu koguma..
17:52 31.03.2019
tiit_ (registreerimata)
Re: kas ise võib raadiot vahetada?
Nagu tavaliselt. Ei ole marki, aastat, mudelt jne.
18:26 31.03.2019
hoiojp (registreerimata)
Võiks alustuseks õppida normaalselt kirjutama.

Kui sa nii kõva mees oled, siis vaheta see raadio ära, garantii ei laiene pärast ainult audiosüsteemile.
18:30 31.03.2019
stammer (registreerimata)
Seda uuri pigem automüüja käest. Huvitav, millisel tänapäeva garantiilisel autol puudub USB?
20:40 31.03.2019
hkljkl (registreerimata)
6 aastat vanal kial?
20:52 31.03.2019
............. (registreerimata)
Mis sa selle USB auguga ikka majandad nagu ürginimene, tänapäevane on taskust üle BT muusikat internetist streamida.

Sul sellised pisiasja on ka meeles, et juhtmete jaoks on tihti vaja üleminekut margispetsiifiliselt universaalpistikule? Selliseid pisiasju, nagu roolil olevad makinupud ei ole? Päris niisama ja suvalise makiga neid tööle ei saa. Originaalmakk on DIN mõõdus? Enamus tehasemakke tänapäeval ei ole ja vajad ka paneeli üleminekut.
21:22 31.03.2019
aqarwaen
endal usb selle parast vaja,sest mull muusikat mälupulga peal kokku umbes 230g.hoian oma muusikat 256g SANDISK EXTREME PRO pulga peal
15:47 01.04.2019
oluliselt (registreerimata)
lihtsam on see muusika sealt mälupulgalt omale telefoni tõmmata ja edaspidi BT-d kasutada. Kaob vajadus maki vahetuseks. USB ja mälupulgad on juba üleeilne päev.

Ja maki vahetus, nagu juba mainiti, ei olegi nii lihtne. Erinevad adapterid, et originaaljuhtmestikuga ühendada. Kui on roolil nupud, siis nendele ka eraldi adapter jne. Ühesõnaga päris kallis on. Tööaeg on töökojas 2-3 tundi, nii et sellega hoiad parimal juhul umbes 100 euri kokku.
19:39 01.04.2019
... (registreerimata)
Ma ei saa aru miks peab alati keegi mölisema keeleoskuse pärast, kui on aru saada, et Eesti keel ilmselt ei ole emakeel?
22:30 01.04.2019
karvanejakole
Kas mõnes keeles algab lause väikese tähega? Peale koma ja punkti ei ole tühikut?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.