Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AMORTISAATORID SACHS VS KYB

22:39 19.05.2019
opelivana
amortisaatorid Sachs vs KYB
tere,

Kummaga on rohkem probleeme, Sachs`i või KYB`i gaas-õli amortidega? Kuna objektiivset failing ratio`t pole võimalik hankida, siis ootaks teemaga kokkupuutuvate heade foorumikülastajate kogemusi.
Probleemina määratleme amortide nn. kolisemist-kobisemist, õli lekkimist, keevisosade äramurdumist (väidetavalt pidi ette tulema) vms.

tänud ette!
08:43 20.05.2019
raamistik (registreerimata)
Re: amortisaatorid Sachs vs KYB
Tere.Mõned aastad tagasi paigaldatud Sachsid läksid läbi 10000 km-ga.Ühekorra garantiikorras vahetati,teisel korral kui jälle läksid panin Monroed mis sõitnud juba 80000 ja siiani korras.Uued Sachsid jube jäigad ning kvaliteet alla läinud,kuigi originaalina all olnud olid palju pehmemad ja vastupidavamad.
Samuti head kogemused Kyb-ga.Monroesse suhtusin algul eelarvamusega kuid tagantjärgi olen väga rahul.
13:09 20.05.2019
PS (registreerimata)
Paljud pretensioonid tekivad ka puudulikust paigaldusest. Ei järgita paigaldamisjuhiseid..

Minu arvates pole vahet, kas KYB või Sachs. Peaks jälgima seda, et mis tüüpi amorti konkreetselt autole pakutakse. Mõni tootja pakub konkreetsele mudelile ainult õliamorti, teine samas ainult gaasi, kolmas ainult mingit eri, paremate omadustega "premium" tooteliini amorte. Täiesti meelevaldne näide - näiteks võib KYB pakkuda mingile Hondale näiteks ainult OE-le vastavat õliamorti, Sachs ainult tavalist gaasamorti, aga Monroe vaid parandatud omadustega (jäigem/kiirem/pikema garantiiga) Reflex seeria amorti. Hinnad on muidugi ka erinevad..
18:12 20.05.2019
63amg (registreerimata)
kyb-i ei paigalda mina oma masinale isegi siis, kui tasuta antakse
18:41 20.05.2019
opelivana
63amg, millest sinu seisukoht lähtub? On sul olnud KYB´iga jamasid?
19:43 20.05.2019
......... (registreerimata)
Panin oma autole kunagi KYBid ja sada tuhat sõitis probleemideta, siis müüsin maha, niiet kaua nad veel kestsid, ei tea.
23:46 04.06.2019
qp (registreerimata)
Kah oma Audile kord ostsin Kybid. Peale installimist hakkas auto rohkem hüppama kui vanadega. Müüja väitis kah, et valesti paigaldatud... Kas tõesti panin nad tagurpidi alla? Lõpuks vanad tagasi ja KYBid sinna poodi kust tulid.
Edaspidi olen kasutanud vaid Monroe ja Koni amorte kuigi viimaseid raske igale mudelile saada ja kallid ka.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.