Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SOOVITAGE SURVEPESURIT

15:16 16.06.2019
miki78
Soovitage survepesurit
Palun soovitage korralikku survepesurit, mida osta.
Tahaks omale saada soodsa hinnaga kuid samas
kvaliteetset pesurit.
16:02 16.06.2019
miki78
Re: Soovitage survepesurit
Kas Bauhof'ist on mõtet osta selline näiteks:
Link - https://www.bauhof.ee/et/autokaubad-ja-ladustamine/survepesu
r-karcher-k-2-basic-572153

Või peaks võimsam olema?
17:11 16.06.2019
stammer (registreerimata)
Oleneb mille jaoks. Kui lilli kasta siis jah. Autopesuks jääb nõrgaks. Üldiselt Kärcherit ei soovita. Kärcher pole enam see, mis vanasti. Uuema, 2 aastat vana K5-ga omal kurb kogemus Viisin garantiiremonti ja öeldi, et aega läheb umbes 2 nädalat või kauemgi. Loomulikult ei olnud mingit garantiid. Seal oli järjekorras igasugused- nii odavaid kui kallimaid. Vanad Kärcherid olid vastupidavamad kui nüüdsed uuemad (ilmselt kasutatakse kõikuva kvaliteediga odavaid hiina juppe). Mida siis soovitada? Aga ei teagi. Võid prooviks odava ka osta ja siis tõhusama ja kallima ja siis jälle omakorda veel tõhusama ja kallima ja lõpuks on rivi survepesureid ehk iga pesur mingiks otstarbeks.
17:55 16.06.2019
Navara3000 (registreerimata)
Omasin kahte Kärcherit ja kolmanda ostsin Nilfiski. Nilfiski nüüd 5_6 aastat olnud ja sellega olen rahul. Kärcheritel oli koguaeg midagi pees.
19:25 16.06.2019
ahhh (registreerimata)
Osadel inimestel on kõik asjad koguaeg pees.
Lolle leidub kuhjaga.
Mul naabrimees sõitis lagedale järjekordse mõtteteraga,et talvel peale kasutamise lõppu tuleb panna 30 sek ilma veeta käima,siis on masin tühi ja ei külmu ära. Luges foorumist.
Ma ei tea kas ta nii tegigi sügisel,aga see aasta pole teda survepesuriga pesemas näinud.
19:32 16.06.2019
ahhh (registreerimata)
Tahad pesta siis osta K5 ,see Bauhof K2 on paras murukastmiseks.
Mul tuleb trassivesi ka sama survega kui väike odav survepesur annab ......
Ja lisaks pesurile tuleb osta ka kohe voolikule vahele filter. Siis masin kestab.
Mul on juba aastad K5 .
22:28 16.06.2019
hlm (registreerimata)
Mul sihuke, https://www.galador.ee/1868-survepesurid/4847868-nilfisk-e-1
45-4-9-x-tra
ei mäetagi peast kaua olnud, mitmeid aastaid ikka. Probleeme pole olnud ja peseb korralikult.
10:14 17.06.2019
shushimon (registreerimata)
Ei soovita neid odavama otsa Kärchereid - jupid kõik plastikust. Parandamine läheb kallimaks, kui uue ostmine. Ja võid kindel olla, et laguneb ära. Põhimõtteliselt ühe korra masinad. Alla K5 pole mõtet ilmselt vaadata.
17:10 17.06.2019
khm (registreerimata)
Soovitan julgelt osta Stihl firma survepesureid, need kordades kvaliteetsemad kui Kärher!!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.