Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LAND CRUISER 150

22:22 30.06.2019
georgjoo
Land Cruiser 150
Tere!

On tekkinud huvi esimeste aastate 150 kere Land Cruiser'ite vastu. Küsimused on järgmised:
- kumba eelistada; kas 127kW või 140kW mootoritega eksemplare (kui ma saan õigesti aru, siis lahjem on pärit 120 pealt?)
- Kui töökindlad nad tegelikult on? Huviorbiidis olevate masinate läbisõidud ~150000 - ~200000km, plaan omada vähemalt 3a ning hinnapiiriks seaks €20000 +/- 1000 -- tänu lisandunud kinnisvarale suuremat summat momendil auto alla panna ei raatsi.

Omasin 5a 3.0TDI A6 C7't seega sooviks nüüd natukene vastupidavamat nelikveoga autot, millega ei pea niivõrd tihti klaasmaja külastama. Kunagi krooniajal sai natukest aega omatud nii 90 kui 120 Länkarit ehk sõidu"mõnu" jms. ei tohiks üllatusena tulla kui võrrelda eelnevalt omatud keskklassi sedaanidega. Kuid siiski on igasugune info antud maasturi kohta (plussid-miinused) teretulnud!
22:51 30.06.2019
passati omanik (registreerimata)
Re: Land Cruiser 150
mis sellel audil siis viga on et länkarit vatad. ise oman 4ndat aastat c6 kerega a6-te 3.0 tdi 171kw ja 2008 aasta oma. ma ei kurda üldse . järgmisena vast silmapiiril q7 4.2 tdi. a edu länkari otsingul.
00:54 01.07.2019
arvamys (registreerimata)
Landcruiser 150 on traktor .Kui oled harjunud sõitma Audiga siis see pole sinu jaoks.
Kütusekulu suur,lausa masendav kiiremalt sõites.
auto on paras veereda 90 ga suurema kiirusega vedel sült teel. Mootor on täiesti jõuetu selle raske kere jaoks.Esimeste aastate LC 150 on 3,0 edasi uuemad on täiesti lootusetult nõrk 2,8.
Kardaanid hakkva vibrama paarisajase läbisõidu juures. Salong on vanamoodne ja igav. Hinnad kõrged ja pahatihti niru varustusega.
Maastikul sõidab hästi.
02:38 01.07.2019
georgjoo
passati omanik: Audi oli suurepärane auto, kui töökindlus välja arvata. Kast andis 130000km peal otsad, kett hakkas külmkäivitusel vinguma ning 170000km juures tuvastati leke pluss veel muud nipet-näpet. Kui oled C7 3.0TDI’ga kursis, siis tead, et mul läks isegi veel hästi. Käsutasin C6 2.4 bensiini aastast 2006 kuni 2014 ning see oli terve aja vältel praktiliselt probleemivaba.

arvamys: Sõiduomaduste jms. poolest juba tean milline see Länkar on - huvitab rohkem vastupidavus.
06:14 01.07.2019
Dt (registreerimata)
Hooldasid ka seda audit või? Käigukastis peab aeg-ajalt õli vahetama, kui on automaat.
07:40 01.07.2019
... (registreerimata)
et siis länkar on ainus valik peale audit? kas lisandunud kinnisvara asub soos?
11:05 01.07.2019
georgjoo
Dt: Ei hooldanud. Raha jätkus vaid autoostuks ning paar-kolm korda kuus sain ehk midagi paaki ka tangitud.

...: Uus kinnisvara asub Tallinna kesklinnas - linnas sõitmiseks punn juba olemas, aitäh muretsemast. Äkki oskate midagi peale Länkari ehk soovitada? Kriteeriumid: Toyota; nelikvedu; diisel; automaat; hind kuni €20000 ning parketikat ehk RAV4 ei soovi, ei tohiks ju raske olla?

11:39 01.07.2019
. (registreerimata)
Sellist autot mina Eestist ei ostaks. Odavad on lihtsalt hooldamata ja kallimatega on nii et lagunevad meie teedel hirmsalt. Tuttav ostis ja hiljem kirus, nüüd sõidab Dusteriga :)
11:53 01.07.2019
... (registreerimata)
no kui kriteeriumid on paigas, siis mida veel teemat teha- mine ja ostagi kriteeriumite järgi. kui 20 tonni taskus sügeleb vana auto jaoks ja miski muu ega uuem ei kõlba, pole meil võimalik aidata. mis võimsusesse puutub, siis rohkem on alati parem, eriti suurte autode puhul.
12:12 01.07.2019
td (registreerimata)
Toyota v8 soovitan.seejärel unustad igasugused 150 ära.
12:26 01.07.2019
................ (registreerimata)
Oled sa länkariga üldse sõitnud. Sakslase omanik üldisel hakkab jaapani autos oksele, odav plastik, nupud on muutumatuna peale seda kui neid isegi Carina E peale topiti. Oksele ajab aga mine proovi, peale proovisõitu ma arvan et sa mõtled ümber(kas kunagi jaapanlane suudab mõne mugava istmega hakkama saada ja ükskord ometi kvaliteetse salongi ehitada)
14:41 01.07.2019
viimasele (registreerimata)
Eimmaksa üldistada. Jaapani ja Jaapni autol on vahe sees. Näiteks Honda või uuemal Mazda salongil pole häda midagi. Istmed on mugavamad kui mõnel sakslasel.
15:09 01.07.2019
GM (registreerimata)
Mis Hilux välja jäi?
15:13 01.07.2019
... (registreerimata)
hiiluks ju talupoja auto. inimesel, kel otsesed seosed talina kesklinnaga, ei kõlba sellisega sõita.
15:59 01.07.2019
Amaroki müüja (registreerimata)
Võta Amarok ja naudid sõittu, minu pma ka siin a24 üleval, 210tuhhi sõitnud
16:16 01.07.2019
nojaano
Olen sõitnud viimase aasta lc 150-ga ja enne seda pidanud kolme 120-t ja ütleks ühtegi halba sõna,tööloom on tööloom.Kui sa oled taga proovisõidu teinud ja meeldis,mine ja osta ära ja niisama lihtne see ongi.Ja üks asi veel,miks ma olen lc-ga sõitnud ja pidanud on hind millega sa ta mõne aasta pärast ära müüd,võrreldes sellega millega ostsid.Nüüd audi meestele,olen sõitnud lc-ga kolmsada viiskümmend tuhat kellale ja omanud ka Audi Q7-t,mille läbisõit oli ligilähedane,siis see Q7 oli nagu halb unenägu,sest üks krt.jama ajas teist taga ja see oli õnnelik päev,kui seal armatuuris midagi ei põlenud ega vilkunud .
17:00 01.07.2019
................ (registreerimata)
Vastupidavuse üle ei vaidle, see on teine deela. Ega väga midagi tõesti laguneda ei saa kui tehniliselt ja oma lahenduste poolest 80-90ndate algusest.
Meie saksast toodud autode põhi mure on see, et nad pole mitte 250 000 sõitnud vaid tugevalt üle poole miljoni, sealt hakkab igasugune asi väsima.
Vastupidavus räägib tõesti LC ja Hiluxi kasuks, samas sakslastega võrreldes on parajad tööautod(mugavus)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.