Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: EDEVAD LINNUD

20:21 06.07.2019
Kärss
Edevad linnud
Foorumis on teemasid kassidest-koertest ja ka lindudest, aga mitte päris selles kontekstis. Mul selline naljakas probleem, et linnud käivad osadel autodel end küljepeeglist vaatamas ja reageerivad oma peegelpildile nii, et situvad seejärel terve ukse täis:) Pildi panin punasest autost, kaks ülejäänud linnumagnetit on sinised. Põhjus, miks just need autot, tundub olema vaid selles, kuidas paikneb peegel uksel oleva klaasitihendi suhtes, kuhu on linnukesel hea oma küüned taha lükata ja siis peegli ees edvistada. Enamus edvistajatest on põldvarblased (mitte linnas levinud koduvarblased) ja ainus lahendus probleemile on olnud kilekotid ja vanad "sokid", mis hoovis parkides kohe peeglitele peale tuleb tõmmata. Lindudel oleks nagu sõltuvus peegli osas, sest kui näiteks koju saabudes on vaja midagi kiiresti tuppa (külmkappi) viia, on õue tulles juba esimesed sitalärakad ustel. Ükski linnupeletaja ei tööta, sest lind harjub nagunii kõigega - peeglite probleem on aastaringne, kuid marjade söömise probleem ajutine ja seal saab need loetud nädalad kõikmõeldavate hernehirmutistega suurepäraselt hakkama. Ega ma siin nõu küsigi (kui keegi pakub, kuulan huviga!), aga see on nüüd ainus asi maailmas, kus ma automaatselt kokkuklapitavatel küljepeeglitel mõtet näen. Õnneks puudutab see vaid üksikuid autosid ja varasemalt pole väga häirinud, kuna need juhtunud olema vaid mingiks hooajaks ostetud autod. Praegu on aga see peeglite peitmine üsnagi igapäevane tüütu tegevus, neid autosid samas müüa kah veel ei tahaks...
20:49 06.07.2019
edev lind (registreerimata)
Re: Edevad linnud
Miks peaks linnud ennast peeglist vaatama,ons sellel mingi seletus?.Kas oled ise näinud pealt kuidas nad ennast vaatavad ja siis häda teevad.Äkki satub juhuslikult õhust lennates.
20:58 06.07.2019
edev lind (registreerimata)
Re: Edevad linnud
Pakkusid ise parima vastuse ka(kokkuklapitavad peeglid) iga kord midagi peale mässida jube tüütu tundub.Äkki siis näevad ennast uste klaaside peegeldusest.)
15:24 07.07.2019
Mahno3 (registreerimata)
Re: Edevad linnud
Elan ka maal ja oman peeglitega autosid. Sõltumata autost pole keegi end imetlema ja pasanteerima tulnud. Valikut on nagu olnud....erinevate tootjate sõiduautod, kaubikud, maasturid... Tsikkel seisab ka õues teinekord, ei peida sellelgi peegleid, kuigi paagi peal oleks ju eriti mugav promeneerida.
15:51 07.07.2019
allemann11
Re: Edevad linnud
Häda pole minu auto peale tehtud. Küll aga meeldib linavästrikutele käia "vaenlast" toksimas ja tema peale karjumas. Ehk sätivad end istuma ja toksivad peeglit üsnagi agresiivselt.
16:08 07.07.2019
63amg (registreerimata)
Re: Edevad linnud
ka minul on sel aastal sama probleem.võibolla sellest,et parkisin teise koha peale.kui enne parkisin ida-lääne suunal,siis praegu põhja-lõuna suunal.asukohta muutsin ka u.50 meetrit.ei tea,eks paistab.minul muidugi selline albatross pole käinud ,nagu sel punasel masinal,vaid väiksed linnud
12:03 09.07.2019
Kärss
Re: Edevad linnud
# Kas oled ise näinud pealt kuidas nad ennast vaatavad ja siis häda teevad.Äkki
# satub juhuslikult õhust lennates.

Kui ma vorbiks tuhat pilti neist, kas siis oleks usutavam? See tsirkus on siin maal käinud eluaeg, lihtsalt nende lindude ja minu autoeelistused on praegu just täpselt samad. Ei arva, et minuga rohkem juhtuks kui teistega - ma lihtsalt olen veidi uudishimulikum, et kui mingi muster korduma hakkab, tunnen siirast huvi, miks see nii on. Sellest pildil olevast mõlemal pool pargivad teised autod, lindudele need teised huvi ei paku... no mine võta kinni, miks nad seda teevad:)
13:58 09.07.2019
... (registreerimata)
Re: Edevad linnud
Mul on ka punane peeglitega auto, aga linnud istuvad auto kohal puuokstel ja s.tuvad sealt alla.
13:24 10.07.2019
Birdman. (registreerimata)
Re: Edevad linnud
Nad ei vaata ennast. Üritavad konkurenti kes peeglis vahib minema ajada.
23:02 12.07.2019
qp (registreerimata)
Re: Edevad linnud
Meie linnud , ei tea kuid tulin just välismaalt kus papagoid on küll edevad ja neile meeldivad peeglid.
22:02 16.07.2019
karoQQQ (registreerimata)
Re: Edevad linnud
oma osa on siin ka koledal punasel värvil...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.