Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MILLE JÄRGI VALIDA KÕLAREID + SUBWOOFERIT?

20:05 30.07.2019
Rasmus730
Mille järgi valida kõlareid + subwooferit?
Tere, ostsin auto ja autos on ala maxima kõlarid sees, soov oleks panna midagi paremat asemel ja lisaks paneks subwooferi. Sellega tahangi küsida, et äkki keegi oskab soovitada midagi head. Hind võiks jääda 200-400€ vahele, võib ka minna kallimaks, kõik oleneb kui head heli teeb.
00:56 09.08.2019
Deus
Re: Mille järgi valida kõlareid + subwooferit?
Mis auto? Äkki on seal siiski juba piisavalt hea asi sees? Miski uuema BMW või Cadillaci või Mazda BOSE/HK/Paganteabmis helisüsteemi välja rookimine ja uue igasuguste autopiuksudega kokku integreerimine on ikka üks koletuslik ja ka kallis õudusunenügu

12" Sub läheb sul üksi kuskil 70 - 90 euri
Võim monoblock 110 - 190 euri
10" Kastiga koos umbes sama hind
8" võimuga 140

Ette paneks miski odavama otsa Morelid, maksid paar aastat tagasi 70 euri ringis 6,5" paar
Kui tagumisi ka hellitada, siis veel 50 - 70 euri otsa.

Kui nüüd ise kokku lööma hakkad, siis saad endale minimaalse eelarve.

Hertz mulle isiklikult ei meeldi odavast otsast ja Alpine pildiga koos kuskil privaatselt ka olla ei taha. Morelid mulle meeldisid pehmuse poole pealt nii helis kui ka selles, kui vähese võimsusega oli võimalik neid liikuma saada. Hertzi puhul peab võimud sappa lükkama, et sealt midagigi normi välja saada. Rõhutan veelkord, et see mu personaalne seisukoht, eriarvamusi on kindlasti ja ühtset tõde polegi lõpuks, kellele ema, kellele tütar ja tänapäeval liberaalide poolt veel mõned sugutunnused.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.