Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SUBARU OUTBACK ( 5 AASTAT )

10:29 14.08.2019
arnetarakas
SUBARU OUTBACK ( 5 aastat )
Mul on olnud suur õnn omada Subaru OUTBACK i 5 aastat.

Auto on hea ja vastupidav aga auto ostmisel tuleks erilist tähelepanu pöörata esindusele ja teenindusele, eriti selle kvaliteedile.
Mul oli suur au sooritada ost Autospiritist Tammsaare teel. Ja siis hakkas juhtuma. Uue auto kättesaamisel avastasin et tehnilisse passi oli Outbacki asemel märgitud Subaru LEGASY (see selleks, juhtub).
Teenindusest: nende 5 aasta jooksul juhtus palju ( mõningad näited):
- broneeritud ajal kohale jõudes, selgus et antud päevaks polnudki sinu broneeringut, tuli kokkuleppida uus aeg ja ära sõita
- online broneeringus ja telefonikõnes soovisin asendusautot, kohale jõudes seda muidugi anda ei olnud, harva juhtus et isegi oli (pesemata, praktiliselt tühja paagiga)
- olles teinud online broneeringu hooldusesse ja isegi saades sealt vastuse, võtsin veelkord siiski ühendust e-kirja teel hooldusmeistriga ning täpsustasin töid mida oleks kindlasti vaja teha. Minnes autole järgi, selgus et à 40% töödest oli ikka tegemata.
- iga kord soovisin ka auto pesu, seda teenust ei saanud ma KUNAGI !
- lisaks tuli kaasa osta 1 l mootoriõli, kuna DOCH mootor hakkab läbitud 7500 km kollase signaaltule abil märku andma et õlitase on madal. Mis siis ikka , valasin kodus juurde
- pärast suurepärast tipphooldust hakkas pärast iga à 5000 km läbides esisild kolksuma. Küsides Autospiritist öeldi, see on normaalne, mingid vidinad esisillas vajavad määrimist.
- jne, jne, jne.

Kokkuvõtteks: mina olin auto jaoks, mitte auto minu jaoks !!!
Ja veel: kui oled siiski otsustanud soetada uus auto, uuri enne hoolduse/teeninduse kvaliteeti !!

NAEL KUMMI
11:28 14.08.2019
TC (registreerimata)
Re: SUBARU OUTBACK ( 5 aastat )
Mis läbisõiduga autost on jutt ? Tallinna Autospirit asub nagu Ehitajate teel ?
13:08 14.08.2019
tiit_ (registreerimata)
Kirjavigu vaadates ütleks, et küllap ise oled ikka midagi valesti teinud. Minu teada ei ole ka Tammsaare teel ühtegi Subaru esindust, veelvähem Autospiritit.
PS: Outback oligi mudelinimega Legasy.
Mulle ei ole ka Ehitajate tee Autospiriti teenindus meeldinud aga päris lahmida pole ka mõtet.
13:46 14.08.2019
Väikepoiss (registreerimata)
Noh, mina ütleks nii, et sa oled olnud ise veidi saamatu. Esiteks, Outback on Subaru LEGACY alamudel. Passi ta lähebki Legacyna. Teiseks pole tõesti Tammsaare teel mingit Subaru esindust, Autospirit asub Ehitajate teel.
Kuidas sa veendusid selles, et 40% töödest oli tegemata ja miks sa auto vastu võtsid? Ei ole loogiline nagu.
Täpselt sama käib ka pesu kohta- kui sa seda ei saanud, siis miks ei nõudnud?
Ja veel silla kohta- hooldus ja remont on erinevad asjad. Hoolduse all mõeldakse tavaliselt õli ja filtri(te) vahetust ning veel üht-teist. Kui sillas on kolksud, on see eraldi töö ja tuleb lasta sild defekteerida, misjärel selgub, mis läbi on ja mida teha vaja.
Huvitab, mis selle teema põhjus/ajend on? Tallinnas on ju ka Mariine Auto, ei pea tingimata Autospiritis käima, kui ei meeldi seal?!
13:56 14.08.2019
obäkk (registreerimata)
Tehke proovi: küsige Autospiritist mis õli Subarutele valate mootorisse? Vaadake mis vastus sealt tuleb...häma, pea raputamine, ei tea, hoolduspealiku teema jne. :) Miskipärast "Addinoli" ei taha nad välja öelda.
18:29 14.08.2019
Navara3000 (registreerimata)
Mul on olnud palju erinevaid autosid ja erinevaid hooldusi külastanud ning Autospiritile mul mingeid etteheiteid ei olnud. Õlivahetused tegin küll peale garantii lõppu mujal. Addinoli ostmine miski "hüper super" õli nime all kaks korda kallimalt kui Mobilit või Castrolit ostes ei tundunud väga mõistlik
16:51 16.08.2019
v6imalik
Passis oli ikka Legacy, see on normaalne, ongi selline nimetus Outbackil.
Kokkuvõttes, pehmo oled. Osta Kia.
10:26 20.08.2019
OB15 (registreerimata)
Huvitav 2015 Outbackil oli sarnane teema, et peale 45000 tasuta hoolduse õlivahetust Autospirits, kuskil 53000 peal hakkas õlituluke vilkuma ja sai 1l õli lisatud, mida siis jätkus ilusasti 60000 hoolduseni, mille lasin seekord teha Mariines, eks paistab, kuidas nüüd läheb ja milles viga olla võib, kas esinduses või õlis, mida lisatakse.
11:25 20.08.2019
autoremm (registreerimata)
Subaru ja tema Diiselmootorid on teada ja tuntud pa*k .Eriti just alates 2009 aasta. 110kw mootorid.
Väntvõllid lähevad puruks nii vanematel kui uutematel .
200 tuh on ikka suur saavutus,kui mootor kestnud on.

Muudetud 21.8.19 08:45

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.