Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ELEKTRIGA KERGEL MAASTIKUL: ATV, KAHERATTALISED JT

22:56 07.09.2019
Kärss
Elektriga kergel maastikul: ATV, kaherattalised jt
Looduses ilma lärmita liikumise soov võiks olla paljudel marja/seene korjajatel, loodusfotograafidel jpt. Midagi praegu ostma ei hakka, aga kuna omal kogemusi pole, kuulaks hea meelega nende omi, kellel on.

Vormsi on "täis" selliseid, aga alla 10K liigub neid kasutatuna harva, mind isiklikult ei huvita, aga kindlasti alternatiiv metsatööde tegijatele:
https://www.nettimoto.com/polaris/ranger/1282439

Kaherattaline on alati huvitavam kui neljarattaline;)
https://www.nettimoto.com/ktm/freeride/2438468
https://www.nettimoto.com/bultaco/-/2456136

Reaalsus on paljude jaoks pigem selline, korralik kärnaline rehv alla ja peaks liikuma piisavalt hästi nii heinamaal kui metsarajal, alla 1K hinnaklassis on alati midagi saadaval. Keeway tundub ka firmana veidi usaldusväärsem (varuosade saadavus) kui nõuneim hiinakad, mida saaks veelgi odavamalt. Elektrirolleriga iseenesest on kogemusi palju (juba foorumi eelsest ajast), isiklikult ei meeldi, sest erinevalt bensiinimootoriversioonist on raskuskese häirivalt palju kõrgemal.
Selle Keeway kohta ei tea midagi.
https://www.nettimoto.com/keeway/leone/2445803

Küsimuse küsis minult üks liikumispuudega tuttav, kes tahaks ka tulevikus veel looduses liikuda (omad marja-seenekohad jm), pikka maad enam käia ei suuda, "ratsutatav ATV" pole tema jaoks (UTV sobiks aga kallid), kuid lühikesi maid liigub jalgsi üsna hästi. Ei saa salata, et hakkas ennastki see teema veidi huvitama.

Ei küsi siin ostusoovitusi, pigem kuulaks reaalsete kogemuste kohta. Ega neid palju vast veel olla saagi, aga aeg läheb edasi, küll neid kõigil vähehaaval tekkima hakkab. Tootmises on neid juba üksjagu ning mõne aasta pärast võiks kasutatud mänguasju päris hea valik ka müügis olla.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.