Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: 2017 HONDA CIVIC CHIPTUNING

20:59 03.10.2019
xb00007
2017 honda civic chiptuning
Tere

Autoks siis Honda Civic 2017 1.5 134kw Cvt.Olen pikalt mõelnud chipi peale.Igast foorumist lugenud ja arvamusi on seinast seina.Uurisn ka VKM motorsist ja lubati 50nm ja 15 kw juurde ja öeldi et see suht tagasihoidlik tõus et ei tohiks midagi muuta.Cvt olevat see koht mis ei pidavat suurt väänet kannatama.Tahaks teha sellepärast et cvt reageeriks kiiremini ja ei uimaks nii väga.Oskab keegi midagi ehk cvt ja chipi kohta rääkida?

Muudetud 3.10.19 21:00

23:52 03.10.2019
Nojah.... (registreerimata)
Re: 2017 honda civic chiptuning
Cvt tõesti ei kannata, ära hakka lõhkuma. Täiesti mõttetu käigukast ja pole sinna midagi parata. Cvt kõvasti uimasem ja võtab jõudu maha võrreldes normaalse automaadiga.
09:19 04.10.2019
tumbaumba (registreerimata)
Huvi pärast küsin, kuidas väände ja kilovattide muutmine käigukasti tööd aeglasemaks või kiiremaks muudab? Aeg ühest käiguvahetusest teiseni tõenäoliselt väheneb, aga käigukast vahetab jätkuvalt käiku sama uimaselt.
09:25 04.10.2019
xb00007
Niipalju kui ma aru olen saanud muudavad nad veel gaasi tundlikust ja turbo rõhku madala pöörde peal.Kõik see pidavat turbo lagi ja cvt uimasust parandama.

Muudetud 4.10.19 09:26

09:59 04.10.2019
Väikepoiss (registreerimata)
Sa lased selle tuuninguga oma CVT laiali ja siis esindusse nutma minnes saadetakse sind pikalt. See mootor on küll kubatuuri kohta üsna võimas, kuid 220Nm väändemomenti on seal põhjusega- CVT ei kannata rohkem lihtsalt. Aga kui raha mujale panna pole, siis why not.
CVT-d ostes peabki arvestama, et see on uimane ja üsna mõttetu asi. Mina oleks sama rahaga ostnud nt Octavia, kus DSG kast ja auto 132kw juures (1.8T) oluliselt kiirema stardiga ja ka möödasõidukiirendus on PALJU parem. Muidugi välimuse poolest ei saa Skoda Hondale vastu. Civicu välimus on tõesti hea.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.