Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAS VÕIB TASUTA AUTOKÜTUST JAGADA?

08:11 08.10.2019
tseengee (registreerimata)
Re: Kas võib tasuta autokütust jagada?
Kas ikka andis tasuta? "müüs klientidele 16. septembri hommikul surugaasi (CNG) hinnaga 0,001 eurot kilogrammi kohta". Eks see ongi hall ala ja jokk skeem. Juriidiliselt ei anta, põhimõtteliselt antakse. Eks see on konkurentide kadedus, et ise selle peale ei tulnud ning ei saanud rikastuda eestlase arvelt.
Miks peaks tavatarbijat selline kampaania üldse muretsema panema? Kui ei julge võtta, ära võta. Teised said oma paagid täis. Nagu öeldakse, et kui kraanist vesi jookseb vabalt, tuleb juua nii palju kui võimalik, mitte iniseda, et kas ikka tohib. Seadus ei keela alla omahinna müüa. Kui tahad maksta üle, siis mine alati tanklasse teisipäeva hommikul kui kütus on kõige kallim, kindlasti ära mine ostma laupäeva õhtul vms.
Ja mida Alexela nüüd nende inimestega teeb, kes käisid tankimas?
Issandasamumeie neid tänapäeva lumehelbekesi ja nende probleeme!
09:12 08.10.2019
hjkjk (registreerimata)
Re: Kas võib tasuta autokütust jagada?
Kui hind on ka selgelt alla turuhinna siis teatud juhtudel lubab seadusandlus seda tõlgendada maksudest kõrvalehiilimisena ja isegi tehingut tagasi pöörata võimudel.
samuti kui alemüüki teeb olulise turujõuga ettevõtte võib see käia kõlvatu konkuretntsi alla, kui surub väikemaid turult välja. neil tekkib sis õigus nõuda kompensatsiooni dumppajalt. Ma küll ei teaj juodas se Eestis konkreetselt reguleeritud on, kui on. kohuasjad reeglina euroopas väga keerulised selles ja lõhnavad sageli ka kahtlaselt.
09:40 08.10.2019
LeonCNG
Re: Kas võib tasuta autokütust jagada?
Eestis on CNG gaasi tanklaid ainult kahel ettevõttel. Alexela tasuta gaasi jagamise kampaania, oli ilmselt mõeldud propageerimaks biometaani kasutamist. Cirkle K CNGd ei müü ja nüüd neile ei meeldi, et Alexsele võib müüa 95 bensiini puhtalt sinna etanooli lisamata. Alexela täidab oma biolisandi nõude, müües kodumaal toodetud rohegaasi.
10:20 08.10.2019
. (registreerimata)
Re: Kas võib tasuta autokütust jagada?
Hiljuti müüdi ka LPG-d 20 senti odavamalt. Mulle meeldis ja ei kipu küll neid turusolkijateks nimetama, sest igaühe enda asi on, kui kallilt oma kaupa müüb. Kui riik ei doteeri nende gaasiimporti, siis müügu mis hinnaga soovivad.
18:32 08.10.2019
gaasikontroll (registreerimata)
Re: Kas võib tasuta autokütust jagada?
https://tarbija24.postimees.ee/6796670/konkurentide-kahmlus-
alexela-viskas-kivi-circle-k-kapsaaeda-tagasi


no, igatahes läheb huvitavaks :P tasuta gaasi vastu küll miskit pole, las bensulüristajad maksavad kinni ilusti.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.