Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VOLVO V70 ROOLILATT LEKIB

16:40 29.10.2019
maie63
Volvo V70 roolilatt lekib
Kas on võimalik remontida ning kui vahetusse läheks, siis palju see maksaks
Rattaid paremale välja pöörates kostus heli, nagu oleks ratas koopas kinni.
TH käigus selgus,et roolilatt lekib.Õliloiku all ma täheldanud ei ole. seega peab leke minimaalne olema.

Tegu on 2,5 diiselmootoriga.103 kw
vl aasta on 2000 (vanem kandiline isend.)
ehk keegi oskaks nõu anda
17:27 29.10.2019
V70-ne roolist (registreerimata)
Re: Volvo V70 roolilatt lekib
Kui vedelik ei kao, siis ei leki mitte midagi. Kui keerates karjub, siis pole ka hullu midagi, kui võimendi töötab.
Kui pump hakkab minema, siis hakkab karjuma ka mistahes suunda pöörates ja seda koha peal, sõidu ajal on vaikne. Nii võib ta aasta otsa karjuda.
Uus pump maksab 120 EUR ja vahetus üle tunni aega ei võta.
22:27 29.10.2019
cantu (registreerimata)
endal s60 -2007

ja täpselt sama olukord.

Praegu 2 kohast öeldi vahetada roolilatt, alates 350 eur, kuid pakutud ka 800 euroseid.

Volvol on ainult kere hea, kõik muu on nõrgavõitu ja kallis

Kuidas on võimalik et nt rooliasendi andur maksab 400 EUR!!! Kusjuures foorumites olen lugenud et see olevat tüüpviga.
11:24 30.10.2019
olevvv (registreerimata)
Tuleb veidi googel-da ja leiate ka koha, kus roolilatte taastatakse ja remonditakse.
13:30 30.10.2019
V70-ne roolist (registreerimata)
Esmalt tuleks selgeks teha, milles asi, mitte hakata katse/eksitus meetoditega end laostama.
Kui rool on lõpuni välja keeratud, siis hakkabki pump kisama.
Roolilatt "märg" pole diagnoos, aga oletus, kui süsteemist õli ei kao ja kui kaobki aastas 50 grammi- mis siis?
See, kes ostab mingi andurinässaka 400 EUR eest ei ole just eriti arukas, kui leebelt väljenduda.
Mulle tundub, et on mingi osa inimkonnast, kes on autohüpohondrikud, st paaniliselt otsivad oma sõidukite küljest haigusi ja iga suitsupahvaka, krigina vms peale võivad roolis teadvuse kaotada.
Sõitmiseks on sõidukid, miks te nendega ei sõida?
Vahetatakse kõikvõimalike "kriginate" peale sadade ja ka tuhandete eest esiotsas pulki välja, aga seda, et vedru ülemine keerd on puru- seda ei nähta jne.
Nagu ka teie ehk aevastate mõnikord, nii ka teie sõiduk võib mingite asjaolude kokkusattumisel teha mõnikord kentsakaid tegusid ja rõõmsalt edasi sõita.
Kui võim karjub ja töötab, hunt temaga, las karjub surmani! Siis kui asi täiesti hull, siis vahetate.
Väljakeeratud rooli pingeshoidmisel karjuvad ka suured SCANIA-d, VOLVO-d samamoodi ja sõidavad päevas 700- 800 km 10 aastat järjest ja rohkemgi! Suvel nägin leedukat, kes SCANIA-ga oli kolmandale ringile läinud, kahju oli küll natuke, aga ega mees ise virisenudki.
Laske oma masinatel teie kasuks tööd teha, ärge tehke neist laborirotte, otsige inimene, kes ei remondi katse/eksitus mee
ttodil ja ei pane teie sõidukile kogu aeg fataalseid diagnoose, aga teab, mida teeb. Nagu Venemaal juba- mu sõbrantsid Venemaalt räägivad mõnikord imelugusid, nt kuidas süütepoole vahetatakse kaks nädalat jutti! Masin on töökojas kogu selle aja jms hullust.
Sõitke ja tundke elust rõõmu.
14:15 30.10.2019
selgetnägija valerka (registreerimata)
kui mina alati soovitan minna pädevasse remondikohta sellistel inimestel, saan pahameele osaliseks, miks nii järsult ütlen,et foorum ongi selleks et ammutada teadmisi, asjast millest ettekujutus suur 0, eile sai telefoni teel kuuldud juttu mõrasest küljeklaasist, seletasin siis naisterahvale et ei mina usu et seal mõrad, karastatud klaasis , nähes autot olid tõesti paar kriimu klaasil seespool, seega iga kingsepp jäägu oma liistude juurde
17:11 30.10.2019
Marko
Tasa nüüd, sindrid!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.