Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KESKLUKU REMONT - KUS TEHA TALLINNAS?

20:35 30.10.2019
ruufer
Keskluku remont - kus teha Tallinnas?
Soovitage soodsa hinnaga kohta. Asi on hinnatundlik, sest .. tegemist on 2005a Hyundaiga. Aga probleem on piisavalt tüütu, et tahaks korda saada. Samas 100+ € oleks juba pool auto hinda ja siis poleks enam mõtet.
21:47 30.10.2019
63amg (registreerimata)
Re: Keskluku remont - kus teha Tallinnas?
10.- euri eest ei tehta sulle garaaži lahtigi.mis konkreetselt viga on
21:55 30.10.2019
ruufer
Kust krt ma tean. Ei tööta
21:58 30.10.2019
selgeltnägija valerka (registreerimata)
no kust meie peame sulle siis pakkuma odavamat remonti, kui ei ole teada mida vaja teha, kui pappi pole tuleb antud olukorraga leppida või võtta ligi sms laen
22:00 30.10.2019
ruufer
Et iga keskluku osa remondiks on oma firma ve?;))
Ei no kui ei oska pakkuda, ei peagi ju. Foorumis vastamine ei ole kohustuslik. Eriti siis, kui teemat ei jaga
22:16 30.10.2019
Igaks juhuks (registreerimata)
Puldi patarei maksab max 2 EUR.
22:23 30.10.2019
ruufer
See oleks hea info, kui oleks puldi patareid vaja. Aga tegelikult on vaja kesklukku remontida. Nagu kõige esimeses postituses ka kirjutasin
Ja tegelikult küsisingi hoopis remondikohti, mis oleksid soodsamad kui esindusehinnad. Ka see on esimeses postituses kirjas ;) Remondimeeste näpunäidete eest loomulikult tänan, aga ei küsinud seda.
22:40 30.10.2019
selgeltnägija valerka (registreerimata)
kurat , mõnest otsingumootorist oled kuulnud, võta või meie neti ja toksi sinna autoelektrik tallinn ja võta telefon kätte ja lepi remont kokku, kindlasti pole mõtet otsida kolme x lehti sealt abi ei saa
23:01 30.10.2019
ruufer
OK, selgeltnägija. Ma ju ei otsi suvalisi elektrikke. Vaid klientide kogemuste ja muljete põhjal head hinda / teenust. Kust kohast ma, va tarkepa, seda infot saaks ja miks on keelatud seda foorumist küsida?
23:11 30.10.2019
Marko
Kui ütled teemat alustades, et üle 100 ei maksa, siis niisuguseid vastuseid saadki. Autoelekter, eriti tänapäeval, on kõrgem pilotaaž ja mingeid säästuprojekte oskajad vennad tänavalt tulnud kõhna rahakotiga tüübile lihtsalt ei tee. Kahjuks pole selle auto puhul tõenäoliselt abi ka vanataadist, kel tester kapis alles nõukaajast. Kaastunne!
23:24 30.10.2019
ruufer
Ja mina arvasin, et asi on selles, et öö on;) Häid spetse on olemas igasuguse hinnaga. Neid vihjeid ma siit uuringi. Küll edasi suudna juba ise toimetada.
Ei tohiks ju olla ulme küsimus? Või kui ikkagi on, ok, siis vabandused ette ja taha, kui kedagi sellega solvasin, Aga ma päriselt ei osanud oma küsimust selgemini ja lihtsamini sõnastada, nii et keegi ei erutuks
Ehk kui sobib, oleks jube kihvt kui see möla vahele jätta ja tagasi hoida, ning kirjutada sellest, mille kohta küsisin. Muidugi kui tead. Kui ei tea, võid vabalt vait olla, pole mingit proleemi.
23:31 30.10.2019
paganini4321 (registreerimata)
võid ju lihtsalt proovida bingot, alusta näiteks juhiukse keskluku mootori moodulist. vaheta välja. kunagi nissanil selline asi aitas. maksis 200.- aga siis oli krooniaeg.
23:31 30.10.2019
Marko
Ma lihtsalt püüdsin populaarteaduslikult selgitada, et miks ma olen sunnitud selle teema kustutama....
Kui keegi teab autoelektrikut, kes selle mure ära lahendab ennetavalt piiratud eelarvega, siis andke teada!
Muu mula jätke lihtsalt kirjutamata!

Muudetud 30.10.19 23:33

07:12 31.10.2019
- (registreerimata)
Alustada võiks ju lihtsast kaitsmete kontrollist.
08:07 31.10.2019
Kunnnn (registreerimata)
Proovin siis kasulik olla, kuigi paar rida probleemist täpsemalt kirjutada on mõne jaoks ületamatu probleem.
Selle aasta getzidel ei tohiks tehase kesklukku olla, on järelpaigaldatud signaplokk mis juhib järelpaigaldatud keskluku mootoreid. Signa plokk ise asub juhi pool armatuuri katte all.
Kuna sa ise vist asja ei jaga, siis pöördu autoalarme paigaldava ettevõtte poole. Ehk saad sotiga hakkama.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.