Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LED-BAR

14:39 05.11.2019
Lahemees8
LED-bar
Tere, tekkis küsimus kus kohast võiks osta tavalisele sõiduautole ledabri? Millel oleks hind ja kvaliteet paigas ja mis näitaks piisavalt kaugele. Võib soovitada nii välismaa kui eesti lehekülgi.
21:04 05.11.2019
AntiOpel (registreerimata)
Re: LED-bar
Ise ostsin Automaailmast Osrami LED-bari ja ülirahul.
00:04 06.11.2019
AaduPluss (registreerimata)
Re: LED-bar
Mis on selle LEDbari eesmärk? Kaugtulede lisa sõidu ajal? Jahindus?
Kui eesmärk on paigas, saab täpsemalt soovitada
08:09 06.11.2019
stammer (registreerimata)
Re: LED-bar
eesmärgiks on olla Ledbarimees, mis sellest et, sõidetakse linnas, kodunt tööle ja töölt koju. Ledbari level on Led,´ide järgmine level.
10:09 06.11.2019
Lahemees8
Re: LED-bar
Eesmärk on sõidu ajal neid kasutada kaugtuledele lisaks.

Muudetud 6.11.19 10:10

11:43 06.11.2019
............ (registreerimata)
Re: LED-bar
Selgitan natukene, kuidas käib endale mõne asja ostmine.
Kõigepealt googeldad vastavat sõna, antud juhul led bar ning saad portsu tulemusi. Siis hakkad neid tulemusi ükshaaval läbi vaatama ja uurid, mida iga firma parajasti müüb. Kui leiad mõne sobiva asja, siis hakkad omakorda seda asja googeldama ja vaatad, kes seda asja veel müüb ja mis hind neil on. Lisaks võib veel otsida kasutajate ülevaateid antud asja kohta või kommentaare müüja kohta. Niimoodi oma analüütilist mõistust kasutades (kui see olemas on) jõuad endale sobiva kauba ostmiseni, mis ilmselt rahuldab kaubale esitatud nõudmised ja sobib ka rahakotile. Konkreetselt neid led bare müüvad väga paljud ja väga erinevate hindadega, niiet suvalise hiinaka võid osta aliexpressist 20€ eest ja täpselt samasuguse kolaka mõne eesti müüja käest 200€ eest. Kuna ma ise kogesin, et odav hiinakas tegelikult ei valgusta kaugele, siis tasub otsingutel väga põhjalik olla ja pigem eelistada tuntud tootja kvaliteetsemat ja kallimat kaupa kui rahulduda mingi keskpärase hinnaga keskpärase asjaga. Kui seda bari on tõesti vaja külavaheteedele hea nähtavuse tagamiseks, siis läheb raha asja ette, aga kui vaid tavamaanteedel sõitmiseks, kus nagunii enamus ajast liigud lähituledega, sest järjekordne kolonn sõidab vastu, pole ostul mingit pointi. Muidugi võiks omale selgeks teha ka põhilised valgusesse puutuvad keskkoolifüüsikast tuntud terminid- luumen, kandela, värvustemperatuur jms.
12:37 06.11.2019
PS (registreerimata)
Re: LED-bar
On olnud lisatulesid. Ausalt öeldes on kasutamise võimalus tavalises liikluses ka keset ööd maanteel suhteliselt vähene, sest ikka midagi on, et neid sisse lülitada ei saa. Peale selle on ümberlülitamise hetkel suht suur kanapimedaks jäämise oht - kujuta ette kui hetkega saabub päikselisest päevast Ledide käes pime tagatuba kui lülitad nad välja ja jäävad vaid lähituled?
13:14 06.11.2019
Hea PS (registreerimata)
Re: LED-bar
Minule piisas ühest korrast Norras, kui sisenesin otse silma paistva päikese käest tunnelisse. See oli küll valgustatud, kuid efekt oli, kuis olnuks kott pähe tõmmatud. Hea, et tunnel oli sirge, sest teha polnud muud, kui lasta pedaal vabaks ja oodata kuni pilt ette tuleb, lootes, et saba ülemist äärt kaare vastu ei lase või vastassuunda ei satu.
Kõik läks hästi, kuid edaspidi lasin silmad enne tunnelit kissi, et nad vähema valgusega harjuksid.
Nimetet Norras oli veduril ees oma täiskomplekt SCANIA oma tulesid koos ksenoonidega, võre taga neli 28 sm läbimõõduga kaugtuld ja üleval veel kaks ksenoonkaugtuld.
Väga mõnus oli, neid sai varieerida, nt uduga ülemiste kasutamine on ju välistatud jne. Silmi ei põletanud teistel ja nemad minu omi ka mitte- ollakse mõistlikud.
Mitte mingit kanapimedust ei olnud peale selle ilu väljalülitamist.
Kanapimedus on siiski A-vitaminoos, kui vitamiinipuudusest tekib hämaras kehv nägemine.
Sõiduautol on LED ees, 800m veab välja küll, kuid lähituled on ülitähtsad, need peavad olema värskete ja hea, mitte "sinise moodsa" valgusega pirnidega, reguleeritud korrektselt ja ei juhtu midagi.
LED-BAR pole muide eesti keel vaid inglišš...
Ja teid kooritakse julmalt, nt netipoes 170 EUR maksva LED kaugtule laost väljamüügi hind on 56 EUR.
Mina võtsin laost.
Ülemaks kui hõbevara, kallimaks kui kullakoormad, tuleb tutvust tunnistada.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.