Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTO UKSE ÜLEVÄRVIMINE

23:33 14.11.2019
Tim300
Auto ukse ülevärvimine
Selline lugu,et hakkasin autol parandama roostes kohti ja sai roostetõrje tehtud,pahtel peale ja värvitud üle,need kohad mis olid roostes .Clear coat sai ka peale kantud 2 korda aga tulemus jäi väga matt.Mõtlesin alguses,et asi on clear coatis,et seda läiget ei tulnud mis muidu autol on ja otsustasin veel panna clear coati mis tekitas auto uksele hallikad triibud,ehk siis tunsub,et sai palju seda.Lihvisin kõik maha lootes,et midagi läheb paremaks ja asi läks hullemaks,siis kandsin uuesti värvi peale mingi 3 korda ja oli tulemas sama nagu ennem,matt.Kandsin lakki(clear coati) 2x peale ja jälle kui ära kuivas jäid mõned väiksed triibud,siis kordasin sama asja mis eelnevalt,lihvisin kõik maha ja värvisin uuesti ukse ja panin clear coati siis sai tulemus lõpuks okei ja mõtlesin,et teen wet sandi 600-800 sandpaperiga ja vana värvi triibud ja clear coati triibud tulid läbi ehk kumavad läbi mis keeras tulemuse jälle pekki,kas oskab mõni spetsialist aidata mis tegema peaks???Nii kaua jamanud sellega.Äitäh!
08:31 15.11.2019
... (registreerimata)
Re: Auto ukse ülevärvimine
200.- euri näpuvahele ja lähima värvitöökoja juurde.

08:37 15.11.2019
63amg (registreerimata)
Re: Auto ukse ülevärvimine
saan vist aru,et värviti spreyga.siit ei saagi mingit tulemust tulla.mina oleks lammarist uue ukse võtnud sama tooniga.passatile saab neid 50.- euriga
09:06 15.11.2019
jee.kim (registreerimata)
Re: Auto ukse ülevärvimine
Mina sõidaks rahulikult edasi, see(auto) on kõigest vahend!
09:47 15.11.2019
........ (registreerimata)
Re: Auto ukse ülevärvimine
Vahend küll, aga mingil hetkel ütleb kasvõi ülevaataja, et vahend liiga roostes ja üv läbi ei saa. Ja kui kunagi plaan müüa, siis rooste hinda ei tõsta.
10:11 15.11.2019
maaks
Re: Auto ukse ülevärvimine
Ülevaatusel vaadatakse ainult kandvaid konstruktsioone, uste värvi seisukord ei huvita kedagi.
Ja kui müüma hakkad, siis säti ODO täpselt 165kkm peale ja viiakse vägisi ära :-)
15:48 15.11.2019
stammer (registreerimata)
Re: Auto ukse ülevärvimine
1 detaili värvimisega ei saa isegi profid esimese korraga pihta, et tulemus jääks sama võrreldes teiste detailidega (antud juhul siis ukse ja tiibadega). Odavaim lahendus oleks olnud romulast sama värvi ja sama pleekimisega uks leida kui ise mingit jama aretada, seda enam kui antud vallas kogumus puudub.
Mingid tööd saab läbi foorumi ka tehtud, aga kindlasti mitte auto värvitööd, et tulemus jääks hea. Mina jätaks nii nagu on ja sõidaks rahus edasi.
09:42 20.11.2019
peetoff (registreerimata)
Re: Auto ukse ülevärvimine
Kasuta 2-komponendilist lakki.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.