Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ARK EKSAM PÄRNUS

18:36 15.11.2019
k2815p
ARK eksam Pärnus
hei,
kes on käinud nüüd lähiajal pärnus b-kat eksamil?
kuhu teid viidi ja kes teie eksamineerija oli?
oskate hoiatada äkki millegi eest.närv jube püsti.

Muudetud 15.11.19 18:37

20:33 15.11.2019
Karbunken (registreerimata)
Re: ARK eksam Pärnus
Ära parem mine sinna närveldama. äkki mingi ime läbi saadki load ja hakkad meil siin igapäevaselt liikluses närveldama ja seda ple kellegile vaja.
20:37 15.11.2019
selgeltnägija valerka (registreerimata)
ka mina ei sooviks liikluses näha ebastabiilse närvikavaga inimesi, see ei too kellelegi head
11:02 17.11.2019
........ (registreerimata)
Jalgrattasõitu ei karda vist eriti keegi, saadakse ka linnas koos autodega hakkama, aga miks siis autojuhtimine hirmu tekitab?
15:27 17.11.2019
Hea tegu (registreerimata)
Ole palun nii hea ja hoia ennast liiklusest eemal. Sellega säästad nii enda närve ning ei pane kaasliiklejaid ohtu oma närveldamisega. Kui sa juba alguses kahtled, siis on teguviis üldiselt vale. Sain juhiloa (lapseloa siis) 20 aastat tagasi. Siis 16 aastasena ei kahelnud oma teguviisis ning ei tee seda ka täna. Ma ei hakka autorooli või eksamit tehes närveldama. Ei toona kui eksamit tegin ega ka nüüd kui seda peaks tegema. Kõik polegi sõitma mõeldud. Mõnikord ongi odavam liigelda taksoga (pole hirmu, ei ole vaja omada autot ja sellega kaasnevaid kulusid ning saab punktist A punkti B väga mugavalt tagaistmel). Kaaluks ehk mõtlemist.
10:24 18.11.2019
Lopstükk (registreerimata)
Ära pane neid jopskeid tähele kes siin veel kommenteerivad. Kõige tähtsam on eksami ajal üritada vabalt võtta ja keskenduda sõidule mitte muretsemisele. Vead tulevad närveldamisest sisse.

Ja kui ühe korra läbi kukud ei juhtu ka midagi - elu läheb edasi ja proovid teine kord veel.
12:28 18.11.2019
Uuh (registreerimata)
Käisin viidi tallinna kolmekesi olime.Soovitan soojalt saate sõidu selgeks.
13:36 18.11.2019
AinAhven
Ära kuula neid kes ütlevad, et ära mine, kahjuks osadel on lihtsalt halb suhtumine, ei oleks üllatunud kui nemad ise on liikluses need närvitsejad ja kõrvaliste tegevustega tegelevad inimesed.

Mul oli eksamineerijaks Rein. Normaalne ja mõistlik inimene.
Alguses sõitsime Sauga poole ja mingi hetk pöörasime ümber ja siis tagasi linna poole, suundusime rannarajooni ja tiirutasime seal ringi, parkimise tegime kuskil hedoni lähistel ja teised harjutused mul olid 3 punkti ümberpööre ning otse tagurdamine.

Võta rahulikult ja usu endasse, loomulik on karta eksamit aga võta seda kui tavalise sõiduna ja saad tehtud!
21:13 18.11.2019
Eelmine kevad Pärnus (registreerimata)
Pärnu eksamite eripäraks paistab olevat eraldi rahustamisülesanne enne eksamit, ehk kuna MNT on linna servas, siis ka minu eksamil oli esimene ülesanne sõita linnast välja.
Hilissügisel on Pärnu tänavad ka veidi tühjemad ja rahulikumad. Ära unusta, et pool linnast on võrdväärsete ristmikega. Teine veaohtlik koht on Pärnu-Lihula mnt ühes tagasipöördekohas valesse ritta sattumine. Lihtsalt pea meeles, et üle pidevjoone ei tohi sõita.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.