Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: GOLF 3 MOOTOR

19:08 03.01.2020
AutomaatAK47
Golf 3 mootor
Sooviks natuke mootori võimsust arendada,ja mõtlesin et vahetaks mootori välja,praegune on 1.8 ja 55w.
Kas mingi teise margi mootor sobiks?näiteks audi või muu
Või mingi uuema golfi mootor
Oskate soovitada midagi?
Vihakõnesi siia ei taha!
20:09 03.01.2020
Sinu isa, Stg43 (registreerimata)
Re: Golf 3 mootor
1.6 L (ABU/AEA/AEE) I4
1.6 L (AEK/AFT/AKS) I4
1.8 L (AAM/ANN) I4
1.8 L (ABS/ADZ/ACC/ANP) I4
2.0 L (2E/ADY/AGG/AKR/ABA/AWG/AWF) I4
2.0 L (ABF) 16v I4
2.8 L (AAA) VR6
2.9 L (AB
21:41 03.01.2020
Karbvunkel (registreerimata)
1.9tdi 66kw oleks parim .aga siis vaeva peab nägema.nats. oleks ma noor ja lollim kaaluksin hoopis turbotamist.
17:28 04.01.2020
AutomaatAK47
Räägi veits sellest turbotamisest? kõlab huvitavalt :)
22:09 04.01.2020
Hemorroivelt (registreerimata)
Ma mõtleks kohe nitro peale ka ja sportsumps peab olema, muidu see TDI 66kW ei hakka korralikult tööle.
10:18 05.01.2020
autoremm (registreerimata)
Täiesti jabur mõte jännata mingi odava autoga ,osta suurema võimsusega auto hoopis.
Kui sa suudad esitada sellise küsimuse ,kas saab panna ... Järelikult ei ole sa tehnikainimene ja ise sa ei oska seda teha.
Saab ikka panna ,aga suure töö ja vaevaga.
10:46 05.01.2020
.................... (registreerimata)
Ega ainult turbost on vähe abi. Uus aju, uued pihustid, coolerid jne. Kõige valutum on koos juhtmestiku, ajuga turbo mootor vahele panna. Samas veab kahe liitrine vabalthingav ka täiesti piisavalt.
Võimalus on veel diisel vahele panna, seal saab juba föönirõhku tõsta ja kütet peale keerata. Ega kui tuleb palju õhku siis vajab ka rohkem kütet.
11:02 05.01.2020
wigry
Mainiks väikese detaili, et tüüpiliselt käib mootoriga paaris käigukast, mis on disainitud teatud väände jaoks. Kui nüüd hakata mootoris võimsust tõstma ja seda suurenenud väänet läbi vaba kasti ajama siis on üsna varsti jupid taga.

Ehk siis jah nagu varem mainitud, siis mine võta võimsam masin mitte ära toimeta selle vanuriga. Suure tõenäosuseega pole selle masina kere roosteseisund sobilik, et mingite mootori vahetustega tegeleda. Lisaks maksab selle asja aretamine töörahas kindlasti rohkem kui masin väärt. Lõpuks on heas korras masin aga kõige rohkem väärt oma originaalvarustuses.
12:08 05.01.2020
No vot (registreerimata)
Ma ütleks nii: kui oleks muna ,siis teeks kooki,aga jahu ei ole. Selle mootorivahetusega on täpselt sama teema, algul tundub asi lihtne,et tõsta aga mootor vahele ja sõida, reaalsus on,aga see et tuhat pisikest asja ei sobi omavahel kokku . Lõpp on see,et sul on mingi 800 eurone romu kuhu oled matnud kolm korda rohkem ja tööle teda korralikult ei saagi
12:19 05.01.2020
Vastus a (registreerimata)
See golf 1.8 bens peaks olema monopritse...
Ehk ühe tüüsiga nagu karburaator....
Pane otsa mingi ralli varjandi tavakarburaator ja saad hoogu juurde. ..
12:23 05.01.2020
2varianti (registreerimata)
Näen kahte varianti. 1. Unusta mootorivahetus ära. 2. lase spetsialistil selle sama mootori ajus pisut võimsust tõsta. On ka sinu võimalus kui oled põllurallihunt.
17:07 05.01.2020
Vastus a (registreerimata)
Ega see pole mingi kaasaegne auto,et paned arvuti taha ja teed kõiki asju.
18:18 05.01.2020
Sull12
Ma tegin sellise "vahetuse" kunagi 90ndate lõpus kooliajal
Oli vw vento 1,6 55kw, kuna see oli ikka suht uim, siis kõige lihtsamaks osutus antud masina müük ja VR6 vento asemele ost. Unistasin, mis ma unistasin netist vaadates, kuidas nt g2 saab 2,9l ja neliveo jne, aga reaalsuses kui aega ja raha pole piiramatult- vaheta masin välja!
17:42 06.01.2020
AutomaatAK47
Mu Golf kolm on ilma roosteta,restuareeritud.
tekkis mõte et kas ka mootoriga annab midagi ette võtta
18:14 06.01.2020
Marko
Kui see auto on restaureeritud, siis ära tegele tuuninguga! Rikub su klassiku ära.
Mingi sarnane jutt on siin VR6 paigaldamise idee põhjal üsna peensusteni läbi arutatud, otsi üles ja loe!
18:50 06.01.2020
wigry
Sekundeerin Markole. Originaalkorras G3 ilma roosteta kogub iga päev omale väärtust juurde. Aga tähtis selle väärtuse juures on just nimelt originaal seisukord ilma igasuguse tuuninguta. Juhul kui on soov mootoriga tegeleda, siis veendu et see oleks laitmatus korras ja annaks välja võimalikult palju neid hobuseid mis tehas sinna kunagi sisse pani. Aga ei rohkem.

Muudetud 6.1.20 18:52

21:01 06.01.2020
jee.kim (registreerimata)
Golf III klassik? Natukene üle ei pinguta?
08:48 07.01.2020
.................... .. (registreerimata)
Kusjuures korralikke golf 3 masinaid eriti võtta pole. On mingid räimed kilohinnaga, aga neid ei tasu taastada.

Golf2 olid ka mõned aastad tagasi samamoodi saadaval, nagu praegu golf 3. Nüüdseks on enamus rauahunti läinud ja korralikke eriti ei liigu.

Eriti ilmekas on T3 busside hinda vaadata...need on täiesti müstilised isegi läbiroostetanud romudel.
18:58 15.03.2020
Kässar (registreerimata)
Mina kasutaks 1.9 tdi mootorit ja pumbaks kasutaks vw lt 2.8 tdi pumpa, mis on mehhaaniline. Ei oleks vaja ajudega n..ida. Ma arvan, et mingi 150 kw 1.9 tdist välja pigistada ei ole mingi probleem.
08:22 16.03.2020
autoremm (registreerimata)
Unustame ära selle Leedu romu...
Sealt on võimatu osta korralikku autot.
Kõik käulad on tehtud müügiks korda nätsu ja traadiga,mitte ühtegi asja ei osteta külge uut.
Isegi 10 eurosed piduriklotsid ostab Leedukas kuskilt romulast kasutatuna 5 eur eest.....
Pahatihti ei sõida sealt ostetud autod koju väljagi,või ilmneb mingi hästi varjatud rike.
16:02 16.03.2020
pesukott123 (registreerimata)
vaidlen vastu, 3 viimast autot olen toonud leedus, 1 sõidab juba 7a. viimane teenis 4a ja läheb vahetusse. head palad lähvad tunniga minema ei jõua isegi helistada. kui sa oled ikka ei jaga ja tähtis on läbisõit ja värske aasta saadki sellised. leedus on kõike sitast kuni pärlini välja täpselt nagu eestis

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.