Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LED BAR NUMBRIMÄRGI KINNITUS

16:13 15.01.2020
Meelismaias
Led bar numbrimärgi kinnitus
Tere,

Kas keegi oskab nõu anda. Eriti seoses ülevaatusega. Kui ma tahan sellise kinnitusega omale led bari panna, kas sellel on ka eraldi nõuded paigaldamisel ja ülevaatusel /registris. Nt kui on mingi suur põrkeraud, siis peab selle registris märkima.

http://carolim.ee/lisatulede-kinnitused/14280-lisatule-kandu
r.html
19:28 15.01.2020
soovin head (registreerimata)
Re: Led bar numbrimärgi kinnitus
No aga uuri otse maanteeametist või ülevaatuselt ,et kindel vastus saada.Ülevaatajatel on muidugi oma ette kujutis asjadest kohati.Mul seisab selline autol küljes koos led bariga.See sama maksab aliexpressist tellides ntks kõigest 9 euro kanti, 30 euroga saad sama asja juba korraliku led bariga. või siis 3 tki ja jääb veel raha ülegi.Parimat
10:50 23.11.2020
Deus
Re: Led bar numbrimärgi kinnitus
Kui nüüd seadust lugeda ja puhtalt eeskirja järgi käia, siis muudab see asi su auto pikemaks ehk auto mõõtmed muutuvad väljaulatuvate detailide võrra ehk vaja ümber registreerida. See on siis puhtalt seaduse järgi. Sealt edasi oleneb, millise ülevaataja otsa satud kuid praktika neäitab, et kui sul REF arv paigast pole, siis ei teki ka reeglina probleeme. Tuleb ka muidugi silmas pidada seda, et lisatuli peab koos kaugtuledega välja lülituma, kui pole just töötuli aga see on hoopis teine ooper ja kaklemine ülevaatusega. Kõige kindlam on lisaks kaugtulede kustumisel lisatule kustutamisele enne ülevaatust relee välja kakkuda ja siis on nagu kõik JOKK, ma tean et minu autoga nii tehakse, ülevaatuspunkt kaamerate hirmus ei taha seletama hakkamisega riskida. Mis puutub aga kõnealusesse lisaplaati, siis pole veel praktikas kuulnud selle üle virisemist. Kui nüüd seda võetakse põrkeraua lisana jällegi, siis peab olema E sert peal juhul kui auto pole kas enne 2001 valmistatud või pole maastikuvõimeline auto, millel lagi vanus on 2004 aasta toodang.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.