Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TELE2+?

See teema on vastusteks suletud.
19:16 17.02.2020
toinoo
Tele2+?
Tere! Vabandan ette kui on paremaid "kohti" minu probla lahendamiseks ja nimelt... . Asi on seotud mobla arvete maksmisega ehk kõneaja säilitamisega perioodiliste sissemaksetega minu-sinu M-tel. moderaatori=kassa arvetele, ostes kõneaega. T-2 on katkestanud minu M-tel. kõnede ehk siis kontakteerumise teiste abonentidega. Teade telefonis--teie arvel pole piisavalt resurssi=raha. Raha maksed on teostatud, regulaarselt, Viite-numbrile 104430974 sobivas suuruses ja vajaduses kuid pole viimasel ajal kuidagi(?) pärale jõudnud. Ka täna makstud summa V-numbr. 104430974, pole antud hetkeni kohale jõudnud (sõnum moblale), välja helistada ei saa. Võlga omateada T-2 le olla ei tohiks aga maksed on ikkagi kurat teab kus! Pole veel SVED-iga konsulteerinud aga... . Tahab ehk keegi midagi välja käia!?
Lugupidamisega T.
19:48 17.02.2020
........ (registreerimata)
Re: Tele2+?
Mine=käi esind.-s=T2-T34 operaa.tori juures=kohal ja räägi= pajata= jutusta= selgita neile, mitte meile. küsi=uuri neil kuhu sinu maksed=raha on jõudnud=läinud=kandunud. mina tavaliselt kannan raha=nõut.summa=eurod arve nr.--le mitte viite.nr.--le
siin T2 esind.- sed eestis=vabar. iigis
https://tele2.ee/kontaktid/esindused
See teema on vastusteks suletud.