Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VW TOUAREG 2.5TDI

22:00 14.03.2020
MrOliver
VW TOUAREG 2.5TDI
Tere,kas kellelgi on midagi öelda midagi selle auto kohta,mis on vead ja mida karta ja mida vaadata,palun kellel on kogemusi ja kes teavad seda masinat.
VW Touareg 2.5TDI 128 kw

Tänud ette
19:36 11.04.2020
andriask
Re: VW TOUAREG 2.5TDI
Sõita on mugav aga laguneb kõik mis võimalik. Kallimad vead on näiteks käigukasti hüdraulikaplokk. Tüüpviga, uus koos vahetuse ja kõige muuga 1800-.
Kast ise peaks kestma küll. Nukkvõll kulub. TÜüpviga ja lööb välja juba enne kui 200 tuhatgi täis saab. Vahetus koos kõige juurde kuuluvaga kuskil 1200-.
Silindrid on alumiiniumist plasmakattega. See kate aga kulub mõnedel mootoritel ära enne 200 tuhande läbimist. Aitab uus mootor või mootoriplokk. Kepsu plokist väljalöömist juhtub ka tihti, jällegi vaja uut mootori plokki. Kardaani vahepukk. Tüüpviga, remont kuskil 250- ringis. Vahekasti servomootor, kui rattad välja keerata vaikse hooga ja siis hakkab raksuma tuleb see asi välja vahetada. Uus mootor 700. Diffrid ei kesta, eriti tagumised. Enamusel 200 tuhat sõitnutel on tagadiffri õlis metallitükid.
Igast elektroonikajamad—parkimisandurid, tagaakna kojamees, abs andurid, aku iseeneselik tühjenemine jne. Uksehinged ei kesta ja uksed vajuvad ära. See vag gruppi autode tüüpviga. Mis veel..kliimakopressor, soojendusklappde servomootorid, xenonite reflektorid põlevad ruttu mustaks ja tuled enam ei näita, käsipiduri pärast kukutakse ülevaatusel tihti läbi, õlilekked mootorist jne.
10:01 14.04.2020
wizzzz (registreerimata)
Re: VW TOUAREG 2.5TDI
Need tüüpvead on ammu juba ennast näidanud. Tolle põlvkonna autodelt pole mõtet mingeid tüüvigu enam otsida.
17:00 14.04.2020
wuzzzzz (registreerimata)
Re: VW TOUAREG 2.5TDI
A24 on suisa mitu varianti. Võta kohe kaks igaks juhuks. Parem jäta alles ja teine varuosadeks. Ehk siis valides kaks odavaimat, saad 5800€ hakkama ja tegutsemist jätkub järgmise suveni. Usu mind, igav ei hakka.
Kui sa juba eos mõtlesid seda kõige odavamat valikut (2800€), siis selle raha eest võiks veidi mõistlikuma valiku leida, vist?
Kui sa tahad aga selle puhtaks lüüa ning endale poris maadlemiseks sobilikuks ehitada, siis pole ju tüüpvigadel vahet.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.