Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AEROMOTORS

17:06 29.04.2020
dudemaster
Aeromotors
Tere,

kirjutan seoses oma viimase kogemusega ostetud varuosa kohta Aeromotorsist.
Ostsin varuosa autole, kuid oli vaja see tagastada, nemad olid nõus, ning saatsin kulleriga tagasi, nagu nõutud vastavalt olukorrale. Pakendit, mis tuli, isegi ei avanud, kuid et mitte mulle raha tagastada, öeldi kuldsed sõnad "tootel on paigaldusjäljed". Ma isegi ei teinud teipi lahti, millega oli pakend otsast kinni, kuskohast sain mina tekitada paigaldusjäljed? Kirjutan, et ka teised teaksid edaspidi, sellistega ei tasu väga koostööd teha.

Muudetud 30.4.20 08:35

17:30 29.04.2020
vanames
Re: Aeromotors
Mulle tuli sealt kah ükskord vale asi, st. pakend oli õige ja õigete koodidega, sees aga hoopis vale asi ja pakend oli juba 100 korda teibitud ja narmendas. Imekombel siiski pika jama peale sain raha tagasi, kuid õiget juppi ei saanudki.
Kuigi viimasel ajal enamuses aeromotorsist tellinud ja pole rohkem probleeme olnud.

Muudetud 30.4.20 08:35

18:00 29.04.2020
Ka tellinud (registreerimata)
Re: Aeromotors
Tuli vale termostaat, kood õige aga toode vale. Ütlesid, et too tagasi ja tellime uue või raha tagasi. Mitu aastat klient ja siiani rahul. Hinnad normaalsed ja tellimusajad lühikesed ja mis kõige olulisem- asjad on lubatud ajal ka kohal!

Muudetud 30.4.20 08:35

19:07 29.04.2020
z57q (registreerimata)
Re: Aeromotors
Ikka juhtub. Olen kursis ka juhtumiga, kus klient ostis Euronicsist 55" teleka. Sai selle poest kätte, viis koju, võttis paki lahti ... sügas kukalt, läks poodi tagasi pakiga ja ütles, et kõik on hästi küll, aga tahaks telekat ka saada. Euroalusega pole tal midagi peale hakata. Telekas oli siis kusagil logistikalaos vaikselt loomulikku teed läinud. (juhtum aastatest 10+ tagasi). Lisaks olen oma silmaga näinud, et kõrvaklappide (need on siis teleka külge mõeldud juhtmevabad raadiosidega klapid, suuremas karbis) karbis on klappide asemel sama kaaluga kummijublakad koos penoplastiga, et ei koliseks ja kaal oleks sama. Ehk siis jälle kusagil eemal asi vaikselt ära nihverdatud.
Vb keeras kuller sul midagi persse seal karbil, vb oli mingi muu jama. Igatahes igasuguseid asju juhtub.
Selveri kuller tõi mulle koju ka kauba koos katkiste munadega. No mis seal siis ikka.

Muudetud 30.4.20 08:35

20:17 29.04.2020
fdfsddf (registreerimata)
Re: Aeromotors
Ikka juhtub. Tellisin ka kunagi ühest tuntud tööriistapoest keevituse hinnaga ca 25 000 krooni tollel ajal. Sai järgi mindud, raha ära makstud ja müügimees hakkas peale tehingut kasti lahti tegema, et seeria number masina pealt kirja panna. Kastis oli paar vana rekka akut ja mõned tellised :) Mõlemad saime kõhutäie naerda. Ju oli kuskil vahelaos või mõnel rekkajuhil seda masinat rohkem vaja. Paari päevaga oli kiirtellimusega uus masin kohal, vabandati ette ja taha ning anti tolle aja kohta ikka väga kallis keevitusmask ning muud vajalikku nänni kauba peale. Asja moraal, et kui ajada asju normaalsete firmadega siis ei ole minul teinekordki midagi selle vastu kui tolmuimeja asemel on kastis arbuusid.

Muudetud 30.4.20 08:35

09:37 30.04.2020
k,k,k (registreerimata)
Re: Aeromotors
Sain ka vale kauba aga vahetati ümber. Olen sealt ostnud. Hinna pärast.
10:54 30.04.2020
stammer (registreerimata)
Re: Aeromotors
Olen Aeromotorsi klient ja ei ole mittekunagi probleeme olnud. Isegi praegusel nn. kriisi ajal on tarneajaga kõik korras. Alles siin esmasp. sain paki auto varuosadega (filtrid, pid. kettad,klotsid) ja kõik, mis tellitud olid õiged varuosad ja on juba ka vahetatud. Hinnavõit oli päris hea.
12:29 30.04.2020
R.K. (registreerimata)
Re: Aeromotors
Täitsa mõistan ja saan aru sellest pahameelest. Paraku ega sul muud teha pole, kui kuidagi neid veenda see varuosa siiski tagasi võtma. Tean ka seda või arvan, kuidas see paigaldusjälgedega toode sinu kätte sattus. Keegi on enne sind seda üritanud oma autole paigaldada, aga mingil põhjusel siiski loobunud ja toote poodi tagastanud. Sealne müüja pole viitsinud või on lihtsalt need jäljed märkamata jätnud ja nii see vidin kuskile kesklattu lõpuks tagasi jõudis. Kuna tarnijatel on tagastuste kohta omad reeglid ja üks puudutab ka toote paigaldust, siis ilmselt Aeromotors jälgib seda väga tähelepanelikult ja nii see keeldumis otsus sündiski. Nende käest ei võta seda enam keegi tagasi samadel põhjustel. Ma ausalt ei oskagi ühtegi head ideed välja pakkuda. Tarbikakaitse ilmselt ei suuda kah siin aidata. Ise pead tõestama, et toode oli selline juba pakendist välja võttes.
Panen siia lühidalt mõned asjad, mida tasub meeles pidada tagastuse puhuks.
Esimene on kohe seesama teema- paigaldusjäljed. Siis pakend- peab olema puhas ja terve, toode ise muidugi kah. Elektroonika vidinad on paljudel tarnijatel, eriti poola omadel, eraldi veel kilekotti pakitud, mis omakorda kontrollkleepsuga kinni. Kui selle kilekoti avate ja kleeps katki, võib tagastuse puhul probleeme tekkida. Need on põhilised asjad.
Üks nõuanne veel. Kui te täpselt ei tea, mis varuosa teie autole sobib, no mõnel mudelil muutuvad piduriklotsid kaks korda aastas, siis tasuks ost teha tavapoest. Vähem jama ümbervahetamisega.
13:52 30.04.2020
vanames
Re: Aeromotors
Asjal mis minu käest tagasi võeti olid vähemasti minuarust kah tunnused et seda oli juba püütud kusagile panna, siiski asi laabus ja telefonitsi rääkides tundus et poolast oli juba saadetud selline räbal pakend.
Asi peaks olema lahendatud nii et ei tohiks müüa ühtegi avatud pakendiga toodet. Pole need tegelased seal aeromotorsis ka nii pädevad et oskavad avatud pakis olevat asja identifitseerida.
Ntx minu juhtumi puhul oli pakend ja kood õige aga T5 5 käigu 0.658 hammaka asemel oli seal T4 0,765 hammakas , mis juba visuaalselt on teist nägu.
Ju oli Poolas kellelgi seda vaja, kuna neid T4 aeglaseid hammakaid pole kellelgi vaja, T5 kiired hammakad mis lähevad ka T4 le on defka. Eestist ei saanudki õiget asja , pidin tuttavaid inimesi tülitama et asi ebayst saada :(
14:40 30.04.2020
looder23
Re: Aeromotors
ega siin muud nõu ei olegi, kui proovi nendega ikkagi rääkida, et sina pole neid avanud. Teinekord teed avamisest video, et kas saad kasutusjälgedega asja või mitte. (seekord sa küll ei avanud, aga nii infoks järgmisel korral).
on olnud ka tavapoest ostetud tootega. karbil üks info, tegelikkuses teine toode.

seda puuklotsi juttu olen kuulnud ka tuttava euronicsi müüjalt, aga läpaka kohta. ise ostsin tookord poest tahvelarvuti. võttis karbi, tegi lahti ja vaatas sisse, et kas on toode sees. lõõpisin, et noh vaatad, et kas on ikka õige toode, äkki kallim? vastas, et jah, aga et poleks puuklotsi sees. ja siis rääkis selle loo.
19:29 30.04.2020
. (registreerimata)
Re: Aeromotors
kuna internetiostudel on 14 päeva tagastusvõimalus, siis pole mingi ime kui kellegi poolt kunagi kuskil avatud paki endale saad. juppidega võib ka nii minna, et keegi tagastab välja vahetatud jupi mis puhtaks küüritud ja kui pakend korralik, ei hakka ka pood uurima, et kas sisu õige.
09:23 02.05.2020
Õunapuuuuuuu (registreerimata)
Re: Aeromotors
Ei saa küll aeromotorsi üle kurta, ühed parimad hinnad juppide osas+ kiire tarne, küll aga võiks nuriseda et tihtilugu on ka lihtlabaste jubinate valik olematu ja siis tuleb mõne teise poe netipoe "uksi" kulutada, tahaks vahest lihtsamini kõik ühest kohast saada :P
10:12 02.05.2020
... (registreerimata)
Re: Aeromotors
Kõik need netipoed põhimõtteliselt ei oma isiklikku varuosaladu, vaid müüvad mingite suurte keskladude pakutavat kola- poolas, soomes, leedus jne. Sellepärast on ka juppide valik üsnagi sarnane ja samasugune on ka juppide puudus- pole ühes poes ja pole ka teises poes just sama asja. Eri poode läbi kammides muidugi leiab ka otsitava ja see tähendab, et tegu mõne teise lao kauba edasimüüjaga.
10:42 02.05.2020
arvamuss (registreerimata)
Re: Aeromotors
Teema algatajele ,ütleks et kuller pillas näiteks paki maha ja tulid jäljed külge.....
Või mõni postifirma mängis pakiga jalgpalli.
Reaalselt tegelt inimesed ei viitsi posti jaoks pakke lihtalt pakkida ja siis lähevadki asjad katki .
Jõulude saabudes hakatakse suuremas koguses veine ja komme saatma .
Marmelaadi kommid visatakse pakiautomaati kilekotis... idioodid .
Ega teie saadetist ei vii keegi kandikul kohale , pakid lähevad ikkagi posti konteineritesse ,kus nad ikka üksteise peal.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.