Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUDI A8 SOOJALT

18:02 02.05.2020
KARBUNKEL
Audi A8 soojalt
Tere ,mul on Audi A8. diisel. palju sõitnud ja sõidab palju veel. muidu ons pommikindel tank aga sooja mooturiga ons veiidikene pikem käivitusaeg. külmalt kargab poolpöördesd käima. olen kuulnud et pumba sees vahetab mõni mingit rõhuregulaatorit samas mõni vahetab terve pumba ära ja on rahul. mul teine pump olemas aga äkki ei pea ma tervet pumpa vahetama. ma mõtlen et mis täpselt kulunud on. külmalt hakkab kiiresti ja mõnusalt nurruma järelikult kulumist ei ole ütleb mul talupojatarkus? teab keegi miskit , Audi foorjumisse ma ei lähe enam see rohkem emakeele foorum
18:14 02.05.2020
vanames
Re: Audi A8 soojalt
Oli enda A8 kah soojalt veidi pikem käivitumine, aitas arvutiga pritsenurga korrigeerimine, sellest audi foorumis küll jahutud. Mina täpsustasin ka nukkvõllide, hammasrihma- väntvõlli asendit, kuna polnud just kõige täpsem.
Vene foorumites on puust ja punaselt koos piltidega ette söödetud.
Laisk inimene paneb tempi andurile lüliti vahele, kui anduri ahel käivituse hetkel katkestada, läheb ka surnust peast käima, endale selline asi ei sobinud, asi peab õieti töötama.

Muudetud 2.5.20 18:16

19:51 02.05.2020
... (registreerimata)
Re: Audi A8 soojalt
karbunkel ajab sousti suust välja või esineb keegi tema nime all, sest audi ei lagune kunagi. nii sa ise väidad igal pool.
ja üldiselt oleks ka siin viisakas eesti keeles kirjutada.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.