Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MB CLS320 CDI POOB KINNI KIIRENDAMISE AJAL

17:14 28.05.2020
stefanaria
MB CLS320 CDI poob kinni kiirendamise ajal
Hommik.

Probleem esineb 2007a MB CLS320 CDI 165kw. Muidu sõidab ja toimetab väga hästi ning astub ka väga viisakalt, aga viimasel ajal hakanud sõna otseselt öeldes kinni "pooma" või hüppama.
Toon näiteks: Foori tagant alustades, gaasipedaal umbes kolmveerand alla surutud ja kui pöörded umbes 2,3-2,7k peale jõuavad poob kinni ja hakkab hüppama(sõna otseselt öeldes hüppama).
Isegi juba varem liikuval(ütleme nt:60km/h) laba andes poob ka kinni 2,3-2,7k peal.
Eile proovisin 2 asja:
1. Kick-downi tehes gaasipedaalile siis hakkas ka hüppama 3,5tuhande pöörde peal mis pole nagu varem juhtunud.
2. ca30km/h veereval autol kiirendasin ainult ühe käiguga jaa kõik tiptop
Niikaua kui gaasi peal hoiad, niikaua ta hüppab. Järjest tihedamaks on hakanud see hüppamine esinema laba andes.

Kast ise toimib väga hästi ja sellega absoluutselt probleeme ei esine.
Tegin ka diagnosti, kus ainukeseks veakoodiks tuli tahmafiltri ülerõhk(ehk tahmafilter läbi, sest summuti seest täiesti süsimust, kui tagant vaadata).
Põletasin ka maanteel tahmafiltrit(1,8-2,4k pööretel umbes 20min). Esimene kiirendus peale seda oli 5+, kuniks teise kiirenduseni kus poos jälle kinni.
Ehk kellegil sama probleem esinenud ja oskab aidata(ehk pole asi üldse tahmafiltris).
Mõtlesin vahepeal et tahmafiltri alt ära võtta ja nö "ära pesta" aga kardan et nädala pärast sama seis.
Mõtlesin ka välja programmeerida ja teha korralik chip masinale, aga kardan et see ka ei aita.
18:59 28.05.2020
R.K. (registreerimata)
Re: MB CLS320 CDI poob kinni kiirendamise ajal
Ma olen ammu tahtnud küsida ja nüüd küsin- mis eesmärki see auto pilt täidab?
21:59 28.05.2020
passati omanik (registreerimata)
mul oli audil kora ka sama viga. näitas et rõhk suur. sai lasta sund põletus teha a ikka näitas sama viga. siis sai korra rõhu anduri pistik järalt ära näitas sama viga. sai siis uus andur pandud ja asi korras.
22:10 28.05.2020
pesukott123 (registreerimata)
ma mõtlesin et mine teenindusse
22:39 28.05.2020
suur T (registreerimata)
turbo aktuaator on süüdi. Omal kogemus E320CDI-ga olemas, veateade oli ka sama. Ma vahetasin ikka ilusti pool mootorit ära, enne kui vea jälile sain. See on see must karp turbo küljes, mis turbo geomeetriat reguleerib, pane uus karp või veel parem uus turps koos karbiga ja sõida muretult edasi.
22:42 28.05.2020
suur T (registreerimata)
Kõige lihtsam, tõmba selle musta karbi ja turbo vahelt hoob lahti ja vaata mis siis teeb. Räägitakse, et sellest juba aitab ja kargamine kaob.
22:48 29.05.2020
sunflovver (registreerimata)
Veaks on see, et sa ei teinud diagnostikat, vaid lugesid lihtsalt veakoode omamata oskusi nendest midagi järeldada. Vii auto diagnostikasse, mitte ära hakka huupi detaile vahetama selle põhjal, mis kellelgi olnud on - tuleb odavam. Üks soovitab turbo ära vahetada, teine pöördklapid, kolmas kütusefiltri, neljas etteandepumba ja üks üldse lollusega tegeleda - on sel mõtet?
22:59 29.05.2020
suur T (registreerimata)
küsiti kogemusi. Mina ei soovita, vaid räägin reaalsusest - seda nõkutamist tekitab turbo aktuaator ja diagnostika seda EI NÄITA! Ma tegin diagnostikat nii Silberis Stariga kui muude aparaatidega. Diagnostika näitabki sulle, et dpf rõhk vale, minul oli ka nii. Usalda kogemust ja tee see 100eur kulutus aktuaatorile, saad auto korda.
23:06 29.05.2020
to suur T registreerimata (registreerimata)
aktuaator teeb turbo survet, mis on väga hästi nii numbrilisena kui ka graafikuna vaadeldav, samas ei muuda ta dpfi vastusurve rõhku
23:11 29.05.2020
suur T (registreerimata)
veel korra: ma räägin KOGEMUSEST. ma vahetasin ära pihustid, egr, õhulugejad ja veel igasugu juppe. Asi läks korda siis, kui uus aktuaator külge sai. Ega igaüks võib sama asja läbi kogeda ise ja 2k eest diagnostika põhjal juppe vahetada ja 1,7k eest uue dpf ka panna igaks juhuks, kui kogemust uskuda ei taha. Oma valik.
06:26 30.05.2020
to suur T registreerimata (registreerimata)
17:22 30.05.2020
63amg (registreerimata)
sina rooli ja diagnosti mees mees arvutiga kõrvalistmele.peaks ju laivis näha olema kas kaob turbol rõhk,või kütuserõhk.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.