Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ANDRETTI :(

18:51 02.02.2003
laksi (registreerimata)
Andretti :(
Michael Andretti lõpetab võistlemise :( Viimaseks võistluseks jääb 500 miili sõit sellel aastal vict. Mida te arvate sellest? Lein...
21:30 02.02.2003
domaza (registreerimata)
Re: Andretti :(
Ei arva minagi temast enam midagi pärast IRLi leeri minekut. Terve karjäär oli tal CARTis ning nagu sarjal oli korraks raskemad ajad ja mehele pakuti IRLi siirdumise v6imalust, vahetas mees kohe pooli. Polnud CARTiski erilien fän, kuid tõesti ei arva midagi sellest pensile minekust. Ilmselt tema õnn, kuna IRLis on ohtlik sõitja ning loodetavasti õnnestub temal oma võidusõtja karjäärile "ilus" punkt panna (ma m6tlen, et 6nnetus karj22ri ei l6peta).
16:44 03.02.2003
Muulane (registreerimata)
Ma juba kirjutasin nö tavalise uudisteema all, aga ma arvan, et ta oli oma isa hale vari. Edukas oli ta küll, eriti 1990-ndate alguses, aga ta jääb igas mõttes oma isale alla.

Kuigi ma pole üldse tema fänn, ma olen nõus domazaga lootes, et ta pääseb neljast IRL-sõidust tervena.
23:02 03.02.2003
domaza (registreerimata)
Andretti, Franchitti ja Bräcki sõnavõtud on olnud uskumatud. Tony George, IRL, Honda ja Toyota maksavad meestele ja need võtavad suhu sõnu, mida poleks eales oodanud...
11:51 04.02.2003
ACE (registreerimata)
Ma ei tea mida need Andretti, Franchitti ja Bräck seletavad aga tegelikult ei huvita ka. CART on tõusuteel ja IRL -i siirdunud mehed kahetsevad reetmist varsti kibedasti.
18:54 04.02.2003
laksi(autor) (registreerimata)
F1 see andretti midagi ei näidnud
18:59 04.02.2003
domaza
F1-ga on lood juba kord ka nii, et kui sa tippmeeskonda ei trehva (mida on F1-s vähe), siis sa ei saagi põhimõtteliselt midagi näidata. Ma küll ei tea, kas Andretti oli tippmeeskonnas või ei.

Lugesin kuskilt, et suurim viga, mis Andretti tegi F1-s olles, et ta jäi endiselt USA-sse elama ja pidi meeletult reisima.
20:57 04.02.2003
windrek (registreerimata)
McLaren polnud Andretti ajal tõepoolest suurem asi ja arvatavasti rohkem Senna vee peal hoidmisele keskendunud.
00:39 06.02.2003
domaza
Sel teemal ja Chris Pooki imetegudest võite lugeda:

http://www.cart.com/News/Article.asp?ID=5445
19:56 06.02.2003
laksi (registreerimata)
Ta sõitis 1993 Mclarenis minu andmete kohaselt
20:19 08.05.2003
kuju (registreerimata)
See,et ta F-1es midagi ei näidanud,on kahe poolega asi.Ta ei näidanud midagi tipptiimidele,ega ka teistele tiimidelegi, aga just tema mängis suurt rolli selles,et Minardi praegu F-1es võistleb.Just tema saavutas 1994 aastal võistlusel 4 koha ja oli toeks ajal,kui Minardil oli tiimisisene kriis
11:37 09.05.2003
malvi (registreerimata)
Mõned kuivad faktid CARTi ajaloost;
Enim võite: Mi.Andretti-42
Enim poodiumikohti: Mi.Andretti-98
Enim ringe juhtinud: Mi.Andretti-6608
Enim sõite juhtinud:Mi.Andretti-140
Enim võite hooajal:Mi.Andretti-8
Enim starte:Mi.Andretti-309
Enim punkte kokku:Mi.Andretti-2405(neto)
Enim ringe juhtinud ühel hooajal:Mi.Andretti-1136
Sarja võitja 1991
Tahan selle jutuga öelda,et kui CART sari oli tõesti kõige põnevam,võitluslikum ning konkurentsitihedam sari maailmas(80ndate lõpp,90nendad)oli see sari suht Mi. Andretti nägu ning minu keel eriti ei paindu tema kohta halba sõna ütlema.
Obrigado Michael.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.