Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: CHAMP CAR ENNUSTUSVÕISTLUS

09:39 18.02.2003
domaza (registreerimata)
Champ Car ennustusvõistlus
HI

Sai tehtud CART.com ennustusvõistluses (COLRS 2003) eestlastele ja siinsetele lugejatele mõeldud liiga.

Mäng asub aadressil: http://www.cart.com/Games/COLRS_2003/Login.asp
Liiga nimi: Estonian Champ Car League
Parool: delfi

Lets have some fan!
(esimene sõit on juba 23. veebruar)
11:07 25.02.2003
ACE (registreerimata)
Re: Champ Car ennustusvõistlus
To Muulane
Õnnitlused võidu puhul.

To Kõigile
Praegu on vaid kolm võistkonda mängus. Kõik ChampCar fännid tulge punti ja teeme hooaja veel huvitavamaks.
15:44 25.02.2003
Muulane (registreerimata)
To ACE: Suured tänud!! Lisaks teistele oli mul Tracy oma meeskonnas, tema aitas kõvasti!

Aga jah, parem oleks, kui osavõtjaid oleks rohkem. Ausalt, asi ei ole nii keeruline, kui ta alguses paistab.
15:51 25.02.2003
domaza (registreerimata)
Hi!

Minule kuulus siis auväärne kolmas ehk viimane koht :) Eelmine aasta olin mängu üldkokkuvõttes pärast esimest etappi 12. kohal, niiet hoidke alt - ma veel tõusen :)

Imelik, et Trayc jäi võtmata, kuna on ta minu "mees" sel aastal ju koos Darren Manning'uga :)

Ning muidugi uus veri on alati oodatud!
15:51 25.02.2003
domaza (registreerimata)
To Muulane:

Lemarie ka ikka valisid? :D
17:02 25.02.2003
Domaza: Sa tead väga hästi, et ma ei arva Lemariest just eriti palju. Aga millegipärast valisin ta jah oma meeskonda ja ta teenis mulle 6000 ka...
22:38 25.02.2003
ACE (registreerimata)
Ärge muretsege küll ma teile ka konkurentsi pakun. Eelmine sai mõlemad Eesti liigad kinni pandud (napilt, kuid siiski :))

Eks järgmine etapp näeb mis saab.

Vaatamine oli aga seekord jura. Sain näha alles järgmine päev video pealt. Aga sõit oli ülikõva, kahju ainult ey Junquera Jourdaini rohkem ei peedistanud.
17:31 21.03.2003
jens (registreerimata)
Ok, ma kah liitusin siis. Ex vaatab, mis saab:))
09:53 23.03.2003
domaza (registreerimata)
Prr... ma unustasin oma valikud teha :( Täis masl no!
16:30 24.03.2003
Palju õnne jens! Võitsid kohe oma esimese etapi.
Kuigi mina juhin veel üldkokkuvõttes...
17:25 24.03.2003
jens (registreerimata)
muulane: Tänan-tänan. Loodetavasti tuleb põnev ja tihe rebimine eesotsas!!:))
21:49 24.03.2003
ACE (registreerimata)
**** et Bourdais'il nii kehvasti läks. On teine kiire kuid stabiilsus jätab soovida. Aga pole lugu, hooaeg alles alguses.

To jens: Good performance!!! Keep going!!!
22:34 24.03.2003
domaza (registreerimata)
Long Beach GP valikut tehtud - olen taas kord konkurentsis.

Mida sõidust ka arvate? St. Petersburgi etapile jäi alla, kuid kindlasti parem kui eelmisel aastal - lõpuosas nägi möödasõite ja ürituse päris palju. Kurb, et Carpentier kõik ilusa sellise hullumeelse möödasõiduüritusega ära rikkus.
23:38 24.03.2003
Ma kahjuks ei oska suurt midagi öelda sõidu kohta. Mul ei ole Eurosporti ja pidin leppima ainult raadioülekandega. Tundus, et sõit oli OK, aga Monterrey ei ole just kõige parem rada möödasõitude võimaluste poolest.

Ja nüüd kolm 'kas tõesti' küsimust neile, kes sõidu nägid:

Lugesin Vasseri vihaseid kommentaare Lavini kohta - kas mees (Lavin) on tõesti nii aeglane?
Kas Bourdais tõesti sõitis seina boksis? Tuletab meelde David Coulthardit 1995.a. Adelaide'is.
Ja kas Tracy tõesti lõhkus autot 'doughnut'e tegemas võidu tähistades?

Raadioülekandest nii palju, et Jeremy Shaw on seal tasemel nagu ikka, aga uus mees tema kõrval (vist ameeriklane) ei kõlba eriti kuhugi. Rääkis juba 7-ndal ringil (kusjuures 6 ringi sõidetud kollaste all), et milline põnev sõit meil on siin täna olnud. Rääkis ka mingist piloodist (ei mäleta enam kes), kes on 'terve see hooaeg' väga kiiresti sõitnud. Ja ei suutnud ära imestada, et kuidas on võimalik, et Oriol Servia on võistelnud Monterreys kolm korda, iga kord erineva meeskonnaga...
23:49 24.03.2003
domaza
1) Tracy tegi küll murul ringe, kuid vaevalt see autot (eriti) lõhkus - Mehhiko fännidele oli vaja ju show'd ka teha ning showman Tracy ju on:) 2x suretas auto välja ka keerutades ning pärast lausus: "Yeah, that was embarrassing." Kanadalasel tekkisid poole sõidu peal ka tõsised seede/kõhu probleemid, niiet ma parem ei mõtlegi , mis tunne tal sõita oli :)

2) Lavin on tõesti nõrk ning üllatavalt nõrk. Mees on Toyota Atlantic'us mitmeid aastaid sõitnud ning peaks ju suutma ka gaasi anda, kuid Manning on tast selgelt üle.

3) Ülekandest küll ei selgunud, mis Bourdaisi katkestamise põhjuseks oli, kuid netist saab tõesti lugeda, et mees boksi sissesõidul vea tegi ning autot vigastas. Ka Yoong'il oli boksis tagaots ees ühel hetkel.

Polegi Cart.Com Radio't sel hooaja kuulanud, kuna on õnnestunud ennast mõne tuttava juurde Eurosporti vaatama sokutada. Sel aastal on Eurosport näidanud mõlemad sõidud täispikkuses ning ka Long Beach peaks otseülekandane eetris olema.

What else? Go Paul and Darren!
13:36 14.04.2003
jens (registreerimata)
Nunuh, tasavägisex läheb. Kas õnnestub muulane kinni püüda:))

Seekord tegin strateegiliselt õige otsuse - ei võtnud Bourdaisi erinevalt eelmisest korrast ja tasus end ära!! Polex Jourdain katkestand, võinux skoor veelgi mõjusam olla...
16:15 14.04.2003
domaza (registreerimata)
Rahu, hooaeg pikk ees - ma eelmine alustasin ka kõrgelt, kuid lõpp vajus ära, seekord vastupidine plaan :)

Brands Hatch ennustused sisestatud ...
16:55 15.04.2003
Nojah, jens tundub ohtlik olevat. Aga pikk hooaeg veel ees...
Kahju, et meid on ainult 4.
17:30 15.04.2003
jens (registreerimata)
Ehk on kellegil tuttavat, kes soovix ka mänguga liituda, et siis rohkem kui 4 on. Noh, paraku minul sihukest tuttavat põle, keda Champ Car huvitax...
14:15 16.04.2003
malvi (registreerimata)
Üritan liituda järgmisest etapist(B-H),ma ei saand algul eriti pihta ,mida tegema peab.
14:52 16.04.2003
Aerosmith (registreerimata)
Ennustamine on mudugi ka põnev tegevus, aga ikkagi kuivtrenn rohkem. Kraapige veeringud kokku ja vedage end Eurospeedwayle! Palju pole enam jäänud!
Üle Rootsi minna ja siis laevaga või silda mööda üle Läänemere, ca 400 kilomeetrit autosõitu ja kohal. Närvikulu vähem kui läbi Poola sõita ja kui mitmekesi autos olla, on hind väga normaalne. Ise lähen nii Brandsi kui Lausitzringile, viimasele suurema pundiga.

CART needs your butts on grandstands at Eurospeedway!

See on euroopa fännide võimalus ja kohustus tõestada, et me väärime maailma kiireimat võidusõitu. Ja ühtlasi võimalus toetada CART´i tema jaoks otsustavatel aastatel ja samas kindlustada ka endale võimalus tulevikuski vähemalt 2 korda (loodetavasti 3) aastas ChampCar`e oma ihusilmaga näha.

ChampCars Forever
chamcar@hot.ee

09:41 06.05.2003
domaza (registreerimata)
Aerosmith, tubli! Teen kõik, et ise 2004. aastal oma lemmikud rajal ära näha :)

Ennustus läks hästi ning 2. koht on juba silmapiiril - muulane on teinud tormika alguse, kuid kui kunagist Ten-Tenths ennustusmängu meenutada, siis peaks lootust olema ;)

Edu poisid ja EuroSpeedway gonna ROCK!
15:00 07.05.2003
Nojah, mul on seni kõvasti vedanud - iga etapi võitja on olnud minu meeskonnas. Näis, kui kaua ma esikohal püsin...
16:41 07.05.2003
jens (registreerimata)
Mnjah, seis on suht tasavägine... ent õige võistlus on alles algamas!!
11:55 28.07.2003
Hehe, miljon on mul nüüd käes!

Aga kelle oma on UP racing Team? Kas ACE? Kellele iganes palju õnne, sest UP tuli Vancouveri üldarvestuses teisele kohale. Kõva tulemus!
08:22 29.07.2003
ACE (registreerimata)
See on minu oma jah. Aga suured tänud sulle Muulane. Oled must ikkagi kuskil 160 000$ kaugusel ja me panustame reeglina ühtedele meestele, nii et raske saab olema.
18:02 01.09.2003
Appi, ACE läheneb kiiresti... Veel üks Denveri-taoline võistlus ja oled must ette saanud.
15:29 05.11.2003
ACE (registreerimata)
Õnnitlused Muulane. Võitsid... kahjuks, aga eks järgmine hooaeg vaatame selle asja uuesti üle.
16:54 06.11.2003
Suured tänud! :))

Kahjuks kolib Muulane järgmisel aastal Eestist ära :((( - aga loodetavasti lubab domazal (kes ju 'korraldas' meie väikese liiga) mul ikka järgmisel hooajal osaleda ja tiitlit kaista...
16:57 06.11.2003
Või koguni 'tiitlit kaitsta'...
(Ja 'domaza' ilma l-ta, muidugi ka)
Ahh, see eesti keel...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.