Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTORENT USAS

10:26 10.08.2004
sitco (registreerimata)
autorent usas
oleks soov rentida autod usas, 10-ks päevaks. küsimused oleks järgmised:
1. kas on mõtet eestist juba auto ära broneerida või tuleb koha peal odavam?
2. milline kindlustus tuleks autole minimaalselt teha ja mis see maksab?
3. kas krediitkaart on rentimisel vajalik?
4. kas autot võib juhtida ainult rentija?
11:23 12.08.2004
sitco (registreerimata)
Re: autorent usas
kas keegi auto24.ee külastajatest pole siis usas käinud ja autot rentinud?
11:36 12.08.2004
CTR (registreerimata)
Re: autorent usas
Ennast huvitaks ka selline info
12:00 12.08.2004
Barret (registreerimata)
Re: autorent usas
mina kusjuures olen :P

1. bronnida võid, aga tavaliselt saad ka kohapealt, ja odavamalt. ära kasuta avis-t või muud sellist, võta Dollar Car rent, see on üks odavamaid. näiteks kohe New Yorgi JFK lennuväljal (kui sa sinna muidugi lähed).

2. kindlustus on tavaliselt rendifirma enda tehtud (kasko jne), juurde annab teha näiteks mingisuguse pagasikindlustuse (varguse vastu näiteks), aga see maksab jälle päris mõnusalt.

3. krediitkaart ON vajalik, ilma selleta pead 200-300 USD (või rendisumma, kui see tuleb suurem kui 200-300 USD) lihtsalt panti andma. vaata ka, et limiiti jätkuks... tavalised kaardid on 4000.- EEK limiidiga, ja sellest jääb väheks...

4. autot võib juhtida ainult rentija! lisajuhi saab lepingusse kirja panna näiteks meil maksis see 3 dollarit päevas auto hinnale otsa.


muidugi soovitan soojalt osta kusagilt enne rentimist juba korralik kaart. mul endal oli läpakas kaasas, ja selle järgi ole jube hea juhatada. peaks GPS-i ka veel juurde ostma, ja siis oleks lihtsalt lapsemäng see sõitmine seal... ainult jälgi punast täppi ekraanil... :D

teiseks arvesta ka sellga, et USA-s on suuremad kiirteed maksulised (paar dollarit), aga sillad on peaaegu kõik maksudega (linnades sees, ja linnade läheduses) ja need on päris suured. 4 oli kõige odavam new yorgis, 9 USD oli kõige kallim, kust üle sõitsime. sama lugu on ka tunnelitega.

kolmandaks parkimine suurlinnades on päris kallis. new yorgis, kesklinnas emipre state buildingu juures läks $29 4 tunni eest, washingtoinis $12 päeva eest, white house'i juures. ja bensiin on umbes 2x odavam kui eestis...väike soovitus veel: kui sa kümneks päevaks võtad, siis käi mõned kohad veel läbi, ja kui inglise keel hea on, siis tingi natukene... pakuks et see 10 päeva lennujaama juures läheb sul (rent + kohustuslik kindlustus + lennujaama maks ($10)) mingi 800 USD kui hästi tingid.... soovitan võtta kusagilt linna ääre pealt, kui nii pikaks ajaks... uurisin hingu ka, ja umbes 1h metrooga sõita, siis saaks sama auto umbes 2x odavamalt... aga neid kohti annab seal otsida, ja meil oleks tulnud pärast ülejäänud seltskonnale lennujaama järgi sõita, seega see jäi meil ära.

EDU!
12:03 12.08.2004
Barret (registreerimata)
Re: autorent usas
kui veel küsimusi on, siis anna aga tulla... aitan hea meelega!
12:21 12.08.2004
erkki2001 (registreerimata)
Re: autorent usas
Olen ise ka rentinud. Aga tegin nii, et sõitsin kohapeale ja seal lõin kohaliku tel raamatu lahti ja helistasin paari kohta. Lõpuks sain 2,5x odavama kui kuskilt Avis-est või muust taolisest kohast. Kindlasti vaata, mis kindlustused võtad ja kui oled mingis väiksemas linnas (siis 1-2 milj elanikku) siis peaksid norm auto (näit Camry) saama odavamalt kui 80 USD päev arvan, et hea õnne korral mingi 50-60 USD koos kindlustustega.
Ja küsi pakkumisi kah, seal võib palju pappi säästa mingi pakkumisega.
13:18 12.08.2004
sitco (registreerimata)
Re: autorent usas
aitähh Barretile ja erkki2001-le.
küsisin hinnapakumist hertzist. pakkusid mazda 6, 9-ks päevaks hinnaga 500.- usd-d, koos kindlustusega ja piiramatu läbisõiduga. kuigi te ütlesite et siit pole mõtet broneerida tundub see hind normaalne olevat. vaatasin netist ka dollari renti aga nad ei pakunud(vähemalt netis miite) üheotsa renti. ise tahaks LA-st San Franciscosse saada.
pean oma reisikaaslastega reisiplaani valmis panema, siis tuleb kindlasti küsimusi juurde ka juurde.
13:26 12.08.2004
sitco (registreerimata)
Re: autorent usas
üks küsimus Barretile ja erkki2001-le.
mis autot ise rentisite, kui pikkaks ajaks ja mis maksis?
14:40 12.08.2004
Barret (registreerimata)
Re: autorent usas
auto oli Dodge Grand Caravan 3.3.
aeg oli 4 päeva
hind oli kokku umbes 360 (lennujaamamaks + rent + kindlustus + 1 lisajuht) USD
autos oli 6 inimest pagasiga, igaüks pani 60 USD ja asjad mahtusid kõik ilusti sisse (2 nädala reisikraam + kohapealt ostetud odav träni).

hertz on ka muidu päris ok hinnaga, aga oled kindel, et mazda 6 väikeseks ei jää? hind on muidugi hea, $50 päevas... :D sellega saab NY ühe 2 ukselise Hyundai panni ilma kondita...
ja üheotsa rendi hind saab mingi maksu alati juurde (teises kohas auto äraandmise tasu oli selle nimi vist), aga kui see ka hinna sees on, siis ma soovitan küll ära bronnida. aga vaata et kont oleks, ilma selleta on ookeani ääres suvel päris jube olla...

soovitan veel, kui midagi osta tahad, otsi üles selline asi nagu potomac. selline on iga linna ääres. see on selline suur tehasepoodide müügiala, kus on ikka absoluutselt kõik olemas. peamaja on nii suur, et ühest otsast teise jalutamiseks kulub umbes 20-30 minutit (kiire tempoga). ja teised majad on kõik suuremad kui mingi ülemiste keskus ja neid kokku on seal mingi 10-30 sellist poodi. olenevalt linnast.
14:42 12.08.2004
Barret (registreerimata)
Re: autorent usas
sry, mitte poodi vaid 10-30 maja, igas majas veel terve hunnik igasugu poode :D
18:16 12.08.2004
erkki2001 (registreerimata)
Re: autorent usas
Üürisin Toyota Camry´t (kõigi lisadega va nahksisu). Kokku 6 päeva ja hind oli koos kindlustustega mingi 171 USD-d (päev oli mingi 28 v 29 USD).
Leidsin mingi pisikese kohaliku laenutus kontori, kus autod seisid parkimismajas (mingi 10 autot oli vist, aga ei tea kas see oli kogu autopark). Tingisin kah natuke ja lisajuhi sai ilma rahata.
Ja usu Barret-it, ilma konditsioneerita (veel parem kui on kliimaseade) ei ole seal midagi teha.
Aga selle hinnaga sain 2,5 mil elanikuga linnas.
V-O oli tegemist vedamisega, aga mina olin igaljuhul rahul.
19:47 02.09.2004
sitco (registreerimata)
Re: autorent usas
Barret`ile küsimus!
Kust saada USA kaarti läpparisse? kui oled huvitatud vestlemisest väljaspool foorumit siis saada meil savi4@hot.ee
09:20 23.07.2019
ananape311
Re: autorent usas
Võin soovitada http://tonzes.com/rentalee.htm
Seal saad ise võrrelda hindu ja tingimusi. Ning mis peamine, saad rentida ükskõik kus kohast auto ning ükskõik millal.

Muudetud 29.7.19 08:38

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.