Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: INGES KINDLUSTUS

09:29 20.10.2004
Rai (registreerimata)
Inges kindlustus
Minu autole sõideti küljelt sisse. Süüdi on teine pool ja tema kindlustus on Inges. Kuidas on lood Ingese poolt pakutavate firmade töö kvaliteediga ja tähtaegaegadega.
10:45 20.10.2004
Hm (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Mis seal ikka teisiti on. Mu ämmale sõideti kah sisse ja oli ka teine auto ingese poolt kindlustatud. Läksid raua tänavale ja ajasid asja korda. Tavaline kindlustusselts. Ehk see omapära, et venekeelt kõnelevad inimesed eelistavad seda kindlustust. Peale selle pakuvad nad mingeid eksootilisi kindlustusi endistesse liiduvabariikidesse. Ilmset on neil head sidemed vennasvabariikidega:)
10:51 20.10.2004
kukk (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Pärnus ei kannata kriitikat. Venitasid max. lubatud tähtaegade piires, ehkki tegemist oli selge juhtumida, pooled tunnistasid jne. Esimesel võimalusel vahetan seltsi.
08:06 21.10.2004
Mees (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Krdi lollikari on seal koos ainult lubavad ja lubavad aga tegusid ei kuskil.
08:25 21.10.2004
Spit (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Kukk: kui sul just kasko ei olnud, siis seltsi vahetus ei aita - sulle maksab teise poole (syydlase) kindlustuss :/
08:33 21.10.2004
JAM (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
jah, endal võib ükskõik, mis kindlustus olla, aga see kes sulle sisse sõidab, sellel võiks olla hea kindlustus.
08:58 21.10.2004
jura (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
See mida kohe ei saa on võimalik tasapisi teha.See tähendab,et kui me enam ingeses ei kindlusta,säästame tublisti kannatanu närve.Ja ükskord võib järg ringiga sinuni jõuda.Igatahes ingese kahjukäsitlus on allapoole igasugust arvestus.
09:02 21.10.2004
kukk (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Kasko ikka. Asi oli suhtumises. Sellesamas, millest jura räägib.
09:09 21.10.2004
spit (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Tuleb meelde viimane käik ingese kahjukäsitleja juurde. Kalkulatsioon oli näpus, vist miski 6 K. Kahjukäsitleja kargas oma hrutsovkast välja ja pistis kisama, et see pann ei maksagi nii palju. Sellised olid tema sõnad täpselt. Kahju ainult et ta vaatas vale autot, vale värvi 10 aastat vanem mudel, mis seisis uksele lähemal. Sellised mehed siis.
Korda tehti nende valitud kohas, töö oli sitt, kätte anti auto pimedas ja nagu ikka...
10:34 21.10.2004
seep (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Võiks seadust muuta nii, et kui mingi tolvan mulle sisse sõidab, siis minu auto teeb korda minu kindlustusselt, mis hiljem vastava summa tolvani seltsilt sisse nõuab. Poleks paha idee. Sellisel juhul saaksid inimesed makstud raha eest ka vastavat teenust ning karta on et igasugused Ingesed läheksid suht ruttu pankrotti.
11:06 21.10.2004
to seep (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
õige mõte, siis kaob ära JAM'i kirjeldatud mentaliteet
12:52 21.10.2004
tige kala (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Inges kasutab näiteks Tartus mingi eriti laheda nurgataguse töökoja teenuseid, nimeks Pantrik, uurisin netist nende kohta ja leidsin, et nende põhitegevusala on metalluksed:) ja autode remondist ei olnud juttugi. Ingese Tartu tegelane teatas, et seal on tuhandeid autosid korda tehtud ja keegi pole kurtnud ! Kuid ühegi autoomaniku nime ka tal meelde ei tulnud...Üldiselt, kui küsida mõnest legaalsest firmast pakkumist Ingesele, siis saadetakse Sind kohe kiirelt pikalt. Vaat selline lahe kindlustusselts!
13:47 21.10.2004
iepp (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Inges on muidugi mingi vene junnide kindlustusselt ja teenindus ka muidugi vastav, sealt ma ei ootaksgi midagi paremat. Aga mind üllatas väga, Nordea kinlustus. Ostsin uue auto, millel oli Nordea kindlustus, kui see lõppes siis läksin liivalaia kontorisse seda lõpetama, et teha odavam IF ja seal käituti nagu solnoki poes. Peale minu olid 'saalis' veel mõned kliendid, klienditeenindajaid oli neli, kaks keskeas meesterahvast ja kaks naisterahvast. Algul nad rääkisid seal omavahel kõva häälega, kuidas üks eile tina pani ja et ülemus on loll jne... Lõpuks suvatses üks neist leti taha tulla ja nähvas mulle 'Noh?'. Kui ma üritasin siis viisakalt seletada, et ma sooviks lõpetada lepingut jne.., siis läks asi veel hullemaks, ma olin seal täielikult ebasoovitav isik, soovitati mul igalepoole mujale pöörduda, aga mitte nende poole, üksikasju õnneks ei mäleta enam. Nüüd vist vahetas nordea enda nime loodan, et ka klienditeenindajaid.
15:08 21.10.2004
karla (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
endal oli ka jama selle kindlustusega ja auto läks remonti inges kindlustuse poolt kuhugi piritateele. esimese tiiva pauk hinnati pool auto hinnast ja siis hakkas ka töökoda täiega pidurdama ja jupid (nagu hiljem selgus ) olid ka vist romulast võetud, peale tiiva ise.tundub et jorsid teevad seal omle kõvat raha sinu arvel.kindlasti küsi järele mis vahetati ja vaata ikka järele ka, kas uutel juppidel värv ikka peal või mingid roostes käkid alla pistetud.tunnen sinule juba kaasa...jõudu
10:37 22.10.2004
Hm (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Siit võiks edasi teemat arendada ja küsida, et kas kuskil on normaalne ka kindlustuse suhtumine? Minul oli kunagi tegemist Salva kahjukäsitlusega. Öeldi ka, et peab nende poolt soovitavasse firmasse minema. See oli kuskil Lool. Ei saa just ütelda, et oleks head tööd tehtud. Alguses räägiti midagi valest tiivast. Hiljem tuvastasin, et tiiba pole üldse vahetatud, vaid ära pahteldatud. Samuti ukse värv andis ikka kõvasti soovida ja värvitud küljepeeglilt oli nirisenud värvi jutt plastmassile, mis sealt ilmselt kunagi ära ei tule.
Vähe sellest. Uus küljepeegel liimiti tagasi pinge all nii, et nädala pärast hakkas see otsast mõranema ja nüüd on pooleks triip peal.

Toona oli mul küll 9 aastat vana masin, aga ometi kui ma seda selliselt müüma hakkan hakka, siis iga võhikki virisema, et see ju värvitud ja veel ****sti.

Kokkuvõtteks: pügada saab igalt poolt.
22:22 25.10.2004
segni (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Kaua teil aega on läinud kahjukäsitlusse paberite sisseandmisest kuni auto remonti viimiseni?
14:19 02.11.2004
urx (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
ei ole normaalne kindlustus; siiani ootan kahjusummat oma pangakontole, aga muudkui udutavad. kahjukäsitluse otsuse sain ka teada ainult tänu sellele, et läksin sinna kohale ja keeldusin lahkumast ja ootamast ... kuuaega võttis see neil aega... teine kuu läheb rahakandmisele - peab vist uuesti minema - ladugu raha peopesale!!! No kujutan ette kaua nende parandus veel aega võtab...JÕUDU!!!
15:42 02.11.2004
mart (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
jah ärge sinna küll kunagi minge......
15:56 02.11.2004
veix (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
kahjukäsitlusest kuni kompensatsiooni saamiseni läks ainult :) 4 kuud nirdekindlustus on parim sinna ma enam ei lähe
18:21 19.10.2017
jama222 (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Inges on ilgem jura, elusees ei kindlusta seal enam. Väidavad, et väike kriim võtab auto hinda maha, aga see, et auto on tehniliselt väga heas korras ja paberid tõestuseks, remondiarved ja kõik jupid vahetatud esinduses, mootor ideaalne jne..see miski hinda ei tõsta. Käpp sees neil ka, kui vahendaja juurde hindama minna, see ajas sama juttu ja hindas samamoodi. bulls*t see inges. võrdlevad saksamaalt sissetoodud ja avariilisi, isegi mahakantud autosid autoga, millel pole ühtegi avariid ega omanikuvahetust olnud ja maksavad miinimumsumma, mis auto24-s leiavad. 2 kuud jamamist, enam ei viitsinud lihtsalt.
19:44 19.10.2017
kuuik (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Inges on suht porno jah. mõtlesin, et see firma ammu hingusele läinud, aga kus sa sellega, ikka vegeteerivad.
22:14 19.10.2017
ab (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
Mul tegelikult Inges'sega positiivne kogemus. Põhjustaja kindlustusselts oli Inges ja kui korralikult asjad ära põhjendasin, siis andsid mulle ise valida kas auto taastamist või mahakandmist (piiri peal olev kalkulatsioon). Remondikoha osas ei hakatud samuti vaidlema.
Kartsin algul juttude järgi tõesti hullu kogemust, aga õnneks läks kõik hästi.
22:26 19.10.2017
joppenpuhh (registreerimata)
Re: Inges kindlustus
viimane kommentaar- iga lit... kiidab oma vi... ja sellist kommentaari saab kirjutada mõni selle nn kindlustuseltsi enda töötaja. kui kasko siis tuleks arvestada ikkagi tausta, liikluskindlustusega ka valida mõni eur kallim kui see perverssus
08:24 20.10.2017
karvanejakole
Re: Inges kindlustus
Aga seep soov ajast 10:34 21.10.2004 on vahepeal täide läinud ja igaüks saab avarii korral tegeleda enda sõbraliku kindlustusega, ei pea süüdlase vaenulike tegelastega asju ajama:)

Muudetud 20.10.17 08:25

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.