Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MEELIÜLENDAVAIM MOMENT!!

13:22 14.04.2003
jens (registreerimata)
Meeliülendavaim moment!!
Kasutan siin foorumis siis võimalust ja küsin, mis on olnud teie jaox F1-s kõige rõõmustavam moment. Kõige mälestusväärsem (positiivses mõttes), mida te kunagi ei unusta??
14:02 14.04.2003
R.K. (registreerimata)
Re: Meeliülendavaim moment!!
ei mäleta enam, see oli nii ammu. aga miks sa seda küsid?
14:13 14.04.2003
jens (registreerimata)
Küsin huvi pärast. Igaüx on kellegi poolt olnd ning midagi on rõõmustand, midagi kurvastand...

Ok, ise teen siis algust: ehk 2000 JPNi GP finið, kui Ferrari sai oma esimese ind. tiitlivõidu 21 aasta jooxul. Tundus, et seda päeva ei tule kunagi ning see ning see tundus nii uskumatuna. Kas tõesti?? Kas lõpux ometi??

Päris positiivset emotsiooni sai ka 2000 GER GP-st, kui pärast avakurvi kokkuüõrget tundus, et Mc. võtab igava 1-2, aga kae imet. Lootusetust olukorrast tuli Ferrarile võit.

Ja siia loetellu võib lisada ka muidugi 2003 Brasiilia, kus Mc. võit tundus ka vahepeal vaat et paratamatus. Finiðis oli aga nagu uskumatu tunne.

Loomulikult on neid veel, aga need on vist kõige-kõige.
15:38 25.04.2003
MSORGASM (registreerimata)
Kui Schumacher seina pani Silverstone`is 1999.
15:47 25.04.2003
hmm (registreerimata)
see iganes seff oli kui häkkinenil usas auto põlema läks. vaatasin just sõbraga(paadunud mäklääääreni fänn) sõitu ja äkki suuures plaanis näitas kuda häkkineni autol sumparist leegi välja lõi, selleks etapiks oli neil siuke eriti mõnus korsten kah paigaldatud...mina igatahes rõõmust lakke üppasin
15:55 25.04.2003
mhh (registreerimata)
Kui Hill esimest korda Arrowsi liikuma sai ja teisena lõpetas.
16:10 25.04.2003
max (registreerimata)
See, kuidas Mika Häkkinen põõsas nuttis...ma pidin peaaegu naermisest kõhukrambid saama. Ma ise muidugi FERRARI fän.
20:34 02.05.2003
laksi (registreerimata)
Kui Schumacher oma jalad murdis, kui Schumacher Belgia 1998 Coulthardile tagant sisse põrutas ja oli sunnitud katkestama ja tänu sellele Hill võitis ja Ralf kindlustas teise koha. Kui Fisi Schumi välja rammis 2000 GER etapil, kui 2001(või mis aasta see oli?) Belgias ilusa möödumise tegi Schumacherist(Zonta oli aktsioonis) jne...

Saate vist aru kelle poolt ma olen F1-es :P
20:49 02.05.2003
xz (registreerimata)
to: laksi
Ei saa aru, kelle poolt sa oled.
Saan ainult aru, et mingi kibestunud Schumacheri vihkaja oled!!!
14:49 03.05.2003
amorff (registreerimata)
ma ei mäleta, mis etapp see oli, aga siis kui häkkinen summist klassikalise möödasõidu tegi.
20:59 04.05.2003
huviline (registreerimata)
Tõsise Ferrari fännina ei suutnud ma 1994 a. Saksa GP l istuda , kuna Berger juhtis sõitu peale seda horror starti , kus pooled jäid stardi lähedale(Hääkinen oli see kes pani korraliku tivoli seal keerlema) ning vanajumala armust ei suutnud ka tol hetkel veel ainsa tõsise konkurendina Shcumi, midagi peale poolel maal katkestamise sooritada ning üle kolme aastase intervalliga saavutati Ferrari leeris võit.Ise usun siiani , et Capelli oleks paremini esinenud kui poleks nii ebaõnnestunud mudelit kui oli seda 92 aasta mudel.
16:01 05.05.2003
laksi (registreerimata)
to xz:
kes on Ferrari kõige suurem konkurent?
16:14 05.05.2003
hot dog (registreerimata)
ei mäleta millalja kus see etapp oli, aga
vihma sadas ja Barichello sõitis 19-ndalt kohalt
esimeseks
17:40 05.05.2003
laksi (registreerimata)
täpsustus:
18-ndalt kohalt oli see ja tänu teiste ebaõnnele oslaiselt :P
23:41 05.05.2003
mikk (registreerimata)
ma ei saa lihtsalt inimestest aru!Miks te olete nii kibestunud,mingid haiged..kas teil on kade meel,et schumacher on lihtsalt hea sõitja ja et tal on hea auto,milles on ka tema käsi mängus!Lihtsalt teised ei ole veel sinna jõudnud!Ja muidugi veel-Alonso on ka tubli sõitja!Tulevane schummi:)
08:44 06.05.2003
Raiku (registreerimata)
Damon Hilli maailmameistriks tulek!
Vat see mees oli haiglaselt kiire. Tema tragöödia seisnes ainult selles, et ta autospordiga alles 21 (või oli 22, peast ei mäleta) aasta vanuselt tegelema hakkas ja tal puudus ehk sügavale juurdunud nö platsinägemine ja võistlustunnetus (erinevalt vennikestest, kes asjaga 6 aastaselt alustavad).
09:24 06.05.2003
paula (registreerimata)
Vaesed suumahheri ja ferraari fännid - igatepidi üritavad oma pisikest ego kuidagi upitada. Kurb.
09:38 06.05.2003
Veix (registreerimata)
See on ju ammu teada tõde, et Kingsepp (Schumacher) ei oska võidu sõita vaid hoopis kiiresti sõita. Seda ta aga ka saab kuna auto on võimas ja tänu sellele on ka võidud tulnud. Kui tuleb väikegi duell teeb Kingsepp väga rumalaid vigu.
16:11 06.05.2003
ir (registreerimata)
esimene hetk, mis kohe meelde tuli oli see häkä möödasõit shumist, nii, et zonta nende kahe vahele jäi (SPA-s oli vist). see pilt on siiamaani silme ees. ja veel ilusamat möödasõitu pole näinud..
vist on sama situatsioon, mida laksi mainis.
22:53 06.05.2003
castor (registreerimata)
Nagu amorffgi ütleb- kõige uskumatum ja meeliülendavam moment oli 2002 a. Austria GP, kus McLaren korraks(enne katkestamist) ühest Ferrarist mööda pani. :)
23:41 06.05.2003
e39 540 (registreerimata)
To:paula. Kes teistele auku kaevab,see ise sisse kukub!!!Laupäeva hommikuti "Kaunis kaunimaks" ei taha komenteerida.Palun jäta üle pühapäeva fännid rahule.Vahet ei ole kelle või mille "fänn" sa oled.F1-mega FUN!!!
15:32 07.05.2003
N (registreerimata)
silverstone 99, adalede 94, jerez 97 ja ülepea kõik need korrad kui shaisemacher sõidu ajal laamendama hakkab. monza 2000 kui ms pressikal nutma hakkas oli ka peris hää. positiivses plaanis kõik Senna ja Kimi sõidud. ja üldse Maci hea esinemine. alonso on ka tore.
N
14:53 08.05.2003
mari (registreerimata)
minu meeliülendavam moment oli megapanuse aegu kui sai ennustada kes võidab ,panin panuse david goulthardile ja rubensile ja nad võitsid ei mäleta enam kumb oli esimene aga see ei olnud tähtis mina sain megapanuse võidu .
olen olnud kogu aeg davidi fänn ja olen ka edaspidi kahjuks tal aga tihti auto veab alt ise ta sõidab hästi .
15:20 08.05.2003
See mega möödasõit Häka Schumi vahel oli ikka Saksama Gpl.
20:10 08.05.2003
laksi (registreerimata)
to mikk:
Miks ma peaks kade olema? Ta lihtsalt mulle ei meeldi. Mulle ei meeldi ka mõrtsukad või lihtsalt kurjategijad... kas ma olen nende peale kade siis kohe??
01:02 09.05.2003
kultard (registreerimata)
Mis ****a sa laksi kirjutasid? Oled tongis või muidu loll?
15:34 09.05.2003
laksi (registreerimata)
bööööö..... kultard.... ära minu käest küsi.... ma võin mõnikord lolli juttu kirjutada :PP
14:11 14.05.2003
Driver (registreerimata)
See oli lahe, kus(Hispaania GP 2000või2001vist) Hakkija viimasel ringil katkestas.
Vot see oli lahe!
19:04 20.05.2003
Juku (registreerimata)
Viimane moment!Austrias Schumi topeltvõit!!!
23:08 11.06.2003
AKs (registreerimata)
Kas nüüd meeliülendavam... aga esimesena tuli meelde üks Jaapani GP (aasta ei tule meelde),kus ajasõidus tulid kolm esimest tuhandik sekundiga ühte aega .Algul tundus,et ajavõttja on segaseks läinud ,oli kuidagi uskumtu.
23:28 13.06.2003
nuffic (registreerimata)
96 a. D.Hilli mmtiitel, 93 a. A.Senna sõit Donington Park-is vihmaga...schummi 97 a. käkk (viimasel etapil J.Villeneuvile küljelt sisse...) Selle aasta Brasiilia GP...G.Fisichella üllatusvõit :)
20:45 20.06.2003
ziim (registreerimata)
kui coulthart kingseppale näppu näitas möödasõidul ja muidugi kingseppa seinasõit kui ta oma jalaluud ära murdis, ma muidu hull maci fann
09:39 23.06.2003
DigitalC (registreerimata)
Möödundaastane Coulthardi Monaco võit on kindlasti üks nendest - mees tõi täiesti lootusetust madalseisust hoolimata tiimile GP võidu.
19:35 29.06.2003
Marchell (registreerimata)
Samad sõnad Häkkise kohta! Beebide koht pole meeste hulgas. Õnneks sai Erja asjast aru ja "keelas" Mikal vormelisõidu. Mida ei suutnud "snaiperid", seda tegi Erja. Snaiper - meil kodus olid tollal Ferrari-fännid, isekeskis rääkisime snaiperi palkamisest, kes Häkkineni rajalt maha võtaks.
22:11 29.06.2003
roosa (registreerimata)
väga meeliülendav moment oli täna, kui Montoya ja Schummi kemplesid ning Schummi liivale maandus! Yessss!

P.S. ei ole Schummile kade, punased on lihtsalt ära tüüdanud
12:32 30.06.2003
decibel (registreerimata)
Kuldi eilne põllule panek! Kult võiks kunagi oma karjääri ka sellise prohmakaga lõpetada, see oleks ilus punkt kogu tema F1 karjäärile.
11:55 01.07.2003
Sour (registreerimata)
Iga Senna sõit oli ilus vaadata (nii palju kui ma mäletan). Schummi kohti nii palju, et mees oskab sõita, kuid minule on see mees vägagi ebasümpaatne....

tegelt see oli lahe kui üks aasta SPAs (kui Jordanil Hill võitis) Schummi va lollpea sõitis Coulthardile otsa ja hiljem tahtis davidäile kallale minna..tegi endale plassi.......eks ta üks loll fritsu ole ;)
13:24 01.07.2003
Huviline (registreerimata)
Meeliülendaiv oli aeg kui mika sumi omavahel tiitli pärast võitlesid, peale seda läks põhimõtteliselt vormel igavaks. Käesolev aasta juba pakub taas pisut pinget.
21:19 02.07.2003
kukk (registreerimata)
kui schummi sai esimese GP võidu
21:49 02.07.2003
Zebra (registreerimata)
Olen Barrichello poolt ja muidugi on minu japks kõige meeliylendavaim moment 2001 Hockenheimi võit 18-lt kohalt.
Samuti see kui 2002 Barrichello juhtis ja Michael otse kannul oli ning enne boxi hästi tuulde võttis ning spinni tegi :D Barrichello võitis!!!
10:00 03.07.2003
alberto (registreerimata)
Kas sa mõtled seda kui hakkija auto mõnad meetrid enne finiðit
ära minestas.Mikk oli vist liider siis kui ma ei eksi.Oli ülihea
vaadata kui summ tast lihtsalt kivinäoga mööda kihutas ja võttis
võidu
11:20 03.07.2003
mürakaru (registreerimata)
See kuidas Häkk ükskord finishisirgele väljatulles rattad risti keeras ja 90kraadise pöördega seina pani.
19:48 13.07.2003
AKs (registreerimata)
Sourile.
Kui uudiseid loed , siis ehk tead ,et Couldhard tunnistas oma viga selles sündmuses .Nentis , et selliseid kiiruse vähendamisi sellisetes olukordades teha ei tohi .Vaatasin videolt sõidu üle ja leidsin , et Couldhard oli tõesti antud olukorras süüdi.Mida aga meie kommentaatorid ei tahtnud kuidagi tunnistada . Üks neist oli Asmer senior .

21:13 13.07.2003
bin (registreerimata)
mul oli meeliülendavaim moment see, kui ma ei mäleta kes see oli , aga oli kvalifikatsiooni kinni pannud ja soojendusringil mõni kurv enne stardijoonele asumist seina pani............hästi lahe....kui loll võib ikka mõni olla
09:37 22.07.2003
laksi (registreerimata)
Üks oli kah hea kui Coulthard 1995 Adelaides liidrikohalt seina pani. Huvitav oli see, et see juhtus boxisõidul :)
16:23 24.07.2003
Tanel (registreerimata)
See kui 1998 a. mõlemad McLarenid esimestel etappidel teistel pikalt eest ära sõitsid. Süda lausa hüppas rinnas heameelest.
12:44 27.07.2003
gigi (registreerimata)
Kindlasti eelmine aasta Prantsusmaa GP, kui Schumi viienda MM tiitli kindlustas.
Hispaania GP 2001, Häkkineni mootor viimasel ringil välja suri ning Scumi võitis ja hiljem teda kallistama tormas (Mika asemel oleks tahtund küll sel hektel olla... Schumi olukord tundus aga kahtlane :P)
Ja ma ei saa unustada ka Itaalia GP 2000, Schumi 41. etapivõit, Sennaga võrdselt... väga liigutav kõigi jaoks :)
Ja muidugi ei saa ma jätta maeinimata Monacot. Lemmik etapp ja alati nauditav vaadata :)
13:35 27.07.2003
Siin eespool juttu tehtud 95(või oli 96) Austraalia Gp oli vist see Gp , kus väga paljud seal boksi juures seina panid ning katkestasid paljud ning kus teine koht sai kahe ringiga Hillilt ja kas mitte seal polnud see juhtum , kus Frentzen oma kommunikatsiooni oskusi näitas teisele Mclarenile uimamise eest.
08:40 29.07.2003
rain (registreerimata)
meeliülendavaim moment oli selle aasta silverstone gp. Põnevust jätkus kuni lõpuni ja eks seda FIA ju taotleski.
08:37 30.07.2003
Riks (registreerimata)
1. Siis kui Coulthard Schumacherile keskmist näitas.
2. Siis kui Schumaher Coulthardile tahtis kallale minna, kuigi see Schumi-**** oli ISE süüdi ja ta ka pärast tunnistas oma viga.
3. Siis kui Schumacher pillima hakkas pressikonverentsil.
4. Siis veel iga kord kui temast rajalt mööda sõidetakse. ;)
10:04 30.07.2003
saunamees (registreerimata)
...kui Ruben käis tsiklimehi vaatamas ja ütles ,et F-1 on sellega võrreldes ei midagi!
Nii see just ongi ja palun vaadake paar sõitu suuri tsikleid S-st F-ini ja te olete parandamatult haigestunud.Igal hetkel midagi toimub ja ei mingeid boksitivoleid!Kõik otsustatakse rajal!
Ise ma tsiklimees ei ole,sõidan autoga,aga vaadata,kuidas Rossi üle 200-sel kiirusel ratta püsti tõstab ja siis seal peal veel tivolit teeb... Kui ise ei näeks ei usuks ...ja ikkagi ei taha uskuda!
19:13 06.08.2003
muuseas (registreerimata)
kui Häkk Spa ringil (vist oli seal) puumahherist imekaunilt mööda pani. Tituleeriti see ka aasta parimaks omasuguste hulgas... sellest oli ka eespool juttu. Aga sry, nende tattnokkade juurde siia nagu ei isuta enam tulema, kui just tsensor paremat tööd ei tee edaspidi :( Aga tsenseerimine on ebademokraatlik... ah jama
18:56 08.08.2003
enx (registreerimata)
N.Manseli mats,(siis kui ta sõitis Williamsiga),auto lendas seal ikka päris kõrges kaares. :D Kuskilt minevikust on meelde jäänud;), täpsemaid andmeid tõesti ei mäleta enam :S
19:14 08.08.2003
m6fänn (registreerimata)
muuseas, could tunnistas saksa bildis täielikult oma süüd ja ütles, et nii nagu sõitis tema seekord ei tohi kunagi sõita.
16:11 14.08.2003
Tann (registreerimata)
Kui Asmer proovis esimest korda F1 masinat ja Häkkinen maailmameistriks tuli
10:58 15.08.2003
Siffer (registreerimata)
Asmeri testid Williamsil- tekitasid suuri lootusi ja usku tulevikuks
22:04 03.09.2003
:| (registreerimata)
täitsa masendav on lugeda, et enamus ei oska oma "lemmiku" kohta ühtki meeliülendavat momenti välja tuua ja selle asemel tümitavad seda sõitjat kes ei meeldi. tekib küsimus miks te üldse F1-te vaatate, kui ainult selleks, et näha kellgi ebaõnne...
00:18 05.09.2003
ia (registreerimata)
TO I:sa ise vaated vä
00:33 05.09.2003
lohv (registreerimata)
vahest ehk Minardi meeskonna juubeldamine Webberi hea tulemuse puhul Austraalias...(mitte et Minardi fänn oleks, aga siirast rõõmu oli ka rõõm näha:)
23:40 06.09.2003
Erx (registreerimata)
Väga meeliülendav moment oleks kui igasugu ajukääbikud ja poolearulised rullnokad foorumit ei risustaks.No mis sa sellistest oskad arvata kui kellegi elu tipphetkeks oli see, kui keegi kellelegi keskmist näppu näitas, või kui keegi seina sõitis.Minge ja taguge teineteisele soolikasse ja arutage kui meeliülendav moment see teie jaoks oli ja arutage seda kusagil mujal.
00:02 07.09.2003
DnQ (registreerimata)
Meeliülendavaim moment!!
K6ik crashid, avarid, kokkup6rged ja selline staff ... lihtsalt lahe vaadata!
00:46 07.09.2003
SSS (registreerimata)
Viimane südantsoendav tunne oli siis kui paljutõotav noor tegija nagu Alonso tegi ringiga sellisele maailmameistri peafavoriidile nagu Schumi. See näitas, et kõik huvitav pole veel F1-st kadunud ja uued sõitjad suudavad ka ennast näidata. Isiklikult olen Räik. pooldaja aga see ei tähenda, et kohe Schumi sõimama hakkaks. Ta on väga hea auto arendaja ja viimastel aastatel ka intervjudes väga viiskas olnud - müts maha. Loodan, et edaspidi erinevad fännid lisaks oma sõimule ja kahjurõõmu väljendustele ka argumente ("seletusi" kui mõni koolieelik võõrsõnadest aru ei saa) :)
15:11 08.09.2003
Sepp (registreerimata)
Pole sellist mees veel näinud ja ega vist näe ka, kes oleks 64-st etapist võitnud 21GP-d, 20 pouli, 22 kiiremat ringi.SEE MEES MUIDUGI DAMON HILL!!!
17:07 08.09.2003
Dr. (registreerimata)
Minu meelest Häkk oli täitsa pull vana, viskas nalja ja
sõitis normilt, aga see
Räikkönen on mingi väga imeliku olemisega, ta ei räägi
normaalselt ja käitumine kah sihuke kahtlane.
Parim hetk F1-s oli see kui keegi finishis mingil
aastal väga äkilise salto autoga tegi.

12:23 29.11.2003
lepaleht (registreerimata)
kui herbert 99 nürburingil võidu sai,üldse uskumatu etapp oli!!
09:57 03.12.2003
Sepp (registreerimata)
Nu nii palju kui mäletan Hilli sõite on kõik mäletamise väärilised, üli kõva mees!!!!F1 pole enam see...........
13:45 08.12.2003
kalluee
Minu meeldiülendavaim hetk oleks see päev, kui shummi teataks oma tagasiastumisest või siirdumisest mingisse nõrgemasse meeskonda. Ta ei meeldi mulle selle pärast, et tegemist on lihtsalt ühe liiga hea sõitja ja masina kokkusaamisega. Meeldiks, kui ta oma rahadega Minardisse läheks. Arvan, et kogu maailm jälgiks suure huviga väga kehva masina suurt arengut.
15:27 08.12.2003
mersu (registreerimata)
Ungari 1998, Spa 1998, Nürburg 1999, Suzuka 1999, Hockenheim 2000.
18:42 22.12.2003
Rex (registreerimata)
tegin f1 koduka valmis,seal on igasugust vinget kraami(näiteks nürburing99 kokkuvõte ja pildid) ja kui
aega saan siis täiendan veel.Tulge ja külastage!
www.hot.ee/vormel22
19:02 27.12.2003
Berg (registreerimata)
Kõige meeliülendavaim moment oli see kui Hill 97 (vist) olex Arrowsiga peaaegu etapi võitnud.Kui ta viimasele ringil läks mõtlesin küll,et nüüd see võit tuleb aga siis see krradi Villeneuve kihutas Hillist mööda ja Arrowsi mehhaanikud olid sellepeale nutma puhkemas.
19:14 27.12.2003
mantx (registreerimata)
liitun siin paljude teistega , kes arvavad, et Damon Hill oli ikka kõige parem mees masinas. Kõige parem oli ikka see kui ta oma ****se künaga Hungari GP-l kõigile suhu tegi(moraalselt).
19:37 27.12.2003
clf (registreerimata)
Mõned mulle meeldejäävamaid ja meeli ülendavaid syndmusi F1-s minu jaoks.
97. aasta arrowsi 2. koht Hill roolimas
Häkkineni möödasõit Shumist (osales selles veel Zonta Spa ringrajal oli vist.
Coultharti möödasõit Shumist MonteCarlos... aastat ei mäleta.
Lagunev MCLaren eelmise aasta alguses (Kimi autolt lendas spoiler)

Igas sõidus kui Shumist mööda saadakse. Shumi sõidab hästi, ning temast mööda saamiseks peab olema samat masti mees kui Shumi, samas Shumi enda möödasõidud rohkem trygimise moodi.

Asmer juunior Williamsit testimas.

Kuna minu favorit meeskonda Arrowsit (mis sest et nad suht ****nikerdised olid vastupidavuse poolest) enam ei eksisteeri, siis ei fänna ei punaseid ega hõbedasi. Iga kord kui GP etapp siis loodan sisimas et on ka midastki vaadata.

Ja lugupeetud "Paadunud Fännid-tarid" Ei ole mõtet foorumis kisada a la et huh see nuttis, paras talle, või et finishisirgel pani puuse, ei oska sõita. Raiskate lihtsalt teiste aega, samas kui teil näpud võiksid trykkimise asemel käsitööd teha, kõik oleks rahul.
18:40 28.01.2004
Antz (registreerimata)
Kui Alonso oma esimese võidu sai. Küll oli hea kui keegi peale ferraride, mclarenite ja williamsite võitis. ta pani ikka pika puuga ära
21:10 28.01.2004
Sven (registreerimata)
No ma panen ka oma arvamuse siia kui 12.a.vormel 1-te vaadanud fän...No ütlen kohe ära - minu lemmik alates 93-st aastast on olnd Michael Schumacher.Ma ei saa sellest aru et miks kõik toovad esile just tema auto, et see on nii võimas jne..Üks osa ja üks tahtsamaid osasid sõitmise juures on info edastamine tiimile...mida oskab Michael väga hästi ja ehk see on üks põhjus miks auto liigub hästi.Kuid ma ei ütleks et auto on nüüd nii väga teistest üle, sõitjast oleneb ka väga palju . Ja neid vigu mis te siin välja toote - kõik sõitjad teevad vigu.Need kes on McLareni sõbrad - no vaadake kasvõi Häkkineni vei siis Coulthardi - kas te tahate öelda et need mehed ei ole rohkem vigu teinud sõitudes kui Michael? Ja sõiduoskus tuleb eriti esile vihmaga - ja kes on vihmaga teistest üle ?? :)..niiet..kui lihtsalt olete teise tiimi vei siis teise mehe poolt siis lihtsalt öelge nii mitte ärge hakake tooma absurdseid vabandusi, mis tegelikult ei ole õiged . See olex minu poolt hetkel kõik .. Side Lõpp! ;)
17:30 02.03.2004
dworkin (registreerimata)
kuidas schumi boksis ppõlema läks
14:07 03.03.2004
decibel (registreerimata)
dworkin, su õnn oli siis küll lühike, Schumi pühkis peale seda vaid visiiri ja läks ja võtis GP võidu.
15:46 03.03.2004
mis see siia puutub?? näha kuidas schumi põleb oli igaljuhul magusam
14:37 05.03.2004
willi (registreerimata)
SIIS KUI RALF TEGI KOHE STARDI LÕPUS TOHUTU HÜPPE TÄNU BARRICELLOLE.
ÜLE TEMA AUTO.
19:39 05.03.2004
markus18 (registreerimata)
see kui schummi sai 3nda tiitli :)
see kui schummi sai 4nda tiitli :)
see kui schummi sai 5nda tiitli :P
see kui schummi sai 6nda tiitli :D
see kui schummi saab 7nda tiitli :P
see kui häkkinen põõsas nuttis :D

15:00 06.03.2004
s (registreerimata)
vaadake vanu arhiivikaadreid kuidas 30-nentatel mehed sõitsid, boksipeatuse ajal tulid autost välja tegid suitsu ja kohendasid salli, vot see oli aeg. Kord pakuti Laudale võimalust teha kiire ring 30-ntate Mersuga, Lauda keeldus, kuna arvas,et situb ennast täis (Lauda enda sõnad)
08:53 07.03.2004
kus me näeme neid vanu kaadreid???
18:53 08.03.2004
markus18 (registreerimata)
30ndatel???

äkki 50ndatel?

50ndal aastal toimus esimene ametlik GP....aga jah ajad olid hoopis teised..
14:46 09.03.2004
liisu (registreerimata)
siis kui räikonen pühapäeval 9 ringil välja pani.....
10:36 10.03.2004
messias (registreerimata)
mul on alati meeles moment paar-kolm aastat tagasi kui veel tegutses magapanus ,panustasin siis davidile ja barichellole ja võitsin minule nii vajaliku summa kahju et megapanus lõpetas hästi pingeline oli siis sõitu jälgida kui olid kellelgi panuse teinud ja see sõitja sõitis hästi.
21:07 24.05.2004
jens (registreerimata)
Kindlasti tulex sinna minu jaox kõige olulisemate sündmuste hulka lisada ka Trulli viimatine võit Monte Carlos... küll võttis selle ootamine aega, aga lõpux see siiski tuli =)) Unustamatu...
17:34 25.05.2004
jaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa (registreerimata)
Nõustun sinuga jens...Trulli vääris seda võitu...Kuid üks minu lemmik moment oli eelmise aasta Ungari etapp, kui Alonso sai oma esimese võidu...See oli nii lahe....
18:08 25.05.2004
IRW (registreerimata)
Meeliülendavaim moment oli täna,kui nägin,kuidas tühhimölisejale jensile kommentaarides ära pannakse!paras sulle!
ehk nüüd hakkad aru saama,et sinu pikki idiootseid kommentaare pole kellekile vaja.
18:30 24.01.2005
noel
Meeliulendavaim hetk oli naiteks Senna soit Doningtonis 93 kui ta vihmaga naitas klassi Hillile ja Prostile. Teistest raakimata. Voi siis 96 Catalunya kus Schumacher tegi tollase sara-Ferrariga teistele tuule alla. Voi siis Villeneuve`i 96 mingil gp-l kui ta oli liidrist ise 17 sek maas ja suutis selle tasa soita ning mooduda ka Schumacherist. Need on hetked mille parast tasub f1-e vaadata
22:46 24.01.2005
BOSS (registreerimata)
Minu meeliülendavaimad hetked on 26.märts aastal 2000 ja Brasiilia GP,see oli siis kui ma esimest korda üldse huvitusin F1-st.Lihtsalt nii muuseas lülitasin televisiooni kanali TV3-le,ei kavatsenud üldse kaua seda vaadata kuid kui nägin Schumacheri ja Häkkineni duelli ja seda kui võimsalt ja ülihästi Schumi sõitis oma tulipunase Ferrariga ja sellele porole koha kätte näitas,vot selle hetkega oli asi minu jaoks otsustatud mida iga kahe nädala tagant telekast pühapäeval vaadata ning kellele pöialt hoida,Ferrari ja Schumi on ikka ülekõige selles ei ole vähemalt minu jaoks mitte mingit kahtlust.Ja siis veel muidugi ka Schumi sõit ja võit vihmasel Nürburgringil sel samal aastal.Loomulikult tasub ära märkimist ka Barrichello võit Saksamaa GP-l kah aastal 2000,kus ta 18-ndalt stardi kohalt tegi suurepärase sõidu ja võitis kõigi asjade(Mclarenite) kiuste.Siis Schumi võit Monzas Itaalia GP-l kõigi Ferrari fännide ees seda oli ka ikka tõeliselt ilus vaadata.Siis USA GP ka aastal 2000,kus F1 oli naasnud pärast pikka vaheaega Ameerikasse ja Indianapolise rajale ning kui siis Ferrarid said 250000 pealtvaataja ees ilusa kaksikvõidu.Ja lõpuks kindlasti üks suurimaid kui mitte suurim SUPER hetk ja elamus oli Jaapani GP aastal 2000 kui Schumi võitis oma esimese tiitli Ferrarile ja sellega lõpetades Ferrari meeskonna ja fännide pika ootus aja kui 21-e aasta jooksul ei olnud Ferrari võistkond võitnud mitte ühtegi sõitjate karikat.Ja kui Schumi siis lõpuks selle finišijoone ületas,oleksin ma peaaegu suurest õnnest lakke kinni hüpanud ja karjusin ma ka nii,et naabrid pidid hulluks minema.Siiamaani ei lähe see pilt õnneks meelest ära kui see võit tuli.Muidugi ja kahtlematult on neid eredaid hetki veel,lihtsalt nende kõikide siin üles loendamine läheks ikka väga pikale.Sellepärast ma nimetasingi ainult aasta 2000 parimad hetked,sest see oli esimene F1 hooaeg mida ma suure huviga hakkasin jälgima.
23:00 24.01.2005
BOSS (registreerimata)
Muidugi on meeliülendavad hetked ka kõik ülejäänud Schumacheri ja Ferrari tiitli võidud,ma loodan kogu südamest,et neid tiitli võite tuleb veel,veel,veel,veel,veel jne. ning koos nende võitudega tulevad ka meeliülendavad hetked.
12:54 01.02.2005
Flameas X (registreerimata)
SHummi tiitlid.Olex parim monent see kui Kimi räikkonen (soome pede) põlex omas mahlas.!!!!(HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAhahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahah9111
17:45 01.02.2005
kath (registreerimata)
kõva "staaz" sul ikka küll, BOSS. :) võib siis arvata, et sa nii silmaklapistatult schumit kummardad - sa pole ju muid aegu näinudki.
ainuke, millest ma siinjuures päriselt aru ei saa.. kust kõik seesugused fännid siis oma nö adekvaatse võrdlusmaterjali võtavad, mille põhjal igas suvalises teemas igiülistavate ja kõike muud mahategevate (a la kõik ülejäänud läbi aegade oleks schumilt kolme ringi peale neljaga sisse saanud) väidetega lagedale tulla? lihtsalt meri põlvini?
21:28 01.02.2005
BOSS (registreerimata)
To kath:Aga ega see,et ma alates aastast 2000 F1-e vaatan ei tähenda,et mul väiksem teadmiste pagas oleks.Mul on ilmselt suurem teadmiste pagas kui näiteks sul,sest ma olen vaadanud vanadest aegadest mitmeid videosid,isegi näiteks aastast 1974 ja uurinud nii põhjalikult kõiksugu F1 teemalisi raamatuid,ajakirju,lugenud erinevaid arvamusi nii ekspertidelt kui ka n.ö.tavafännidelt.Siis veel kõiksuguseid F1 teemalisi saateid nii tehnilisi kui ka ajaloolisi.Mul on Schumacheri,Senna ja Fangio ning teiste kunagiste sõitjate kohta niipalju infot,et see on kõik juba ammu pähe kulunud.Tean kõiki Schumacheri, Senna,Fangio,Stewarti,Clarki,Prosti,Piquet,Mansell
i,Lauda (rääkimata kõigist Ferraris sõitnud meeste) ja isegi kõigi väiksemate tegijate parimaid sõite ja tulemusi praktiliselt une pealt.Ja ma võiks sulle isegi rääkida sellistest meestest nagu seda on Tazio Nuvolari,Bernd Rosemayer,Rudolf Caracciola ja siis veel Achille Varzi pikalt ja laialt.Aga põhiline huviobjekt on ikkagi Ferrari ja Schumacheri ajaloo uurimine,sest minu arvates nad lihtsalt on tõesti läbi aegade parimad.Nii,et nagu sa näed kath ei ole ma midagi nii silmaklapistatud nagu sina arvasid.Võibolla hoopis sina oled meil siin silmaklappidega,muudkui räägid oma Jacques Villeneuvist ja Sennast,ega sellest ikka ei piisa mida issi sulle rääkinud on,sa pead ikka ise kah veidike asja uurima!
22:09 01.02.2005
viirus (registreerimata)
kuule sulle ei meeldi lihtsalt scumi ma näitaks sulle enale keskmist
22:15 01.02.2005
BOSS (registreerimata)
To viirus:Kellega sa räägid,kui küsida tohib?
22:35 01.02.2005
kath (registreerimata)
njah, BOSS, tubli on. tegin isegi kunagi samalaadse "ajalookursuse" läbi. ilmselt ei ole ma ka ainus peale sinu. aga üldiselt keskendusin ikka enne reaalsele pildimaterjalile kui numbritele. mida, kuidas, millise tehnikaga ja mis olukordades keegi teha suudab. no mine tea, võib-olla on tõesti nii, et "we are made of emotions". et paberis tuhni, palju tahad, aga lõppude lõpuks paneb ikka igaüks selle statistika oma silmaga nähtu kasuks töötama.
ja ei räägi ma midagi ainult kahest tegelasest. võiksin sulle ka nii mõndagi pajatada.. Clarkist, Cevertist, Gillesist.. tõsi - paraku samamoodi ainult tagantjärele teab kust välja võlutud materjalide põhjal. ja säh sulle kurioosum allaneelamiseks - Ferrarile hoian tegelikult ammusest ajast siiani pöialt, vaatamata schumile. :P
taaskord - igaühel oma arvamus. aga eelmine postitus oli ehk enim ajendatud sellestsamast schumifännide elushoitavast maitse üle kaklemisest, mis enam-vähem igast teemast poole moodustab - ja, ausalt, päris tüütuks kätte kipub.
23:01 01.02.2005
BOSS (registreerimata)
Jah kath eks me paadunud F1 fännid oleme hoolimata sellest kellele pöialt hoiame,igaüks meist on omal moel mõne F1 sõitjaga emotsionaalselt seotud ja kellest kõige paremad mälestused on jäänud selle poolt ka oleme.Nagu sul on ilmselt esimesed parimad mälestused Sennast nii samuti on mul lood Schumiga.Ja nagu öeldakse niipalju kui on inimesi on ka erinevaid maitseid!Nii,et ühisele arvamusele meil sinuga jõuda on ilmselt võimatu.
23:17 01.02.2005
simmos
Gerhard Bergeri võit Ferraril Hockenheimis 1994
Jean Alesi võit Ferraril Montrealis 1995
Michael Schumacheri maailmameistri tiitli võitmine Ferraril 2000
00:06 03.02.2005
aaa (registreerimata)
Siis kui Schumacher seina sõitis ja jalaluud murdis
21:15 03.02.2005
mattti (registreerimata)
mäletan seda kuidas summi pani autuga seina ja jala luu[d] murdis.2004-st aastast mäletan ralfi ja seina kokku põrget

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.