Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: MEELIÜLENDAVAIM MOMENT!!

22:21 03.02.2005
Grim (registreerimata)
Re: Meeliülendavaim moment!!
to aaa ja matti:Te olete ikka rõvedalt haiged sadistid küll minge registreerige ennast palun hullumaija,see asub kusagil Paldiski maanteel!Kuid teie kahjuks ja paljude Ferrari ja Schumi fännide rõõmuks võin öelda niipalju,et peale seda kui ta jalaluud murdis tuli Schumacher varsti tagasi ja sõitis lausa uskumatuid sõite 1999.aasta hooaja lõpus ja juba järgmisel aastal suutis ta maailmameistriks tulla.Minu jutu point on selles,et Kuningas Schumacherit ei peata miski!
22:30 03.02.2005
ttt (registreerimata)
Kui Hill esimest korda Arrowsi liikuma sai ja teisena lõpetas.
01:05 04.02.2005
m2kk (registreerimata)
Kindlasti on see läbi aegade põnevaim võitlus F1 ajaloos. Nimelt 79 aasta Prantsuse GP Dijonis. Gilles Villeneuve Ferraril ja Rene Arnoux Renault-ga võitlesid viimastel ringidel teise koha eest. Tõsiselt soovin et ka tänapäeval sellist sõitu näha saaks......kahjuks on aga need ajad möödas. Ise polnud ma veel sündinudki, aga video on mega ;). Pärast selle video nägemist on Gilles Villeneuve tõusnud minu jaoks üheks silmapaistvaimaks piloodiks F1 ajaloos. Ahjaaa....ise olen McLareni fänn. Ning tõeliselt masendav on lugeda kuidas igasugused poolearulised sõimavad siin üksteist ja elavad ennast välja väga küsitavate väidetega.
01:11 04.02.2005
m2kk (registreerimata)
06:57 11.02.2005
volvoFH12
meele tegi rõõmsaks kui Häkkinen viimasel ringil pidi mootoripauguga katkestama esimeselt kohalt sa schumi võitis.
21:50 12.02.2005
quaco (registreerimata)
et värsket verd tuua:

siis kui fisicella elu esimese (senini ainsa) etapi võitis :D:D

sel aastal tal lõpuks ometi korralik auto all.. eks nüüd võib ka tulemust loota...

22:00 12.02.2005
dogz (registreerimata)
alati oli, on ja tuleb ülimalt hea fiiling, kui häkkinen või räikkönen kaotab/katkestab...sellepärast F1 vaatangi
03:12 26.02.2005
lkkl (registreerimata)
SIIS KUI SUMMI PRESSIKONVERENTSIL PILLIMA HAKKAS.KRT HILL ON KÕVA MEES VOTT JA RAIKONEN JA HÄKKINEN KAH VOHH.....
05:21 26.02.2005
laaren (registreerimata)
kõik need momendid kui ferrarid ei jõua kolme hulka. huraaa!!!!!!
08:47 26.02.2005
sim (registreerimata)
põhjust shampapudelil kork lendu lasta oleks tegelikult iga kord, kui ferrari poodiumikohale ei küündi. loodetavasti sel hooajal saame tänu mini-shumile ka toyota läbipõlemitele kaasa elada.
meeldejäävaim on kindlasti häkkise 1998 hooaja ülivõimas algus ja sellega kaasas käinud mclareni mm-tiitel.
15:15 10.06.2005
enzo (registreerimata)
ei vaatagi lõppuni.siis kui mclaren tossu välja saab.......süda rahul
01:21 13.06.2005
jlk (registreerimata)
G.Villnöövist on kahju,etsurma sai.Aga meeliülendavam hekt oli siis kui Summ Silverstõunis 1999-tal aastal seina pani kahu küll,et jala luu murdis.
02:04 19.06.2005
Hill is best (registreerimata)
liitun Hilli fannidega. Ni kõva mees. See ei lasknud kellegl endale pähe istuda. Peaaegu ainukene kes suutis Schumacheriy õpetada

Ei tule uut britti nii pea. Buttonil ei ole iseloomu. Schumacheri fann.Vormeli austust ei tunta midagi ei hoit tagasi.

Coulthard ja Irvine olid päris lootustandvad.
18:18 02.02.2007
a (registreerimata)
to dogs sa ole vait poolda enda lemmikuid vaata f1hte kui sporti austa teisi sõitjaid sa võhik .sina ka enzo õpi sporti jälgima kurat te ei saa vist üldse aru mida f1 tähendab olete jälle mingid paardunud schumi fännid mul pole schumi vastu midagi ma isegi austan.kimi on hea sõitja ja tal pole lihtsalt vedanud küll näete mis 2007 hakkab olema kimi paneb täiega mm tiitlini jee
18:25 02.02.2007
a (registreerimata)
parimad hetked on 2000 kui mika schumilt belgias väga osavalt esi koha ära võttis .2005 hispaania ja monaco kui räikönen näitas alonsole mis suudab.2006 itaalia kui schumi tegi alonsoga vahe miinimummi räikönen jäi teiseks ja teatas lepingust ferrariga kubica sai esimese poodjumi ja schumi teatas väärikalt oma lahkumisest esi kohal hiina 2006 kus schumi võttis kahe renaulti eest esi koha. loodan et 2007 2008 2009 tuleb neid meeliülendavaid hetki räiköneni võitudega seoses ja isegi mm tiitliga bedu kimile KIMI KIMI!!!!!!!!!!!!!!
19:28 07.04.2008
fry (registreerimata)
jäämees kimi räikkoneni tiitlivõit
19:45 07.04.2008
? (registreerimata)
Kõik need sõidu toredad kui punaseid kotitakse aga eriti magusad kui Häkkinen Schumit, õnneks on tölmikk Schumacher pensionil !
20:27 13.04.2008
joe41 (registreerimata)
Ok, ise teen siis algust: ehk 2000 JPNi GP finið, kui Ferrari sai oma esimese ind. tiitlivõidu 21 aasta jooxul. Tundus, et seda päeva ei tule kunagi ning see ning see tundus nii uskumatuna. Kas tõesti?? Kas lõpux ometi??

sellel hommikul ma nutsin .olen eluaegne shumi fänn ja ainult.
Mul on see sõit lindipeal.Mis asjajuures kõige pullim ,poodjumi ees vehib keegi eesti lipuga.
21:16 07.07.2011
r (registreerimata)
väike harjutus neile kel endal pole võimalik reaalselt vormelirooli istuda
http://www.myracingcareer.com/r3143/

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.