Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: PARIMAD TARTU SÕIDUÕPETAJAD

16:58 15.03.2005
Triks (registreerimata)
parimad Tartu sõiduõpetajad
Kes on Tartus parim, kellega hakata sõitu õpima?
17:02 15.03.2005
Martin (registreerimata)
Re: parimad Tartu sõiduõpetajad
Automis sinise Renaultiga üks lahe rahulik ja asjalik vana.
07:27 16.03.2005
to triks (registreerimata)
rüütli autokooli õpetajad on parimad tartus!eriti kaimar ja kalev.
11:50 16.03.2005
325coupe (registreerimata)
Selge autokool Aimar annab sõitu Audi A4 ga.
Selge autokoolil ka õpetaja kes õpetab BMW 1 seeria autoga
2,0 diisel 160hp. paras mürsk algaja õpilasehakatise käes.
13:31 16.03.2005
traks (registreerimata)
tahaks ikka head õpetajat, mitte ilusat autot. Kas keegi on rohkem, kui ühe õpetajaga sõitnud, et oleks ka võrdlusmomenti, mis tegelikult on hea?
13:45 16.03.2005
poiss_tartus t (registreerimata)
Automi sinise Renaultiga õpetaja jah suht rahulik, räägib asjaliku juttu ja ei hakka igav sõites. Ta nimi on Joann Kurnasov. Aktsendis pidid väga kehvad õpetajad olema, sõpradelt kuulnud, aga need jälle "naised saunas rääkisid" jutud. Ei hakka ei ühte ega teist autokooli maha tegema! See Renault on veitsa ära lammutatud, käigud lülitavad veidike raskemalt sisse, aga muidu korralik auto!
23:19 16.03.2005
noormees (registreerimata)
Tolle Automi õpsi kohta, kes sinise Renaultiga õpetab, olen kuulnud ka suht erinevaid jutte. Ise käisin samas koolis, aga õpetaja oli teine. Üks Peeter, Fordiga. Aga korra sõitsin tolle Joanniga ka, tundus tõesti rahulik.
Samas mitu inimest on öelnud, et see vend pidi väga karm mees olema - pidevalt nokkima ja õiendama iga pisiasja kallal. Ei teagi siis, keda uskuda...
11:06 17.03.2005
Leena (registreerimata)
Kiivi ja MatiEinling,muhe, rahulik ja sõidu õpetab põhjalikult selgeks.
19:30 19.03.2005
ants (registreerimata)
väga asjalikud mehed on osaühingus autosõit. rahulikud ja teavad, mida rääkida ning kuidas rääkida.
20:51 19.03.2005
Sõitja (registreerimata)
Tubli Ants! Parimad libedasõidu koolitajad! Kiitke ennast igal juhul! Saate kliente juurde! Kindlasti on "Autosõit" Tartus parim, nii hea, nagu Tallinnas "Niguliste" ennast kiidab!
23:06 19.03.2005
Pauk20 (registreerimata)
Polnud nendel autosõidu tüüpidel eriti midagi viga, vähemalt auto nad lükkavad küll igast hangest välja.
19:28 24.03.2005
to noormees (registreerimata)
no ütleme nii, et automis on ühed väga hea koolitajad. ei tea kas just parimad, aga vägagi head. Ma nii peetri kui joanni käe all olnud ja mõlemad tundusid muhedad sellid olevat. See Joann pidi vahest jah veidi seletama, aga ei röögi ja räägib rahulikult. nii palju kui ma olen kuulnud siis selges ja aktsendis pidid suht oinad olema, koguaeg sõimama jne...
20:27 24.03.2005
tüdruk (registreerimata)
Minu õpetaja Selges küll ei sõima. Täitsa rahulikult räägib.
21:04 26.03.2005
ligi (registreerimata)
mul põlved valusad, aga noh, autos pole nii hullu, saab kannaga gaasi ja pidureid anda. Teil pole elusees nii palju vigastusi, aga ühte sõiduõpsi soovitan räigelt ja ta on Selgest. Vjatsheslav Bõstrov, suht norm õps, kõige normim!
22:58 29.03.2005
õpilane (registreerimata)
mina käisin ka tartu automis ja sõitsin sinise renaultiga ja õpetaja oli Joann!...oli väga rahulik ja tore õpetaja sain sõidu selgeks!...ja paljud sõbrad kiidavad Automit!
14:01 31.03.2005
kelli (registreerimata)
Ma ka õppisin juba 4 aastat tagasi selle Joanniga Automis, aga mulle ta väga ei meeldinud õpetajana. Ta inimesena kindlasti norm, aga liiga pikalt tänitas kui mingi vea tegid. No tõesti nii kaua, et juba ammu oli see olukord möödas kui ta ikka lasi ja lasi selle ühe asja kallal ja siis oli endal ka s.tt tunne ja kui siis juhtusid veel midagi lolli tegema, ütles "no näh" eriliselt vinguvalt ja tänitas jälle 5 min järjest vähemalt. Kui harjutused tulid hästi välja, ütles seda ka sellise häälega, et "no okeiii saad küll hakkama" siukse tüdind häälga. Nagu kahju oli tal miskit positiivset öelda. Ega üldse ei õigusta ennast, eks ma olin paras lammas sõitja ka autokoolis algul, aga see õpetaja tekitas iga tunni lõpuks totaalse masenduse kuidagi... sõbranna mul ei kannatanud teda üldse lõpuks välja, läks selgesse ja võttis sealt tunde edasi. Ma ikka Joanni käe all suutsin ära lõpetada selle autokooli. Võimalik muidugi, et tüüp nüüdseks muutunud.
20:35 31.03.2005
rekkamees (registreerimata)
olen sõitnud paljude sõiduõpetajatega, parim nendest oli kindlasti Kalju Soots - hästi rahulik ja ei irise mingite pisivigade puhul nagu paljudel kombeks on. Suudab jääda igas olukorras rahulikuks. Praegu töötab vist ARK-s eksamineerijana, omal ajal oli Tartu Õppekeskuses sõiduõpetaja (enam seda asutust ei eksisteeri).
16:06 02.04.2005
zeta (registreerimata)
sootsist arvan ainult head, sest tegin just temaga eksami ja tehtud sain;)
18:57 04.04.2005
willem (registreerimata)
selges on lahe tüüp Toivo Õnneleid. Teooria tunnid on täiega lõbusad ja sõidutunnis kah igav juba ei hakka. Autok Golf 5.
17:08 06.04.2005
mina (registreerimata)
kellegil automist margus kopliga ka sõidukogemust on?
23:35 06.04.2005
automist (registreerimata)
ise pole küll temaga sõitnud, aga teistelt kuulsin, et suhteliselt norm pidi olema. väga vaikne ja midagi eriti ei räägi, võib olla tuleb see kahjuks.
12:42 09.04.2005
Indrek (registreerimata)
Jah, Soots on parim!
16:45 09.04.2005
zeta (registreerimata)
minu teadmist mööda tuli see margus automisse alles suvel, võimalik et alles roheline selle ameti peal;)
16:58 09.04.2005
Fatality (registreerimata)
Ise käin hetkel Raatuse Autokoolis, alustasin just, on kellegil soovitusi millist sõiduõpetajat valida?
16:58 09.04.2005
to zeta (registreerimata)
no roheline võib olla, aga tuleb igale ühele võimalus anda. Mis moodi siis tema peaks õppima kui klientuuri pole ja tavaliselt automis topitakse nimekiri ise paika ja pärast öeldakse, et kellega sõidad. Kui oled kuulnud õpetaja kohta halba, kes sulle anti, siis saab alati ära vahetada, pead mingi kaas õpilase nõusse rääkima
17:37 03.05.2005
Minni -Manni (registreerimata)
Automis on hea sõiduõpetaja ka margus kopli,sain sõidu selgeks,tore õpetaja:)
16:15 31.05.2005
vesse (registreerimata)
Mina sõitsin ka Aimar Põldojaga (Selge, autoks sinine A4). Õpetaja oli väga hea ja auto ka oma ea kohta (98) õppesõiduauto kohta üliheas korras.
12:28 03.06.2005
tarts (registreerimata)
autosõidus on tõesti head õpetajad ja head autod kahh
09:09 16.06.2005
tundmatu (registreerimata)
kuidas on üldse tartus selge autokooli tasemega? Kas rahvas seda kiidab ja kuidas on õpetajad?

Minule, kui esmalubade tegijale on esimestest tundidest jäänud väga hea mulje sellest koolist.
06:49 18.06.2005
Firehead (registreerimata)

Selge autokooliga ülipositiivsed kogemused. Olin "sunnitud" seal sõitma 3 erineva õpetajaga, kuna mu põhiõpetaja oli haige vahepeal. Täienduskoolitusel sõitisin veel neljandaga sellepärast, et tal oli A4 :)) Kõik nad olid mõnusad inimesed ja rahulikud, üksiki polnud vingats. Tundub et nagu seal koolis halbu õpetajaid nagu polekski. Tagantjärele vaadates tuli erinevate õpetajatega sõitmine kasuks sest ühel tuleb ühe, teisel teise asja õpetamine ekstra hästi välja. Manööverdamise õpetamise meister oli ntx Vjatsheslav Bõstrov.
14:18 18.06.2005
elen (registreerimata)
mul oli omal ajal selges küll s... õpetaja, keda teised õpilased ka kirusid, aga praegu ta seal enam ei tööta (kodulehe andmetel), nii et hoiatada pole vast mõtet. no vahet pole, load said tehtud ja sõit ka pärast isa autoga selgeks :P
01:15 25.06.2005
to firehead (registreerimata)
Aga miks ma alati kuulen SELGE autokooli kohta HALBU sõnu? Või on mu sõbrad tõesti nii kehvad auto käsitlemises, et sõiduõpetajatel on neid vaja tänitamistega õpetada. Ja see venelane ei pidanud üldse rääkima kui vea teed, pressib täiega ainult piduri põhja. Isegi siis kui pole teinud liiklusohtliku olukorda või sõitsid kogemata õuealas kiiremini. Ebalubamatu käitumine
02:47 25.06.2005
Jou (registreerimata)
Lollus. Sama teema mis oleks näiteks:

Kus koolis on hea eestikeele opetaja....
Millises linnas ja millisest pensukast tasub Hot-Dog osta....

Kysia, kas sa ise kaa usud mida sulle vastatakse? Kysind siis juba et millist soidu opetajat te kindlasti ei soovita ja kysind veel isikukood kaa.
12:49 03.02.2006
minake (registreerimata)
Ei tea kust küll sellised teadmised pärit ka on? Ise sõitsin Margusega juba 2 aastat tagasi ei ütleks et ta nii "roheline" oleks. Väga lahe ja sõbralik õpetaja ja ka inimesena on igati positiivne.
11:10 22.02.2006
ka (registreerimata)
mina soitsin ryytlis, nime ei maletagi, aga kes soidab toyota yarisega ja on siuhke keskealine ollekohuga ja soniga mees, rauskab ja moliseb kyll, aga enamasti ikka pohjusega, aga tulemus oli see et tegin riikliku soidueksami esimese korraga. samuti teooria esimese korraga. sedasi
13:03 22.02.2006
LÕPETAGE ÄRA! (registreerimata)
Autokoolid siin ja autokoolid seal. Tehke endale TEEMA. Aitab siin aja raiskamisest.
13:38 18.05.2006
tintsik (registreerimata)
tartu parim sõiduõpetaja on endiselt Urmas oü autosõidust. hästi ilus mees ja rahulik madal hääletämber - see on muide vägagi oluline. naistetahvastele tuleb kasuks, kui oma sõiduõpetajasse ära armuda - hulga parema meelega lähed tundi ;))
09:43 19.05.2006
Tsiklimees (registreerimata)
Kas kodanik Max ka veel kusagil hõljub. Vihjeks et olid siis 90 algusaastad kui to kodanik "Sport" nimelises autokoolis sõitu õpetas ja ristsõnu lahendas. Tüübil olid alati mingid tumedad prillid ees nii et ei saanud aru kuhu vaatab. Kommentaare jagas aga õigel ajal ja egata pedaalide sõtkumisega ka ristsõnade kõrvalt hiljaks jäänud.
13:14 19.05.2006
aaa (registreerimata)
OLAV LEPASTE!!!!!!!!!
20:11 22.05.2006
lihtsalt üks (registreerimata)
Tean TÄPSELT, keda sa mõtled - see ju minu sõiduõpetaja:D

Karm jah ja õiendab palju, kui mingi vea teed. Mul homme sõidueksam, niiet selle kohta, kas ka läbi saada aitas, ei oska midagi veel öelda. LOODAN väga, et aitas...
20:12 22.05.2006
lihtsalt üks (registreerimata)
Vastus siis ka-le...:D
18:12 15.06.2006
Kaits (registreerimata)
AMBROSIA ruulib :)
20:15 15.06.2006
xxxxxxxxxxxx (registreerimata)
olen tallinnast, erapooletu, kuid mitte loll, et aru saada, kes ja kuidas siin oma kooli siin reklaamib.
See "soovitage" rubriik ei anna objektiivset pilti. Kui siin üks juraajaja teatab, et on sõitnud paljudega, siis see juraja on ju täitsa tobu. Üks korralik ja tõsine õpilane ei sõida saja õpetajaga.
19:25 28.06.2006
lilla (registreerimata)
Raatuse autokoolis - Slavik :D
Aga Viktor pidi tõeline jubedus olema!
09:41 29.06.2006
Suslik (registreerimata)
Ei ruuli see Ambrosia midagi, otsejoones teel pankroti poole. Rendivõlad, õpetajatel töötasu saamata...
01:12 30.07.2006
martex
kas peale oü autosõidu tartus oskab keegi veel kohe õigeid sõiduvõtteid õpetada, et pärast lõppastme koolitusel ei tuleks kõike ümber hakata õppima???
01:21 30.07.2006
tuutu (registreerimata)
Teil seal Tartus tihe konkurents paistab olema. Ambrosia joonelt pankroti poole teel ja Autosõit õigeid sõiduvõtteid õpetamas. Mulle aga tundub, et ka Autosõit, vaatamata kõigele, kindlal pankroti sõidujoonel sõitmas. Otsing abiks kahtlejatele.
11:52 30.07.2006
juht (registreerimata)
loen ja loen. üks kiidab teine kiidab:) Nii ei saagi olla halba autokooli.
Palju loeb ju oma vigadest õppimine ja suhtlemine õpetajaga. Koos probleemide lahti seletamine.
12:15 14.09.2006
Auto omanik (registreerimata)
KIIVI autokooli soovitan ja Marek Petrenkot.Väga hea õpetaja.
08:58 15.09.2006
... (registreerimata)
Hea sõiduõpetaja on see, kelle õpilastel on suur eksamist läbisaamisprotsent. Ehk mõne ullikese/blondikese puhul, tuleb ka paar karmimat sõna kasuks - jääb meelde.
Soots olevat lõpetanud siis kui uuest grupist üle poolte, läbi kukkusid. Võibolla oli liiga rahulik...
10:54 17.09.2006
. (registreerimata)
Valerian Rüütli koolist. Väga lahe, muhe, mõnusa jutuga, rahulik.
10:05 20.09.2006
mesi (registreerimata)
Vasara autokoolist Aivo Pärt - ma pole nii rahulikku ja asjalikku inimest varem kohanud. Selgitab väga hästi ja ei tee kõike ette ära. Soovitan soojalt.
19:57 07.10.2006
Luise (registreerimata)
kas keegi teab öelda, mis on rüütli autokooli viktori perekonnanimi?
09:48 09.10.2006
suslikujupp (registreerimata)
Kardetavasti on see Viktor lahkunud Rüütlist Kiivi Autokooli ja perekonnanimi on tal Pook.
17:12 15.10.2006
luise (registreerimata)
Ei ole Pook, see on teine Viktor, kes töötab Rüütlis.
20:06 17.10.2006
luise (registreerimata)
22:40 18.10.2006
Juulija (registreerimata)
Ma õppisin tema juures väga tore mees; kas sa tahad õppida minna Viktori jurde?
22:43 18.10.2006
Juulija (registreerimata)
Ma tean tema perekonnanimi...
20:10 19.10.2006
luise (registreerimata)
käisin kunagi...aga tahaks tema perekonnanime teada
08:38 20.10.2006
Julia Sohhinova (registreerimata)
17:49 09.11.2006
andra holm (registreerimata)
libeda sõit.
Jaanuaris pean ajutised load ümber vahetama,aga enne pean tegema talve sõidu.Kuigi kursus toimus sügis-talvisel ajal.MIKS SEDA KORRATA?Pealegi olen selle kahe aasta jooksul kasutanud ainult automaat kastiga autot ja pelgan kas saaksin enam manuaaliga hakkama.Kas võib eksamit sooritada oma autoga?
17:51 09.11.2006
andra holm (registreerimata)
libeda sõit.
Jaanuaris pean ajutised load ümber vahetama,aga enne pean tegema talve sõidu.Kuigi kursus toimus sügis-talvisel ajal.MIKS SEDA KORRATA?Pealegi olen selle kahe aasta jooksul kasutanud ainult automaat kastiga autot ja pelgan kas saaksin enam manuaaliga hakkama.Kas võib eksamit sooritada oma autoga?
22:17 29.11.2006
Õpetaja (registreerimata)
Liiga palju mõttetult pabistad, tuled ja teed ära. Algastmes seda niikuinii ei õpetatud mida seal näidatakse.
Oma autoga seal pole midagi teha ja eksameid sael ka ei ole
19:17 30.11.2006
aadu (registreerimata)
aga kus on kõige paremad autod?
sõita oskan ma niigi
22:00 30.11.2006
tegelikult (registreerimata)
Algaja oleks ARKi uuendusi silmas pidades mõtet valida VW Golfiga õpetaja, siis on eksamit teha ehk veidi kergem.
23:15 30.12.2006
sass (registreerimata)
parem kui saad rohkemate autodega proovida
jäädes ühele automargile ei saa sa hakkama
11:56 16.10.2007
G... (registreerimata)
minu sõiduõpetaja oli kyll väga tore õpetaja oli rahulik, seletas, kui millestki aru ei saand ja rääkis toredat juttu...... ET selge autokool on Hea.
21:27 28.01.2008
soovitage sõiduõpetajat (registreerimata)
Kes oskab midagi öelda Viva Liikluse sõiduõpetajates?
Keda valida? Keda soovitate?
17:44 11.02.2008
kaõpilane (registreerimata)
Viva Liikluses- MIhhaili soovitan, väga rahulik õpetaja ja hästi õpetab. Teisi ei tea.
05:15 29.02.2008
teema (registreerimata)
VIIVA LIIKLUS PANEB TÄIEGA - ISE KÜSIN,ISE VASTAN...
16:07 02.03.2008
-õpilane- (registreerimata)
Miks pole OÜ Autosõit õpetajate kohta pikemaid kommentaare?
02:27 06.03.2008
taylor to: -õpilane- (registreerimata)
äkki sellepärast, et pole millegi üle viriseda?
ise käisin autosõidus ja olen väga rahul. väga profid õpsid, piisavalt ranged ja õige suhtumisega.
loengud olid huvitavad ja asjaajamine ka nagu kellavärk.

22:41 06.05.2008
mummy (registreerimata)
Ehk teab mõni mõnda naissõiduõpetajat nimetada Tartus, kelle juurde tasuks minna?
22:55 26.06.2008
vastan siis(reg-ta) (registreerimata)
Viva Liiklusest soovitan Peetrit- kannatlik, valdab täielikult oma ala, ühesõnaga sündinud õpetaja
12:10 27.06.2008
Simsik2 (registreerimata)
Kas keegi Riiamäe autokooli kohta oskab midagi öelda?
16:36 27.06.2008
Mummike (registreerimata)
Õpetajate kohta ei oska miskit paha öelda, normaalsed olid (sõitsin mitmega). Aga jälgi, et sa maksmiste kohta tsekid ka saad, mulle üritati rõõmuga külma teha. Küll ei saanud lisasõidukorra eest ja küll eksami eest. Kurat, mina ju kaotan, maksuametist tagasi ei saa, igavesed ülbikud.
19:18 06.07.2008
Lilleke67
selge autokool ja Anti.
19:12 24.07.2008
natukene (registreerimata)
Kiivi autokool ja Raivo Tralla. Saate tema käe all selle sujuva sõidu nagu naksti kätte. Väga hea sõiduõpetaja!
17:50 29.07.2008
kahjuks. (registreerimata)
"Simsik2 (registreerimata)
Kas keegi Riiamäe autokooli kohta oskab midagi öelda? "

vaevalt....
18:11 29.07.2008
aston113 (registreerimata)
Selges on mingi ****, sõitis golfiga mõned aastad tagasi. Ei tea kas praegu ka sõidab, peale 2 tundi vahetasin ära, uus oli 5+
00:12 02.08.2008
kooli lõpetanud (registreerimata)
OOT-OOT, sa ei tea mida sa räägid, Riiamäe autokoolis Mihhail on küll SUPER hea õpetaja. Rahulik, seletab hästi. Ta oli ka minu õpetaja. Ei mõnita ta kedagi. Sõidueksami ARK-is tegin esimese korraga.
21:40 05.09.2008
roksy (registreerimata)
Kavatsen Viva Liiklusesse minna - septembris neil on soodukas. Kas keegi oskab kommenteerida seda autokooli?
14:35 07.09.2008
tütarlaps (registreerimata)
Nii B kui ka A gat'i tegin Selges! Väga tore kollektiiv ja ühtegi halba sõna öelda ei ole. Teooriaõpetaja oli Toivo Õnneleid mõlemal korral, tunnid olid asjalikud, lisaks näited elust enesest ja natuke ka nalja. Liikluseeskirjad said selgeks ja seda kinnitasid hiljem ka eksamitulemused 0- veaga.
B-gat sõiduõpetaja oli Alo Aarla. Alguses paistis selline tõsine ja karm, aga hiljem selgus, et tegemist on väga hea huumoriga ja mis kõige tähtsam: üli kannatliku inimesega! Loomulikult, kui lähed tundi suhtumisega, et mina ja maailm ja käitud nagu rullnokk, siis ei õnnestu sul läbi saada ühegi õpetajaga, sõltumata, mis autokooliga on tegemist!
A-gat platsil oli samuti Alo, mõned aastad küll hiljem, aga mulje ikka positiivne, peale paari platsitundi sain juba linna. Linnasõitu tegi Tarmo - vana rahu ise. Kord kukkus tsikkel linnasõidus pikali, tema vaid küsis, miks sa siis nüüd niimoodi tegid... ARK'i eksamile pääsesin kohe, kui miinimumtunnid olid tehtud. Vähemalt minul on selle autokooliga positiivsed kogemused ja kui kunagi peaks vaja minema C-gat'i, valin jälle Selge Autokooli.
13:06 01.12.2008
:) (registreerimata)
just Aivo Vasarast on tõesti super:)
13:48 01.12.2008
nojah (registreerimata)
Selges on iseenesest toredad õpetajad, nt. Aleksandr on suht äge mees, võtab asja rahulikult ja annab väga palju konstruktiivset kriitikat.

Ainuke häda on see, et B kat eksamit peab üldjuhul tegema hr. Õnneleiuga, kes suudab isegi muidu normaalse närvikavaga inimesed endast välja viia, kuna kukub lihtsalt ülbitsema ja enda tähtsust rõhutama, isegi kui õpilane kuidagi ei provotseeri. Teooriatunnis võib ta tore ja naljakas olla, aga autoroolis lööb nähtavasti mingi isiklik probleem välja. Kui tema sealt koolist kuhugi mujale suunduks, siis oleks Selge küll väga hea koht.
20:17 12.12.2008
to nojah (registreerimata)
Aga kas sa enesetapu peale ei ole mõelnud?
20:54 12.12.2008
et siis (registreerimata)
Arvatavasti neist enamus peab varsti suunduma mujale tootvale või paluvale tööle, kuna majanduskriis ja säästuaeg küll ei ole stiimuliks saata latsekesed autokooli õppima...imho.
22:05 12.12.2008
nojah (registreerimata)
Miks ma peaksin? Pealegi Selge koolist keegi vist sai aru, et hr. Õnneleid ja tema vaimuterror on reaalselt põhjuseks, miks mõni potentsiaalne õpilane teise kooli valib, st. nüüd võib Selges eksamisõitu vastu võtta iga õpetaja, kellega muidu ei sõida.
22:43 12.12.2008
tuulepea (registreerimata)
kui ise oled loodud tainapeaks siis pole ka heast sõiduõpetajast kasu
20:48 16.12.2008
getterl (registreerimata)
Oleg Ivanov Tartu Riiamäe autokoolist tekitas mulle ausaltöelda tõsise trauma ja vastikuse autokooli ja sõitmise ja lubade tegemise suhtes. Tekkis korra isegi tahtmine pooleli jätta see teema aga otsustan õpetajat vahetada.

Ma pole nii alandatud ja sellist suhtumist oma elus varem kohanud õpetaja poolt.
23:26 17.12.2008
Sama kogemus (registreerimata)
Sama kogemus minulgi Riiamäe Olegiga. Ta polnud minu õpetaja aga pandi korra asendama. Nii mõnitavalt ja alandavalt pole minuga no ikka aastaid keegi suhelnud. Ometi näen tema autot tihti sõitmas, nii et saa siis aru. Võibolla on ta mingit tüüpi õpilastega meeldiv. Kujutan ette et iga õpetaja on meeldiv, kui õpilasel on juba kooli tulles sõit selge. Mõnus ju ilma tööd tegemata palka saada.
07:54 19.12.2008
irw (registreerimata)
ise oskad enda nime kirjutada vaevalt et mõni noor eestlane tuleb selle peale et vene nime niimoodi kirjutada:D
07:59 19.12.2008
tuletaevasappi (registreerimata)
zeta (registreerimata)
minu teadmist mööda tuli see margus automisse alles suvel, võimalik et alles roheline selle ameti peal;)
jah suht alles jah nii umbes 15 aastat juba teeb seda tööd muidu:D
08:06 19.12.2008
jaja:D (registreerimata)
11:56 16.10.2007G... (registreerimata)
minu sõiduõpetaja oli kyll väga tore õpetaja oli rahulik, seletas, kui millestki aru ei saand ja rääkis toredat juttu...... ET selge autokool on Hea.
sa käid toredat juttu kuulamas või sõitu õppimas:D:D:D
10:15 20.12.2008
Kez (registreerimata)
Riiamäe Oleg sõidab tõenäoliselt tänu minusugustele ullikestele, kes enne autokooli minekut selliseid foorumeid ei loe ja alles siis, kui juba mitmendat tundi nuttes sõidutunnist naasevad, õpetaja tausta uurima hakkavad. Alguses mõtlesin, et viga ongi minus ja üldse on kõik algused rasked, aga siis leidsin, et nii suur loodusõnnetus ma ju ka ei saa olla, et mind üldse poleks võimalik sõitma õpetada. Seega proovin kindlasti mõne teise sõiduõpetajaga uuesti. Teooria on Riiamäes Kaidoga väga huvitav minu meelest.
13:52 20.12.2008
sõiduõpetaja (registreerimata)
Teema on "PARIMAD Tartu sõiduõpetejad" ja loen ainult halbadest kogemustest, kas siis tõesti keegi ei oska ühtegi head sõna öelda oma sõiduõpetajast?
22:38 20.12.2008
Tubli autojuht (registreerimata)
See pole ju üldse tähtis, kes eksamit vastu võtab. Kui sul sõit selge on, siis suudad iga eksamineerija juures olla edukas. See on nii omane tänases Eestis, et alati on keegi teine süüdi, nii lihtne on süüdistada eksamineerijat vaimuterroris jne. Hiljem kui juba iseseisvalt liikluses osalete, siis on küll hala ja nutt, kui mõni saamatu oinas, kes autokoolist sai läbi tänu "heale eksamineerijale", teile otsa sõidab. Küll saabub ka see päev, kus peab oma sõnade eest vastutama hakkama, ükskord võtab see Toivo või Oleg asja üles ja kaebab solvamise eest kedagi kohtusse. Keegi Vjatseslav Leedo sai kohtus Delfi vastu võidu, pretsedent on loodud. Seniks tegelege õppimisega, mitte netimölisemisega.
11:35 12.02.2009
K. (registreerimata)
Riiamäe autokoolis on kõige parem õpetaja Kalev Tamm..Minu arust lihtsalt suurepärane. Loomulikult kõige hullem on Oleg, ta oli minul alguses aga suutsin temaga ainult kaks sõitu sõita sest lihtsalt ei suutnud seda alandamist taluda:S
20:27 27.02.2009
Liisuuuu (registreerimata)
Anti Selge autokoolis on lihtsalt nii muhe mees,et sellist pole tükk aega näinud.Ta on rahulik,ei karju ja õpetab hästi.Julgen teda igati soovitada:)
17:07 08.01.2010
Lii111 (registreerimata)
Mina käisin Vasara autokoolis ning sõiduõpetajaks oli Aivo Pärt. Väga hea õpetaja, rahulik ja seletab asjad ilusasti ära. Väga pro ;-)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.