Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KARLA AUTO DIISLIKESKUS

19:58 29.04.2003
!A! (registreerimata)
Karla Auto diislikeskus
Kellel on nimetatud asutusega kogemusi ???
Minu autole panid nemad kahjuks valediagnoosi. Sai siis väidetav "rike" kõrvaldatud, kuid see probleem, millega tegelikult nende poole pöördutud sai on endiselt alles !!!
Ja nüüd ( kahjuks alles tagantjärele ) asja uurides ei ole mitte just kõige paremat kuulda saanud !!!

Muudetud 17.8.06 00:17

20:54 29.04.2003
MP (registreerimata)
Re: Karla Auto diislikeskus ???
Minu autoga tegid spetsialistid tööd (ilma juppideta, need toodi esindusest garantiiga)väidetavalt 1200 eegu eest. Tundus kuidagi ilgelt palju peale seda kui meister oli selgitanud, mis seal tehtud sai. Maksin selle küll ära, sest auto oli olnud seal 2 päeva ning ka korras, olgugi, et viisin auto spesiaalselt hommikul vara sinna, kuna nii oli kokku lepitud, et ühe päevaga hakkama saad. Kuid kui vastuvõtus auto töösse vormistati sain aru, et ega enne pärastlõunat autot ette ei võeta. Hiljem selgus ka läbi keerdkäikude, et olin maksnud täpselt kaks korda rohkem kui vaja. Väidetava nelja tunni asemel oli tööd tehtud ca kaks tundi (tunni hind, kui õieti mäletan 245 või 254 eek+km).
Vot sedaviisi, ole valmis kõigeks!
23:48 01.01.2004
ain (registreerimata)
milleks sinna minna eestis on teisigi tegijaid.
21:11 03.01.2004
VS (registreerimata)
Mõttetu koht, diiselauto küttesüsteemi rikke puhul võetakse kõigepealt pump lahti ja pestakse puhtaks, olgugi, et viga on hoopis pihustis. Sigakallis.
16:19 04.01.2004
kajar5
Olen ka sinna 5000 eek-i jätnud ja ei saanud nad viga ikka tuvastatud :( ja lõpuks kusagil Männikul tuvastati vea põhjuse.Mingi väike garaazi boks ja asjalikud vennad tundusid seal.
17:47 09.02.2004
Raks. (registreerimata)
Olen isegi seal korra käinud aga võin öelda et inimesed ei ole seal sõbralikud.
19:35 09.02.2004
sunny (registreerimata)
läksin sinna, kuna ei saanud ülevaatuselt heitgaasidega läbi. jätsin auto paariks päevaks sinna. õhufilter vahetati ära ja tehti ka test, mis näitas, et on normis. see oli viga, sest ma ei tea, mida nad seal veel surkisid, aga minema sõites vaatasin, et temp. näidik liigub kahtlaselt kiiresti punase suunas. jätsin kiiresti seisma ning auto ette jõudes avanes mulle vaade fontäänist, mis radikast välja purskas. lisaks oli veel plokikaane kõveraks tõmmanud. helistasin karlasse, kust öeldi umbes niimoodi, et oma asi, et nii vana autoga ('87) siia ronisid, et nemad pole küll milleski süüdi, aga nad on nõus loomulikult kliendi kulul asja parandama :) jee rait... ühesõnaga lasin auto korda teha hoopis kolander grupis, kus oli tunduvalt meeldivam teenindus.
19:41 09.02.2004
sass (registreerimata)
olid pikka aega monopoolne ettevõte
küsivad palju pähe tuleb
aga konkurents peaks nüüd asjad paika panema.
12:29 10.02.2004
diislifänn (registreerimata)
Tallinnas ja tallinna ümbruses on vähemalt kaks kohta kuhu oma autot ärge viige. Kui auto on vanem kui 1990 tehtud võib nende ärimeeste-suliden juures juhtuda, et odavam on osta kb-st teine samasugune auto

NUMBER ÜKS 0on raudselt Türi tn-l asuv JOYS GARAAZ ja teine on Karla Auto
17:30 11.02.2004
soovitaja (registreerimata)
reklaami just ei tee, aga oma diislitossu sain ära männikul. puukeskuse hoovis 2 garaaziboxi. vahetati pihustiotsad mitsu 2.0td(450/tk; müüjatel oli 650) ja toss läinud. Balmoral keeras ka süütenurka, toss jäi aga jõud kadus. tonnike raha koos jõuga. väikestes kohtades personaalsed lahendused vastavalt rahakotile/kliendi soovile. suured võtavad hommiku kell 8.30 sul võtmed,löövad ukse nina eest kinni-tõmba jeehat! ja lubavad paari tunni pärast helistada. kell 17 helistab, et seal oli see ja see ja päris korda ei saanudki ja kui tahad korda siis veel 4000 eek, aga praegu saad auto kätte ja mingi 3000,ma pole veel täpselt kokku löönud....
09:45 15.07.2004
erx (registreerimata)
kuhu siis minna? Tahan osta VW Transporterit 2,4D ja mõtlen enne ostu diagnostika tegemisele, aga kuhu pöörduda ei tea. Tehke reklaami
10:18 15.07.2004
Mart (registreerimata)
Tartus 50-97478,nõuanded auto ostmisel.
17:36 15.07.2004
craazy (registreerimata)
noh ja mis on siis õige koht???
Paras aeg remontida diislat aga ei tea kus.
Halvad kogemused on küll olemas Joes´iga ja Karlo´ga.
Oskab keegi häid kohti soovitada?
22:48 15.07.2004
peps7 (registreerimata)
10:59 16.07.2004
craazy (registreerimata)
to peps7:
Kas midagi lähemat pole?
näiteks Tallinnas
22:51 16.08.2006
MC_flow
nende teiste garaazidega on nii et kui nemad asuvad näitex mingeid pihusteid, pumpasid või muud toitesysteemi viga parandama, siis enamasti viiaxe ikka see samune vidin karla autosse sest seal on kõik vajalikud aparaadid olemas nt. neil ainukesena eestis on common rail pihustite ja pumpade stend, ja ńeil ainukesena on ka VP pumpade stend ja ka välja õppinud asjatundjad, niiet sry karlast eemale tahate hoida siis minge siime või lätti.
isegi esindused saadavad sinna
23:04 19.08.2006
Peep (registreerimata)
Re: Karla Auto diislikeskus
Mul sama probleem vaja remontida 525tds mootorit.Soovitage Lõuna Eestist kedagi.Piirkondades kõige sobivamad Tartu, Võru, Valga ja Põlva.
14:32 23.08.2006
v6sa
Hm, Männiku poisid on võimelised kõiki lahtivõetavaid pihusteid, mida saab mehaanilise stendiga kontrollida, ise tegema. Iseasi on see, kas nad viitsivad - tööd ju niigi.

Männiku poisid on siis Test-Rem. Paar korda olen seal käinud, asjalikud mehed. Kuigi - *****keeratud mootorit nemad kah ilma rahata ei paranda. Aga üks asi on silma-kõrva jäänud - nemad kuulutavad kõik teiste toodud osad väärateks ja ei taha neid peale panna. ühelt poolt saan aru - ainult enda hangitud asjadele saab kindel olla. Aga teiselt poolt mina ju maksan ja kui ma hoiatamisest hoolimata asja peale lasen panna, on see minu mure.

Pumbad on niikuinii pigem Soome teema. Lõuna-Eestis vist pigem küll Läti, seal olevat kah pädevaid meha...
14:49 23.08.2006
Põder (registreerimata)
Aga viige pumbad Balmorali Peterburi tee 73
15:44 23.08.2006
_TT (registreerimata)
Karla hidadega on küll suur ...?..

hakkas kunagi pisut jubima 2,5 bemmi CR pihusti
UM diagnoosis kompuga ära (väljatrüki küsisin omale ja see oli täiesti arusaadav, kui saksa keel ja tehniline taip kohapeal)

asendusega oli nii et UM hind sel hetkel oli 4000+km ja pihsti sai omale

mingi varuosamüüja hint oli 6900KMga
Karla hind oli 6900 KMga aga vana pihusti neile

vana vastu andmta oli mingi 7500-7900 või midagi sellist

vana pihusti viisuin Karlale defekteerimiseks- asjaajamine pea 0, mõne korra küll helistati
mingit mõistlikku vea põhjust ei saanud, küll vastuse , et saab orig Bosch´i otsakomplektiga remontida ehk 980eek +töö teevad korda

seni pole veel seda peale keeranud

lisand mida nad seal diislile müüvad tundub küll abix ja OK olema
13:08 08.10.2006
mees maalt (registreerimata)
Lasin Karlas pihustite otsad vahetada.Küttekulu peale seda 3l/100 rohkem.Krudisin kodus pihustid maha,panin stendi.rrrrr.Nad kuramused olid pihustid regullind 120 atile,peab olema 160.Helistasin,et mis kämm on,vastati,et sul on vanem auto,siis peabki pihusti surve madalam olema.No on seal alles idioodid tööl.
12:21 10.10.2006
linnast ja autoga (registreerimata)
Minek uimane. Kaks päeva diagnostiti, esimesel päeval viga ei leitud, ainult, et turbo rõhk on liiga kõrge, raha muidugi küsiti, öeldi, et uurivad veel, okei. Teine päev diagnostiti, leiti, et turbo rõhk on siiski õige, ARVATI, et ÄKKI on viga pihustites (midagi ju peab ütlema), mida nad lahkesti vahetada võivad. Raha küsiti jälle, mõtlesin sekundi, kas saadan nad... aga ei hakanud. Maksin ära. Vot siuke tore koht. Edaspidi väldin. Sama hästi oleks võinud selle 1000 krooni ka keskturu müüjale tädi Mašale anda ja küsida ta käest, et mis tema arvab, mis mu autol viga on.
18:33 12.10.2006
Enn (registreerimata)
Kogemused POSITIIVSED Hinne 5+

Passat -95a. 1,9 td.
Auto ei käivitunud ilma et oleks pidnud süüteküünlaid kasutamata. Just see on normaalne külma mootrotiga aga soe mootor peaks kohe käima minema aga ei läinud. Sai siis alati kui sooja mootorit oli vaja käivitada temp. andur lahti ühendatud, et küünldad taha tulekid.
Ok aga auto võttis ka akahtlaselt palju kütet.
No mis siis ikka, kõik märgid viitasid kulund pumbale. Ok läksin karlasse jutuga, et mu suva mis viga on. Aga tehke korda ja ruttu. Ok vennad siis et teeme diagnosti ära ja siis helistame. Läks paar tundi mööda ja helistati, ja ja pump kulund kas hakkame remontima, et ikka kallis jne. ma ütlesin et siis pohh tehke korda.

läks tunnike mööda vend helistab karlast: Teil oli gaasijaotus paigast ära, reguleerisime selle ära ja nüüd on kõik korras. Arve oli vist ca 500.-

POINT. Nad oleks võinud mulle odavalt külma teha ja väidetavalt pumba ära remontida kuna ma olin kõigega nõus peamine et auto korda saaks, aga nad ei teinud seda.
19:25 12.10.2006
Tige Karla peale (registreerimata)
Mina ei soovita kohe mitte kuidagi minna Karla Autosse. Käis mu auto seal ja defekteeriti,et pump p...s ja lasin loomulikult remontida aga autot kätte saades viskasid kirve selga lubati 15000.- arvet aga sain hoopis 20000.- arve ja mis peamine auto peale 4 tunnist seismist käima ei läinud ja olen peale seda seal käinud sama murega 3-4 korda ja mehed laiutavad käsi ja ütlevad,et kontrolli ise kütuse torud üle. EI ütleks et tegemist on korraliku teenindusega,pigem töötavad seal mingid praktikandid,kes ei jaga mitte midagi
EI SOOVITA ISEGI VAENLASELE KARLA AUTOT-hoidke eemale sellest kohast
20:09 12.10.2006
treilamees
olen alati nendelt meestelt abi ja infot saanud,kui omal mõistus otsas.ei saa küll öelda,et seal mingid praktikandid on.see on minu kogemus.kõigile tulevastele autoomanikele tahaks öelda:kui teil on pea ainult mütsi kandmiseks,ärge diiselautot ostke.edu ja jõudu kõigile
10:06 13.10.2006
Juku (registreerimata)
Käisin ka seal ära, auto mootor suri välja ja veatuli läks põlema. Tundus, nagu mõne relee kontakt jukerdas. Rääkisin pika jutu ära aga kirja pandi kaks sõna ja saadeti minema. 5h hiljem helistati ja öeldi et kõik oka ja toogu 1500- eek raha.
Küsisin, siis mis viga kah, siis teatati et signa mehed olid ****d ja kõik valesti tehtud ja nüüd nende spets tegi kõik ümber ja korda. Sain sõita 15 min ja asi jälle kordus. Tulin tagasi, siis teatati mulle, et aju on vist ikkagi pees ja tuleb see vahetada. Saatsin nad kaugemale ja läksin JOE Garaaži, kus mehed peale arvuti panid ka oma ajud tööle ja 15 min ja viga oli leitud + 1h relle kontaktide ületinutamisele ja 640- EEKU raha.
Läksin ka signa meeste juurde. Signa parandamine peale Karla auto spetsialistide rikkumist veel 500- eeku. Nii et "ELAGU" Karla Auto ja edu edaspidistes nöörimistes.
15:53 14.12.2009
ahhhh (registreerimata)
tõesti Inimesed ärge kasutage karla auto teenuseid kui külma ei taha saada.
otsige parem tarkate käest mõni mõistlik koht.
16:29 14.12.2009
otsir888 (registreerimata)
Oisus on üks eesti kõvemaid diislispetsjaliste
18:06 14.12.2009
Oisus käinud ahv (registreerimata)
Käisin ka siis seal paljukiidetud Oisus pool aastat tagasi. See sandalettidega boss oli seal suht ülbe olemisega. Kui peaaegu seal Oisus olin, siis helistasin ja täpsustasin nende asukohta, sest ühtegi viita polnud kusagil. No vastati ikka väga nipsakalt.
See selleks, jätsin siis sinna ühe kõrgsurvepumba, millel palusin tihendid vahetada. Ise sõitsin Tartu poole edasi, leppisime kokku, et peale lõunat tulen tagasi ja see pump pannakse mu autole peale. Hinna leppisime ka vist kolme tuhande peale kokku. Umbes paari tunni pärast helistati, et see pump täitsa läbi ja remont umbes 5000.- Polnud sellega nõus. Sõitsin sinna tagasi ja palusin bossil kirjutada mulle paber, et mis pumbal viga on. Seda polnud vana nõus tegema, kuigi raha pumba defekteerimise eest võttis hea meelega. Jagelesin temaga seal tükk aega. Peaks suht elementaarne asi olema pumba vead kirja panna. Töötan ise laevamehaanikuna ja kui mõne jubina kontrolli saadame, saame alati üksikasjaliku vigade kirjelduse ja vajalikke tööde nimekirja vastu. Selle vana käest ei saanud midagi, isegi öelda ei tahtnud ta, et mis siis konkreetselt viga on.
Kuna autol oli ikkagi viga küljes, siis lasin selle vana pumba pealt eletroonilise pea maha võtta ja enda auto pumbale panna. Olin seal umbes 5 tundi ja selle aja jooksul tegeleti minu autoga tund-poolteist, kuna pidevalt käisid seal mingid vandid, keda süüdimatult vahele võeti, olenematta sellest, et mul oli aeg kokku lepitud. Tore oli seal vahtida. Ühel Golfil lasid Oisu spetsid klapid pähe selle aja jooksul, muidugi oli vaja vaesel vanal Golfnärakal kohapeal pöördeid põhjas hoida... seda tehti ikka suht pikalt. Ühel hetkel käis kolakas ja.... auto omanikul oli tore nägu peas. Siis käis seal veel mingi vend uuema Audiga. See oli peale "remonti" tunnike kadunud ja tuli siis suure seakisaga tagasi, et mida kurat te mu autoga olete teinud.
Peale eletroonilise pea vahetust oli minu auto ikka vigane ja "spetsid" ei osanud muud arvata, et ju auto aju per..s on.
Palju siis raha võeti? Seesama 3000, mis alguses öeldi, et võetakse pumba tihendite vahetuse ja pumba vahetuse eest. Kumbagi seda tööd ei tehtud. nikerdati niisama seal tunnike poolteist. Muidugi ei antud mingit maksekviitungit. Muidugi ei soovitatud, et mida siis autoga teha.
Mõttetu koht... üks tööline seal tundus normaalne, see kes Golfi mootori kokku lasi:)))
Igatahes mina sinna oma jalga enam ei tõsta.
19:06 14.12.2009
ivarku
****kakud koos nii Oisus kui Karlas, tüüpilised tunkedes tölpad, kes tegelikult midagi ei oska.
19:07 14.12.2009
triceps (registreerimata)
Mul hiljuti täpselt sama kogemus oisuga .Nii pikalt ei viitsi kirjutada,aga jutt tuleks sarnane.
19:11 14.12.2009
,, (registreerimata)
otsir888 ilmselt määras kõige paremini ära, mis tasemega mehed seal on-spetsjalistid.
07:45 15.12.2009
Seltsimeestele (registreerimata)
Sõbra Mazda 6 vahepeal mootor jõnksutas, viis Tartu Karla Autosse kus meister oli selline turske kitsehabemega (praegu ta on lihtne remondimees) ja ütles, et pihustid läbi, vaja vahetada. Sõber lasi pihustid ära vahetada, maksis 27000 aga mõne aja pärast autol sama viga küljes. Kui tagasi läks, öeldi, et kõrgsurve pump on vaja vahetada...
Tallinna Mazda esinduses vahetati mingi klapp ära 3000 eeki eest.
Karla autos raha tagasi maksmisest keelduti kuna nad väitsid, et to sõber oli ise tellinud pihustite vahetamist....
Tarbijakaitse ka ei saanud aidata kuna puudus dokument kus oleks kirjas olnud, et autol selline ja selline viga ja palun tehke korda...
Siit moraal - enne kui auto kellegi juurde viid pane kõik kirja (ehk vanasõna oleks - mida rohkem paberit, seda puhtam *****...)
Igal juhul edu neile kes sellistes nurgatagustes Boschi esindustes käivad...
10:31 15.12.2009
ahhhh (registreerimata)
te öelge mulle mix võeti mootori kate maha kui tehti juhtmega diagnostikat
autox passat ja diagnostika juhe on salongis.
pärast avastasin et mootori katte kinnitus on ära lõhutud ja kui helistasin tagasi et mis see ära lõhuti sis öeldi et nemad pole seda lahti võtnudki, kuigi ma läbi selle ukse akna nägin kuidas kutil mu mootori katte käes oli ja ega need mootorikatte kinnitused ise väga katki ka ei lähe. sellest moraal kui sulle valetataxe juba 20 kroonise lulla kohta, et nemad seda ei teinud, siis mis auto remondist te siin weel rääkida tahate. ma igatahes loodan et seal midagi weel meelega tuxi ei keeratud, vakking koht ma ütlen
ja lõpux öelda et sul on õhulugeja väärtus liiga väike et tulge kindlasti kohe remonti muidu läheb see sul kordades kallimax maxma neil seal pidi muidu 700 h ka weel olema ei no tere tore võin ise ka selle õhululgeja ära vahetada.
kõige parem osa on weel see et kui olin seal sis samal ajal helistas üks klient kelle auto oli nende juures ja tahtis weel automaat kasti õlivahetust. sis talle öeldi et nemad võivad ise auto viia teise kohta kus vahetataxe kasti õli ära ja toovad tagasi selle sinna karla autosse et inimesel ei olec rohkem vaeva ( nemad muidu ise ei tea käigukastidest midagi) mulle vähemalt öeldi nii :) ja peale kõnet rääkisid seal mingid vennad omavahel. ahh savi teeme selle õlivahetuse ise ära lükkeme raha oma tasku :) ja ma käisin eile seal nii et ma soovin edu kelle auto seal paranduses praegu on.
14:47 19.05.2010
parovart
Karlas on Tartu omad vist vähe targemad aga selle eest kavalamad.
Ja need kes remondivad diisleid, sõidavad ise bensukateka.

Muudetud 27.12.10 15:55

21:47 21.05.2010
td (registreerimata)
KARLA omad tõesti kobad. ei tea isegi lihtsa vana diisli kohta eriti. ja muidugi alati jutt läheb pumbale, võtame maha ja remondime jne. kuigi pump korras, ja viga oli ühes klapis,mille otsisin lammarist 500eek eest. aga iga kord teevad tarka nägu näpivad valesid asju ning maksa mitte millegi eest,hea kui midagi muud veel tuksi ei keera. KOGEMUSI 3 korda ja kunagi pole asja saanud. kuigi lihtsad vana ehitusega autid.
22:17 05.02.2011
Siikas (registreerimata)
Päris koledad jutud siin. Ei julge enam midagi remontida lasta tõmmatakse nahk üle kõrvade igalpool vist.
11:54 09.02.2011
olge normaalsed (registreerimata)
Kas teist ****laotajatest keegi teab ka mis tegelikult toimub või olete väsinud oma autosid mööda mingeid urkaid ringi vedamast ja siis jõuate kohta kust asjast asja saab ja olete juba ennem oma raha kusagile urgastesse ära andnud, siis sõimate siin. Kas teate et enamus autod mis veetakse karla autosse, palmorali või veel kuhugile mujale on sellised mida mingid garaazi gängstad on üritanud lappida aga pole asja saanud siis lõpuks olete ikka kas karla autos, palmoralis või kusagil järgmises urkas kuhu niisama raha viite. Mul on endal väike rekka firma ja olen lasknud kõik karla autos teha pole yhtegi probleemi olnud... Kui teil raha ei ole et enda autot remontida siis sõitke bussi või trolliga mitte ärge aja mingit jama suust välja...
13:28 09.02.2011
mb. (registreerimata)
Rekkad ja remondid karla autos. Midagi uut, siin ilmas....
13:36 09.02.2011
vanames
to olge normaalsed;

Sellepärast ongi eesti elu ja majandus nõnna p***s et sinu ja Kruuda sugused omavad väikest rekka firmat.
14:12 09.02.2011
tiit_ (registreerimata)
Suhtumist tööse näitab veel see, et minu diisel mondeol määriti istmed õliga kokku. Aga kuna oli tööauto ja läks kohe müüki siis ei hakanud probleemi tegema.
15:19 02.03.2011
olge normaalsed (registreerimata)
Karla autos saab küll rekkaid teha kui keegi veel ei tea...
Ja seda võin ka öelda et karlas hetkel kõige madalamad töötunni hinnad...
15:21 02.03.2011
turlupp (registreerimata)
kui sa nii tark oled miks sa siis yldse sinna ronisid?
15:24 02.03.2011
turlupp (registreerimata)
18:17 02.03.2011
mb. (registreerimata)
ma ise remondiks ikkagi mingit rekkanina esinduse , et saada tööle kvaliteeti ja garantiid . igas keldris ei toimetaks küll omi asju , valikud on ikka teie. NB. keila pakiauto teeb ka head tööd , nende meister eriti kõva tegija . julgen soojalt soovitada.
18:57 02.03.2011
saarmann
ah mist mölisete mingi vasjade juurde kuskile lasnamäele või annelinna ja olge õnnelikud. 75 % teist ei ole kunagi karla autos käinudki. vaevalt et te teate kuse firma asubki. alustuseks ostke endale auto ja siis vaadake edasi.
19:37 02.03.2011
tarmok36
Kui juba spetsialistid ütlevad, et Karla Auto teenindust nemad ise ei soovita, siis millest me üldse räägime. Leidsin õnneks korraliku teeninduse kus mehed teavad mida teevad ning kokkulepped kehtivad ja oma tehtud tööle ka garantii annavad.
20:21 06.03.2011
Td (registreerimata)
Jutt Tartu karla keskusest.no kui 3x käidud,ja kunagi pole viga leitud siis usaldus kaob,seda enam et polnud mingi uus elektroonikat täis auto vaid 99a vanakooli diisel.kuna auto ei töötanud korralikult soojalt..hakkati muidugi jälle lasteaeda mängima ja kütuse torusid asendama ja oma õhu vahelev. Jura ajama.muidugi ka pumba remonti jne. Kuigi ise arvasin külmkäivitus,ehk solenoid klapp jamab,sest külmalt töötas norm.IDEE oligi et mis nemad arvavad kas võib selle viga olla,et kontrolligu.kahjuks aeti seal ikka oma teemat et see klapp ainult külmkäivituseks ja ei tasu vaielda.jah nõnda oli ehk vanemal mudelil 97 aastast regullib see klapp pidevalt pumpa,sõltuvalt mootori temp. TEINE juhus oli 99a astra.viskas vahel mootori tuld ette ja mootor seiskus. Tööpäeva lõpp oli,visati kiiruga arvuti taha,et mingi andur jamab ,kus see asub näidata ei osatud,küsiti 15min "diagnosti" 500eek pisteti tasku ,tsekki ega midagi ei antud.hiljem selgus et polnud ka see andur läbi mida nende diagnost näitas. Kolmas juhus ei meenu hetkel. Siis nagu naljamehed,, alati mingi labased klambrid,voolikud neil otsas,ülemus sõidab tunniks ajaks neid tooma..siis tuuakse mingi 10 klambrit ja 1meeter voolikut.TARTUS oli neil hea tekst ka üleval et kui omanik tahab juures olla siis tund maksis rohkem. Muidugi segab kui omanik targutab juures..samas kui lõpuks on viga ikka see mida ise kahtlustad,nemad aga rem.hoopis midagi muud,korda ei saa,raha küsivad,minul pool-päeva raisus. TEKIB ju arvamus et mis firma see nagu on.. SELLISTE kogemustega firma peaks lihtsat vanakooli diislit peast teadma. EI võeta neid jutte siin laest,ja kui oleks häid kogemusi siis kirjutaksin ka aga kahjuks pole.
10:29 07.03.2011
keegi on ka positiivne (registreerimata)
Kas teate et tartus pole enam karla autot. Ju ei leitud pädevaid inimesi keda sinna tööle panna aga proovige tallinnas olen kuulnud et nod üritavad seal parandada oma suhtumist klientidesse ja ka teeninduse kvaliteeti. Üks sõber käis seal diagnostis. uuriti ja puuriti seal siis ja tehti midagi ei teagi mida täpselt sest pole minu auto aga auto anti talle kätte ja raha ei küsitud vaid öeldi et minge proovige ükspäev sõita ja kui viga parandatud siis esitati arve.
Ei saa küll aru et keegi oleks tahtnud tüssu teha, pigem taheti ikka et klient rahul oleks ja auto sõidaks ja see pole ainuke positiivne kogemus, et minu poolest kyll soovitan sinna minna. kui ma ei eksi siis firma peaks olema toiminud juba 20 aastat ja usun kyll et seal inimesed teavad mis teevad...
Ja seda et spetsalistid ei soovita see ongi see et kes ikka oma konkurenti soovitab siis oled ju ise tööst ilma, et võta kuidas tahad (iga **** kiidab oma p...si)
10:38 07.03.2011
keegi on ka positiivne (registreerimata)
seda tahtsin ka öelda, et kui inimesed räägivad et minusse ei suhtutud hästi või veel midagi sellist siis vahest tasub ka iseennast vaadata. Kui lendate uksest sisse näpud püsti fafafafafa siis mis te arvate kuidas teiega käitute olen ise klienditeenindaja ja mulle isiklikult sellised kliendid ka ei meeldi aga kuna olen tugeva närviga siis suudan rahulikuks jääda ka kõige hullemates olukordades...
19:26 11.03.2011
spetsialisti moodi mees (registreerimata)
spetsialist ei soovita sinna sellepärast minna,et ta tahab ka teenida.ta tahab ise sinu auto küljest näiteks pumba ära võtta ja Karla autosse viia.ja sina vaene tavainimene pead maksma K-A teenuse pluss spetsialisti soperduse.
14:00 17.03.2011
no näed (registreerimata)
on ka mõni inimene kes siin tarka juttu ajab, muidu usun et päris tainapead ikka sellistesse kohtadesse tööle ei satu...
11:35 07.06.2011
karler (registreerimata)
Olen Karla Autosse sattunud mitmeid kordi kuna elukoht seal lähedal. Minu elukaaslase 2,5 audi sai küll korda tehtud ikka suht kiirelt ja korralikult siiamaani sõidab, hind oli küll krõbe aga varuosalist oli ka ikka pikk alustades nukkvõllidest :) Ise sõidan cherokeega 2,7d ja käin sellega ka seal igasuguste probleemidega ja alati on asi ok olnud.
Inimesed peaksid aru saama et kui nad on endale soetanud diiselmootoriga auto siis, selle remont on lihtsalt kallim. Kütus on see mis eestis on ju kehava ja muidugi mehed kes üritavad oma kanistrikütusega sõita siis peaksid ennast ikka süüdistama.igasugust jama ei tasu paaki kallata. Omad vitsad olemas:(
Isiklikult soovitaks Karla Autosse pöörduda, pole seal midagi nii hullu!
13:53 13.07.2011
just just . (registreerimata)
mina julgen ka soovitada Karla Autot, töö on korralik, aus värk ma ütlen.
vito buss tehti korda nagu niuhti. nüüd käin järjepidevalt seda kütuselisandit ostmas , performance formula. saab päris pikalt 0,5l kasutada. hoiab pumba ja pihustid korras ja küttekulu on ka väiksem. ma hea meelega annaks nendele nurisejatele ketuga, karla auto asub vaid tallinnas, mitte tartus ega mujal, neil on vict koduka peal kirjas ka et need on koostööpartnerid, et nende ***** karla auto nimele veeretada on küll puhas laim.
18:14 15.02.2012
mõtetu (registreerimata)
Teema selline et suri lihtsalt välja. Viisin siis ühte remonti seal öeldi et kõrgsurve pumbal mingi vidin läbi et karla auto teeb neid töid viisin siis sinna rääkisin selle loo ära neile nemad ütlesid et vaatame üle.Helistavad siis tagasi et pump jumala kohvi ja ka kui seal kõiks sees ära vahetada siis maksumus oleks 2000 eur-i.Ütlesin et toon ise uue pumba mis sain romulast kätte 550 euriga ( romula vend ütles kohe kui pumba neile viid siis mina karantiid ei anna pump jumala töö korras.) Viidud siis uus pump sinna läinud mittu päeva mööda et kaugel juba mehed töödega on helistasin ja vend räägib mul pole täna seda meest tööl et esmaspäeva lõunaks saab pill tööle.Helistavad esmapäeval et panivad minu soovil selle pumba peale ja pill käima ei lähe et aju p....s,ma siis üttlesin et võeti jumala töökorras autopealt ja ta ei uskund.Läksin autole järgi maksin mingi 320 eur-i mitte millegi eest ja vedasin auto minema esinduse millest läks 2 tundi mööda helistasid tagasi et auto korras tule järgi ja mis viga oli Kaitse Läbi:ÄRGE PALUN VIIGE OMA AUTOT KARLA AUTOSE!!!!!!!! saad kõvasti petta
08:33 16.02.2012
AS (registreerimata)
Juba 10 aastat tehakse Karla Autot maha ja ikka leidub keegi, kes sinna läheb oma siniste silmadega ja usus saada abi. Diisleid remondivad tänapäeval juba väga paljud kohad.
21:55 16.02.2012
offtopic (registreerimata)
nii. ole nüüd meheks ja ütle äkki teistele ka mis kaitse ja kuskohas läbi oli. siis näeks sellel foorumil ka veidi mõtet, kui arutelu sisaldaks täpseid fakte ja võimalusi hilisemaks järgiproovimiseks omal nahal. seda, et selles kohas sind närvirakke hävitades ka rahatuks tehakse, on teadlikud paljud. enda kogemus jääb suisa kümne aasta taha ja lõppes sellega, et kaheksa aastat peale seda sõitsin ainult bensukatega. aga jah, mis kaitse ei lasknud autot käima saada ja mis see seal esinduses ka maksma läks-oleks lihtsalt huvitav teada.
22:53 16.02.2012
lolle leidub (registreerimata)
nii karla autost kui ka joe garaazist käin suure ringiga mööda. kurb muidugi, et kui soovitati karla asmele joesse minna siis kordus ka seal suur tüng. ehk siis vennikesed müüsid mulle kasutatud mootori, mis pidi väidetavalt korras olema. läksin sinna plokikaane veaga ja välja tulin kohvi mootori ja mõrase plokiga, aga hulga väiksema rahakotiga.

13:22 17.02.2012
td (registreerimata)
enda kogemused karla autoga. 3x käinud ja abi pole kordagi olnud.nende nõu piirdub alati pumpa remondiga,kuigi kordagi pole tegelikult pumbas viga olnud. kui vähegi midagi ise diisel autodest jagad,siis märkad kohe nende saamatust.
14:31 17.02.2012
Käsna Kalle (registreerimata)
Kas Joes garage veel ikka tegutseb? Kui jah, siis kus?
22:08 18.02.2012
loodan, et mitte (registreerimata)
vanasti türi 9 oli. asjapulgad kõik bljäädid seal
17:55 21.02.2012
SOROS
Olen ka nendega kokku puutunud, otseselt midagi halba ei saa öelda, hinnad on päris krõbedad. Kel vähem raha ja tahab kvaliteetset tööd saada ja normaalse hinnaga soovitan Jassi autotuba, nimi minu arust pole kõige usaldusväärsem aga Jüri paneb kõik diislid käima, minu autod on kõik korda teinud. Soovitan soojalt!!!
13:06 06.02.2013
noh (registreerimata)
aga miks te siis töötegijale sellest märku ei andnud? nüüd hiljem hea siin rääkida.
13:19 06.02.2013
esiteks kirjutatakse mõttetu, (registreerimata)
huvitav mõtlemine on Teil, mis Te arvate, et kui inimesed võtavad auto töösse ning vaatavad ja teevad seal miskit tööd, siis teevad nad seda tasuta ????
Peaks ikka endal nii palju mõistust peas olema ja aru saama, et midagi ei tehta tasuta, isegi kui ei leita viga, siis inimesed on sind teenindanud, sinu autot vaadanud. Poliitika on igal pool samasugune, tehtud töö eest tuleb raha küsida, pole midagi teha.
13:51 06.02.2013
maaks
No ma ei tea, vaatamise eest ikka ei maksaks, muidu hakka igaühele, kellest tänaval mööda sõidad, maksma.
Kui viin auto remonti, siis maksan ikka remontimise eest.
EDIT. Aga äriideena on asjal täitsa jumet! Avan remonditöökoja, võtan tööd sisse, hakkama ei saa asjaga, aga arve saavad kliendid ikka kaasa - klaaside pühkimine 2h.
Ülaltoodu ei ole kuidagi seotud Karla autoga!

Muudetud 6.2.13 13:54

15:11 06.02.2013
zsgd (registreerimata)
viimasel tuline õigus.
16:48 06.02.2013
ulmemaagen (registreerimata)
maaks sa vist ei ole esindustes käinud. Seal tomib koguaeg nii, et vea tuvastamine maksab tunni hinna alusel. Ja kui kohe korda ei saa siis plekid hiljem uuesti, kui vajalik jubin tellitud ja vahetatud.
17:05 06.02.2013
Ford? (registreerimata)
Sellises olukorras oleks kena kui tehtaks kokkuleppe hind, et ei maksa kõiki tunde. Liigse jauramisega aga tekib olukord, et järgmine kodanik kelle autol sarnane viga saadetakse pikalt. U nagu diisel Voyageri omanikud, keda kusagil näha ei taheta.
17:06 06.02.2013
vaatamise eest maksmine (registreerimata)
Täitsa hakkab huvitama see poliitika, et tegemata töö eest raha küsitakse. Ise ei maksaks sellises olukorras ka mitte sentigi. Nõuaks hoopis kahjutasu. Teataks tarbijakaitsesse, et sulid pressivad tegemat töö eest raha välja ja kulutavad kliendi aega ja närve.
18:31 06.02.2013
Kärss
See tunnihind on üldse vaieldav. Kui remonditakse neljaks tunniks ettenähtud töö tunni jooksul, aga autoga tegelesid 4 meest korraga, mitme tunni eest siis klient maksma peab?

Maaks, sel juhul hääletavad kliendid rahakotiga ja rohkem autot sinna ei vii. Tee Sina samamoodi teenindusega, kes lihtsalt ei ole pädevad oma tööd tegema.
10:34 21.02.2013
diagnostika siis (registreerimata)
Aga näiteks kui ma viin oma auto diagnostikasse ning hinnakirjas on kindlasti kirjas palju see maksab siis pean ju selle eest maksma isegi siis kui arvuti viga ei näita !? Auto aetakse sisse, juhe pannakse taha, uuritakse tund aega igatmoodi aga vat viga ei näita. ehk siis see on diagnostika. Nagu ma aru saan siis mehaaniliselt hakatakse viga otsima kliendinõusolekul aga see juba tunnihinna alusel. See diagnostika tundub riskante natuke, tegelikult ju ei tea kunagi kas saab teada vea või ei saa.
11:28 21.02.2013
pendel (registreerimata)
tuleb leida lihtsalt inimene ,kes tegeleb alternatiivmeditsiini ja pendli värgiga, mul kodus selline olemas ja 2x autol vea üles leidnud.kulus umbes 10-15 min.
12:24 21.02.2013
........... (registreerimata)
Naljamehed, ükskõik mis aga pihustid on kindlasti vaja vahetada, siis on vaja pump vahetada, siis veel lõpuks aju...ja siis tuleb välja, et vigane on temperatuuri andur mis maksis 30 euri, eelnev remont 1500 euri ? On nii ?
14:00 21.02.2013
Siidiuss (registreerimata)
Üldse ei imesta kui viga oli temperatuuri anduris:D Aga enne seda vahetati õhulugeja, pihustid, pump, aju, egr klapp, mootoripadjad jne. Lõpuks vahetati ka kogu mootor ja lõpuks selgus, et viga oli hoopis 30€ maksvas temperatuuri anduris. Täis kino ikka:D Kogu remont läks maksma ca 3000€. See oleks juba tase! Üldse ei imesta kui selliselt tehaksegi ja lüpstakse klienti seejuures tahtlikult.
20:55 21.02.2013
sitrus* (registreerimata)
See ongi ju tänane euro.Diagnostika kas näitab või ei 50 vaja kätte saada.Temp andur ju 30 euri ja see ongi viga.Vaatab kliendi kaela paksust ja nüüd pihustid tagant otsa.Kui sõber tuleb dziibiga järgi,üritab kõnelda odavast pumbapeast ka veel.Kui iga klient lasta alla 120 euri minema,tuleb uksed sulgeda.
21:18 21.02.2013
Ford? (registreerimata)
Võtame näiteks lihtsa asja nagu genekas: harju keskmine ju töötab aga laagrid on piiri peal teevad juba häält, kontaktrõngad soonelised jne. Nüüd lõpuks kulusid harjad lõplikult ja laadimine kadus ära. Variandid:
-romulast järgmine, kaua laeb kes teab;
-vahetada harjad, ei pruugi kaua käia;
-vahetada kontakt rõngad, laagrid harjad, lõpuks stendida.
Milline neist kvalifitseerub tehke asi korda, kas kõik või ainult viimane? Või on see viimane kliendile kirve selga löömine mõttetute kuludega?
22:53 21.02.2013
Mida sa romulat taga ajad.Sel juhul kui korpust vaja.Vahetad laagrid,rõngad ja harjad ja kombes.Stendida saad kodus kah,vaja akut ja trelli.
16:30 08.03.2013
Num (registreerimata)
no nii, kuna viisin paarpäeva tagasi oma volkari karlasse remonti ja hakkasin täna nende kodukalt hinnakirja otsima ja avastasin sellise foorumi siit ja nats lugemist, siis 100% usaldust enam pole.. loodame et kõik läheb häst:) Ise mõtlen siin et firma ju töödanud 20 aastat ja väga esindusliku maja püsti pannud. kui ta ikka nii kehva on siis ma ei saa aru kuidas see firma niikaua töödanud on. Lihtsalt natuke mõtlemisainet, järelikult ei ole ikka lambi punkker.
17:24 08.03.2013
ahsel (registreerimata)
Tln Männikul on Test-rem .
olen käinud mitme masinaga seal ja alati abi saanud .ei saa küll midagi laita.
Karla autose ei läheks isegi siis kui tööandja maksab arveid, kogemus väga negatiivne.
18:02 08.03.2013
mnjah.. (registreerimata)
Mis seal karla autos siis nii negatiivne kogemus oli?
23:31 08.03.2013
to Num (registreerimata)
Püha lihtsameelsus, see esinduslik maja on sinu meelest ehitatud siis omaniku ämma kapist leitud rahaga? Teine võimalus, et ikkagi klientide käest see raha välja kangutatud, ei süüdista muidugi, kui kindlalt ei tea. Õnneks ei ole ma ise veel diislit ostnud.
10:45 12.03.2013
Num (registreerimata)
Nii sain auto kätte eile! Kõik tundub ok:) Pole sellel teenindusel ka viga, eeldati et autol pumbaga mingi jama kui oma käivitus probleemidest rääkisin ja hind 300-400 euri aga tuli välja, et väntvõlli andur vms juhe oli hoopis katki ja saingi tulema sealt 61 euriga. Helistati ja küsiti veel kas vahetame anduri või odavam varjant lapime juhtme lihtsalt ära, lasin kogu anduri ära vahetada! Minu arvates sain professionaalse teeninduse, ei hakatud veel lisaks pumpa remontima et veel lisa raha teenida nagu ma eelnevatest jutudest siin foorumist aru sain :)
19:39 11.04.2013
Manowar77 (registreerimata)
Helistasin, küsisin, oma probleemile lahendust, kuigi tean asjale lahendust juba isegi, suhtumine on fafa ja "teised töökojad on ikka kehvad, ei tea mida teevad jne. blabla!"
Nah mul vaja sinna minna, ümmargune jutt, nagu kõik ümberringi oleks lollid, taovad vastu rindu, meie teame, oskame.
Aastaid tagasi läks mul tuttav sinna pumba remonti, kehvasti töötav auto sõitis uksest sisse, välja toodi nööri otsas ja põhimõtteliselt Kuusakoskisse, kuna tegu oli vanemat sorti kaubikuga.
Valige ise , kas maksate sellise teeninduse ja teenuse eest.
20:54 11.04.2013
meezmeez (registreerimata)
Käisin ka seal tööautoga. A6 2,5 R5 puterdas ja kaivitus iga jumala kord peale 30sek käiamist.
Tulemuseks oli ikka kopsakas summa raha mille eest vahetati,kaane tihend,sisselaske lodvik,mingeid tihendeid,kulumateriale jne. Autot kätte saades,käivitus normaalselt,aga soites oli jube must suits sabas. 10 minutit hiljem käivitades täpselt sama jama. Karlaga sai räägitud vastus oli ,et too auto siia vaatame ule.
Sinna ma seda autot enam tagasi ei viinud,sest summa oli ikka ule 1500 euro.
Sai viidud teise servicesse kus viga leiti 3 tunniga. Mingi peenike voolik filtri juures oli praguline.
Tekitab usaldust kull kui vooliku pärast saad suitseva auto millel vahetati kaanetihend ka liskas veel.

Esimene ja viimane kord seal majas.
11:25 02.12.2013
einojaahh (registreerimata)
Sa oled siis küll eriti loll. Firma pakub, et tule tagasi, võtame vastutuse, teeme korda ja sa ei lähe, lähed mujale ja maksad veel ?? tundub, et raha võeti asja eest, lollidelt tuleb ju raha ära võtta :D :D kuigi ma usun, et kui oli nii suur arve, siis kindlasti ei olnud viga ainult mingis rabedas jublakas.
12:18 02.12.2013
Hm (registreerimata)
to einojaahh

Mul pole õrna aimugi, miks meezmeez autot tagasi ei viind. Ometi arvan, et sinu sarnaste inimeste pärast, kes klienti suhtuva, et lollidelt tulebki raha ära võtta, ei suudagi usaldada a'la fookuses olevat autofirmat.

Muuseas see ei ole harukordne Eesti oludes, et nö "lollidele" väänatakse ilgelt kirves arve, kuid reaalne viga on tühine. Tuttav, kes töötas ühes teeninuses kirjeldas, kuidas meister käsib järjest juppe vahetada, seni kuni viga kaob. Ilma pikemalt mõtlemata või süvenemata teemasse. Ja loomulikult maksab klient selle kõik kinni. Seda tõestada, et mõni vahetatud juppi ei olnud katki, on pärast praktikas võimatu. Lõppeks kes on loll? (või kuidas on võimalik tõestada, et kaanetihend ei olnud enne vahetust vigane?) Kui ma lähen autoteenindusse, siis pöördun sinna just seetõttu, et nad on antud valdkonnas pädevamad. Minu asi ei ole tunda auto toitesüsteemi peensusi. Pigem on tegemist lollidega remondikohas, kes ei suuda pädevat vastust leida (mille muu eest nad palka saavad.) Aga fakt on, et ülbus, ükskõiksus ja ülelaskmine meie ühiskonnas ruulivad (olgu selle kinnituseks kasvõi eelnev kommentaar.)
22:52 02.12.2013
A! (registreerimata)
eelmisele

pane selle koha nimi ka juurde, kus su tuttav töötab, siis teab sinna mitte minna. tavaliselt on teeninduses asi niimoodi, et meister-tööde vastuvõtja on suur jutumees, kes suurt midagi asjast ei tea ega jaga mutripoolest suurt midagi. kogu know-how seisab kogenud kuliibinite õlul, kes saavad asjadest enamvähem niimoodi aru - katkine masin tuleb terveks teha. ja siis juba laheneb lugu selle järgi, kes mis taktikaga asjale läheneb. mõni vend kukub järjest juppe vahetama, ehk siis n.ö välistamisprintsiibil, teine käib tükk aega ümber auto, kuulab siit, nuusutab sealt ja vahetab seejärel katkise jupi ära või hoopiski lükkab mõne lahtitulnud vooliku uuesti nipli otsa tagasi ja käib jälle sada tuhat.
sinu kirjelduse järgi selgub, et seal nn.tuttava juures on nii õlid kui ka meister sama kinnise peaga ja klient peab hiljem sihukese lolluse oma taskust kinni maksma. raha läheb ju ikka vaja. omanik tahab aastas korra ju bahaamale sõita ja mutrimees õhtul võsapetsi vaadates õlutit libistada. see on lausa kuritegelik skeem, kuigi kasulik, peaks mainima.
18:53 03.12.2013
Igaühel on võimalus oma autot ise remontida ja hooldada.Kui töömees kapotti tõstab juba tööaeg jookseb,kuigi ei pruugi midagi targemaks saada.Iga töökoda remondib kuda oskab ja saab.Igas töös alati tulemust pole,palju katsetatakse auto peal erinevaid asju mida klient ei pruugi teada,see on edaspidisteks kogemusteks.Lihtsam on uus jupp kui seda remontida.Juppe remonditakse erivajadusel kui klient nõus.Meil on nii,et koristaja peab suutma remontida pidurid täies mahus,vahetama sidurikomplekti keskmisel autol ja veermik täies mahus.
21:58 04.12.2013
harrikald
Sa sitrus ajad ikka täielikku jama
10:45 15.01.2014
LJ (registreerimata)
http://www.reporter.ee/2008/11/03/vosareporter-naine-autos-a
uto-rikkis-ja-meestel-tegemist/

Siin pole sõnu vajagi, klienti suhtutakse ikka väga vaenulikult selles ettevõttes.
10:27 25.02.2015
Siiiidiuss (registreerimata)
Selline ongi siis klienditeeninduse tase. Huvitav ma pole ühtki pumpa ega pihustit elu jooksul parandanud ega parandusse viinud. Ju on siiani vedanud.
10:49 25.02.2015
Siiidijuss (registreerimata)
Kui auto seisab kuuri taga siis remonti ta ei vaja
11:27 25.02.2015
Ei seisa kuuri tags. Auto on igapäevases kasutuses.
11:47 25.02.2015
v_ (registreerimata)
Ei ole usaldusväärsed sellised ettevõtted kus remonditakse kõiki marke autosid. Ok, saan aru, et on spetsialiseeritud VAG või PSA autodele kus on palju erinevaid brände aga tehnika on identne ja tüüpvead on samad.

Aga ettevõtted mis võtavad sisse Opel Corsast Alfa Romeoni on ennegi nähtud, töömees terve esimene töötund nuputamast kus asub see või see detail ja kuidas need lahti käivad... Lõhutakse lahtivõtmisel asju jne... Sellistest ettevõtetest käin kaarega. Muidugi on ka ausamaid väikeettevõtjaid kes ütlevad ära, et vot seda autot ma sisse ei võta. Reeglina enamjuhul rahahimus võetakse kõik sisse. Isegi need masinad mille kohta puudub oskusteave.
11:58 25.02.2015
ronn01
Karla on väga OK koht, kui mul oli diisel fordiga häda siis võrreldes esindusega oli neilt ikka palju rohkem abi
09:09 28.02.2015
On ikka ok koht? Räägin teile loo kuidas tuttaval kooles diiselauto maanteel. Tellis puksiiri järgi viidi karlasse. Võeti pump maha pesti puhtaks Ja stendi. selgus, et pump korras. Hiljem tuli väljja, et kõhu alt kütttevoolik lahti. Arve esitati vooliku parandamise eest 5000! kas see on normaalne? isegi mina oleks esmalt vaadanud kas kütet ikka tuleb pumbani, enne kui pumpa maha hakkan kiskuma!
09:57 28.02.2015
vat nii (registreerimata)
Moded kustutavad osad jutud ära,kus kirutakse maa põhja see firma. Nii käib asi foirumis.
12:46 28.02.2015
tiit_ (registreerimata)
Eesti on väike riik, kõik tunnevad kõiki ja selge see, et mõnikord ei saa kriitikat eetris hoida.
21:13 01.03.2015
Väike riik muidugi. Seepärast tulebgi enne sügavalt mõelda kas firma maine põhja laskmiseks on mõtet suvalisi algajaid, sossseppasid? tööle võtta kes hakkavad katkise voolikujupi pärast pumpasid maha kruttima;) Sellise vea tõttu oleks häbi nagu raha küsida. Aga näete kus ikka jultumust on ja julgetakse sellise jama eest veel raha küsida? Kui ma oleks sellise jamaga hakkama saanud siis oleks selle raha kindlalt enda koolirahaks kirjutanud. See on juba au asi, et kui ei oska siis tunnista seda aga ära küsi enda lolluste eest raha! Aga kliendilt enda rumaluse tõttu raha küsida. See on ikka viimane jultumus!
00:48 02.03.2015
to Siiiidiuss (registreerimata)
Tule meile Autoomanike liitu liikmeks

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.