Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: VANDENÕUTEOORIAD 2

19:01 15.07.2016
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
Huvitavat lugemist Euroopa islamiseerimise kohta soome keeles. On jah vandenõuteooria, aga päris mitmed seigad sealt jutust paraku ka palju rohkemat

http://rayhablogi.blogspot.com.ee/2016/03/miten-ja-miksi-eur
ooppa-terrorisoitiin.html?m=1
21:01 31.10.2017
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
Loomulikult pole ma seal esitatud fakte kontrollinud (googeldamine ei ole faktikontroll), aga huvitav lugemine sellegipoolest
http://globalmedianews.net/new-evidence-reveals-jp-morgan-su
nk-titanic-to-form-federal-reserve/
21:12 02.11.2017
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
Kui keegi veel näinud pole, siis nüüd levitatakse igal pool sellist videot. Tont teab, kus siin tõde on või miks on Pentagoni ühe valvekaamera pilt kehvema kvaliteediga, kui tollased algelised mobiilikaamerad tegid:)
http://www.myinfonews.net/2017/11/02/911-entire-pentagon-foo
tage-with-missile-impact-never-shown-to-public/
16:01 16.01.2018
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
http://www.iflscience.com/physics/this-conspiracy-theory-abo
ut-stephen-hawking-is-stranger-than-string-theory/


Keegi on vist näinud filmi "Kõik minu Leninid" :)

Aga vandenõuteooria ise on äge ja kui hoolega googeldada, leiab sellele ka kinnitusi (st kahtlustusi). Jutt ise on kahel lehel, st lehe all võib julgelt klikata "next page" kartmata reklaamirünnakuid
13:25 25.04.2019
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
Samalt lehelt jälle huvitav hüpotees, milles tõenäoliselt on vähemalt mingi osa ka tõtt

https://www.iflscience.com/editors-blog/new-evidence-suggest
s-the-titanic-wasnt-just-sunk-by-an-iceberg/
18:18 14.12.2019
Karbunkal (registreerimata)
Re: Vandenõuteooriad 2
ma juba vist olen doppelgänger ja ma kardan et kas me olema maavälisel jõul loodud biorobotid ! ajud kopeeritakse!kas inimkond oleks ahvid veel kui poleks tulnukad sekkunud õiel ajal!? reptiilide mõju riigis. aint reptiloidid ongi sääl! kopeerivad kloone ja seejärel hävitavad inimkonda! ma kardan et tulnukteoorial on põhjust , kõikide maade riigipead suhtlevad humanoid tulnakatega!!! inimkonda ei teavitata sellest!! miskit toimub salakatte all! me oleme nende malemäng aint!! kardan et pannakse kinni sest kõik vandenõuteooria vilmi vaatajad on vaatluse all!! inimkond olgu valvas!!
22:04 10.02.2020
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
Põhjusega siin, mitte maailmalõpu teemas, see pilt sobib ka siia
https://eestinen.fi/2020/02/usa-professor-koroonaviirus-on-b
iorelv-ja-maailma-terviseorganisatsioon-teab-seda/

11:51 11.02.2020
niizzama (registreerimata)
Re: Vandenõuteooriad 2
Ei tasu igat teooriat püha tõena võtta. Allikakriitilisus on minu jaoks väga oluline ja vahel tundub kummaline, et mõnel haritud inimesel nagu polegi mingit allikrakriitilisust ollagi. Piisab kui mingi vaimselt probleemne inimene midagi räägib või oma veebi kribab ja kõik on kohe usutav tõde. Ja igasugu ametid muutuvad vandenõuteooriates võimsamaks, et oleks usutavam. Eriti naljakas oli kui lugesin ühe vaktsiinivastase doktori juttu. Vaktsiinivastased rõhutasid, et tegu on ju tipparstiga, professoriga - otsene spetsialist kes oskab nõu anda antud teemal. Hiljem selgus, et inimesel pole isegi arsti litsentsi vaid on kiropraktik. Selliste doktorite kõrval tundub isegi Vassiljev oma telesaatega tõsine tegija. Kergeusklikel soovitan igasugu teooriatega aju parem mitte kahjustada ja lugeda kasvõi suuremaid tõsiseltvõetavamaid uudisteportaale mitte otsida seda õiget infot ühemeheportaalidest.
12:20 11.02.2020
jjjf (registreerimata)
Re: Vandenõuteooriad 2
Suured ja tõsiseltvõetavad portaalid on valitsuse, reptiilide, illuminaatide jne. jne. kontrolli alla, järgi jäävadki ühemeheportaalid.
14:09 11.02.2020
Kärss
Re: Vandenõuteooriad 2
TO niizzama: Sinu soovitud artiklid asuvad kõik siin, mitte ERR-s ega Delfis
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/
See siin on meelelahutuslik teema, kus enamus linke sobikski huumori teemasse paremini. Aga kuna ma ise olen teinud teadustööd viirusvektoritega, külastanud töö tõttu nakkuskoldeid (jm huvitavat, millest ma kirjutada ei saa), siis mulle isiklikult see vandenõuteooria meeldib, kuna iga asjasse pühendatu näeb selles juba veidi enamat kui lihtsalt hüpohondrike õhku visatud hüpoteesi. See ei tähenda, et ma antud teooriat ise lõpuni usuks (oleks vaja päris palju fakte, mida kusagilt võtta pole, et teooria kinnitust leiaks) või seda siin tõepähe püüaks esitada;)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.