Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: METSAVEOAUTOJUHIKS

23:30 08.05.2005
zunnar (registreerimata)
metsaveoautojuhiks
Kas leidub ka neid, kes oleks valmis õppima metsaveoautojuhiks? Praeguses tööturuolukorras on küll nii, et head autojuhid on kindlalt paigas ja need, kes tööd otsivad on reeglina probleemsed (valdavalt probleem töösse suhtumisega). Noored eriti metsaveoautojuhiks ei kipu, sest töö pole kaugeltki nii auväärt kui rekkajuhiks olemine. Minu küsimus on: kui firma tagaks Sinu koolituse ja seejärel Sulle töö Eestis, mille tasu on võrreldav rekkajuhi tasuga välismaal, kas oleksid nõus hakkama metsaveoautojuhiks?
Tõsise huvi korral jäta oma kontaktandmed.
00:25 09.05.2005
KAAREL (registreerimata)
Re: metsaveoautojuhiks
Tõsine huvi on olemas.Koolitus on läbitud.Metsarekka olemas aga pole firmat kellel oleks puid mida vedada.
08:32 09.05.2005
Veix (registreerimata)
Siin ka yx tõsiselt huvitatu. Kas töö võimaldab "õhtaks koju naese manu" ? Kas selleks erikursus( pole nagu kuulnud), kaua väljaõpe võib aega võtta? Kas tehnika korralik? Mulle saab meilida : veikkor@hot.ee või hel.peale 16.00 5012861 Tänan!
18:44 09.05.2005
Taavi (registreerimata)
Päris huvitav küsimus. Aga rohkem huvitaks mind konkreetne pakkumine. taavi.tuul@mail.ee
18:55 09.05.2005
lemmings
ka mina olex paris nous sedasorti tood tegema, autoga soita meeldib :)
08:06 10.05.2005
zunnar (registreerimata)
lemmings,jäta endast kontakt.Võtan kõigiga mingi aja pärast ühendust.
17:21 10.05.2005
Andy (registreerimata)
Liiga vara tuli see.....ma alles teenin CE jaoks raha:(
18:14 10.05.2005
to zunnar (registreerimata)
17:42 11.05.2005
r.r (registreerimata)
Kus eesti nurgas see kontor asub ja milline on tööriist
19:40 15.05.2005
Crissu (registreerimata)
Mis auto?
Kus firma asub?
palju palka maksad?
mitu tundi tööd nädalas?
09:38 16.05.2005
zunnar (registreerimata)
Asume Lõuna-Eestis.Uued autod.Palk vastavalt võimetele.Hetkel töötavad juhid 23 päeva,tunde reguleerivad ise aga mitte alla 270 tunni kuus.Hetkel olemas üks vahetus juht.Viimase kuue kuu keskmine palk 18000.- krooni kätte.
09:00 30.05.2005
maru värk (registreerimata)
mis te varastate seda metsa,et nii kõvad numbrid tundides ja palgas.ikka ajame kettad lõhki ja puha!
19:45 30.05.2005
kah rekkamees (registreerimata)
eks ikka keegi tahab tulla. omal ajal oleks isegi tulnud kui keegi oleks pakkunud.
23:18 30.05.2005
renomees (registreerimata)
Kas jutt käib HANDIST?Kuidas ühendust saaks võtta?marpar@hot.ee
10:46 31.05.2005
sd (registreerimata)
palk on peris hea, arvasin et väiksem.
19:38 31.05.2005
rekkamees (registreerimata)
metsaveoautojuhi amet on minu jaoks küll liiga igav amet. kogu aeg need metsavahel kaerdamised on jamad. ja vaata graafik on ka jama. enamus masinad sõidavad kolmes vahetuses, ehk siis iga mees 8 tundi päevas ja nii vahetatakse auto 3 korda päevas, mis tähendab ka öötööd ebamugavates tingimustes. kui aga oled pikamaa-autojuht, siis seda probleemi pole. sõidad kogu aeg oma masinaga; kellegagi autot vahetama ei pea; ja sõidad vastavalt oma võimetele. metsaveoautojuhi töö on niisiis väga jama ja palgad on ka seal jamad. enne sõidan 15 000.- eest pikamaaveoautoga kui 20 000.- eest metsaveoautoga. loomulikult on see iga ühe enda maitse asi aga mina olen oma vitsad kätte saanud ja enam ei kavatse metsaveomasinaga sõitma minna.
07:52 01.06.2005
zunnar (registreerimata)
Sina maru värk ei tea midagi ei metsa varastamisest ega ketaste lõhki sõitmisest.See et meil kettad natuke lõhki lähevad on normaalne,kellel ei lähe. Ma arvan et me oleme paras arengumaa ja meie käest ei saagi midagi enamat nõuda.Kümme aastat tagasi võis soomlane autot juhtida 14 tundi.Metsa varguses pole meie firmat mitte kunagi isegi süüdistatud.
11:00 12.07.2005
maru värk (registreerimata)
kehva tunne on,kui intspektorid tulevad metsa serva ja tembeldavad sind-lihtsat töömeest metsavargaks.nii et üht-teist tean varastamise kohta.kui teil tõesti puhas värk,siis müts maha.aga kui udu ajate,siis kummid tühjaks!
13:27 12.07.2005
tarks (registreerimata)
trikoloor@solo.delfi.ee
13:47 13.07.2005
huviline (registreerimata)
Oleks igati nõus seda pakkumist arutama.priit1000@hot.ee
23:15 10.04.2011
koppe.12 (registreerimata)
Paraku loetakse sind kohe "probleemse töössesuhtumisega juhiks" ka siis, kui sa ei ole soovi seadusi rikkuda ning ei lähe sõitma tehnoseisundile mittevastava ning ülekaalus oleva masinaga või juhul, kui seadusega lubatud sõiduaeg on juba täis, st lõhkise kettaga.
22:55 12.04.2011
rooma1
Tean ja tunnen seda tööd ja olen nõus ka 3 vahetust tegema ja ikka kettad lõhki ei lähe .Aga,et nõnda tööd teha siis peaks ka palk olema 3x suurem mis motiveerib kõike seda.18000 on loomulikult vähe,Olen täis karsklane ja mittesuitsetaja ning soovin teha tööd aga mitte targutada.Meil nii või na.Eesti riigis on üldse midagi teha väga raske,sest kõigil on eesmärk kellelgi nahk alati üle kõrvade tõmmata.Aususega ja kongreetsusega teevad väga vähe tööd.Mina sellepärast ei müügi oma teadmisi,tahet nii odavalt.Kui on soov siis kirjuta.
21:29 13.04.2011
mees metsast (registreerimata)
tibla kari tavaline vingumine. 93 metsas ja euroopa läbi käidud igal pool omad head ja vead mis klubist jutt . hant või iriscorp
21:02 19.04.2011
ennnu (registreerimata)
enn.ong@mail.ee

huvi olemas, asun lõuna-eestis, ce ja ametikoolitus olemas, kuid mida pole, on kogemus metsaveokil ja töötamine haaratsiga. ei põlga ära metsa vahel manööverdamist ja kaalubusside eest pagemist.politseis paturegister samuti puhas...

ootan huviga
19:20 20.04.2011
sisumies (registreerimata)
28a sõidanu metsaveo autoga soomes rootsis ja eestis 18000eek ei sõida 3200euro kätte kuus ni sõidan
19:50 20.04.2011
eestis. (registreerimata)
Rootsis saame ikka sellist palka kätte , nagu 3,2 tuh.eure. Eestis ei tea mis palgad metsakatel on täna.
20:29 20.04.2011
ah soo (registreerimata)
Olen ka soomes tööl ja äkki on kohta metsaka peale? Oleksin ka nõus 2500 kätte sõitma!
Tegelikult tulge inimesed maa peale. Üle 1600 kätte ei maksa eriti keegi kui päevarahasi ei lisandu. Soomes on tunnipalk ja mitte keegi ei lase sul kettaid lõhki sõita ja ei maksa selle järgi palka!
20:53 20.04.2011
Siidiuss (registreerimata)
Ketast ei ole vaja lõhki sõita. Vana ketta viskad prügikasti ja pned uue ketta sisse ja sõidad jälle nagu õige mees!
21:06 20.04.2011
volvo500 (registreerimata)
vaadake postituse kuupäeva ka 2005 a
21:14 20.04.2011
volvo500 (registreerimata)
jah sellistest meestest metsakajuhti ei saa isegi aastaarvu ei näe vähem siis teed metsas mis jube kitsas
ja veel niipalju et eesti metsakajuht teenib täpselt niipalju kui tööd teha viitsib või palju seda on 600-2500 eurini
20:30 29.06.2019
Rain4321 (registreerimata)
Rainkehkla@live.com

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.