Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAS KEEGI ON ALONSO POOLT KA?

15:25 30.05.2005
zero (registreerimata)
Kas keegi on Alonso poolt ka?
Kuidagi imelik, Alonso juhib pika puuga teiste ees, aga ei ole veel õnnestunud kohata ühtegi Alonso fänni. Tundub, et osad mehed on lihtsalt nii ebasümpaatsed, et vaatamata nende edule ei taha neid keegi fännata. Ilmselt on osa süüd ka Renoo olematul mainel eestlaste silmis.
15:31 30.05.2005
jazek (registreerimata)
Re: Kas keegi on Alonso poolt ka?
mina olen ntx alonso poolt ennem kui schumaheri poolt.schumaherit ma ei salli silma otsaski.niisis v2gahea et alonso v6itis
15:35 30.05.2005
. (registreerimata)
ei seedi alonsot ega raikkoneni
15:42 30.05.2005
Sven (registreerimata)
Mulle Renault muidu meeldib, aga sõitjatest rohkem Fisichella. Tegelikult oleks ma iga tiimi poolt, kes Ferrari ja Schumacheri valitsemise lõpetada suudaks. Tundub, et Renault võiks see aasta suuta.
17:50 30.05.2005
heh (registreerimata)
enamus on lihtsalt schumi või räikköse poolt või vastu ja coulthardi vastu. ülejäänud on esialgu suht poogen kõigil. siis kui schumi *****st enam peeru ei tule, vaadatakse endale uus iidol.
09:29 31.05.2005
vormelchick (registreerimata)
erinevalt teistest inimestest olen mina alonsot fännanud alates 2003aastast
14:37 31.05.2005
karameelus (registreerimata)
tea eelmine aasta olin rohkem fänn kui keegi schumaherile kannale astus. see aasta jätab õlgukehitama. pole küll väga palju vaadand aga puudub selline sära nagu vanadel meistritel. ses suhtes teeb iceman võistluse huvitavamaks. ei anna nii lõdvalt alla ja tulevad meelde vanad ajad kui mansel, rosberg, piquet, prost omavahel mõõtu võtsid.
00:46 01.06.2005
nimh (registreerimata)
See on küll naljakas, et Rosbergi nende nimedega koos mainitakse. Tegelikult koosnes see nn. nelikjõuk Sennast, Mansellist, Prostist ja Piquetist.
Soomlasel pole rohkem kui 5 võitu ja 159,5 punkti 114 stardist.
09:40 01.06.2005
statistika on muidugi tore asi aga. eks ta muidugi natuke naljakas on. aga kui arvestada asjaoluga, et tehnilist ebaõnne on mehel rohkemgi olnud kui Mansellil. sisuliselt kaks pool hooaega oli auto millega ei jõutudki finishisse. kui veel statistika juurde minna siis tegemist peaks olema piloodiga kes on edetabeli üsna tipus. st oma sõiduveaga pole ta peaaegu kunagi katkestanud. ja hooaja lõpus on ta tiitli eest võidelnud nimetatud nimedega küll. aga paraku tehnilised probleemid nagu mansellil. muidugi on see võistkonnasport ja ehk ei leidnud ta endale mehhaanikuid nagu Piquet. ja teine asi mis on eks ta luges mu meelest rohkem palganumbreid kui valis võitja auto.
10:03 01.06.2005
Sellestajast on veel toredaid nimesid kes pole saanud isegi maailmameistriks näiteks Michele Alboreto. Kes juhtis Prosti ees a85 ja siis ferrari igas võistluses põlema läks ja jäi kokkuvõttes teiseks.
18:20 01.06.2005
hhh (registreerimata)
mina arvan et raikkonen oleks ka võimeline summi ja ferru valitsemist lõppetama,aga alonso jh pikka puuga teistest ees
14:32 15.06.2005
oki (registreerimata)
mina olen küll tema poolt..aga see hooaeg hakkab ta natas üle viskama juba...ja ta ülbab vahetevahel..see ajab ka närvi..muidu ta on ju ok..
14:33 15.06.2005
oki (registreerimata)
mina seedin neid mõöemaid..kimi on mu lemmik
16:05 19.06.2005
to zero (registreerimata)
Ebasümpaatsed fännid on need, kes fännavad edu, mitte sõitja enda pärast.
21:59 20.06.2005
asd (registreerimata)
õige
Mina fannan Villeneuvi.
Alonsot ma ei hakka kunagi fannama sest ta selline ülbik on
23:33 20.06.2005
c (registreerimata)
ei seedi seda alonsot ültse.ennast täis ****.kas sellist F1 tahtsimegi
02:11 21.06.2005
masin (registreerimata)
isiklikult Renault` poolt(al. 2002a) ja rohkem Fisichella poolt aga peaasi et Renault esimene...
16:10 22.06.2005
))))))) (registreerimata)
ma olen m6lema poolt.nii alonso kui fisichella poolt,aga samas ma ju olen ka paljude teiste poolt.....ainus kelle poolt ma pole on MICHAEL...seda v2ga paljudel p6hjustel..enamjaolt ikka rubens`i p2rast...
16:26 22.06.2005
0000 (registreerimata)
RAIKONEN ON TEGIA olen alati tema poolt,punaseid ei seedi
12:43 23.06.2005
nr.1 (registreerimata)
alonso poolt ...hea nali.
12:18 25.06.2005
vtec (registreerimata)
Parem võitku KIMI/SUMMI/RUBENS/kes iganes-mitte alonso.
12:42 25.06.2005
just (registreerimata)
14:25 25.06.2005
Oliver (registreerimata)
Alonsot fännasin eelmine aasta kui ta tundus suht andekana, nüüd pöördusin tagasi schummi fännide leeri. Kunagi ei fänna võitjaid vaid alati tagaajajaid.

Renault on meeldinud juba pikemat aega kuid Briatore on Alonso haipimisega tiimi väheke häbisse seadnud. Fisi võiks olla Alonsost parem kui auto vastu peaks
14:52 25.06.2005
sepakesekene (registreerimata)
Aga mina olen Schumahheri fännide poolt! Fännid on tõelised tegiad, sest nad ültse ei tee vigu ja ennustavad etappi võitte ja soovitan ka teistel Schumahheri fänne fännata!
12:35 26.06.2005
pööö.... (registreerimata)
kimi jõuab varsti alonsole järgi ja siis võidabki kimi.tglt pole mul alonso vastu midagi ma fännan kimit lihtsalt rohkem
11:14 28.06.2005
Mungo (registreerimata)
Ma ei salli seda Alonsot mitte karvavõrdki. Ta on sõidus teinud mittu ülbet manöövrit. Võibolla kui vanemaks saab, siis tuleb mõistus talle pähe. Ega Michael oli ka nooruses suht ülbe sõidu- stiiliga. Kuid ega Michael nüüdki palju targemaid otsuseid tee. Nagu näiteks USA GP, kus ta tõmbas Barrichello ette nii räigelt, et Barrichello pidi murul käima.
Aga alonso juurde tulles, siis mina ei usu et tast tuleb järgmist Schummit.
11:41 28.06.2005
WILLI (registreerimata)
19:07 28.06.2005
hull (registreerimata)
VASTUS LIHTNE:EI MEELDI JA KÕIK
19:58 29.06.2005
ke (registreerimata)
00:23 30.06.2005
kimi001
Alonso on nõme mu arust
15:14 30.06.2005
sf (registreerimata)
mina olen Aslonso poolt,kuigi mõnikord viskab üle.
19:25 30.06.2005
RIKI (registreerimata)
riki on ka alonso poolt
peris tihti,siis kui ta v6idab ja siis kui mitte...aga vahel siiski olen ka kimi poolt...
14:54 08.07.2005
kitty (registreerimata)
mina olen alguses peale.juba siis kui ta vormeli tuli ja oli veel minardis.poisil on suur potensiial ja voib kull schumacherit teha,kuigi ise olen schumacheri fann paris pikka aega...go alonso!!!
10:33 17.07.2005
REbaserein (registreerimata)
Paar võitu on Selle poisi nii punni ajanud ,et ta seinas lõpetaks ja uuesti reaalsusesse maabuks
13:49 17.07.2005
tee rull (registreerimata)
see *****kulm alonso on ylbik ja tema polnud kunagi võidusõitja vaid oskab aint yksinda sõita,muidu kusi mees....kimi on ikka tegija seda on ta tõestanud juba ...vaadates kasvõi 2 viiimast etappi(muidu olen red bulli fänn)
13:04 22.07.2005
. (registreerimata)
oigust raaghid...
13:07 16.05.2006
Dy (registreerimata)

Kimi on tegija? Naer... Mulle igatahes Alonso väga meeldib. Ta on väga tubli ja andekas poiss.
19:04 16.05.2006
Hispaania kuningas (registreerimata)
Mina olen küll Alonso poolt...miks mitte?
09:43 17.05.2006
Bingham (registreerimata)
Väga hea, et tal nii hästi läheb..vahelduseks Schumist.
09:51 18.05.2006
Dy (registreerimata)

Mis mõttega see teema üles pandi? Alonso sõimamiseks või? Kirjutage siis kohe nii!
20:58 30.05.2006
(Y) (registreerimata)
2003-st aastast olnud suur Alonso fänn, käib pinda see, et kõik sõimavad teda.
Need kes talle midagi "ütlevad", võiks nagu ennast ennem vaadata, või Schummi fännid, ka tema pole ju puhas poiss.
Need Schumacheri fännid ongi ülekäte läinud, just nemad on ilged ülbikud, kellel pole mõistust peas.
21:31 30.05.2006
n (registreerimata)
Alonso poolt-KELLELGI HAKKAS IGAV VÕI.Fännake kedagi normaalsemat.
10:33 31.05.2006
Dy (registreerimata)

to n

Fänna ise kedagi normaalset!
10:34 31.05.2006
Cello (registreerimata)
No kes on siis ''normaalsem'' ???
14:36 31.05.2006
Dy (registreerimata)

to Cello

Ükskõik kes, välja arvatud Schumacherid.
14:57 18.06.2006
suusasaabas (registreerimata)
mina olen.. aga ta eputab vahepeal liiga palju.. muud midagi.. tglt ta tundub olevat päris lahe kuju..
08:46 19.06.2006
Dy (registreerimata)

Alonso ongi lahe kuju, vähemalt mõnel inimesel on siin kaine mõistus peas...
23:22 21.06.2006
juhm (registreerimata)
pigi on pigi veab lihtsalt must*****l
13:33 22.06.2006
:D (registreerimata)
Kimi:D:D:D puhas põder...temast ei sa kunagi maailma mestrit
ALONSO on igal juhul parem,minule on seda ta tõestanud ka oma sõitudega

20:37 27.06.2006
:-: (registreerimata)
Minge oma alonsoga (pedelonso) per...e See ahv on kyll viimane löust keda F1-s vaja pole. See jo..u andekas? Hähh, kust otsast? Mu..i? On hoopis andekamaid. Konnade käru lihtsalt liigub praegu, muidu olex too tibla mitte keegi.
22:54 03.07.2006
(-_-) (registreerimata)
Ma pole enam mitte ühegi sõitja fänn mitte pärast Häkkineni lahkumist. Aga Mclarenile hoian muidu pöialt.
11:20 16.07.2006
,I, (-_-),I, (registreerimata)
alonso on kõva tegija ta on the best of formels pilotes
18:53 12.08.2006
rass (registreerimata)
ma vihkan alonsot, vähemalt mõnel on aru peas ja on shummi poolt. pole kunagi alonso poolt olnd. ta on ÜLBIK!!!!!!!!
12:06 01.09.2006
Dy (registreerimata)

to rass

Alonso on ülbik? Guess again. Te olete ilmselt järjekordne Schumacheri fänn, kes ei näe oma iidoli lausa kümnele mehele jätkuvat ülevoolavat ülbust.
12:43 01.09.2006
markko (registreerimata)
mõttetu ****** on alonso-ma ei ole ka schummi fänn, see mm-tiitel tuli ikka liiga vara, läks ülbeks.kelle poolt olen? kui üldse kellegi, siis vast trulli, ralf schumaheri ja rosbergi poolt.muidugi on KIMI RÄIKKONEN absoluutne lemmik, ainult kahju et tal nii sitt auto on...a loodame et saab parema meeskonna.
12:53 01.09.2006
? (registreerimata)
Olen nii Alonso kui ka Räikkoneni poolt, samas kui neist üks peaks liituma Ferrariga on sellel lool lõpp ja Fiati ( Ferrari ) austajad hakake nüüd ****ndama ...
13:09 01.09.2006
Jens on Nupp (registreerimata)
Nupul võiks rohkem vedada. Paraku on Honda sitt.
18:32 10.09.2006
suusasaabas (registreerimata)
põnev küsimus.. eelmine aasta olin.. aga nüüd enam pole.. ei teadi miks..nüüd fännan räikköneni.selleks on mitu põhjust
1. Kimi on ilusama välimusega
2. ta ei tundu nii ülbe kui alondo
3.ta ei eputa nagu alonso
Tegelikult pole mul fernando alonso vastu midagi.. ainult et on üks küsimus: miks osad väidavad et nad vihkavad alonsot nad ju et tunnedi teda.. raamatu sisu üle ei otsustata kaane järgi!!!!
12:06 17.10.2006
H (registreerimata)
Palun seletage mulle, kust te võtate, et Alonso on ülbik???
Kas te olete temaga kohtunud või on ta teile midagi halba teinud? Või siis te vihkate teda põhimõtte pärast ja te olete Schumi poolt.
No kurat. Võtab vanduma.
12:22 17.10.2006
kass (registreerimata)
Alonso vähemalt ei ole kedagi meelega välja ramminud ja sõitnud aastaid parima autoga, nagu Schumi.
12:53 17.10.2006
Dy (registreerimata)

Ma arvan, et sellises punktis on tagu juba lihtsalt kiusuga. Et Schumi poolt on kõik, aga erilist põhjust ka ei ole.
13:11 17.10.2006
R.K. (registreerimata)
alonso austajad võiksid linti veidi tagasi kerida. mäletate ehk mõne aasta tagust monaco tunnelit? teie paipoiss alonso hakkas ju lausa oma lolluse peale teistele näppu näitama ja ega see ainuke kord ole. eks ta maalimameistrina ole veits tagasi küll tõmmanud, aga vaevalt et see tema enda algatusel toimuma sai, pigem ikka renoo bossid poisi ära kohitsesid ja vaguramaks tegid.
17:33 17.10.2006
H (registreerimata)
Kohitsema?
Palun..kas te väidate veel,et ta on suguvõimetu ka? Mida veel...
13:43 20.10.2006
Juulius (registreerimata)
Eelmisel aastal mõtlesin, kelle poolt hakata olema, kui Schumacher lõpetab. Olin üsna kindel, et Alonso poolt. Aga selle hooaja keskpaigas otsustasin ümber - Alonso poolt kindlasti mitte!!! Pole mõtet olla mingisuguse ülbiku, kiidukuke ja halaja poolt, kes kujutab endale asju ette.
Enese kiitmise ja asjade ettekujutamise näide Jaapani etapist: pressikonverentsil räägib Alonso, et oli kindel, et ta oleks Schumi enne sõidu lõppu nagunii kinni püüdnud! ... no kust kohast? Ise hakkas enne Schumi mootoriplahvatust kogu aeg vaikselt kaugenema Scumist.
Ühesõnaga see mees küll seda tiitlit ei vääri!!!
18:13 20.10.2006
a (registreerimata)
alonso ei meeldi kimi meeldib
23:22 20.10.2006
kukk (registreerimata)
No Schumi kui valemängur ja rammija väärib seda veelgi vähem. Kindlasti on tal veel trikke varuks.
00:32 21.10.2006
ls (registreerimata)
nujah, kui kukk 17 aastat tagasi korra sent toksis siis kutsutakse teda ja temasuguseid siiamaani seenetoksijateks ja mitte sugugi alusetult, vaid ikka kuna ta seda ammu aegu tagasi nooruses tegi.......tolad saage üle, ma tahaks näha vormelisõitjat kes pole eksinud reeglite vastu ja kes pole käkke kokku keeranud, aga schumi on erinevalt paljudest teistest(eesotsas vesipeast alonsoga) sollidseks ja tagasihoituks jäänud pressiteadetes, pole sarjanud oma meeskonda(ehk sülitanud nö koduaknast sisse), ega pole ka kadedusest teise edu vüi enda ebaedu pärast solvama ja kägisema kukkunud. Oleks ideaalne kui mees kes oma tiimiga töötas Ferrari meeskonna üles, viis korduvalt selle ja benettoni maailmameistriks saaks lahkuda 8-nda tiitliga.
01:06 21.10.2006
asjatundja (registreerimata)
sry... kui pole F1-ga kursis siis ilmselt ei saagi aru ja ei tea et alonos ülbik. Lugege kuida alonso hädaldas oma meeskonna ja schumacheri üle kui hakkas suhu saama... mul hakkas tast kahju... tõesti noor mees nutab, et kaotab ja süüdistab selles kõiki peale enda. Nüüd on mees olnud korralik kui schum katkestas... on pidanud 3 nädalat suu kinni...
11:43 21.10.2006
to is (registreerimata)
Ma ei räägi eksimustest vaid tahtlikust teost vastaste vastu.
Schumi on seda tervenisti kahel, võibolla kolmel korral seda teinud, viimati sel aastal.

Midagi niisugust ei ole hispaanlane kunagi teinud, tema käitumine rajal on ikka aus.
17:28 21.10.2006
hmm (registreerimata)
alonso on vabatreeningutel teisi meelega järjest mitu korda kinni pidurdanud, kuna too ei andnud talle teed kuskil lõigus.
17:57 21.10.2006
to hmmm (registreerimata)
kui vabatreeningud midagi otsustavad, või on neil mingi tähtsus, siis võiks ette heita
10:42 22.10.2006
loog
Ei meeldi mulle Alonso,ta ikka täielik tõusik,ta läks nii ülbeks pärast maailmameistriks tulemist.Schumi on ikka koige parem!!!
11:31 23.10.2006
Bla (registreerimata)
Alonso võib ju tõusik olla, kuid Schumaher sai järjekordselt kotti :).
Järgmisel hooajal on 2 meest, kelle edenemisele kaasa elada, Raikkonen ja Alonso.
18:41 23.10.2006
ls (registreerimata)
sai kotti? ma arvan et hoolimata tohutust ebaedust( viimasel 2 etapil) , ka seekordsel ajasõidul, tegi schumi üe meeldejäävama sõidu, trotsides suurt ebaõnne laksas sõidus nii mis mühises- kuigi oleks tore olnud näha teda veel korra võitjana väljumas, siis see sõit oli hoolimata 4-ndast kohast võitja sõit, suur meister lahkus suurepärase sõiduga, kahtlusi ei teki et suur osa vormel 1-st on jäädavalt möödas kahjuks, aga eks igal heal asjal ole oma aeg, see sai siis nüüd läbi.
08:24 24.10.2006
Bla (registreerimata)
mulje, et ferrari ja schumher viimasel etapil teistest üle oli tekis sellest, et teistel, vähemalt renault'l ja alonsol ei olnud kusagile kiiret, tüüp sõitis rahulikult, kordagi üle pingutamata ja võttis lõdvalt teise koha, samas kui schumaher rapsis nagu loom, et mitte viimast sõitu lõpetada päris häbiväärsel kohal.
08:51 24.10.2006
Teema algatajale (registreerimata)
Saatus juba oli Alonso poolt. Aitab sellest juba küll.
00:04 31.12.2006
elmo (registreerimata)
alonso on loll ***** auk kimi saab see kord mailma mesiriks sest ta on tegja ............................................................
..............................................
19:54 12.01.2007
....... (registreerimata)
Mulle ei meeldi Alonso ta on selline KULDNOKK
12:37 13.01.2007
Juku363 (registreerimata)
F.Alonso oskab sõita , kuid ta on selline Viripill!
Nt: 2006 aasta üks GP virises ta tiimile, et Shumm talle ette sõitis Boksis.
Ja samuti on ta päris ülbe.
ka Nt: 2006 aasta ühe GP eelsetest treeningute päevdest. Kus ta rammis ühe aeglasema F1 auto pilooti rajalt välja.

Nii et ütleme ausalt ta on üks paras Tõusik, kes on ülbe ja suur viripill!!!
12:10 16.01.2007
A (registreerimata)
Mis vahet seal on kas ta viriseb või mitte. Peaasi,et sõidab. Kui see, et a ülbe on ja viriseb teeb temast parema sõtja, siis lasku käia.
See, kui ta kellegi rajalt välja rammib ei tee temast veel ülbikut. Võibolla tal polnud teist võimalust...
Nii et lõpetage tema sõimamine. Alonso maine ei pea kannatama mõne tüübi pärast, kelles on maandamata viha.
14:57 16.01.2007
a (registreerimata)
ma olen kimi fänn ja schumi meeldis ka väga kuid alonso ei sümpaatiseeri l kuigi ta on hea sõitja on ta mõlemad tiitlid võitnud räikönenin ja schumi eest õnnega pooleks 2005 oleks kimi maailma meistriks saand kui poleks kolm korda esi kohalt katkestanud schumi samamoodi katkestas jaapanis jaalonso võttis teise tiitli loodan et 2007 kui nii kimil kui alonsol on hea auto siis tuleb aus kuid karm võistlus millest loodan et võitjana väljub kimi KIMI!KIMI!
18:33 25.05.2008
45jy65j6i5j6 (registreerimata)
olen pigem raikkoneni poolt ;)
18:34 25.05.2008
ippiiooii (registreerimata)
olin ka schumi poolt ennem!
22:49 14.12.2008
aa (registreerimata)
alonso on paras 6lbik ju ja ega sellep2rast et ta parim ei pea tema poolt olema ju!!!!mina olen nt alati olnud soomlaste poolt v6i siis McLaren Mercedese
22:51 14.12.2008
aa (registreerimata)
ja no kuule kui ta hakkas t6esti ykskord nutma kui 2 jäi!!imelik ple w

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.