Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TÕELISELT LAHEDAD AUTOKUULUTUSED

14:23 17.08.2018
Jykuke (registreerimata)
Re: Tõeliselt lahedad autokuulutused
Jutt on CNG tanklatest. Googelda kui rumal oled. 2-3 avalikku tanklat on. Yks neist tö"ötab 1h päevas. Seega suht vähetõenäoline, et keegi Leetu cng golfi tarib müügiks. See oli point.
14:40 17.08.2018
k... (registreerimata)
Leedu treilad panevad peale kõik, mis platsil järjekorras seisavad. Selle eest saavad veel alenduse ka. Vahet pole kas gaasiga või diisliga- kõik võetakse järjest.

Plokikaas pidi ka maha käima ja veel midagi,mida müüja varjas.
15:18 17.08.2018
to jukuke (registreerimata)
Kõik need "otse saksast" toodud autosid müüvad eraisikutest huiarid tassivad need leedust siia või võtavad midagi siia sõitnud treilade pealt. Mitte keegi ei käi neid ühekaupa saksast toomas. Kogu saksa saast maandub lõpuks baltikumis, alustades leedust. Mine tee üks tiir poola piiri poole ja näed, kuidas treilad pidevalt vastu tulevad.
02:19 20.08.2018
Jukuke to jukuke (registreerimata)
Ma olen toonud Saksast autosid aastast 2005. Ei ole mulle need Leedu poole kimavad treilad võõrad, eriti kui pooled on avariilisi täis. Ja ju mina olen siis üks nendest lollidest kes neid ükshaaval siia toob, ise järgi lennates ja põhjalikult üle vaadates, aga eks mul tavaliselt on tellijad juba olemas ja endale midagi müügiks väga ei viitsi tarida. Endiselt ei usu mina, et keegi Leedust hakkab CNG autosid väga müügiks tarima. Autopliuses pole isegi otsingu valikut CNG gaasile. Kuidagi läbi Google sain lingi, mis tõi välja 26 kuulutust, millest üle 10 olid kindlasti valed (kas varuosad või auto mis pole gaasikas - üldiselt ma enamusi mudeleid tean peast - isegi CNG-kaid toonud mõned Eestisse juba siis kui asi siin alles lapsekingades oli ja autosid Suur-Sõjamäel ainult tankida sai). Auto24 on seevastu 87 masinat müügis CNG-ga. Sõiduautosid on a24s pea 15000, autopliuses pea 37000. Mõtle nüüd loogiliselt, 15/37000 (0,04%) vs 87/15000 (0,6%). Suhtarvu vahe on 15x. Ega Leedukas ka loll pole, mida ta sellest veab, kui müüa pole kellegile. Palju need Eestlased ikka eest ära jõuavavad neid vedada, eks ikkagi muu turg maksab ka. Lätis pole näiteks ühtegi CNG tanklat, need ostavad veel vähem Leedukalt CNG masinaid. Kui turgu pole, siis miks üldse vedada?
08:51 20.08.2018
63amg (registreerimata)
leedukas müüb rohkem ikka ida poole.kas seal pool cng tanklaid on,seda ma ei tea.eestit ja lätit pole mõtet selliste müügimahtude juures üldse arvestada!
21:04 27.08.2018
... (registreerimata)
Peugeot 4007 FAP Sport 4x4 7prs 2.2 HDi 16v 115kW

kõik ülejäänud on üldiselt arusaadav ( kuigi ei saa aru, miks peab kuulutuse pealkiri nii pikk olema), aga aru ei saa siiski sellest, mis need 7 per$et on?

http://www.auto24.ee/used/2917348
21:47 27.08.2018
Marko
7 istekohta. Persons ilmselt. Loomulikult peaks olema paremini sõnastatud.
06:55 28.08.2018
... (registreerimata)
loomulikult saan ma sellistest lühenditest aru, nii väikese haridustasemega ka ei ole, aga eestis elavad enamasti inimesed, mitte persoonid. ja sellised "lisad" ei pea olema kuulutuse pealkirjas välja toodud. automüüjate madal laup lihtsalt kaugele särab.
08:47 28.08.2018
Hmm... (registreerimata)
Ei tea, et Peugeotil oleks olnud Sport või FAP varustustaset.
12:14 28.08.2018
k... (registreerimata)
See tuleb saksakeelsest sõnast Personen ehk isikud. Nad vahel märgivad selle ära kohe alguses. Ärge automüüjatelt ja metsameestelt küll erilist keeleteadlast oodake. Oma tööd teevad nad sellegipoolest hästi.
01:10 10.11.2018
Vana teema (registreerimata)
Leidsin kuulutuse, mis siia teemasse sobiks. www.auto24.ee/used/2959641 (Honda civic 714mfl).
Pildid on omaette tase, aga kui kuulutuses on kirjas lemmikloomavaba auto, siis kas tasub lisada pilt, kus kass lamab kapoti peal? Viimane omanikuvahetus 2012, mitte 2007, nagu kuulutatud.
08:44 10.11.2018
63amg (registreerimata)
omaniku vahetus võib vabalt olla ka liisingult auto välja ostmine.või oli auto ennem firma oma ja töötaja ostis selle endale
15:16 10.11.2018
hlm (registreerimata)
Et kui naabri kõuts mu auto kapotil peesitamas käib, siis kuulutusse lemmikloomavaba kirjutada oleks patt? Ving ei millegist ütleks, seda enam, et vana ja odava käruga tegemist.
Tegelikult isegi kihvt kuulutus ju ja vigasid ei varjata.
21:56 10.11.2018
Vana teema (registreerimata)
Eesmärk ei olnud "vinguda" või norida, vaid lihtsalt igaks juhuks tõestada, et ma ei ole sõiduki müügiga seotud ning ei riku seega foorumi reeglit 1.b.
Kena pealkirjaga teema oli muutunud kerimisteema kõrvalharuks ning lootsin pettustejutule mingit vaheldust tuua.
22:35 10.11.2018
Salme, rohud võetud (registreerimata)
Üldiselt sellised autod ostetaksegi liisinguga ja kui teha väike arvutus 2007 + 5 ongi tulemuseks 2012. Endal oli sama teema
08:58 11.11.2018
... (registreerimata)
pildid on küll täiesti mõttetud, mingit ülevaadet autost tegelikult ei anna. keskenduda mingile kassile ja pildile armatuurist on jama. aga eks varsti leidub ärikas, kes selle kaheksa sotiga ära ostab, rooste ära peidab ja kahe tonniga müüki paneb.
12:09 16.11.2018
sõiduauto müügikuulutusest (registreerimata)
8-s suunas manuaalselt reguleeritav juhi iste. Üles, alla, edasi , tagasi, paremale , vasakule. Mis ülejäänud kaks varianti veel oleks?
12:14 16.11.2018
....... (registreerimata)
Seljatoe ning istmepadja kalle. Peatuge saab ka liigutada.
13:32 01.06.2019
qp (registreerimata)
Pro Volvo V70 Pro. Kas tõesti tal on pakettklaasid ka?

https://www.auto24.ee/used/3132244
14:06 01.06.2019
... (registreerimata)
mida need pro ja ful tähendavad?
EDITION PRO INTELLI SAFE PRO WINTER PRO FUL
19:06 22.06.2019
Lihtsalt jäi üks pakkumine sil (registreerimata)
Soojendusega esiklaas (ei saa tellida CRDi mootori, 1,4 MPI mootori ega nahksisuga SAAA21). Loogiliselt ebaloogiline seos
23:16 10.07.2019
Nojah555 (registreerimata)
19:32 11.07.2019
Audiüakett (registreerimata)
Selle audi nahal on küll rasvaimu vaja teha. Paratamatult läks mull küll otsaesine liialt kipra selle vaatepildi peale. Tekib küsimus, kas selline masin ongi siis perekonnasisese sigimise tulemus.
19:03 12.07.2019
Tgvvc (registreerimata)
Poleks uskunud, et selliseid "tuuninguid" veel liigub kuskil. Tundub, et seal Ida Virumaa metsade vahel on kellelgi aeg no sinna 20-25 aasta taha kinni jäänud ja ei teagi, et vahepeal on aeg tublisti edasi arenenud. Kindlasti kasutab ikka veel Nokia 3310, toaseintel ilutsemas 90-date poptähed ja kuulsused plakatitel ja laseb kassetmakist akna peal külarahvale 90-date disco muusikat ja ise arvab, et on hullult tegija ja kunn kogu külas.
15:31 16.07.2019
meeme mee (registreerimata)
23:52 16.07.2019
qp (registreerimata)
Näoraamatus liikus video kus ta selle 2 kuud tagasi "kogemata" ostis. kas ei jõua ülal pidada või juba mingid vead tulid välja.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.