Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TARTU HEAD SÕIDUÕPETAJAD

14:50 16.11.2005
anu (registreerimata)
tartu head sõiduõpetajad
ajendatuna samasisulisest teemast Tallinna õpetajate kohta, võiks siis kiita ka Tartu häid sõiduõpetajaid. Et kellel autokooli ja õpetaja valik ees, oleks kergem otsustada!
19:09 31.01.2006
Piimakas (registreerimata)
Re: tartu head sõiduõpetajad
Ambrosia autokool, Tiit Hellenurm
17:03 19.04.2006
tartlane (registreerimata)
Selge autokool, Tarmo Terreping.
17:40 19.04.2006
mina (registreerimata)
Selge autokool, Elmut Hint. Kuigi tema juurde on praegu vist raske saada, sest ta tegeleb rohkem tsiklitega.
19:08 19.04.2006
tartu (registreerimata)
Autosõit OÜ, Tõnis Murumets.
08:53 22.04.2006
taux007 (registreerimata)
Autosõit OÜ, enamvähem kõik on normaalsed, esile tooks Einar Tikka.
22:25 23.04.2006
Mari (registreerimata)
Kiivi autokool, Henn Kams...ikka nii super rahulik õpetaja, hästi sõbralik ja hästi juhendab ikka.
22:42 23.04.2006
... (registreerimata)
Rüütli autokool, Kaimar Juss, väga muhe, aga samas asjalik.
14:36 14.05.2006
Martin (registreerimata)
No Tõnis Murumetsa küll kellelegi ei soovita: vend õudselt kardab, et tema auto ära lõhutakse ja närv on teisel koguaeg püsti, Suhelda ka ei oska, kidakeelne tegelane. Ja olen kuulnud paarilt tüdrukult, et ajab neile külge.
Aga Urmas on seal OK mees!
14:42 16.05.2006
ohh (registreerimata)
Tõnis on jah selline natuke närviline kuju, aga minu sõbrannale ta õpetajana meeldis. Külge ei ajanud. Urmas on küll väga tore ja oskab ilusti seletada- vana rahu ise. Mul vist õnnestus ta ahastusse ajada kui ei saanud aru, kus on ühesuunaline, kus enam mitte, et kuidas siis ühesuunaliselt vasakule saab jne. Vot teda julgen küll soovitada. Lea oli ka seal koolis tööl, nüüd vist Tallinnas- tema on ka väga tore õpetaja. Samast autokoolist julgeksin veel Andret soovitada, aga ta vist eriti ei käi sõitmas- annab ainult lisatunde. Mul on paljud tuttavad käinud seal koolis ja kõik on endale sobiva õpetaja leidnud. Oü autosõit siis kooliks.
20:56 22.05.2006
abc (registreerimata)
Henn Kams oli mul kiivi autokoolis sõiduõpetaja ja väha hea ja rahulik inimene õpetajaks, igati positiivne kogemus tema õpetustest. :)
21:15 22.05.2006
mina (registreerimata)
autokoolis oü viva on peeter p2ris hea
16:56 23.05.2006
soovitaja (registreerimata)
Andre tegeleb nüüd sõidu õpetamisega kõigile, ja soovitan soojalt, väga rahulik ja oskab seletada.
19:54 24.05.2006
Maris (registreerimata)
Ärge mingil juhul minge raatuse autokooli Tiit Ilvese sõidutundi. Ta on muidu väga tore inimene, aga sõidutunnis muutub lausa teiseks inimeseks - nõmetseb ja ei oska käituda inimestega, alandab ja vajab kindlasti järeleaitamist selles osas, kuidas inimestega suhelda ning oma emotsioone talitseda!
22:32 25.05.2006
tupsik (registreerimata)
Andre teeb küll sõite ja ta tõesti supper samuti on hästi tore ka August...mõlemad õpetavad ja seletavad väga hästi..Jutt käib siis Oü Autosõit
09:50 29.05.2006
vasar (registreerimata)
Vasara autokoolist härra A. Pärt ! Sain sõidu nii selgeks et peale 32 tundi lubas eksamitele, mille sõiduosa tegin puhtalt ära, muidugi varem olin autoga sõitnud aga seletas kül väga hästi ja mis veel parem linnas raskemates kohtades näitas ise ette kuidas käib(võttis kõrvaltistmepealt rooli). Soovitan soojalt.
12:18 30.05.2006
mhm (registreerimata)
Käisin ka oü Autosõidus Tartus. Tõnis Murumets oli õpetaja, kes rahulikult seletas tehtud vead ära ja tegi puust ja punaselt ette. Osad sõbrannad õpivad ka tema all ja neil on sama mulje ning kellegile neist pole ta külge ka löönud. Julgen soovitada
21:45 04.06.2006
fallout
Selge autokool, Anti krik.
lisan eelkõnejale kes Elmut Hint`i kiitis, ta on juhataja ja ka veel teooria õpetaja, nii et vaevalt tõesti tema juurde sõitma saaks
18:52 05.06.2006
juhan (registreerimata)
Tõnis ja August mõlemad väga normaalsed. ja kui keegi räägib külgelöömisest siis see on kõll kellegi haige fantaasia . ja närvilisuse koha pealt siis kannatagem ka kriitikat ega natuke kurjema häälega õtlemine ei tee kohe närvihaigeks.ärge tundke igast asjast kohe puudutatuna...
jutt on oü autosõidust
23:09 05.06.2006
333 (registreerimata)
Ma vastaksin, et kriitikal ja kriitikal on suur vahe. Närvitsemine ja kõrval närviliste liigutuste tegemine ei ole kindlasti mitte kriitika. Kuid olen nõus- külgelöömine on tõesti haige fantaasia, sest tal ei jätku selle jaoks aega- tal kulub õpilase ,, maha- tegemiseks,, liiga palju aega. Ise olen temaga sõitnud, pole hullu midagi, aga kindlasti on olemas paremaid sõiduõpetajaid.
13:19 08.06.2006
oli (registreerimata)
ja üle üldse ei soovita oü Autosõit mitte kellegile, ka vaenlasele mitte
10:24 17.07.2006
ihhu (registreerimata)
Olen sõitnud kokku nelja erineva õpetajaga ja juhtusin sõitma ka ühega siin ülal pool mainituga...oli jah rahulik aga mai tea suutis mu ikkagi nii endast välja viia nagu ei keegi teine.Ei tea kas oli halb aura või aga tundsin end väga ebameeldivalt nii et unustasin paljud asjad tegemata.Õudne pärast oli päev otsa halb tunne...hakka või neid energiavampiiri jutte uskuma :(
11:58 24.07.2006
inx (registreerimata)
Rüütli autokoolis on VÄGA head sõiduõpetajad, aga ka viimase peal teooria õpetaja. Sõiduõpetajatest mainiks ära Raivo ja Viktori, mõlemad on väga rahulikud, seletavad väga hästi ning julgustavad. Raivo puhul on positiivne veel see, et ta teeb näo nagu unustaks su vead, mis oled teinud, täiesti ära, kui sa ühel päeval teed palju vigasid ja järgmisel korral tuled kerge süütundega ja mõtled ettevaatlikumalt ja arglikumalt sõita, siis tema julgustab ning teatab, et oled väga tubli ning küsib hoopis, et miks sa sõita kardad (kuigi ta tegelikult teab, et eelmisel korral palju vigu tegid, aga ei hõõru seda nina alla). Viktori parim külg minu arvates on see, et ta ütleb alati pärast igat pisimatki manöövrit või tegevust kohe vead ja head ära. Kui teed hästi, siis ta kohe kiidab, kui teed midagi valesti, ta kohe ütleb, mis valesti oli, mitte et ainult halbadest asjadest räägiks, ta just kiidab ka heade asjade eest. Minu arvates on see nagu motiveerimisprogramm, et kui teed vea, saad laita, aga kohe teed nagunii midagi ka hästi ja kiitus selle eest aitab tuju üleval hoida ja mitte väga enesekriitiliseks muutuda. Suured tänud neile väga headele õpetajatele!
01:06 10.08.2006
taavi (registreerimata)
Rüütli autokool, Kalev Tamm

Väga hea!
17:39 10.08.2006
Sirts (registreerimata)
Andre Autosõidust ja ainult Andret soovitan. Paremat ma arvan, et pole.
18:09 10.08.2006
mina (registreerimata)
No Autosõidust Einarit ma nüüd küll ei julge soovitada. Ja olen seda ka teistekäest kuulnud.
09:31 12.08.2006
margit (registreerimata)
Soovisin ise ka Andre juurde saada aga ta ei võta endale õpilasi juurde.
23:42 15.08.2006
erle (registreerimata)
Kalev Tamm Rüütlist!!!!!
Parim :)
23:17 22.08.2006
mees (registreerimata)
autosõidust tooksin esile Einari ,kes on nendest kelle all olen mina sõitnud kõige proffesionaalsem olnud.
16:27 25.08.2006
tartlane (registreerimata)

Tartu koolide kohta oskan nii palju öelda, et ärge Selge autokooli Toivo Õnneleiu juurde minge - täiesti võimatu tegelane. Terve tunni ainult vihjab ja mõnitab ja peab ennast jumalaks. Ja kui talle midagi vastu julged öelda, siis läheb nii närvi, et oioioi. Ise tema juurde enam kindlatsi tagasi ei läheks ja ei soovita kellelegi teisele ka.
19:26 25.08.2006
ka tartlane (registreerimata)
See juba vana t6de, milline 6udukas ta on! Kohutav, kui tähtsaks voib m6ni end pidada . Imestan, et Selge autokool midagi ette ei v6tta sellise "inimesega".
15:05 06.09.2006
õpilane Tartus (registreerimata)
Paluksin natuke teavet Viva Liikluse koolist ja millist sõiduõpetajat sealt valida? Kuna alles tulin Tartusse õpppima,siis ei leidnud ka siit foorumitest selle kooli kohta infot (ainult ühe sõiduõoetaja kohta). Kas on tegemsit suhteliselt uue kohaga?(Seal õpilastele soodustus)
10:08 20.09.2006
mumm (registreerimata)
Kindlalt Aivo Pärt Vasara autokoolist! Rahulik, rahulik, rahulik. Ja selgitab kõike väga hästi.
18:25 07.10.2006
mina (registreerimata)
Mis Raivo ja Viktori perekonnanimed võiksid olla?
09:54 09.10.2006
Suslikujupp (registreerimata)
Mõlemad lahkunud Rüütlist Kiivisse, Raivo Tralla ja Viktor Pook, kui ma ei eksi.
17:16 15.10.2006
luise (registreerimata)
Ei ole Pook....See Kiivis. Äkki keegi teab Rüütli Viktorit?
23:59 18.10.2006
Juulija (registreerimata)
Mina tean Viktorit!
20:08 19.10.2006
luise (registreerimata)
nonii
ja mis ta perekonnanimi võiks olla?
22:10 02.12.2006
tibi (registreerimata)
ei tea millest sa räägid,mina ei oskax paremat õpetajat tahta,kui Einar. Õpetab väga hästi ja kasvõi sada korda sama asja seletades ikka rahulik ja sõbralik. Pole temaga sõites kordagi närvi läinud.Väga hea õpetaja.
12:10 17.12.2006
naisterahvas (registreerimata)
OÜ Autosõit, Tõnis Murumets. Proff, valdab teemat, nõudlik, teeb igaühest kiiresti autojuhi . Muidugi tuleb igaühel ka ise tubli olla!
22:27 08.01.2007
mausikas (registreerimata)

Olen juba juhilubade omanik ca kaks kuud õppisin Autosõidus, õpetajaks oli Andre ja jäin suht rahule. Ei oska küll sõidu õpetamise poole pealt võrrelda aga teooria loengud olid küll temaga huvitavamad kui Mardiga. Võib olla oleks võinud natuke rohkem sõidu aega pakkuda,l sain sõita ainult kahel päeval nädalas.
11:21 09.01.2007
kkt (registreerimata)
kui said sõita kahel päeval nädalas siis läks hästi, mina sõitsin ka kahel päeval nädalas, aga seda igal teisel nädalal, sest sõiduaegade saamine oli paras mustkunst ja seda ka Autosõidus Tõnisega, mina küll teda kellelegi soovitada ei julgeks
15:15 16.01.2007
marleen (registreerimata)
keegi selge autokooli õpetasja valerian harak u kohta ka midagi öelda oskab?
16:08 16.01.2007
tüdruk (registreerimata)
Valeriani on väga hea sõiduõpetaja.Enne oli ta Rüütli autokoolis. Sõbralik,seletab kõik väga rahulikult ja muidu torada jutuka
23:10 23.01.2007
Speedster (registreerimata)
Ise käisin Rüütli autokoolis ja noo Anti ja Viktor olid igati ok sõiduõpetajad ja teooriaõpetaja oli ka igati muhe sell aga vahepeal juhtus mulle mingisugune Oleg toda ma küll ei kiidaks. Tahtis raha vahelt võtta ja pani sõiduaja valesti. Õnneks lahenes see asi probleemideta. Ta üldse selline närviline tüüp sõber nägi teda kasiinos isegi. Muidu kool on igati ok ja teised õiged õpetajad on normaalsed. Aga ei tea miks pidevalt see Oleg juhtus...
19:11 26.02.2007
Annakazz (registreerimata)
Tõnis Murumets on väga hea õpetaja. Kui tema ei ole rahulik, siis ma ei tea, kes on. (Ps, mina olen ise väga nõrganärviline, tulin eelmise õpetaja juurest viha ja pisaratega ära). Tõnis seletab hästi ja selgelt ning on näha, et ta on eelkõige huvitatud sellest, et õpilane saaks kõik hästi selgeks.
Ta läheb kuidagi eriliselt rõõmsaks, kui talt midagi lisaks küsida, nt miks üks või teine asi liikluses nii või naa on:). Ta oli varem pollar, seepärast rõhutab ka ohutust väga palju.
Mina olen talle ülimalt tänulik! ...tea kas ilma temata oleksingi kunagi load kätte saanud.
17:21 10.03.2007
kurnäu (registreerimata)
Sattusin meie grupist ka Õnneleiu juurde. Peale minu sinna keegi lõpuni ei jäänudki. Enne õppesõitu lõi kõhu lahti ja ei saanud aru, kuidas teised räägivad, et õppesõit on lahe. Mul oli iga kord nagu eksam. Väga ennasttäis tüüp oli küll. Minu plussiks oli see, et kodus õpetas mees mulle sõidu selgeks ja käisime ka Tartus tiirutamas. Seetõttu sõimata ei saanudki rohkem kui kaks korda. Aga ta röökis siis nagu loom. Jah- raske tüüp.
17:41 10.03.2007
siu (registreerimata)
Koolieksamil oli Õnneleid küll väga tore.
18:30 10.03.2007
lõp 2004 (registreerimata)
Mina sain Toivoga hästi läbi, vahest seetõttu, et olime samaealised. Eks pingetaluvus on individuaalne ja probleemid kipuvad tööle ka kaasa tulema. Mulle tundus, et inimene tahtis kellegagi rääkida ja mina olin hea kuulaja. Vahepeal tuleks aga aeg maha võtta, sest tänapäeval on klient kuningas. Hiljem olen tema kohta kuulnud küll üht koma teist, aga tollal puudus mul igasugune inf ja...parem ongi. Tiirutan juba kolmat aastat autoroolis.
20:19 10.03.2007
aaac (registreerimata)
kas sõidud on puhkepäeviti ka ja kas on siis raskem liikluses kui argipäeviti?
21:54 10.03.2007
... (registreerimata)
Ei ole raskem, kergem on :P teisi liiklejaid on ju vähem.
22:18 15.03.2007
Agarik (registreerimata)
Maanteesõite kah tehakse või ainult linnas?
11:19 16.03.2007
Efg
kixuke

Mina soovitan ka OÜ Autosõidust kas siis Einar v Andre!! Mõlemad väga sõbralikud. õpetavavad ja sain ruttu selgeks kõik!!
17:58 17.03.2007
õpilane1234 (registreerimata)
kas keegi Augustiga ka sõitnud (oü autosõit)? kuidas ta on?kas rahulik või mingi närvihaige?
08:29 20.03.2007
küsija (registreerimata)
Mul lastakse varsti õpetaja valida Riiamäe autokoolis, et kas oskate kedagi soovitatda sealt? Ei tahaks eriti sattuda mingi nõmediku otsa. Aitäh!
15:02 21.03.2007
ketlin112 (registreerimata)
Soovitan soojalt Augustit Autosõidust, igati norm õpetaja
21:46 21.03.2007
P (registreerimata)
Tõnis Murumets OÜ Autosõidust on minu arvates väga tore inimene ja õpetaja. Ei lähe närvi ega hakka karjuma kui midagi valesti teed, vaid küsib hoopis miks sa nii tegid ja mida oleksid pidanud tegema. Seletab rahulikult mida valesti tegid ja kuidas oleks õigem või parem antud asja teha. Samuti viib uuesti tagasi sinna kus eelnevalt vea tegid ja vaatab kas said asja selgeks ja kas said tema juhistest õigesti aru. Tüdrukutele külge löönud? Ärge kujutage endale nüüd nii palju ka ette:)
Soovitan kindlasti!
22:26 21.03.2007
küsija (registreerimata)
riiamäe autokoolis ka kedagi soovitada on?
19:47 22.03.2007
takatiiu (registreerimata)
mis ma sinna lähen kui nad mulle külge ei löö?
22:28 22.03.2007
küsija (registreerimata)
nüüd kuulsin, et Kaido pidi olema hea õpetaja riiamäe autokoolis ning Kalev pidi olema vana kuri ise. Kuid seal on 2 Kalevi nimelist, kumb see halb siis on? Ja üks teine inimene väitis jälle et Kaido on halb õpetaja. Mida siis uskuda ?????
23:45 22.03.2007
Soovitus (registreerimata)
Uskuda tasub ainult oma kogemust ;) Kõik sõimasid minu õpetajat ka ja esimesed 10 tundi mõtlesin, et mis asja kas jutt on ikka samast inimesest, ning siis otsustasin, et mina saan temaga väga hästi hakkama :) Seega juttude põhjal ei tasu küll kedagi välistada proovi ise järgi.
11:50 19.04.2007
nipsi (registreerimata)
Kas keegi oskaks öelda midagi Rüütli autokooli õpetaja Sulevi kohta??
09:36 20.04.2007
mUps (registreerimata)
Käin praegu Selges ja sõiduõpetaja Alo Aarla.Olen rahul.Algul nagu katsetab et kui kiiresti närvi lähed ja on natuke karmim.Aga kui ise oled rahulik ja teed nii nagu peab siis lõpuks saab temaga väga hästi aru.Algul platsil teeb kõik selgeks.Siis maanteele ja siis linna.Ja Õnneleid tundub teooriaõpetajana küll väga ok.Viskab nalja ja väga arusaadav kõik.Ei oska arvata milline ta sõiduõpetajana on.
Ja olen kuulnud et OÜ Autosõit on jama.Seal üks tuttav käis ja ses suhtes jama et seal peaks platsisõidu eest veel eraldi maksma.Kui nati sõita oskad viiakse kohe linna.
11:37 21.04.2007
ryytli autokool (registreerimata)
muud kogemused kyll puuduvad, aga ryytli autokool on väga hea (Y) ja Kaimar Juss on väga hea sõiduõpetaja !!
20:47 24.04.2007
raatuse autokool (registreerimata)
tahaks teada kas ilved tiit on norm õpetaja????või on kiusaja.
23:06 16.05.2007
villu17 (registreerimata)
Kas keegi kedagi kiivi autokoolist oskab soovitada?
10:04 17.05.2007
Mariella (registreerimata)
Henn Kams on selline soliidne ja rahulik, paar korda sõitsin Matiga ka, tema oli kah muheda jutuga,
17:26 20.11.2007
mimps (registreerimata)
Selge autokoolist Valerian Harak on väga hea õpetaja. Samast koolist Toivo Õnneleidu sõiduõpetajana ei soovita.
19:00 23.11.2007
teele:) (registreerimata)
henn kams kiivi autokoolist on väga hea õpetaja! nii rahulik ja seletab kõike väga selgelt. soovitan eriti nendele, kes liigeldes kergesti närvi lähevad ;)
19:09 12.12.2007
soovitaja (registreerimata)
Viva Liikluses on minu teates praegu kõige soodsam hind. Ja sõiduõpetajad on ka rahulikud ja heameelsed.
18:52 03.01.2008
kaõpilane (registreerimata)
"Viva Liikluses", Mihhail väga hea sõiduõpetaja!
09:13 04.01.2008
Moor (registreerimata)
Viva liiklusel on vist kliendipuudus...
23:31 05.01.2008
õppija (registreerimata)
keegi MOOR hakkas põrkama, rahune maha, ei ole vist ühelgi autokoolil praegu klientidest puudus. Kui linnapilti vaadata, siis õppeautosid ei ole sõitmas just mitte vähe.
11:06 07.01.2008
Moor (registreerimata)
Jah, aga need koolid ei käi ka nii läbipaistvat reklaami tegemas;-)
23:08 13.01.2008
õppija (registreerimata)
ah see siin ongi reklaamimise koht? Ei teadnudki. Kas kõik ikka on juba ennast reklaaminud?
21:52 24.01.2008
kohe lõpetamas:) (registreerimata)
riiamäe koolist soovitan veikot, väga rahulik ja seletab palju, igati rahul:)
23:31 06.03.2008
M. (registreerimata)
tartu head sõiduõpetajad
Käin ka Selge autokoolis ja arvatavasti on seal parim õpetaja Alo Aarla. Ma alustasin täiesti nullist ja ei huvitu eriti autondusest, aga ta on väga mõistlik inimene ja seeb reeglina aru, et autokooli minnaksegi õppima. Närvid on tal ka korras. Tema puhul võib isegi huumorimeelt tuvastada. Ainus probleem on see, et kuna mina ei ole ainuke, kes arvab, et ta on hea õpetaja, siis aegu kirja panna on päris keeruline.
11:11 09.05.2008
K. (registreerimata)
Riimäe autokoolist Andres ja Ivar väga rahulikud ja head õpetajad..

aga oleg.. ropendab ja alandab õpilast
11:14 09.05.2008
K. (registreerimata)
Lisan veel et kaido kes õpetab riiamäel teooriat on väga normaalne teooria õpetaja, teooria eksamitest pole läbi kukkunud :)
22:23 20.05.2008
sunshine23 (registreerimata)
OÜ Autosõit on parim, platsilt on Andrus väga hea sõiduõpetaja, Einar teooriast on ka väga tore ja muidugi Andre on hea nii teoorias kui ka sõidus. Temaga juba igav ei hakka :)
22:27 03.06.2008
P. (registreerimata)
Mina suudan ainult väga häid sõnu leida Alo Aarla kohta.Super, super, super!!!!! Vana rahu ise....keerab kõik naljaks ja kui olidki alguses ise närviline, siis see mees maandab kõik pinged oma naljaga....Tal on väga hea huumorisoon :)) Alustab nullist...teeb puust ette ja värvib punaseks.Isegi minusuguse närvihaige suutis laginal naerma ajada ja rõõmuga õppima panna. suurimat sorti tänud talle!!! Mees teeb täiesti õiget tööd ja täiesti õiges kohas.
15:21 17.11.2008
E (registreerimata)
Einar on VÄGA HEA ja rahulik ja rõõmus ja sõbralik! OÜ Autosõit!
15:31 17.11.2008
to K (registreerimata)
teooriaeksamist ikka annab läbi kukkuda...
17:34 17.11.2008
jippiiii (registreerimata)
Mina sõitsin Einariga OÜ Autosõidust ja no ainult kiidusõnad. Õpetaja rahulik ja hea, loomingulise õpetamisega ja absoluutselt kõik võimalikud erinevad situatsioonid sõideti läbi. Huumorimeel on tal ka super, kunagi terve selle aja jooksul ei vihastunud ja seletas rahulikult:). No ma lihtsalt ei kujuta ette, et ma oleks võinud kellegi paremaga sõita. Kõik eksamid koolis ja ARK's tegin esimese korraga ära!
22:17 23.11.2008
E (registreerimata)
Jehuu, mul ka essa korraga kõik eksamid ARKis tehtud, tänud Einar'ile:)
22:50 15.12.2008
:) (registreerimata)
Oü Autosõit on kindlasti parim ! :)
Kõik õpetajad on mõistva suhtumise ja rahuliku olekuga, kunagi ei hakka igav ning auto juhtimine saab sammuti kiiresti selgeks :)
10:06 09.01.2009
MissBlondy (registreerimata)
Ärge jumala eest Tõnist võtke!!! Sõitsin taga ainult ühe korra, lõppastme koolituse raames ja selle tunniga ta sõimas mind nii läbi, et ma kaotasin ka kõnevõimet. Kui võrdlen ta endise autokooli õpetajaga (kes oli nii rahulik, et rahulikumat annab veel otsida) siis karvad püsti tulevad. Väga närviline meha, peaks natuke suhtlemispsühholoogiat juurde õppima!
10:11 09.01.2009
jaano90 (registreerimata)
lõpetasin radimix autokooli ja sain arkis ka läbi.tartus oli konverents kus kõik autokooli õpetajad tulid kohale ja selgitati välja kus ja kes on kõige paremad õpetajad ja milline autokool on parim.selgus et tartus radimix autokool on kõige parem, kuna 80% õpilastest lõpetavad ilusti ära ja teistes koolides on alla selle.iseenesest mulle meeldis väga kuna õpetaja meelis on väga hea jutuga jaräägib alati asjast.sõiduõpetajana on ka asjalik tüüp ja annab alati nõu igas asjas.
13:16 09.01.2009
Röövik (registreerimata)
Ja jaa, Radimixi superprotsendid... 4 õpilast läks sõidueksamile ja 3 neist sai esimesel katsel läbi. Teooriaga sama lugu.Koolitagu vähemalt sada õpilast aastas ja kui siis sama taseme säilitab, siis tulgu rääkima.
20:22 10.01.2009
13 õuna (registreerimata)
Oü Autokoolitus Priit Marmor C,E,D Üks parimaid õpetajaid!
13:41 12.01.2009
khkmm (registreerimata)
to:13 õuna
mis aparaadiga sõitsid seal?ma ise ka tegin koolieksamid tartus aga sõidu võrus.kõik esimese korraga...
18:36 13.01.2009
marvin1
to:khkmm
Kle ma tegin võrus C ja seal sõitsin põlva autokooli scaniaga ja autokoolituses E ja seal oli 96-nda aasta mercedes-benz 1826.
Kuna plaan ametikoolitusele minna?
22:40 13.01.2009
to marvin1 (registreerimata)
kuule maitea ma tegin Võrumaa Autokoolis seda ja plaani minna ametikoolitusele ka sinna(ehk) aga ei pidavat gruppi nii lihtsalt kokku saama.kunas ise?
22:41 13.01.2009
to marvin1 lisaks... (registreerimata)
kellega sa seal autokoolituses sõitsid kah?ja jäid rahule muidu selle kooliga?
19:23 14.01.2009
13 õuna (registreerimata)
Põlvas oli margus lõiv temaga tegin c, polnud viga täitsa hea, kuid tartu autokoolis oü autokoolitus tegin e ja seal oli Priit Marmor täitsa super tüüp ise vana autojuht ka.
Ma arvan et ametikoolituse tõukan edasi 2 aastat, sest siis on vähem tunde õppekavas ja odavam ka pisut.Kui politseile vahele jääd ja seda pole siis trahv pidi olema kuskil 3000-e kanti.Eks vaatab äkki saab mõne tööandja käest selle tasuta.
19:55 03.02.2009
to Röövik (registreerimata)
Minu teada peaks radimixil olema ikka üle 100 õpilase aastas....

Aga noh, eks konkurentidel meeldib mustada, kadeduseuss :)
00:34 06.04.2009
sõp.rüütel (registreerimata)
sulev on viimasepeal norm . ei ühtegi halba kogemust.
lihtsalt tuleb ise olla mõistev ning rahulik siis on seda ka kõik õppetajad,
10:58 08.06.2009
bibina (registreerimata)
Keegi Radimixist sõiduõpsi Marguse kohta ka oskab midagi öelda?
12:57 01.07.2009
prääks (registreerimata)
Tiit Ilves on tõesti jube õpetaja. Mind viis ta oma käitumisega nutu äärele. Väga madal ja nõme käitumine õpetaja kohta . Teeb liiga palju ette ka ära ega lase eriti omal tunnetada ja kui midagi valesti teed siis sõimab ja mõnitab . Kuidas saab nii rahulikuks jääda kui niigi algus on raske?
22:16 09.08.2009
... (registreerimata)
Ise käin OÜ Tartu Autosõidus . Õpetaja on mul Tõnis Murumets . Minu arust ei pea see nüüd küll paika et ta kuri oleks . Ta on pigem siuke kes tahab et sa saaksid asja selgeks . Ta seletab rahulikult , ja kui oled kuskil vea teinud ( sõidus ) siis ta küsib su käest et kas said aru kus vea tegid , ja kui said aru siis ta viib su sinna kohta tagasi ja laseb uuesti sõita , et näha kas sa ikka said aru kus ennem viga oli . Ja kui ei saanud aru kus oli viga siis ta seletab selle sulle ilusti ära .
Mina soovitan küll Tõnis Murumetsa !

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.