Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TARTU HEAD SÕIDUÕPETAJAD

00:21 10.08.2009
unine2 (registreerimata)
Re: tartu head sõiduõpetajad
Raatuse autokoolist Edgar Lepik (B-kat) ja kuigi ta on vist selges annab ta ka Raatuses tunde Tarmo Terreping (A-kat). Mõlemad on vägagi rahulikud ja õpetavad asja korralikult selgeks.
15:12 12.08.2009
tarts81 (registreerimata)
Soovitan Aimarit. www.lisatund.com. Sealt leiad kontaktid. Rahulikumat ja asjalikumat õpeatajat annab otsida.
11:00 16.08.2009
öpetaja (registreerimata)
Mina öppisin Edgar Lepikuga ja Öpetajaks teda ei soovitaks.
15:20 23.08.2009
Katrin898 (registreerimata)
Mina õppisin samuti Edgar Lepikuga ja jäin küll väga rahule. Soovitaks kindlasti teistele ka.Nõustun "unine2" arvamusega.Olen ka teiste õpetajatega sõitnud ja jäin ikka tema juurde, sest ta tõesti seletas alati ära, kui millestki aru ei saanud.Samuti kordas ta harjutusi mitu korda järjest, näitas ise ette ja siis lasi õpilasel ka proovida ja harjutada.Alati oli rahulik ja sisendas õpilasesse positiivsust.
Nüüdseks olen juba lubade omanik aga suured tänud talle siiski.
17:38 25.08.2009
taimy (registreerimata)
Jaani Kiivist küll ei soovitaks,püstihull, kui ,siis Viktoriga.
13:40 02.09.2009
Mk (registreerimata)
Keda soovitaksite kiivi autokoolist peale Hennu?
22:03 04.09.2009
t.a.k. (registreerimata)
Kes on VIVA Liikluses õppind? Jagage kogemust.
16:43 08.09.2009
... (registreerimata)
Mina kiidan väga Kiivi autokooli õpetajaid.Ise sõitsin põhiliselt Jaan Praksoniga.Temaga jäin küll väga rahule, suutis sõidu väga hästi selgeks teha.Olin päris algaja kui autokooli läksin, aga lõpuks ei tulnudki väga palju lisatunde juurde võtta ja eksamid läbisin ka kõik esimesel korral.
15:26 25.10.2009
Reinhard (registreerimata)
Enda kogemuste põhjal soovitaks Tartus Radimix autokooli, sain kiiresti selgeks sõidu (teooria pärast ei muretsenud). Ja vägagi mõnus oli sõita, kuigi alguses oli ikka meeletu närv sees, et mis siis kui midagi valesti teen jne.

21:38 10.04.2010
..- (registreerimata)
Ei soovitaks Tõnist, sõimab teil näo täis nii et vähe ei ole..
19:46 19.10.2010
kindelmutter (registreerimata)
Selgeautokool Anti Krik väga hea ja muhe õpetaja.Temaga koos sõites lausa sõidutunnid lendavad .
10:37 06.01.2011
Sandraa (registreerimata)
Mina soovitan Selge autokoolis Aleksandrit. Väga kannatlik õpetaja ja iga tund oli näha, et ikka läbi mõeldud, mida mul vaja harjutada, mitte ei pidanud niisama mööda linna ringi sõitma. Üldine õhkkond oli ka hea ehk läksin hea meelega sõidutundi.
22:30 24.08.2013
kats30 (registreerimata)
Mina kiidaks ka Meelist Radimixist. Väga rahulik ja meeldiv õpetaja, kes teeb tundides ka nalja :) Raskel ajal toetas väga ja alati nägi asja positiivseid külgi. Ise olin õppides närviline ja alguses väga saamatu, kuid pikema harjutamisega läks paremaks ja olen siiani oma õpetajale väga tänulik, kes oli minuga väga kannatlik :)
18:02 12.02.2014
Pildiraam (registreerimata)
Mina sõitsin umbes 24 tundi Motohundi õpetaja Sulev Nehringuga ja läksin igasse tundi hirmuga. Ei olnud meeldiv temaga sõita. Koolieksami sain siiski tehtud.

Enne ARK-i võtsin lisatunde sama kooli õpetaja Henn Kamsilt ja tema on küll suurepärane. Tal on ilmselt suur roll selles, et ARK-i eksami esimese korraga tehtud sain. Oh, oleks ma vaid kohe alguses tema õpilaseks sattunud, poleks pidanud nii palju emotsionaalselt kannatama ja pisaraid valama.

Muidugi on inimesed erinevad ja see õpetaja, kes mulle ei sobinud, sobib kellelegi suurepäraselt. See, kes mulle meeldis, see võib teisele olla väga vastumeelne.

Nõu, mida saan anda on see, et kui sa ikka alguses tunned, et sa ei saa selle õpetajaga 45 minutit väikeses autos olla, siis vaheta õpetajat. Seejuures ära lähtu esimesest tunnist, vaid umbes kolmandast.
22:04 15.03.2014
Õpilane endine (registreerimata)
Minu õpetaja ka Sulev.
Sain sõidu hästi selgeks ja eksami ark-is esimesel korral tehtud.
Aitäh talle hea kannatuse eest!
18:25 01.10.2015
endine õpilane (registreerimata)
Mul on Sulev Nehringu kohta just ainult väga head öelda. Mingi semu ta tunnis küll pole, aga õpetas väga hästi, ja minu hinnangul oli väga kannatlik. Iga kord, kui ma midagi ohtlikkumat tegin, sain sellest küll põhjalikult teada, aga tüüpvigu seevastu tõi välja väga neutraalse hääletooni ja olekuga, tekitamata autos pingelist õhkkonda. Ja eriti hea omadus oli, et olukordades, kus mul endal oli kalduvus minna paanikasse, ta jäi rahulikuks ja aitas mul ka kiirustamata vajalikud asjad ära teha (näiteks kui mul valgusfoori rohelise tule süttides mäest üles sõita üritades auto välja suri ja foorituli uuesti punaseks läks, kui mu taga oli mitu teist autot). Ühtlasi seletas ta kõike väga hästi, täna arki eksamil igale tuttavale olukorrale lähenedes käisid peast läbi laused ja soovitused, mis õpetaja andnud oli, millele arvan, et võlgnen oma positiivse eksamisoorituse.

Julgen küll kõigile soovitada.
Võrdluspilti teistega küll pole, kuid ma jäin väga rahule :)
21:59 28.01.2018
LM (registreerimata)
Soovitan Radimixist Meelist(Kaupoga ei sõitnud kordagi),väga rahulik,muhe ja seletab hästi. Ja veel soovitaks Viva Liiklusest Mihhaili(ei tea kas nyyd ongi seda autokooli veel). Võtsin temaga lisatunde,kuna tahtsin harjutada sõitmist ka nädalavahetusel aga radimixis seda võimalust ei olnud. Mihhail on minu meelest super hea õpetaja,kes tõesti tahab õpetada,mitte lihtsalt ei venita tundi. Suured tänud neile mõlemile!!!
17:25 17.02.2018
587999ygtg (registreerimata)
Tahaksin lisada enda kogemuse seoses hea sõiduõpetaja otsimisega:inu kogemusel on sõiduõpetaja juures väga oluline see, et õpetaja ei oleks oma tööst tüdinud. Olen sõitnud nii üsna pika staažiga meesõpetajaga kui ka väga värske (seejuures naissoost) sõiduõpetajaga ning kui esimesega oli kogemus väga negatiivne ning tundsin end tihti tüütu olevat - ma ütlekski, et õpetajal tundus lihtsalt "siiber" olevat, siis just alustanud sõiduõpetajaga oli kogemus väga positiivne, ta õpetas mind aktiivselt.

Minu jutu mõte on see, et andke kindlasti võimalusi ka uutele, võivad oluliselt paremaks osutuda kui pika staažiga, ent tihti ka oma tööst tüdidenud õpetajad.

Pika kogemusega, kuid sellegipoolest väga hea sõiduõpetaja on tõesti näiteks eelnimetatud Elmut Hint (kes on küll kogenud, aga õnneks süveneb ikkagi endiselt õpilasesse), aga temaga suvehooajal sõita vist ei õnnestu.
16:38 24.03.2018
Neliteist (registreerimata)
Äsja ARK'i sõidueksami esimese korraga läbinuna ütlen küll, et Sulev Nehring Zebrast on tõeliselt mõnus sõiduõpetaja, kellega ei tekkinud ühtegi korda tunnet, et ei tahaks tundi minna või miski jääb ületamatuks. Kõik selgitused on arusaadavad ja rahulikud ning ta tabab väga hästi ära, mida peab harjutama, millised on nõrgad kohad ja kuidas need kohad tugevaks saaks. Sõidutundides sõitsime läbi kõikvõimalikke teekondi ja täna ARKi eksamil ei tulnud ühtegi üllatust ning eksam sai läbitud pea vigadeta. Ja väheoluline pole ka see, et tundides sai jutustatud maast ja ilmast, kuid sõiduõppe selle tõttu ei kannatanud.
Mina olen igatahes lihtsalt nii ääretult tänulik, et ma just sellise õpetajaga kokku juhtusin.
01:52 05.10.2018
Pille Kõiv (registreerimata)
Minu arvates tegeldakse OÜ autosõidus raha tasku panemisega,olen Usin õpilane aga nii laisku ja pealiskaudsed õpetajaid annab otsida olen pettunud kas kellegil on soovitada kindlat sõiduõpetajat kes ka asjad selgeks teeb

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.