Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: ROMULAID PÄRNUS??

12:58 07.12.2005
Aadu (registreerimata)
Romulaid Pärnus??
Tere.Kas keegi teab Pärnus (Pärnu lähistel) asuvaid romulaid või muid kohti kuhu ma oma matsu pannud auto viia saaksin.Ei ole teist omal kuskil hoida ja tahaks väga lahti saada.Oleksin väga rõõmus kui keegi teaks aadresse öelda.Tänud ette:)
13:10 07.12.2005
Bingo2
Re: Romulaid Pärnus??
Vana ARK taga hoovis omaniku nimi oli Marek. Savi 3 endises keki hoones selle peauksest prügimäe poole. Vana pärnus AREK nr 4443849. Ja vana city marketi juures eesti energia kõrval.
13:15 07.12.2005
Bingo2
Re: Romulaid Pärnus??
Saugas on Autoveski 56460022 , kunagi oli ka tammistes aga kas see veel töötab ei tea aga seda on kerge leida kuna mingi romu on tee ääres. Reius on ka üks 5513021. Aga puht huvi pärast mis auto on?
13:42 28.01.2006
romula0
Re: Romulaid Pärnus??
Vana-Saugas kpl.Joonas lähedal.Mine TREV2 poole(silt näitab) ning seal jõe ääres on.Hinnad üsnagi soodsad.Minu teada tegutseb Kiisal (Tammistes) romula endiselt.Selle tee ääres seisva romu juurest alla ja koguaeg otse.Asub vanas laudas.
17:43 10.12.2006
prelude2
Re: Romulaid Pärnus??
ja on ka mp lammutus turba tänaval
14:27 15.12.2006
Pärnu (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
MP romula (Marek Pärnaste) ehk seesama, millest teises postituses jutt oli (vana ARK-i taga)
12:33 25.01.2014
mait42
Re: Romulaid Pärnus??
Inimestele teadmiseks, kes tahavad kasutada mp. varuosad oü teenuseid. Soovitan soojalt mitte selle ettevõttega tegemist teha , kuna seal on juhatuse liige Marek, kes suhtleb teiega sedavõrd ebameeldivalt ja üleolevalt,ülbelt, et teile lihtsalt paha hakkab. Kes ei taha uskuda tehke proovi. Huvitav , et isegi arvuti on vahel õiglane, kuna tegelikult läks antud ettevõtte kiri rämpsposti :)
Kuna varuosa asub pärnus ja mina Tallinnas siis Marek pidavat saatma selle kargoga kui teen makse. Hakkasin krediidiinfost päringut tegema, et kas firma on usaldusväärne lisasin siis kodulehel oleva ettevõtte nime mp. varuosad ja sellist firmat ei ole olemas. Sellepeale helistasin tagasi ja küsisin , et mis on teie õige ettevõte nimi ja minule tehti selgeks , et ma olen rumal ja lihtalt ei oska otsida. Marek käitus ülimalt üleolevalt ja ülbelt ja ignoreeris minu tähelepanekut et firma nimi pole neil õigesti kirjutatud. Googeldades leidsin siiski ülesse õige firma nime milleks on siis m.p. varuosad oü mis on ilmselgelt kliendi eksitamiseks kodulehele vale ettevõte nimi lisatud, ja kes ikka selliseid rumalaid punktide rodu enda ettevõttele paneb. Kindlasti jääb mulje sellest, et Marekil ongi põhjust varjata tõde, kuna tundub , et tegemist on lihtsalt ühe ajudetta endast põhjusetta üliheal arvamusel inimesega, kes ei suvatsenud 20 eurose varuosa pärast pilti teha. Öeldes, et ma ei hakka mingi 20 euro pärast pilti tegema. Pilt oli vajalik selleks , et näeksin kas tegemist on ikka õige varuosaga. Aga mis siis ikka. Kellel sama mure kirjutagu siia saame koos üle. Mul on Marekiga jutuajamine selvastatud telefonisse.
Sinule Marek:: Sinu suhtumise vili on tulemas selline et sa hakkad varsti ka kahe euro pärast pilte tegema, sest selline suhtumine peletab ära kõik kliendid ja Eesti on väike. Sinu ajutine edu saab varsti otsa ja siis saab otsa ka sinu ülbus.


RE: elv.ee VARUOSAPÄRING, Mazda, 626, 1991
Rämpspost
x


MP varuosad mpvaruosad@hot.ee
23. jaan (2 päeva tagasi)

saajale mina

Miks on see sõnum rämpsposti hulgas? See sarnaneb sõnumitega, mille tuvastasid meie rämpsposti filtrid. Lisateave
varras 20 eur tel 5037908

Muudetud 27.1.14 09:13

13:13 25.01.2014
stammer (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Mis mõttetu jutt see nüüd oli? 20€ jubina ostad romulast?
Osta uus asi poest ja väldid igasuguseid mõttetuid lammareid.
Inimestel on ikka väga igav.
15:37 25.01.2014
hundinui (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Tere,too härra stmmer vast väga rikas.Otsisin ka autole tagumist udutuld,esindus küsis 96 euri,lammarist sain 25 euriga.On ikka märkimisväärne vahe küll.
16:58 25.01.2014
professor_sammaljalg
Re: Romulaid Pärnus??
härra mait, 42, tundub oma naiivsevõitu tiraadi järgi otsustades olevat inimene, kes tahab 20 eurisest jupist teha seitsmest eri nurgast kolmes eri valguses pilte, tehasekoodide järgi peab müüja välja selgitama soovitava varuosa konkreetse tootmiskuupäeva ning tootjatehase rekvisiidid samuti. seejärel toimub müügitehing, millest 22 päeva möödumisel hakkab mait müüjat pommitama, et see on kas vale jupp või läks katki ja tema tahab oma raha tagasi või tarbijakaitseamet ning keskerakond.
17:15 25.01.2014
to hundinui (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Otsisin autole juppi, esindus küsis 120, romula 75, poest sain 59.-
00:13 21.03.2014
looder23
Re: Romulaid Pärnus??
kahjuks on mait42-l õigus. m.p. varuosades jupid kallid ja suhtumine üleolev. elab selliste rumalukeste pealt, kes pimesi usuvad, et romulas jupid odavamad. kunagi sai jettale otsitud iluvõre. härra tahtis seal saada 400 eeku. sügasin kukalt, ütlesin, et mõtlen. läksin poodi, küsisin jettale iluvõret. lapati raamatut, vaadati arvutit ning 180 eeku ja järgmise päeva hommikuks kohal. 2x võid arvata kust ma selle võre võtsin.
vana sigari roolivõimu rihmarattast tahtis saada 10 eeku vähem kui poest tutikas. tingida ei sanud, käratati, et mine osta siis poest. läksingi, pealegi tal ei olnud üks ühele ratas vaid vastavalt rihma laiusele laod vaheseibidega vajaliku laiusega ratta kokku, millest üks välimine seib oli õrna mõlgiga. üldiselt lähen romulasse ikka väga viimases hädas, kui tõesti varuosa on väga kallis või tarneaeg ebamõistlikult pikk.

ja mis seal vahet on, kas see jupp maksab 20 euri või mitte, aga pilti võiks ikka teha ja saata, sest kui ühele härrale on 20 euri köömes siis teisele 20 euri eest vale jupp riiulisse osta on liigne luksus.

Muudetud 21.3.14 00:21

11:03 21.03.2014
vanames
Re: Romulaid Pärnus??
Ei käi juba paar aastat enam romulates, kirvehinnad ja teadmatus seisukorras jupid. Praegu on juba selline aeg et e- poest saab täitsa odavalt uusi juppe ja kui mõni kallim asi siis otsin kuulutustest ja foorumitest eraisikutelt, saab poole odavamalt kui lammarist.
Alles hiljaaegu oli vaja Audile radikat, uus oli ligi 50 euri, sain Soovist 15 euriga heas korras radika. Romulad on mineviku värk.
12:19 21.05.2014
Chrome
Re: Romulaid Pärnus??
Sama negatiivne kogemus MP VARUOSAD Oü ga Pärnus. Otsisin autole teatud detaili läbi elv. Tuli vastus Mp varuosad Oü lt, et olemas ja korralik. Helistasin, siis selgus, et ehk on "transpordi mõlgid". Palusin pilti, sest Tallinnast hakata niisama vaatama Pärnusse sõitma ebamõistlik. Sellepeale kostis, et tule ja osta ära, mõlgid saad ju välja tõmmata. Ja et pildi tegemine on "keeruline". Eesmärk oligi leida osa, kus ei oleks mõlke, et ei peaks neid välja hakkama tõmbama. Aburdne suhtumine - eeldab, et kogu tants käib tema ümber ja tema jaoks. Inimesed on lollid ja ostku lammarist asju pimesi. Ääretult stt müügimees on see MP Varuosad Oü tegelane.
15:16 21.05.2014
............. (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
See MP romula...ma ei mõista millega nad tegelevad või millest elatuvad ?Suhtumine on seal selline, et nagu oleksid Pärnu ainukesed inimesed kes üldse mingisuguseid varuosasi müüvad ja hinda küsitakse rohkem kui mõni detail poes maksta võib. Äärmiselt ülbe ja üleolev suhtumine.
Ainuke soliidne romula Pärnus on Raba ja Savi tn. ristil. Oli vist Refus, suhtumine viisakas, igale detailile garantii.
06:56 31.03.2015
.......... (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Ah jaa, meenus kohe aastate-aastate tagune MP-romula seik, kui oli vaja Sigarile õõtsasi, ütlesin, et 2 õõtsa vaja. Ootasin viisakalt, pärast 45h otsimist ilmus mees tagasi 2 pulka näpuvahel, pukse ei olnud ja sarniir oli selline, et tõmbad käega välja...Ise samal ajal mõtlesin, et olgu: kui odavalt saan võtan ära ja lasen taastada (1 komplekt jääb siis üle ) Küsimise peale palju tükist tahab, öeldi 400 krooni tükk..
Õõtsad pudenesid lauale, ütlesin äitähh ja tulin ära. Poest sain 500 krooniga uue.

09:45 31.03.2015
romulatest (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Romulad ei ole enam ammu eraisikutele suunitlusega. Põhikasum tuleb kindlustustelt-autoremonditöökodadelt. Odavalt ostetakse autoromud. Kereplekid - uksed, luugid, kapotid, tiivad, tuled, klaasid jm kindlustusjuhtumite avariiliste autode taastamiseks. Mootorid, käimarid, roolilatid, starterid, generaatorid, radikad jne autoremonditöökodadele. Lõpuks müüakse luukerest autovrakk vanametalli.
Kui nüüd läheb eraisik mingit mikrojuppi küsima siis keegi ei viitsi temaga tegeleda ja lüüakse kirves selga ajaraiskamise eest.
12:29 31.03.2015
Siiiidiuss (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Selles suhtes jah kurb ja ebaõiglane olukord, et näiteks kasutatud auto on umbes 10 korda odavam uuest. Kui lähed sellele kasutud autole romulast tükki küsima siis alati tasub enne poest uue hinda küsida. Tihti küsitake romulas uue tükiga sama hinda ehkki kasutatud asja õiglane hind peaks olema vähemalt 10x odavam!
19:53 31.03.2015
ka. (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
No romulast originaal varuosa võib olla vastupidavam, kui poest kõige odavam osa.
11:29 15.07.2016
kahevahel (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
M.P. on nii ja naa. Kui kuskilt ei saa siis rahakott puuga selga ja sealt saab. Esimesena ei küsi iialgi sealt. Nõus, tal on tõesti selline kiiks, et kui läbilõhki ei tunne teemat siis mõnitab. Kas ta tuleb kliendile vastu. Ei, mitte millimeetritki.
19:51 09.01.2017
Eerik 525 (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Tere!
Tegin täna tellimuse sealt lubati kaup homseks kohale saata,annan teilegi teada kuidas minu esmane kogemus antud ette võttega siis kujuneb ja kas tõesti asi nii hull või pingutatakse siin üle lihtsalt...
22:25 22.02.2017
tuuker37
Re: Romulaid Pärnus??
selle refeusega olge väga tähelepanelikud seal suulised kokkulepped ei kehti nii et kui midagi sinna müüa siis salvestage enda kokkulepped.Lihtsalt väike hoiatus.
22:48 22.02.2017
7745 (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Endal korra kokkupuude Refeusega. Detaili sain kasutatuna korraliku ja väga hea hinnaga. Kuigi suhtumine oli jah suht pohhuistlik, siis lõppkokkuvõttes hindelt kõva 3.
18:13 21.12.2017
kabala (registreerimata)
Re: Romulaid Pärnus??
Soovitaks ka sellest mp.romulast eemale hoida.Nii madalale ei tasu ikka langeda kellegil ,et seda ÜLBIKUT kummardama minna.Haugub kui koer seal,aga raha anna kahe käega.Pealegi poest /küll tellimise peale/saab isegi soodsamalt.Ja poest saad korraliku,garantiiga kauba,mitte mingit kahtlast junni.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.