Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAEBUSTE ARHIIV

See teema on vastusteks suletud.
22:56 26.01.2006
ddig
Kaebuste arhiiv
Lähtuvalt Kaebuste rubriigis sündinud ideest - mitte kustutada asjalikke soovitusi ja infovahetust sisaldavaid postitusi, teen uue teema vastavate kildude salvestamiseks, et Kaebuste rubriiki rohkem päevakohasena hoida.
22:56 26.01.2006
ddig
Re: Kaebuste arhiiv
Passat 2000 (registreerimata) 13:41 13.12.05
Re: Kaebused
Vaatasin just äsja Foorumis "Liiklus" teemat "Lollid liikluses". Keegi Marko pahandas seal, et sama teemat on juba korduvalt käsitletud. Minu meelest ei ole õige norida sama teema käsitlemise üle 1-2-3 aastat hiljem, sest ajad muutuvad ja, mis peamine, foorumikülalised praktikas kommenteerivad siiski nö värskemaid teemasid. Mul on mitugi teemat sel põhjusel kinni pandud ja minu pretensioon siinkohal on selles, et ärge norige samalaadse teema uuestipüstitamise puhul. Kümne aasta pärast on isegi Kaku ammendanud uute teemade nomenklatuuri ja mis siis saab? Vastus - autofoorum sureb välja, sest adminnid panevad kõik uued teemad kinni kui juba käsitletud.

Tuudur 18:51 14.12.05
Üldjuhul ei nori keegi aastavanuse teema kordamise pärast, probleem on hoopis selles, et näiteks nädal või kuu aja jooksul püstitatakse 2-3 samasugust teemat, sest teemaalgataja ei viitsi lihtsalt otsingut kasutada või isegi allpool olevaid teemasid läbi lugeda. Ja mida rohkem on sarnaseid teemasid, seda vähem jõuab sinna asjalikke vastuseid.

Mees metsast (registreerimata) 20:41 14.12.05
Kas ei võiks lahendada sellised teemad
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/Soovitus+politseile/t
id=70874

Ehk siis tsiteerides "klassikuid" -
Seoses vaidluse mõttetusega kuuluvad edaspidi kõik naast- ja lamellrehve võrdlevad teemad sulgemisele.
Aamen.
Marko 23:15 06.12.05 Teema: pori

Marko 23:05 14.12.05
Mees metsast, mida sa nüüd tahad? Kas sulgen teema ja hakkan kriitikat ootama? Või panen lihtsalt reeglite lingi? Siis ei saa enamus aru jälle, millest jutt. Kustutan? Ka siis leiab keegi, et teda ahistatakse. Ükskõik mida teen, ikka on paha.
Passat2000, ma ei norinud teemapüstitaja kallal, ainult viitasin, et võiks ka vanemate juttudega tutvuda. Vaata mis praegu toimub, nagu copy/paste vanadest teemadest. Nii see lollid liikluses kui metsamehe viidatud soovitus politseile kus udutulejutud.
Kas tahate administreerimata foorumit? Põhimõtteliselt võiks asja kaaluda. Teeksime väikese jõulupuhkuse, enne võtaks muidugi kõik blokeeringud maha.

Mees metsast (registreerimata) 23:25 14.12.05
Rahu Marko, rahu.
Kui viitsid vaadata minu poolt viidatud teemade tekkimisi siis näed isegi, et mõni teeb samasisulise teema teisele otsa.
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/Liiklus/fgid=17 Ühel "lehel" on kolm samasisulist teemat.
Tsiteerisin Sind tegelikult mõtte pärast - korduvad teemad lukku - mis ongi foorumi admistreerimise üks funktsioonidest.
Kui Sa ise käisid välja oma mõtte siis ürita ka seda jätkata.
Peace

erkki2001 23:33 14.12.05
Me ei ole ju kinni pannud teemasid, mis 1-2-3 aastat vanad.
Ideeliselt (KUI KASUTADA OTSINGUT) on ju sama lihtne lisada oma kommentaar vanale teemale, kui alustada uut à la "Abi vaja" või muud taolist....
Tegelikult on ju asjalikku juttu siin vaikselt tekkinud ja ainuke asi mida tegelikult peab tegema on selle jutu üles otsimine otsingut kasutades.
Kui nüüd tehakse iga 2-4-6 nädala tagant samalaadne teema, siis ei saagi sinna ju mingit väga asjalikku juttu oodata.
Need kellel midagi asjalikku on öelda, need on selle juba vanema(te)s teemas ära öelnud.
Palju sa ikka ennast kordad.
Ehk siis, kasutades otsingut leiab ennast huvitava teema ja kui siis sealt vastust ei saa, siis on täitsa ok, et täpsustamiseks või asja edasi arendamiseks (mitte kordamiseks) oma kommentaar/küsimus vanale teemale lisada või uus teema algatada.
Ma ei saa aru kus on probleem.

Kärss 00:43 15.12.05
Täiesti mõttetu on hakata vastandama kommenteerijaid ja adminne - mõlema eesmärgiks on ju see, et foorum oleks puhas ja siiski rohkemat kui peldikusein.

Kaebuste teema mõte: kommenteerija, kes on vaevunud end registreerima, esitab näiteks palve, et palun avada mingi vana ekslikult suletud (või taas ajakohaseks tõusnud) teema, ning kirjutab ka hea põhjenduse, miks seda peaks tegema. Sellise tõsiselt võetava kommenteerija palveid vaevuvad ka adminnid lugema. Seejärel keegi adminnidest avab selle teema. Ei midagi keerulisemat

Mees_metsast 10:11 15.12.05
OK
Registreeritud kasutajana on järelikult arvamusel natuke tugevam mõjujõud.
Lugupeetud adminnid.
Vaadake siis oma hallatavat foorumit, samasisulised teemad ajavad teineteist taga (lamell+nael, tuled, autokoolid, kütusekulud jne)
Foorum sarnaneb juba tõesti Lg Kärsa võrdlusele - peldikusein - kus iga natukese ajatagant saad lugeda et "Leena on lits". Et asi oleks informatiivsem siis oleks vaja siiski kustutada/sulgeda korduvad teemad.
See oleks minu kui kasutaja arvamus.
Mis meelt on adminnid?

PS Vabandan et postitasin samasisulise kirja kahte teemasse. Segituseks - ühte teemasse jutu jätkuks, teise ettepaneku põhimõttel.

Passat 2000 (registreerimata) 13:09 22.12.05
Mees _Metsast, Leena ei ole ****, tean teda väga hästi :)
Informatiivsuse seisukohast on ehk korduvate teemade sulgemine õige, aga kas te pole mitte tähele pannud, et autofoorumis toimub midagi jututubade taolist, ehk siis kommenteerijad suhtlevad omavahel ja ürgvana teema üleskaevamine ei ole selles kontekstis mõistlik. Tehnilistes küsimustes(a la õhulugeja, ESP, ABS, lukud jääs, jne jne) teema uuestipüstitamine pole võibolla tõesti mõistlik, aga kui on tegemist teemadega, kus avaldatakse oma arvamust, ei näe ma mingit pattu uue teema tekitamises.
Kui ma nüüd ennast ära registreerin kasutajaks, kas siis olen ma parem, oman suuremat respekti, noku kasvab suuremaks??? Niikuinii avaldan oma kommentaare ainult ühe nime alt, hea küll - kahest arvutist.

Passat 2000 (registreerimata) 14:33 22.12.05
Hakkan vist juhmiks jääma, ei saa aru, kuidas juba 2004 aastal avatud teema täna rubriigis "Vaba teema" suleti ja rubriiki "Autondus" üle viidi. http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=36054
Keegi tegi nalja või?

Marko 16:46 22.12.05
Keegi ei teinud nalja, selle teema tegemise ajal ei olnud foorumis veel võimalik teemasid ühest rubriigist teise liigutada.
Tagapool on kindlasti veel hulgaliselt selliseid vales kohas asuvaid teemasid. Kui keegi mõne leiab, oleme vihjete eest juba ette tänulikud!

granada (registreerimata) 17:33 22.12.05
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/auto+v%C3%A4rvimine/t
id=71484
liigutatud teise foorumisse..huvitav millisesse?

Passat 2000 (registreerimata) 17:49 22.12.05

Kuda sa, Granada, aru ei saa. See on auto24 uus otsimismäng: auto värvimist võib pea igal pool kajastada, aga ainult tublimad leiavad selle üles ja siis päkapikud autasustavad.

Marko 18:00 22.12.05
Liigutasin vabast teemast rem ja hooldus alla, seal aga oli juba sama teema olemas. Loomulikult kustutasin paralleelse teema ära, lingi vabas teemas aga unustasin maha võtta. Palun vabandust!
Passat2000, ära kobise nii palju!

a.t to Marko (registreerimata) 12:20 29.12.05
////Marko 16:33 eile
Re: Külmade saabudes,saabuvad ka mured!!!
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/reeglid=1 ///
Kas juba pole ära tüüdanud see nõme norimine mitme hüüu- või küsimärgi pärast?
Mis selles siis nii halba või häbiväärset on?
Võiks ikka mõelda enne ,kui mingi tobe reegel kehtestatakse!

Kärss 14:10 29.12.05
TO a.t: see ei ole norimine ega rumal reegel, vaid osad inimesed üritavad oma teemadele sel moel rohkem tähelepanu tõmmata. Kui teed kriitikat, siis tee seda konstruktiivselt - mitu hüüumärki oleks Sinu arvates veel normaalne? 3? 5? 15? 50? 150? Kuhu peaks tõmbama piiri, et kõik rahul oleksid? Kas kirjutame reeglitesse, et lubatud on kasutada max 10 kirjavahemärki järjest? Sel juhul peaks lubama jällegi midagi sellist, kuna muidu ei hakkaks normaalsed teemad enam kirjavahemärkide jadade seest üldse välja paistma:
- - < < / / Külmade saabudes,saabuvad ka mured > > - -
Äkki oleks lihtsam kõigi jaoks, kui kirjutatakse eesti keele grammatika reeglite kohaselt, oma võimete piirides muidugi, mitte ei hüüatata iga asja nagu mingites Mehhiko seriaalides?

plats puhtaks (registreerimata) 15:39 31.12.05
Vanasti olid kaebused foorumis üleval max 3 ööpäeva, nüüd juba üle kuu aja. Kas keegi hakkab neid arhiveerima?

Marko 16:44 03.01.06
Praegu on kaebuste teemas häid kommentaare ja selgitusi reeglite kohta. Seepärast oleme ka kustutamata jätnud. Ilmselt tulekski arhiveerida, kas siis stiilis KKK või kommentaarid reeglite juurde.
15:13 20.03.2006
Marko
privacy 11:14 eile
TEEMA: Tartus remondimees Hondale!

Mis siis mureks oli? Seletage, austatud ja kõikvõimas moderaator Marko, idiooooodile, nime all privacy, siis pikalt, põhjalikult ja detailselt, et miks minu teema juba teist korda suletakse?

JA KOHE, PALUN!
Vasta teatele

Marko 11:50 eile
Re: TEEMA: Tartus remondimees Hondale!

Teenuse ostmise kuulutus on ka kuulutus, need on siin aga keelatud. Lugesin su postitusest välja - remondimehed, helistage mulle!
Kui järgmine kord millegi üle kaevata tahad on siin selleks eraldi teema.
Enne teema tegemist on soovitav kasutada otsingut. Märksõnad "remonditöökoda Tartus" andsid järgmise tulemuse:
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?foorumite_grupid_id=4
&otsi_sona=remondit%C3%B6%C3%B6koda+tartus&otsi_koik
i_sonu=1&otsi_teemadest=1&otsi_sonumitest=1&grup
id_id=0&foorum_otsi_submit=1

Edu soovides
Marko
Vasta teatele

privacy (registreerimata) 14:30 eile

Suur tänu vihje eest austatud Marko. Antud otsingutulemuse link on üsnagi informatiivne. Huvitav on aga teie tõlgendus postituste sisulise ja kontekstilise osa osas. Reglementeeritult pole lahti seletatud termineid "kuulutus" ja "otsene reklaam". Teie poolt antud link aga just sellelaadset infot sisaldabgi

Näiteks:
<http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/tid=18357#149360>

Teemaalgataja postitus konkreetse teenuse otsingu kohta eeldab kontekstilises plaanis kommertsinfolist vastust. Lihtsamas keeles öeldult on eelmainitu sisulises plaanis kõige elementaarsem kuulutus, sest sellele ei ole teemasiseselt võimalik vastata iganes millist reklaami kasutamata. Muidugi on alati võimalik sellelaadsete teemade algatajad koos oma teemade ja muuga kõhutuuletunnelisse saata järgneva postitaja poolt, kuid see oleks jälle reeglite rikkumine. Nö. tupik: kas pole?
Esimene vastus teemaalgataja postitusele on aga lausa räige otsene reklaam. Leian, et jätkama ma seda väkest analüüsi ei pea. Küll leian aga et sellise käsitluse kohaselt tuleks sulgeda vähemal pooled algatatud teemad. Isegi sellised mis sisaldavad soovi saada soovitust millise automargi või mudeli kasuks otsustada, sest sellistele teemadele järgnevad vastused on otsene reklaam ja teemaalgatus ise seega otsene kuulutus.

Seega seletage palun nüüd uuesti ja veidi veenvamalt, mille vastu ma eksisin. Pealegi ei olnud kuulutuses mingitki vihjet selle kohta, te need remondimehed ei oleks võinud anda omapoolset soovitust kellegi poole pöörduda. Pealegi polnud ka seal otseselt öeldud: "kes tahab töö ette võta, see helistagu". Seega veelkord: seletage ja seekord tõesti veenvalt milles oli probleem. Vastasel juhul on tegu teie poolt ebaadekvaatse ja viisakuse piiridest väljuva teoga, mis nõuab edasist uurimist. Rääkimata sellest, et igal kustutatud postituse esitajal on õigus saada kohe ka põhjendus kustutuse kohta. See oleks iseenesest mõistetav ja viisakas. Paljud foorumite moderaatorid seda ka kasutavad ja väärivad seega ka austust. Antud situatsioon on aga sellest hetkel suht kaugel. Niisuguse omavolisemisega tõmbate te alla ka oma tööandja maine. Kahju! Olen alati pidanud käesolevat portaali väga heaks, kuid nüüd...

Loodan, et suhtute oma tööse tõsiselt ja seletate siis minususgusele rumalale kõike eelnevat arvesse võttes kogu situatsiooni uuesti ära.

vastust ootama jäädes
R.L.
Vasta teatele

Marko 21:31 eile

Kindlasti on adminnide hulgas paremaid sulemehi kui mina aga olgu pealegi, proovin siis veelkord.
Tõsiasi, et piir foorumikülastaja abistamise ja otsese reklaami vahel õbluke on ilmselge. Seepärast oleme välja töötanud meetodid, mis enam-vähem asja siiski kontrolli all hoiavad. Üks, mis kindel, on kontaktandmeid sisaldava esimese postitusega teema kustutamine. Foorumi mõte siiski selles, et ka järgmine külastaja leiaks soovitud info üles. Kui sulle helistab või mailib tartu remondimees, siis ei tea esiteks sina, kas ta on hea ja soodne, teiseks hakkab järgmine sama sooviga inimene jälle uut teemat tegema. Selle vastu aitabki otsingu kasutamine ja mingeid kontaktandmeid ei ole vaja avaldada, rääkimata teema tegemisest. Info on ju tegelikult olemas, vaja ainult paar klahvivajutust teha. Need firmad, mis ei raatsi reklaami osta, vaid ennast siin foorumis reklaamivad erinevate nimede alt kirjutades, jäävad kiirelt vahele.
Konkreetselt siis oli sinu eksimuseks selle foorumi mõistes kuulutuseks kvalifitseeruv postitus ja korduva teema tegemine. Mõlemad on keelatud ja see on reeglites ilusti kirjas.
Ja veel, iga kustutamist eraldi kirjalikult põhjendada ei ole võimalik. Ööpäevas on ainult 24 tundi.
Tööandjat, vähemalt selle sõna tavalises tähenduses ei ole mul juba üle 10 aasta.
Vasta teatele

privacy (registreerimata) 22:53 eile

Nii, nüüd antud teema täiesti arusaadav. Ironiseerida suudab peaaegu igaüks, enamus suudab aga sinult viriseda. Ei tahtnud isiklikult teha kumbagi. Lihtsalt mõningad eelpool mainitud udused hetked ajasid segadusse ja tekitasid arusaamatust. Ei midagi isikliku ega pahatahtliku.
Tegelikult soovitan teil läbi vaadata foorumi reeglid ja teha neid veidi konkreetsemateks. Kõik ei ole lihtsalt üheti mõistetav. Kuigi jah, minu suurim viga oli otsingu mittekasutamine. Mõistan oma viga ja vabandan!

Teile edasiseks kõike head soovides
R.L.

13:01 01.09.2014
Marko
looder23
tekkis küsimus, et miks ma olen ajutiselt blokeeritud? seda on ennegi juhtunud? põhjus?

raizxc
looder23, mitu foorumipostitajat sama ip aadressi taga võivad vahepeal tekitada kahjuks sellise olukorra, et süütud kannatavad. Aga oled blokeeringust prii.

Muudetud 1.9.14 13:02

16:27 12.11.2015
Marko
kupu_3 (registreerimata)
Kummaline asi juhtus minuga. Panin vanale arvutile uue monitori taha ja nüüd näitab foorumites sellist teksti: ""Te olete ajutiselt blokeeritud ning Teie postitatud sõnumid ei muutu enne moderaatori poolt ülevaatamist nähtavaks.""
Koputasin ja raputasin monitori, kuid see tekst ikka ei kadunud. Mida veel teha saab? Pole omateada mingeid pahandusi ka teind.
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
19:20 04.11.2015
Marko
Oled kellegi venekeelses osas pahandust teinuga sama juhtme otsas. Võtan maha.
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
19:55 04.11.2015
kupu_3 (registreerimata)
Uups, esimene kuulmine. Ilmselt peaks WIFI ruuteri koodi vahetama, samas pole minu majas vene keelt kõnelevaid inimesi. Ja mina pole kasutanud kunagi venekeelset keskkonda. Äkki on tegemist identiteedi vargusega?
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
10:29 05.11.2015
Marko
Sama juhe võib tähendada maja, tänavat, linna, maakonda jne. Kahuri kaliibri valime vastavalt pahareti ülbusele ja järjekindlusele, teenimatult pihtasaanud aitame võimalikult ruttu ellu tagasi :)
22:01 30.05.2017
Marko
vahur222
Ei taha otseselt kellegi peale kaevata aga kuidas saavad osadest kasutajatest moderaatorid. Või millistest kriteeriumidest lähtudes neid valitakse.
Tahaks teada kas keegi on nende kõigi vaimset seisundit diagnoosinud et nad omades teatud ülemvõimu teiste foorumikasutajate suhtes ei hakkaks oma komplekse siin välja elama. Oma suva järgi kustutatakse ja muudetakse vahelt postitusi mis muudavad kohati teitstele teema arusaamatuks või segaseks.Kui mõnele isiklikult midagi ei meeldi siis ähvardatakse ära blokkida ja nii edasi.
Vasta teateleEbasobiv postitus
23:16 28.05.2017
Marko
Tere, eileõhtune/varahommikune oponent "Aga....."
Ilmselt olen mina kritiseeritav, seega võin paar rida kribada.
Valikute kohta saad infot portaali omaniku/haldaja käest.
Oma vaatevinklist võin öelda, et paremat seltskonda pole olemas.
Osaliselt kustutanud olen AINULT siis kui ühes postis on oluline tehniline info ja miski vihapurse üheskoos. Kogu teema ei ole selle all iialgi kannatanud, alati vaatame redigeeritud asjad üle, lõpptulemus peab olema loogiline. Liiga keemaläinud asju kustutame alt üles, seal ei pea midagi eriti nämmutama.
Komplekside väljaelamiseks on meil kõigil oluliselt paremaid variante kui erinevatele siidiussidele ja agadele blokkide ladumine.
Vaimse seisundi ja ülemvõimu kohta ei viitsi vastata, ähvardusena võetud küsimust ma ei realiseerinud, hulluarst viimati lubas mind autorooli, ehk on sellega ka enamvähem OK.
23:38 28.05.2017
vahur222
Aga ometi kustutasid esimese posti tühja koha pealt ja hiljem ähvardasid bloki panna ilma mingi põhjuseta.Kes ole Sina ,kas Sinu arvamus -arusaamine asjadest on ainuõige ja ainult kõik teised eksivad ?Võibolla tuleks oma andeid realiseerida kusagil mujal kui siin foorumis kohtumõistjaks olla.
13:33 eile
v6sa
Kuna kähmlus algas minu lausest, siis üks tähelepanek.

Marko on selle foorumi moderaator. Ehk inimene, kes sukeldub pasa sisse ummistust likvideerima, kui solgilained ähvardavad üle pea lüüa. Kuna ta on üsna kaua seda sitta söönud, siis ilmselt tema toimetamine on foorumi omanikule vastuvõetav. A24 aga ei ole mitte avalik teenus, mida meie kõigi maksueurodest ülal peetakse, vaid erafirma ülalpeetav veebileht. Ning siin määrab omanik, kes ja kuidas laulda tohib.

Isand Vahuril on alati võimalus seda tööd ka ise tegema hakata. Saadab see kiri portaali haldajatele ja esitab soov. Ning siis ülejäänud sootsium otsustab, kas isand Vahur on parem moderaator, kui isand Marko;)
18:03 21.02.2018
Marko
Lisan siia ühes lappamaläinud teemas adminn Kärss poolt tehtud kokkuvõtte:

Kärss
Re: Imelik märk

Selgituseks juurde neile, kes tahavad väga hinnanguid anda kustutamise vajadusele, et foorumi kasutajad näevad vaid neid postitusi, mis on kustutamata. KÕIK adminnid siin näevad ka kustutatud postitusi, nii et mingi "salaja kustutamine" või jõudemonstratsioonid ei tule siin kõneallagi. Kui tekib kahtlusi, siis kiire telefonikõne ja muutub mõnikord ka juba mõni kustutatud postitus nähtavaks, sest ka adminnid eksivad ja sugugi mitte pahatahtlikult (kogemata hiireklõps lehte kerides vales kohas). Kui kellelelegi jäi ikka veel okas hinge, siis see siin on täiesti vale koht erimeelsuste lahendamiseks. Selleks on registreeritud kasutajate jaoks kaebuste teema (vaba teema alajaotuses).
See teema on vastusteks suletud.