Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: FRONTERA 2,2DTI

12:39 13.02.2006
janek01
frontera 2,2dti
Kas keegi oskaks ja viitsiks komenteerida alates 1998 isenti + ja - ?
18:56 23.02.2006
kunagine omanik (registreerimata)
Re: frontera 2,2dti
sõitsin kunagi, vaata parem midagi muud (tõsine soovitus)
15:47 28.02.2006
janek01 (registreerimata)
Huvitaks 2,2dti uuema kerega Frontera.Vanakerega fronterast kirjutatakse küll,aga uuemast ei leia midagi erilist.Seda et tegemist oopeliga...tean isegi.
16:51 28.02.2006
Mul oligi kunagi selline 2000a 2.2dti. Ärge kurat vahtige võtke neid foorumeid nii tõe pähe. Vaata ikka autot kah natuke.
Konkreetytselt masinast: Kiidelda võib vist selle auto puhul ainult sellega et ikkagi jeep- ja puha selle raha eest. Mootor raisal nõrk, madalatel pööretel jõudu üldse pole ja ega edasi ikka ei lähe. Elektroonika jebib nagu Opelil ikka kombeks. Vedrustus- õõtsub siledal maanteel nigu kurat. Sisemus- istu sisse ja vaata milline ta on- 2000. aastal olid teised jeebid kõrval hoopis kabedama sisuga- sellel jumalast ajast-arust armatuur. Muidu poleks ju midagi erilist hullu aga samal ajal oli mul ka sama aasta Pajero, samas võrdlesin teda ka teiste jeebudega. Tal oli ka paar kotermanni sees tuues,(pärast selgus et need on tingitud tootja logost- Opel), remontides kah vannud. No selle isendi puhul on võimalik võrrelda ainult hinda, muid parameetreid pole mõtet võrrelda.Lõpetuseks ütlen et toodetakse Inglismaal nii et see ütleb ise juba paljudele kõik ära.
Kui tahad proovi ise ära, mina ei keela, jagan vaid oma kogemusi kui sõitsin kõrvu mitme nelivedulisega.
16:55 28.02.2006
Lisan veel et müüa oli teist kah jube keeruline. Tuleb neliveduse mees uuemat mudelit just soodsa hinna pärast vaatama, teeb prooviringi ja ütleb: seda küll mittemingil juhul, vaatasin et hind kabe aga oi ei, tuleb ikka tõeliste autode juurde tagasi minna...
Ja müüja vahib jälle lolli näoga pisar silmas..
18:40 28.02.2006
janek01 (registreerimata)
Tore,lõpuks ka üks asjalik hinnang.Kahjuks uuematele japsidele ei hakka hammas peale ja kütuse kulu on neil suurem.
Kuna ühe arvamusepärast püssi nurka veel ei viska,siis loodan ehk on veel keegi kes oma kogemusi jagab.
19:00 28.02.2006
saass (registreerimata)
korraga kohe mitu jeepi
ja opelit remontida on jama
kas sa oled ise seda autot ikka oma silmaga näinud ka
ja keegi ei küsinud ju siin kas sa targutada oskad?
22:30 28.02.2006
kunks
teisest küljest-
müüsin 20% kallimalt kui ostsin( kuu tagasi). Oli käes pool aastat. Ost müük läbi auto24 Päevas oli üks kaks kõnet. Siiamaani helistavad. Mul pole nii head ja aktiivset ostu-müüki olnudki. Sel ajal, kui kaks meest liisingut ajasid kolma võttis ära!
Mootori nõrkuses ei pea sa kahtlema. Tehnika oli minu omal küll tips-tops.
16:01 01.03.2006
Näen et ka teised on märganud mootori nõrkust. Vastuseks saassile- aga kas sina oled üritanud Fronteerat remontida? Juppe praktiliselt saada pole, paljude ainult Fronteeral kasutatavate asjadega ainult esinduse rida ja just temal mõned jupid arusaamatu hinnaga ja pole ka olemas lähedal (vist tingitud Inglise koostest). Kuna pole palju neid autosid siis pole isegi Adam Opel workshopist abi loota kui juhuslikult mingi arusaamatu probleem on- pole autot pole probleemi. Kuule saass- ega ma siin mingist Kadettist või Asconast ei räägi- jutt käib Fronteerast millel näiteks isegi termostaat erineb teistest sama mootoriga varustatud Opelitest.
Muideks, sama mootor on peal ka Saab 9-5-l (minu teada Saabi oma ajuga) ja seal käitub see mootor hoopis paremini. Jõudu küllalt, kütuse kulu umbes üle poole väiksem kui oli Fronteeral.
16:02 01.03.2006
Näen et ka teised on märganud mootori nõrkust. Vastuseks saassile- aga kas sina oled üritanud Fronteerat remontida? Juppe praktiliselt saada pole, paljude ainult Fronteeral kasutatavate asjadega ainult esinduse rida ja just temal mõned jupid arusaamatu hinnaga ja pole ka olemas lähedal (vist tingitud Inglise koostest). Kuna pole palju neid autosid siis pole isegi Adam Opel workshopist abi loota kui juhuslikult mingi arusaamatu probleem on- pole autot pole probleemi. Kuule saass- ega ma siin mingist Kadettist või Asconast ei räägi- jutt käib Fronteerast millel näiteks isegi termostaat erineb teistest sama mootoriga varustatud Opelitest.
Muideks, sama mootor on peal ka Saab 9-5-l (minu teada Saabi oma ajuga) ja seal käitub see mootor hoopis paremini. Jõudu küllalt, kütuse kulu umbes üle poole väiksem kui oli Fronteeral.
16:08 01.03.2006
Kunksile- kuigi kiidad head müügiedu ei julgeks mina ikkagi sulle soovitada puht ärilistel eesmärkidel uuesti sama diili teha aga eks sa ise tea, peaasi et tulus oleks.
11:14 07.04.2006
Zombi (registreerimata)
Endal Front 2,8 TDI. Olen sigarahul. Auto aastast 1995. Selle mootoriga vähese jõu üle ei kurda, möödasõidulgi on powerit küllaga. Kütusekulu keskeltläbi 8,5-9,5 igaljuhul üle 10ne pole läinud Ainuke viga autol see, et sellel talvel ,kui väljas -20 ja rohkem oli sees vähe jahedavõitu
19:57 03.11.2006
tere (registreerimata)
sai ostetud frontera 2,2 liitrit bensiin ja 100 kw võimsust ,, aasta 98 , 12 , no ma küll ei ütleks et rüüpaks koledal kombel bensiini ,,no miski 10 vast sajale , igati rahul selle ostuga kõik töötab nagu peab .
19:50 25.07.2017
FORR
Oman 1999 a. isendit seni rahul ca 10 a. , varuosi veel jagub ,esiamordid(orig.ei kõlba) asendasin Koni omadega (rahul), edasi läheb, rooste teeb vähe meelehärmi aga elab üle, arvan, et veel 5 a. peab vastu. Hooldama peab siis kestab.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.