Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: AUTORENT

20:48 02.08.2003
vagun (registreerimata)
autorent
Palve teadjatele-äkki soovitaks firmat, kellelt autot rentida.
Tahaks seda ca.nädalaks ja auto soovitavalt max. 3-4 aasta vanune(ei taha neid teelejäämis "rõõme").Võib ka nõu anda kuhu firmasse mitte pööduda
Parimatega,
21:15 02.08.2003
Marko (registreerimata)
Re: autorent
Miks arvad et uue autoga on võimalus teele jääda väiksem kui vanaga?4 aastat vana rendiauto on ilmselt sõitnud 200 000 või rohkemgi km ja suurel osal kaasaegsetest autodest ilmnevad selle läbisõidu peale väga tõsised rikked.Pealegi ei saa nende autodega enam suvalisest kolhoositöökojast abi vaid peab Tallinna vedama.Võta mõne sõbra käest nt karpaga Sierra ja sõida.Mida lihtsam seda kindlam.
22:39 02.08.2003
vagun (registreerimata)
Tänud, Marko, vastuse eest.
Ega tegelikult arvagi, lihtsalt kogemus selline...Ja vast ise remontima küll ei kavatse hakata(ega vist tohikski-lepingutes need punktikesed midagi sellist ähvardavad).Soovitusele võtta mõnelt sõbralt vanem auto laenuks-kardan, et pean ka sõbra kaasa võtma, sest ise pole eriline "õlinäpp"
Parimatega,
23:11 03.08.2003
vagun (registreerimata)
hmmm...kas siis kellelgi pole rentimisega kogemusi või pole see teema "seksikas"...
(ütles ta sügava ohkega) ;)
10:28 04.08.2003
kuu (registreerimata)
Praegusel suvisel ajal pead vist auto pikalt ette broneerima. Hiljaaegu oli vaja kiiresti aga ega polnud võtta küll eriti miskit. Helistasin ca 10 firmat läbi ja ei ühtki vaba autot. See mille lõpuks sain vist sinu tingimustele ei vastaks, nii et pole mõtet soovitada aga ise olin kokkuvõttes päris rahul. Möödunud aastal sai korra auto võetud AT Rendist. Oli ka kohe vaja ja võtsin mis anti. Kogemus oli täiesti ok (nii teenindus kui mitte väga uus auto).
11:18 05.08.2003
Siim (registreerimata)
Olen korra Eestis autot rentinud, ja tookord valisin OÜ (või AS) Renneksi, asub Tallinnas Suur-Sõjamäel. Seal nimelt sai rendiperioodi vastavalt vajadusele, ehk konkreetsel juhul 1,5ks päevaks ehk 1 päeva hommikust 2. õhtuni. Auto oli ka korralik, uus ja ökonoomne Polo. Mujal oleks 2 täispäeva raha nõutud, nüüd sain ette arvestatud rendirahast bensu kah ostetud. Lühidalt öeldes siis koostööaldis firma.
14:49 07.09.2006
tom (registreerimata)
16:46 07.09.2006
jes (registreerimata)
pole selle firma teenuse tasemega kursis, aga veebileht on küll selline wannabe variant...
autodevalik koosneb muuhulgas näiteks 2000nda aasta Corollast ja 98. aasta Primerast, aga iga lehe ülanurgas on läbiv element särav Maybach.
See on ka muidugi vahva, et lõpuks ometi on tehtud üks firma, kust saab autosid rentida just endale sobivaks perioodiks :)
01:15 26.09.2007
Kärss
Avastasin ühe päris hea hinnaga rendivõimaluse:
http://www.peugeot.ee/kommest/public/resources/editor/Image/
rendikampaania.JPG

Olen sealt korra ka varem rentinud autot nädalavahetuseks ja väga rahul. Tookord olid küll muud huvid, aga nii mõnigikord tuleb nädalavahetusel läbida tunduvalt üle 1000km ning sel puhul eelistan ikka rendiautosid. Äkki keegi oskab veel soovitada odavaid, st samas hinnaklassis või odavamaid autorendikohti Tallinnas?
09:37 02.11.2008
Reisija (registreerimata)
Pisike kõgemus Europcar-is Itaaliast - halb teenindus. Auto oli teiselt küljelt kriimustatud ning sellest ei õeldud sõnegi kui auto võtsin aga tagasi "teenindusleti" juurde ning paar sõna õeldi. Pildistasin korralikult, et tagastates ei hakata rahastama aga see rahastamine juhtus teistmoodi ehk rendist deposiiti ei vabastatu. Ootan kuna see juhtub, loodan ikkagi et varsti kuna võtsin ühendust nende kontorisse siin Tallinnas
10:22 02.11.2008
to reisija (registreerimata)
halvad uudised. olles itaallastega asju ajanud, siis neil kulub kogu aur kätega vehkimisele ja toidu valmistamisele ning muu võtab neil kõik jube kaua aega. hea kui sulle mingi vastus nii 2010 aasta kevadeks laekub. kusjuures nende endi arvates on selline tempo väga bueeno
14:56 05.11.2008
Zark
Olen rentinud päris mitmeid kordi - B3-st, Yes-rent ja ABCMotorsist. Neil on pakkuda reeglina üsna uued autod. Hinnad on muidugi auto aastanumbrile vastavad, alla 500EEK/päev naljalt midagi ei saa. Õnneks pole need hinnad päris kivisse raiutud :-)
Esimesed kaks on hästi kontakteeruvad, Yes-renti sai päris öisel ajal helistatud ja B3 on ka hästi tabatav.

Teele pole neist autodest veel ükski jätnud.
15:06 05.11.2008
haks_ (registreerimata)
B3 julgeks isegi soovitada, ABC'ga on suvest suhteliselt ebameeldiv kogemus veel värskelt meeles...

Sir-Rent oli ka veel aasta paar tagasi täitsa korraliku teenindusega.
00:56 10.01.2009
Marek_42 (registreerimata)
Kasutasin www.minurent.ee sai mugava audi a6 väga hea hinnaga.
01:15 07.02.2009
Timo 33 (registreerimata)
www.e-rent.ee << siit on päris hea otsida erinevate rendifirmade sõidukite hulgast
20:47 13.03.2009
luumen
Kasutasin kah B3 Autorenti ja julgen soovitada. Noored ja meeldivad inimesed tööl, sai naljagi visatud vastakuti. Ei olnud küll auto rent, vaid kaubiku oma. Lahe oli veel see, et sai ka tunnikaupa rentida. Nii et vanaemale uue mööbli vedamise eest ei pidanud 24h raha välja käima, piisas 3h rendist:). Ja neil on autosid ikka kah lisaks kaubikutele.
00:32 29.07.2009
Karl-Aleks (registreerimata)
Olen kasutanud rendiautosid nii Tallinnas kui Tartus. Tartu oma nime kahjuks ei mäleta, aga Tallinnas tekkis suht hea suhe Bulvar Autorendiga - www.bulvar.ee Lubati lahkelt ilma lisatasuta sõita ka välismaale. Auto toodi kätte laupäeva õhtul ja taas ei mingit lisatasu. Julgen küll soovitada.
17:16 18.12.2011
orwell
Olen korduvalt võtnud Abex autorendist www.abexcarrental.com - neil on ainult uued autod ja 24 h abi kui midagi peaks juhtuma. Eestist välja sõidu eest pole ka kunagi lisa maksnud.
10:55 18.01.2013
Dayrent
20:09 18.01.2013
Aa (registreerimata)
Mis linnas sa autot rentida tahad?
Vali ikka hinna ja kasutajatingimuste järgi ettevõtte, kust autot rentida. 1autorent.ee olid küll natuke hirmutavad tingimused ja sealt jäi auto võtmata.

Kõik eestis olevad autorendi firmade asukohad kaardil: http://mapsons.com/#category:39&keyword:&parameters:
0&startDate:&endDate:&x:58.86761563739093&y:
24.94191616556965&zoom:8&type:roadmap

Nimele vajutades saate näha ettevõtte veebilehte.
11:25 26.11.2014
Erik156 (registreerimata)
Mis seal hirmutavat tingimustes oli?
Tavalised tüüptingimused ju.
Kui ise teed avarii, siis ise maksad ja ka parkimistrahvid lähevad sinu kaela.

Ise olen võtnud Dayrendist. www.dayrent.ee
Seal ka samad tingimused ja kui ise sõidad normaalselt ei juhtu ju midagi.

Aga väidetavalt on olemas paar sellist firmat, kes võtavad küll kriimustuste eest kohe suurt raha, kui ise ei pane neid tähele ja kirja ei pane.
00:17 21.09.2015
Petetud klient (registreerimata)
Halvem autorent Tallinnas
Tere.

Ärge kasutage AO Autorent. Halvemat autorendi ma pole kunagi näinud. Mina tellisin auto internettist. Maksasin ka kohapealt ära. Kui tulin kohale, mulle anti teise auto, mil oli kaks korda vanem. Öeldi, et see on see sama auto, mida olin tellinud. Raha tagasi ei tagastanud. Minu peale karjuti ja paluti minna mu**i. Nende juht O. Merisalu on täiesti hullumeelne. Karjub klientidele, saadab neid, ähvardab. Nõuan kõigile mitte kasutada kinagi selle firma teenust.

Anton M.

Muudetud 21.9.15 09:40

05:29 21.09.2015
Henno32 (registreerimata)
Re: Halvem autorent Tallinnas
http://www.aoautorent.ee/soidukid/
Samuti halvad kogemused selle rendifimaga, pole ammu kuulnud sellist roppust kliendi suhtes ja üleolevust. Vaadates krediidiinfot antud ettevõtte kohta ei imesta! Ettevõte millel vanust 10+ aastat aga tööjõumaksu ega muid makse ei ole 2015 tasunud ehk 0€
https://www.e-krediidiinfo.ee/11166063-AO%20AUTORENT%20O%C3%
9C
23:22 14.02.2017
5,5 liitrit (registreerimata)
Ainult uued autod peaksid olema pakkuda siin https://www.easycarrent.ee/
11:57 15.02.2017
to Henno 32 (registreerimata)
See rendifirma on üks suur "nali".
Laenutasin sealt kunagi selle Laguna. Paberite täitmisele kulus tund kui mitte rohkem.
Siis pidin auto veel ära pesema enne üleandmist.
Kontrollis seda autot pärast tagasiandmist siit ja sealt pool tundi.
Selle venna jutt oli ka selline,et varu kannatust.
Ime, et see veel toimib.
Rohkem sinna ei läinud kuna klienti vaadati kui potensiaalset idiooti.
Peale seda olen rentinud siit.
http://www.1autorent.ee/esileht
ja rahul.
09:01 29.07.2019
aidarkk31
Võin soovitada http://tonzes.com/rentalee.htm
Seal saad ise võrrelda hindu ja tingimusi.

Muudetud 4.8.19 08:29

19:17 09.08.2019
Autocar Autorent (registreerimata)
Hea ja soodne autorent Tallinnas https://autocar.ee/
Kokkuleppel saab autoga sõita ka Venemaale.
Sõiduautod, väikebussid, kaubikud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.