Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: IT KÜSIMUSED JA ETTEPANEKUD

23:12 05.04.2006
ddig
IT küsimused ja ettepanekud
Siia palun postitada vaid auto24 tehnilist ülesehitust puudutavad küsimused ja ettepanekud.

Seejuures tasub meeles pidada, et foorumi administraatorid ei ole ülejäänud portaali toimimisega otseselt seotud ning selliste küsimuste lahendamisega ei tegele.

Kiireloomuliste küsimuste jaoks leiad lehekülje allservast auto24 kontaktandmed.
19:32 03.11.2007
SpikeBMW
Re: IT küsimused ja ettepanekud
kas oleks võimalik, et foorumis saavad komenteerida ainult registreeritud kasutajad? see risustamine "ise-küsin-ise-vastan-teise-nime-alt".
nt. mees-metsast on regamata kasutaja, ta on foorumit kasutanud aktiivselt ja minu arvates pikka aega. tema poolt on tulnud palju mõistlike komentaare kuid - tuleb keegi naljamees, sõimab tema nime alt nt.modedel näod jm täis, kasutaja blokeeritakse koos ip aadressiga. ja ongi mees-metsast foorumist kadunud ja nutab kodus patja. samas oleks ka kontroll mingisuguste ibaajajate üle. edu soovides SpikeBMW
20:20 03.11.2007
seenenõid (registreerimata)
SpikeBMW-le kui blokeeritakse ip siis ei tohiks ju probleemi tekkida kui oli liba mees metsast.
20:43 03.11.2007
vilbertwr (registreerimata)
Kas on võimalik teha autode kommenteerimise võimalus müügikuulutuste juurde? Siis oleks hea. Kui auto asub teises linnas ja ise vaatama minna ei saa, saaks autot näinud inimene kommenteerida, kuidas oli ja mida nägi.

Terv.
Vilbert
20:44 03.11.2007
SpikeBMW
tegelikult oli see lihtsalt oletus. konkreetset midagi tuvastanud ma ei ole. ja ip blokkimisega on jälle see miinus, et äkki on ühest ja samast arvutist mitu kasutajat nt 9 aastane pisipoeg, 20 aastane vanem vend, kes autodega sina peal on ja palju hüva nõu annab ja lisaks veel pereisa, kes aeg-ajalt kah ringi vaatab
pätakas tõukab kellegagi, blokitakse ip ära ja vanemal vennal ning pereisal on vesi ahjus ja silmad märjad. siis on kõik pahad ja halvad. saad aru mida ma mõtlen. registreeritud kasutajanime kasutamisega muutub kindlasti ka suhtluskultuur foorumis paremaks.
22:49 03.11.2007
SpikeBMW
kusjuures vilbertwr-i ettepanek on minu arvates piisavalt huvitav, kuna ise elan l-eestis, siis ei viitsi küll tallinnasse, haapsallu või kuressaarde ehku peale minna, et äkki on korralik masin.
ei saa ju autot osta ilma lähemalt uurimata ja aega lihtsalt niisama vaatamiseks ei taha ka keegi raisata ma usun. nii et kui keegi on ära vaadanud või teab midagi masina minevikust, mis võiks potensiaalsele uuele omanikule huvi pakkuda, miks mitte siis seda ka teistega jagada?
11:04 14.11.2007
auto24.ee
SpikeBMW, hetkel ei ole plaanis registreerumata kasutajatel kraane kinni keerata. Kui foorumis tuntud tegelane tahab oma kasutajanime kaitsta, siis peaks ta registreeruma (süsteem ei luba registreerumata kasutajal postitada nimega, mis on kellegi kasutajanimi) ja postitama süsteemis sisse logituna.

vilbertwr, selliseid ettepanekuid on ka varem olnud. Hetkel on suurim takistus, mis meid seda tegemast takistab, meie liberaalne politiika kasutajate autentimise kohta (lubame nii registreeritud kui ka registreerumata kasutajatel kommenteerida), mis tekitab foorumis (ja tekitaks autode juures) palju rämpsu. Kahjuks ei ole võimalik seda väga kergelt ka takistada. Me saaks asja konkreetsemaks ja rangemaks teha (läbi internetipanga või ID-kaardiga autentimise), aga siis muutuks süsteemi kasutamine paljudele liiga "keerukaks" ja sisselogimine liiga aeganõudvaks. Aga see ettepanek tuleb meil arutusele ja anname siin teada, kuidas see küsimus laheneb.
23:22 14.11.2007
SpikeBMW
kuid kui nii minu kui ka vilbertwr-i ettepanekud ühendada ja paar väikest nüanssi lisada võib asjast asja ka saada.

Nt. enne postituse üles minekut vaatab selle üle ka moderaator, kes seejärel komentaari üles lubab kui se muidugi piisavalt adekvaatne on("vajab tegemist tunduvalt rohkem kui kirjeldatud" , "ei ole usaldusväärne müüja", "roostetab tunduvalt rohkem kui piltidel").
mitte postitusi stiilis: "****", "rüsa", "ront", "mõtetu masin" jne.

ning komentaari õigused oleks ainult regatud kasutajatel

edu...
22:06 29.12.2007
KimmoL
Äkki on see ajutine probleem, aga mulle juhtus täna nii et kui logisin oma kasutajanimega sisse ja vaatasin SpikeBMW kl 20:51 kirjutatud kommentaari teemas "Defineerige - RULLNOKK", oli kommentaari lõpus link "Muuda".

Peaks ju vist nii olema, et ainult mu enda kommentaare on mul võimalus pärast muuta?

EDIT 31.12.: Täna juhtus sama uuesti. Huvi pärast vajutasin lingile "Muuda", aga siis tuli teade, et "Teil pole õigust seda postitust muuta". Ohtu siis vist ei olegi.

Muudetud 31.12.07 15:55

13:05 04.01.2008
arvi100
Kui avada meil(auto24)automargipõhine foorum,siis kuvatakse ka mingi
valik kasutatud sõidukeid.
Võtame näiteks Lada:paremal pool servas on viimased müüki lisandunud
Ladad.Kuid lehekülje keskel on Mercedes-Benz`i,Saab`i j.p.t automarkide
müügikuulutused.
Kui reaalne oleks et ka lehekülje keskel kuvataks kasutatud Lada müügi-
kuulutusi.
12:00 19.02.2008
sfxw. (registreerimata)
ega siia auto24 ei saaks integreerida sihukest leiutist nagu viimasel ajal on postimees.ee lehele tekkinud. St. ühes teemas sama IP alt komenteerijatel pannakse kommentaari lõppu märge, et samast kohast on kl. xx:xx kommenteeritud nimel y(mis võib olla ka sama, aga ka erinev ja seega annab vähemalt ühe päeva lõikes adekvaatse pildi et ise endale nn. vastutegevust või tagantkiitmist poleks)
Võib muidugi olla ka mac põhine, mis oleks ilmselt objektiivsem?

Näide:
http://www.postimees.ee/online/kommentaarikeskus.php?ARTIKKE
L_ID=311727&TASK=KOMMENTAARID

Samalt IP-aadressilt on siin varem kommenteerinud ka seega (07:55).
15:28 26.06.2008
_neeger (registreerimata)
Kas võiks äkki teha nii, et foorumi spämmivastane süsteem ei loeks vale kontrollkoodiga anonüümset postitamisüritust kohe automaatselt postituseks? Avan tihti erinevaid teemasid eraldi tabides (siis vist kehtib viimane kuvatud kontrollkood, millele ma muidugi postitades ei mõtle), panen suvalisel lehel vastava kontrollkoodi ja saan veateate "Vale kontrollkood". Seejärel üritan uue koodiga uuesti postitada ning saan teada, et mu postitus on blokeeritud saripostitamise vältimiseks. Mina aga pole tegelikult postitada saanudki.
11:30 02.07.2008
kallo
Kas 'minu salvestatud autode' juurde oleks võimalik tekitada märkuste lahter iga auto juurde. Küsimus sellest, et kui ma salvestan omale mingi automüügikuulutuse, siis teen seda mingi mõttega, mul on tekkinud mingid mõtted, miks ma selle salvestasin. A la, kas hind on hea, välimus kena, varustust korralikult vms. Et kui ma olen siis endale sinna näiteks 5 sama automudeli kuulutust salvestanud, näeks ma, mis ma neis märkasin ja mis ma kirja olen pannud. Muidu pean kirjutama omale eraldi selle info kuhugi notepadi..
10:20 08.07.2008
auto24.ee
kallo, täname ettepaneku eest. Tundub asjalik mõte, teeme tulevates uuendustes ära..
18:58 23.08.2008
Autode otsingus võiks saada märkida ka, et soovid leida autosid, millel on turvapadi olemas.
17:56 17.09.2008
q peal (registreerimata)
No kuule neeger, turvapadi võib puududa vaid kuni 1993 aastani toodetud autodel. Edasi siiski enamusel olemas.
13:08 21.09.2008
Vabandust, ma mõtlesin, et saaks valida turvapatjade arvu, ja ei osanud tol hetkel end arusaadavalt väljendada. Kaassõitja padi huvitab mind.
20:31 28.09.2008
Otsingu suur muutus! (registreerimata)
VÕiks lisada otsingusse ntx. VA. Millist marki masinat ei soovi näha oma otsingus!

Põhjendus:
Alati kui otsin 4wd liikureid on uurimkust segav hull hunnik audisi... 2 audit ostsin ja enam ei soovi ühtegi näha ka mitte!
11:03 02.10.2008
q peal (registreerimata)
Mis uurimkust need Audisi sul segavad? Audisi on just ehtsad 4x4 veoskeemiga masinad, teised on plagiaat. Naljatila...

Tegelt minu probleem on selles, et kasutatud sõidukite otsing on kõiksugu liigset prahti täis. Häirib juba aastaid ja keegi ei vaevugi selle probleemiga tegelema. Milleks mulle sellised nimed autode otsingus nagu APT, Andere, Archambaul, Brenderup, Farmi pro, Fibrafort, Javelin, Niewiadow, Närko, RKP, Sampo, Shiren, Wellcraft jne jne. Need vaid mõned näited. Kombainid-paadid-haagised peaksid siiski teise nupu alt avanema.
10:14 15.10.2008
q peal (registreerimata)
Ja veel, kui biked ja chopperid pole mootorrattad, olen mina Hispaania kuningas!
Tänu sellele pole mahtunud ära teema "autosuvilad". On seni näha vaid haagissuvilad.
11:47 12.02.2009
Zoa
sooviks kontakti saada ühe foorumi administraatoriga, kuidas seda oleks võimalik teha? Kärsaga
12:28 21.02.2009
taifunk
Kui ma olen otsingukriteeriumid paika pannud ja mingi valiku, ütleme, et 50 masinat leidnud tahaks neid hakata järjest välja praakima. Ise kujutaks ette, et ka otsingutulemustes saaks iga auto juurde linnukese panna, et seda autot enam ei näidataks mulle. Niiviiisi jääks silme ette ainult konkreetne valik autosid mille ise olen üle vaadanud ja mille vahel saab hakata valikut tegema.
Täpsema otsingu juures ei saa kõiki tingimusi defineerida kuna näiteks mõne auto juures ei meeldi värv, tulede kuju, nahksisu värvus, facelift, puitdekoor, velgede kuju jne.
21:00 26.02.2009
Audi_Quattro
Edastan ühe mureliku inimese (BMW foorumist) küsimuse siinnsetele otsustajatele ja IT-meestele...äkki oskate vastata?

"Läksin täna vanasse heasse müügiportaali ja avastasin, et paremalt poolt on markide dropdown menüü kadunud ja selle asemele on ilmunud "Margid (uus)" tab ülavalikusse.

Muidu on kõik ju tore, aga uue "Margid" kaudu saab BMW lehele esilehelt 2 klikiga, dropdownist sai ühe klikiga.

Oskad sa öelda, kas oleks mõeldav, et uus "Margid" tab jääb kasutusse (seda nagunii ei eemaldata), aga tagasi pandakse ka vana dropdown menüü paremal? Teeks portaali märksa kasutajasõbralikumaks.."
12:55 16.03.2009
gr103 (registreerimata)
"küsi spetsialistilt" listist võiks ju ammu lõpetatud teemad kuhugi arhiivi suunata. Kaks kolmandikku asjadest ju minevikuvormis juba.
"Küsiti spetsialistidelt aastal 2007" vms.
12:46 18.03.2009
Qpeal
Ei tea, kas ka teema "ostuabi" lõpetab oma tegevuse? Marita57 on sealt ära viinud kõik artiklid, milles on kõlanud auto nimi ja tõstnud "küsimused ja arvamused automarkidest" kausta. Kallid portaali haldajad, võtke palun omavolitsejaga midagi ette ja tehke eelnimetatud kodanikule tõsine hoiatus.
01:04 05.04.2009
x1x2x3x4 (registreerimata)
Tere.
Kaks märkust/punkti.

1. Kui foorumi otsingut kasutada, siis miks eemaldatakse "lühikesed" sõnad/numbrid. Toon näite, Mazda 6, kui sisestada see otsingu veerule, siis tulemustes näitab: "Otsingu kiirendamiseks eemaldati otsingusõnadest lühikesed sõnad (tavaliselt sidesõnad). Otsingu kordamiseks kõikide sõnadega vajutage nuppu "otsi fraasina" (märkus: uus otsing teostatakse sisestatud otsingusõnadest fraasina, st tekstidest otsitakse sõnu täpselt selliselt ja samas järjekorras nagu Te need sisestasite).
otsi fraasinaKasutatud sõnad: Mazda
Eemaldatud sõnad: 6"

2. Kas oleks võimalik foorumis teemasi selekteerida postituse arvu järgi, no nagu kuulutuste lehel on võimalik peale otsingut vajutada aasta ja siis tulevad kas vanemad või uuemad eespool, ehk siis foorumis vastavalt kas tulevad siis suurema postitusega teemad eespool.
19:06 19.04.2009
muhv30
Enda kuulutused
Kas oma kuulutuste vaatamist ei saa normaalsemaks teha?
Praegu pead peale sisseregamist liikuma läbi ussi m...i, et näha, korrigeerida või statistikat vaadata!
Võiks olla lihtsamalt(nagu näiteks motors24's) nime all ilusti: minu kuulutused, statistika jne.

Jõudu!
10:51 24.04.2009
gupi
Hakkasin üles riputama varuosade müügikuulutust. Kuna tegu igasuguse kraamiga, aga et kuulutamiseks saab valida vaid mingi konkreetse teema-rooliosad,elektriosad jne, siis ei saanudki miskit üles riputada- puudub selline üldine teema mille alla saaks sarnaseid kilakola kuulutusi panna. Ehk portaali rahvas teeb ka sellise rubriigi valmis? Nimi võiks lihtsalt olla "Varuosad"
22:17 11.05.2009
wadory
Mul ei ole õnnestunud kuidagi Hummeritesse teemat kirjutada. Kirjutan pealkirja, kirjutan sisu ja saadan, kuid see ei salvestu. Olen viimase kahe nädala jooksul päris mitu korda proovinud. Alati edutult. Arvan, et ma pole tegelikult ainus, sest Hummer on ainus "0" foorumiga automark
14:59 11.06.2009
anonyymsus puudub (registreerimata)
Autode otsingus võiks olla võimalik valida mitme keretüübi vahel, mitte ainult ühte või kõiki....kui jäi arusaamatuks siis vast mobile.de eeskujuks.

Tänud
21:11 13.09.2009
Audi_Quattro
Edastan järjekordse inimese küsimuse IT poistele:
"Hei,

Pöördun sinu poole taaskord küsimusega Auto24 osas. Niisiis, avastasin, et täna, eile või vähemalt selle nädala jooksul on muutunud routimine aadressilt a24.ee aadressile auto24.ee
Kui varem oli routimine automaatne, siis nüüd on a24.ee link trükkides tulemus järgmine:
Veebileht Auto24.ee asub aadressil http://www.auto24.ee.
Website Auto24.ee is located on address http://www.auto24.ee.

Kuna mina ja paljud teised veebikasutajad on väga laisad, siis võimalusel soovitaks vana routimine aadressilt a24.ee taastada. Või siis äkki oskad öelda miks seda muudeti? Et koos routimisega on koormus serverile või serveri hoolduskulud suuremad vms?"
22:31 14.09.2009
kuidas kergendada otsingut (registreerimata)
kuulutusi võiks saada otsida ka kere nimetuste järgi. näiteks võiks olla bmw otsingus kus saab lahtreid täita ka koht kuhu kirjutada e46, muidu kui panen aasta arvu, siis tuleb mõlema kerega autosid (uuema ja vanema), sest mõni arvab et kui auto tehtud 09.1998 siis võib juba kirjutada 1999 aasta väljalase mis iseenesest risustab. see eeldaks muidugi seda et kuulutuse sisestaja paneb ka kerenumbri muidu ei tööta otsing. vbl aga mõni penskar kes müüb bmw-d ei teagi oma auto kere nimetust. nokk kinni saba lahti
11:17 18.09.2009
auto24.ee
wadory. Hummerite foorum on nüüd korras.

Audi_Quattro. a24 pole Auto24 kaubamärk.

kuidas kergendada otsingut. Mudeliperioodide järgi otsing on plaanis.
13:44 18.10.2009
Audi_Quattro
Mina koppisin ja peistisin vaid mureliku kodaniku küsimuse üks-ühele siia :)
21:19 08.11.2009
srx22 (registreerimata)
Kas oleks võimalik eristada markide lõikes Ford ja Usa Ford (Ford US?, Ford Usa?).
10:54 23.11.2009
EJB (registreerimata)
"Te olete ajutiselt blokeeritud ning Teie postitatud sõnumid ei muutu enne moderaatori poolt ülevaatamist nähtavaks."

Vau! Palun ärge blokeerige nii kergekäeliselt isikuid, kes juhivad tähelepanu foorumi programmeerijate vigadele. Sõbralikest soovitusest võiks eeskuju võtta pigem ja tänada.

IT-mees, kes peaks praegu olema blokeeritud! :)
22:41 22.12.2009
speedy gonzales (registreerimata)
Tere.
Otsin audit, 1,8T - Tavaline võimsus on sellel 110kW, sama on aga ka mingitel v6 mootoritel. Filtreerimine mootorimahu järgi??? Ehk on teistel autodel ka sarnaseid juhtumeid? Kirjutades lahtrisse mudel v. täpsustus 1,8/1.8 ei tule ühtegi tulemust.
00:48 23.12.2009
tom456789 (registreerimata)
to: speedy gonzales

1,8T on ju bensiinimootor, v6 sama võimsusega aga diisel.

Järeldus: pead valima ka kütuse!
Nii lihtne see ongi!
11:25 24.12.2009
2,6 on ka bensiin, ja 110 kw ja v6. Seega nii lihtne nagu sa üleval kirjutasid, see ei ole
16:02 28.12.2009
katsetaja
Kuulutuste juures võiks saada ka avalikult kõsimusi esitada ja kuulutuse omanik vastata, nagu mitmetes Soome kuulutuslehtedel see võimalik on- läbi erinevate küsimuste saavad kõik huvilised parema pildi auto ajaloo, tema seisukorra ja miks mitte ka hinnataseme kohta?
Lisab pisut ka atraktiivsust kuulutustele.
17:55 29.12.2009
Lisasoojenduse variant ka täpisotsingusse?
Kui on olemas paned linnukese ja tekstiboks, et täpsustada mudel või tootja.

Avalike küsimustega on see asi, et see võib käest ära minna, kõiki kuulutusi ei jõua refereerida, kui on küsimusi siis saab ju küsida e-posti teel... kui müüja sellele ei vasta on vähe tõenäoline, et ta "kommentaarivormis" vastab.
Minu, tagasihoidlik, arvamus :)
17:56 29.12.2009
Webasto jms... lisasoojendus
09:17 30.12.2009
katsetaj a (registreerimata)
Eilne vastus sulle ei läinud miskipärast läbi.
Ehk, moderaatoriks võiks olla kuulutuse panija ise, kui teeb kuulutuse ja on passiivne siis oma viga. Kuulutuse puhul võiks vastuste küsimuste avalikus/võimalikus olla kuulutuse panija pädevuses vastava "linnukesega" kuulutust üles seades.
Soomes asi toimib ja ka mõneski Eesti kuulutuse portaalides ja olen Soome kuulutustes saanud vajaliku info müüdava kohta tänu huviliste lisaküsimustele.
16:54 02.01.2010
Keretüübid: Võtan näiteks Mercedes Vito bussi. Seda on nii tarbeautot kui 9 kohalist bussi. Sorteerida pole võimalik muudmoodi kui ükshaaval klikkida. Kuna kasutajad hindavad autode klasse erinevalt võib neid leida nii sõiduautona, universaalina, mahtuniversaalina kui bussina. Point on selles, et nii maastureid kui kõiki muid autosi on võimlaik sama loogika järgi leida... maasturid on sõiduautod ja mahtuniversaalid jne.
Lahendus oleks vast see klasside mitte kasutamine või sorteerimine uste arvu ja istekohtade järgi.

Siis on võimalik ka filtreerida autosi kui on kondkakt teada, et on vaja 6- või seitsmekohalist autot maasturitel võib see tähendada kolmandat istmerida ja Vitode puhul võib olla comfort istmetega või tavasisuga bussi.
18:54 08.01.2010
vunt$$ (registreerimata)
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php

Aja arvestus ikka päris metsas.
Tänaseid sõnumeid näitab : eile 18:50

???
20:47 10.01.2010
vanames
17:22 12.01.2010
muhv,30 (registreerimata)
Huvitav, kõik tänased postitused on foorumi avalehel kirjaga nt14.39 EILE, kuigi teemale klõpsates on TÄNA!

Arvuti kell ja kuupäev endal õiged aga...
10:04 27.01.2010
kala sees (registreerimata)
mingi kala on jah. pärast postituse saatmist möödub kiirelt 24 tundi. ei tea kas jäin magama või. aga tekst on et 09:54 eile kuigi täna postitatud :D
10:16 27.01.2010
ne rabotaet (registreerimata)
rubriigis "Täpsem otsing" püüdub selline koht kus saaks eraldada kliimat ja kondtitsioneeri ? panin näiteks tingimuseks et kliimasedae, kuid leidis ka autosid millel lihtsalt konditsioneer märgitud kuulutusse. näiteks leidis muuhulgas selle isendi, kuigi olin märkinud et soovin vaid kliimaseadmega autosid näha http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/986/auto_php-id=4329
86-www_auto24_ee.html
21:45 31.01.2010
EK (registreerimata)
Tekkis mõte, et võiks olla võimalus eraldi otsida neid autosid, millel müüja pakub järelmaksu.
13:47 01.02.2010
Marko

13:02 täna
marx2270
Busside otsing
Tere. Ettepanek selline - busside otsingusse tekitada võimalus otsida ka reisijakohtade arvu järgi.
11:08 07.04.2010
qp (registreerimata)
Mis selle kasutatud autode otsinguga lahti on? Ükskõik, millisele autoliigile klikkad, tuleb ikkagi terve joru sulle neid korraga ette- mingi 10 000- 16000 isegi. Enne oli hea- ülevaatlik tabel sul ees ja vajalike juurde panid linnukesed ja voilaa! Asi toimis!
Loodame, et "remont" saab peagi läbi.
22:05 21.04.2010
tihti märkan et (registreerimata)
koduleht on kuidagi aeglane, eriti õhtuti? kuigi nett mul kiire. Võibolla ehk peaks rohkem investeerima Autoportaal OÜ-sse et saada kodulehte kiiremaks
16:43 23.04.2010
qp (registreerimata)
Sa proovi liikuda perekool.ee keskkonnas, siis oled õnnelik oma kiiruse üle. A24 on ikka väga kiire, teistega võrreldes.
13:08 16.05.2010
,, (registreerimata)
ehk oleks autoostjatel abiks see, kui kuulutuste juures oleks ka näha kuulutuse ülespaneku kuupäeva (või piltidel kuupäevatempel küljes)- kui mõni masin ikka aasta otsa müügis on ja mis võib tähendada näiteks lihtsalt seda, et küsitav hind ja auto tegelik seisukord pole kaugeltki vastavuses, siis ei pea ostja end üldse vaevama hakkama helistamise ja kohalesõiduga. teinekord leiad piltide järgi huvipakkuva masina, aga kohale sõites selgub hoopis karmim ja eemalepeletavam tõde ning siis kahju raisatud ajast ning rahast.
praegu saab küll kuulutusi reastada ülespaneku järjekorras, aga kas järjekorra viimane on seal olnud kolm kuud või kolm aastat,seda ei oska keegi arvata.
13:16 16.05.2010
,, (registreerimata)
huvitav- mõne pildi peal on aastaarv isegi olemas, mõnel ei. millest see? aga üldiselt ei teeks ka kuu markeerimine paha- tuletada loodust vaadates, et kas tegu (hilis) kevade või (vara) sügisega, pole ka alati eriti lihtne.
14:55 16.05.2010
y6xx (registreerimata)
sooviks samuti kuulutuste juurde kommenteerimise võimalust....kui auto aus, ei tohiks see olla ka autode müüjale eriline probleem.
17:12 16.05.2010
tõesti oleks tarvis kommentaar (registreerimata)
kuulutuste juures võiks olla link Kommenteeri seda kuulutust. Ning siis võiks vaikselt arutleda.. kuulutuse üles panijal võiks olla õigus kustutada oma kuulutuse kommentaare, sest võibolla mõni konkurent kes soovib sama marki autot müüa, hakkab mustama a.la nägin et avariis osalenud jne. siis saaks omanik laimu sisaldavad kommentaarid maha võtta, kuid jätta alles asjalikud.
17:17 16.05.2010
tõesti oleks tarvis kommentaar (registreerimata)
kuulutuse sisestamise juures võiks olla koht kus saad märkida kui ei soovi et kuulutust kommenteeritakse, umbes Luba/Keela. Siis saab kuulutaja algselt valida kui ta ei taha ehk ühtki kommentaari oma kuulutusele. samas võib olla isikuid kes soovivad et tema suksu oleks kommenteeritud
22:52 21.06.2010
-tenni (registreerimata)
kaks mõtet otsingute kohta: kaubikute otsingus võiks olla ka lisade all tagaluuk ning samuti võiks üldisesse otsingusse lisada märksõna invavarustus vms.
13:50 03.07.2010
Hm (registreerimata)
Kiirus.
Võrdlesin auto24.ee ja perekool.ee lehti. Perekooli leht on kolm korda aeglasem. Samas on ta ka 2,3 korda raskem.
Kuna popp on ikka populaarsematega võrrelda, siis auto24.ee on delfist 3,5 korda kiirem. Kiiruse ehk lehe laadimise aeg.

Numbrid siit: http://gtmetrix.com/

Põhimõtteliselt nagu kodulehe kiirus siin suurepärane.
13:48 14.09.2010
WagaBond7
1. Kõike mida annab linnukesega märkida võiks ka otsingu kaudu otsida võimalik. Näiteks on paljudel märgitud salongi eelsoojendus, aga täpsemas otsingus seda ja palju teisi ei ole.
2. Kui on nahkpolster, siis võiks ka olla nt võimalik valida erinevaid värve nagu beež, must, hall, pruun jne.
3. Siis on olemas muu info, mille alla ka vahest märgitakse erinevaid märksõnu, ka sellele võiks otsingus olla lahter. paned sinna sõna sisse ja viskab reas ette, kellel see sõna sees on.
4. Täpsemas otsingus võiks olla erinevatel markidel ja tüüpidel eraldi võimalik lisada ka kereversiooni tüüpi.

Jõudu !
18:12 26.10.2010
ckasull (registreerimata)
otsingus peaks olema ka võimalus istekohtade arvu sisestada
16:55 03.11.2010
q (registreerimata)
Väike ettepanek AUTO24`le - kas oleks võimalik sättida kõik foorumite kommentaarid nii, et nendele klikkides oleks esimene lehekülg see kus tegelikult kommenteeritakse mitte vastupidi. Näiteks mälumäng võiks avaneda leheküljega 58 mitte leheküljega 1. Ma olen vägagi kindel, et see meeldiks paljudele kasutajatele.
11:18 04.11.2010
Tuudur
Mina arvan, et see ei ole hea lahendus. Sellega süvendataks vaid kommentaaride kommenteerimist, mitte algsele küsimusele vastamist.
09:14 02.12.2010
R.K. (registreerimata)
mille hea pärast peavad need kontrollkoodi numbrid sellised imelikud olema? mingi uus trend? et üks loll kuskil tegi ja siis kõik riburadapidi järgi? näiteks seitsmel ja ühel on suht raske vahet teha.
19:55 14.12.2010
puls
Minu küsimus selline. Kas härrased otsustajad pelgavad tõepoolest nii koledalt lehe aktiivsuse langust, et ei julge sõnavõtjate registreerimist üles seada? Selgelt torkab silma peldikuseina loojatena just registreerimata tegelased.
11:01 03.01.2011
art86
Mis põhjusel nüüd auto24 nt rehvikuulutuse lisamisel hakkab küsima ettemaksu? St kui arve on 0,89 EUR siis pannakse 0,11 veel otsa,et saaks 1EUR täis? Saan aru,et see raha jääb minu kontole, kuid miks selline lahendus? Kui soovin maksta vaid ühe kuulutuse eest,siis miks peaksin veel raha lisaks "deponeerima". Reaalselt ma selle 0,11 EUR ga midagi peale ei haka ju auto24 kontol.
See on sama lahendus nagu ostes ühe toote maksad kahe eest ning saad ühe veel lisaks :)). Kellele ja milleks?
14:53 06.03.2011
njah (registreerimata)
mul selline küsimus - mõnikord kui kirjutan kommentaari, siis ütleb et kontrollkood vale. kuigi panin õige. selle bug'i peaksite korda tegema.
10:52 10.03.2011
rooba (registreerimata)
sa oled adminnide poolt blokitud siis.
12:06 09.04.2011
vunt$$ (registreerimata)
Tere.
Mul on tekkinud veits imelik nähtus just auto.24 foorumiga. Teiste saitidega seda ei esine. Praegugi, seda küsimust kirjutades pilt muudkui tõmbleb 2mm üles-alla hüpates - 2 nõksu üles ja 3 sekundi pärast jälle 2 nõksu alla. Vasakul servas foorumite nimekiri on paigal.

Veel: vasakul all nurgas, kus muidu kiri "Done", vilgub korraks niiet lugeda ei jõua Waiting for http// static.ak.fbc.......................

Tegemist läpakaga, lauaarvutis pole auto24-ga seda nhtust. Nähh, tähed jävad kah vahele.

Kas mul raudvaralised probleemid või on miski pahalane-kurjam mul läpakasse pesa teinud.
21:39 17.04.2011
ettepanek (registreerimata)
autode müügikuulutuse juures võiks olla "Vaadatud: 3251" näiteks, ehk siis mitu korda on kuulutust vaadatud.
21:48 17.04.2011
eelmine (registreerimata)
ehh :D siit ka uus küsimus, nimelt jälle juhtus see sama asi - kirjutan kommentaari panen kontrollkoodi, vajutan saada.

Statusbaril on tekst:

Waiting for http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php...

ja leht ei jookse kuhugi vajutan uuesti saada ja uuesti lõpuks tekib foorumisse 2 või kolm korda ühte sama kommentaari.
12:56 23.04.2011
silkars
Kuidas siduda firma kodulehte ja auto24 kuulutused.
nagu näiteks http://www.auto24.ee/clients/karuauto/list.php
Ei leidnud kusagilt infot selle kohta.
Tänud ette
10:56 24.04.2011
qp (registreerimata)
Ikka kimpus otsinguga. panen Volkswageni alla täpsustuseks mootoritähise V5 ja 2,3, kuid otsing teatab rõõmsalt, et tulemust ei leitud!:-(( Lappan siis kogu hunniku läbi ja nad ON ikkagi OLEMAS! Mis toimub?
20:03 08.06.2011
ahv7777777 (registreerimata)
tehke juba midagi nende müügikuulutustega. miks on võimalik rehve müües teha mitu valikut KORRAGA? nt suvi/talv/lamell jne. Otsin suvekumme siis mõni geenius paneb oma naelkummide juurde märke suvi/talv. Ja siis ilmub see naelkumm ka suvekate otsingusse. Mis ta arvab, et hakkan naelu välja kookima? Pange ainult üks valik. suvi on suvi ja mitte lamell/nael.
Teine asi on firmad, (quatre rehvid vist oli) kes panevad mingi rehvi müüki üli odavalt, et jookseks esimeste hulka otsingus. tegelt selle hinnaga seda rehvi ei ole. Õige hind on 3 korda suurem. Ja siis täpsustuses on kirjas, et kohapeal suur valik jne. See mis pildil on seda pole üldse. Selle jaoks võiks olla eraldi firmade teema, era isikutest eraldi. Praegu on nagu mingi odav viis end reklaamida.
14:12 22.07.2011
vanavunts
Vaat millise pildi tabasin !?

�ppes�it ja autokoolid

Ostuabi

S�iduki ostu finantseerimine

Vaba teema

V�istlustanner ehk autode v�rdlus

�ritused

18:52 07.08.2011
qp (registreerimata)
Täna on 7 august ja ikka tulevad need mustad küsimärgid ette ja ükskõik, kuhu teemasse klikid, satud ikka "erilistesse sõidukitesse". Tüütab juba.
22:07 23.08.2011
nördinud kasutaja (registreerimata)
pole oluline vist mitu MBit on interneti ühendus, auto24.ee on ikka mega aeglane. kui klikin kuulutuse piltidel siis ikka mega aeg tuleb oodata. ettepanek siis koduleht kiiremaks muuta
16:48 30.08.2011
keegiEIvasta (registreerimata)
Kas AS Sanoma Baltics lüpsab siit R-Kioski müüjatele palgaraha ?
Automüüjatele - mujal saate odavamalt kuulutada !
13:28 05.09.2011
halloooooo (registreerimata)
kuulge tegelased, pange kuulutuste juurde nupuke, teata ebakorrektsest kuulutusest.
Siiber juba nendest kummiärikatest, panevad turu odavama hinna ja siis juurde mingi haige teksti. Lähed kohale neid kumme tegelt müüa ei ole, vali kallimad, pilt illustratiivne jne,...

http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=475354
12:22 17.09.2011
Mototehnika all on varuosad ja muud kaubad ja seal edasi valin rehvid ja siis tuleb hunnik autorehve!!!!!!
Mida PGN teevad auto rehvid ja veljed tsiklite varuosade all??
16:36 07.11.2011
halloooo (registreerimata)
tegelikult ka tegelased. miks on võimalik müüjal valida koos valikud "suverehv/talverehv"? mis asi on suve-talverehv teie arust? On olemas talve ja suve omad. Jube tüütu on kui otsingus tuleb suverehvide all ka hunnik talvekaid. Mingi vana juust kust on naelad väljatõmmatud ja paari mm mustriga ei ole suvekumm. Varsti on autode all ka teem "auto/jeti/saan"???
17:25 01.12.2011
halooooooooo (registreerimata)
kuulge tehke midagi. muidu käite kustustate asju ja tõstate ringi.
Ma otsin suvekumme. Ikka jooksevad mulle otsingusse suve/talvekummid. No mitte kuidagi ei anna lamell suveka mõõtu välja. Miks peab olema võimalus sisestada suve/talvekas? Kes lammas sellise variandi ülde tegi?
19:30 01.12.2011
talvel ei sõidagi (registreerimata)
asi selles, et no kui volkswagen ostis audi tehase ära ja toodab nüüd ka audisid, siis tulevikus kui panna otsingusse AUDI, siis viskab ka kõik volkswagenid kuulutused juurde. nii ongi. milleks sulle suve rehvi vaja, M+S sobivad aastaringseks sõiduks, no talvel on vähe viletsam pidamine kui naastudega ja suvel on müra ja kütusekulu suurem ning pidurdusmaa pikem, aga vähemalt ei pea maksma 20€ 2 korda aastas vahetuse eest! kokkuhoid ju!
12:18 04.12.2011
Mototehnika otsing:
Margi saad valida aga mudelist pole midagi! Ainult:"vali KÕIK"
Mis mõtet sellel lahtril siis on, kui nii kui nii pead ise sisse toksima......
04:44 05.01.2012
maakas maalt (registreerimata)
Tere. Lumesaane tahaks otsida,millel on elektristarter ja tagurpidi käik.Autol saab küll igasugu väheolulist jama(a la katuseluuk ja cd mängija)otsingusse panna.
10:02 11.01.2012
´ (registreerimata)
kas neid veidrate linkide postitajaid ära ei saa kuidagi blokeerida?

rthynny

Uued tooted, uus hind korrigeerimist.
http://urlen.dk/Al
17:38 08.02.2012
hallooooo..... (registreerimata)
on siin keegi kes seda asja üldse jälgib???

Kas on lubatud kuulutuses REKLAAM?
Kuskil oli kirjas et ei ole.
Jube kihvt ju, tasuta kuulutamise portaal, paneme mingi libakuulutuse ja kõige odavama hinna ja siis kirjutame teksti juurde et REKLAAMKUULUTUS.
Haige...

http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=638166

Muu informatsioon

REKLAAMI KUULUTUS:
10:49 22.03.2012
Revali veering (registreerimata)
Panin Ipadile appstorest leitud rakenduse nimega auto24.ee . Probleem oli selline, et ei õnnestunud otsingut teha nii, et ainuke kriteerium oleks uued eespool. Tulid ikka margi järgi. Ettepanek on selline, et pange uuedeespool otsimise link selle rakenduse avalehele. Kui uuedeespool otsida ei saa siismõtetu app. Paljud nagu mina passivadki uutele kuulutustele peale ja Ipadiga on seda hea ükskõik kust teha.

Tänan
14:08 17.04.2012
ˇ (registreerimata)
no mis jama see on, et kogu aeg taob ette mingit 2004a suzuki teemat

Suzuki kasutatud autod
19:10 04.01.2004
Kaspar (registreerimata)
Õhufilter Tdi'le
Tere,
küsimus/mure selline: ootan diiselmootoriga autot(tehasetellimus na pikk:() ja tahaks juba eos lisada vabalthingavama õhufiltri(lihtsalt on selline "kiiks"). Kas diislile seda toodetakse?

Asjalike vastuste eest tänud ette, muude koht on kuskil mujal:)
Kaspar.
18:17 31.05.2012
Deus
16:16 06.11.2012
fix
Tere.

Miks ma ei saa oma kuulutuses muuta automarki?? Olen maksnud kuuaja eest ja nüüd läks auto remonti ,tahan panna selle kuulutuse asemele naise auto müüki...
20:38 06.11.2012
jahahh (registreerimata)
No vähemal kuu tagasi küll sai. Müüsin audi ära ja niisama koha täiteks panin mazda asemele...
10:10 07.11.2012
raizxc
To fix:

auto24.ee-ga on ühendust võtnud koostööpartnerid ja mitmed äri- ja erakliendid, et kuulutuse objektiks oleva sõiduki muutmine tekitab segadust ja häirib auto24 portaali funktsionaalsust, siis otsustati nende soovidele vastu tulla ning sõidukikuulutuse liiki, marki ja mudelit kuulutuse aktiivsel perioodil enam muuta ei saa.

Näiteks ei töötanud kuulutuse detailvaates korrektselt liisingu- ja kindlustuskalkulaatorid; auto24 kuulutuste bännerid teistes portaalides olid eksitavad; uute kuulutuste teavituste süsteem ei töötanud korrektselt; kuulutustevahetus teiste portaalidega oli raskendatud jne.

Muudetud 9.11.12 09:33

00:48 14.11.2012
marx001
Sama küsimus, miks ei saa muuta automarki?
Samuti sooviks teada mida ma ostan kui ma maksan auto24 kuulutuse eest? Siiani olen ma arusaanud et kui ma ostan 30päevase kuulutuse, siis on tegu see 30 päevase reklaampinnaga mis asub vastavas rubriigis (automüük, varuosad, oksjonid, jne.). Mille puhul on selle nn. kuulutuse autoril õigus muuta nii pilte kui ka andmeid, juhul kui need ei riku nn. head tava (ei sialda roppusi või mittevastavaid pilte) ja vastavad antud rubriigi olemusele. Muutmisõigus ei tohiks omada mingeid ajalisi või andmete muutmise piiranguid.
Samahästi võiks ju kehtida ka piirang auto andmete kohta (ei lubata panna valet kütusekulu, tühimassi, mootorivõimsust, ebakvaliteetseid pilte, jne.).

Kas see muudab olukorra palju selgemaks kui margi järgi on müügis BMW aga tegelikult müüakse andmete ja piltide järgi hoopis Fiati? Või tekkib müüki "BMW 520 Fiat Bravo"? Selliseid kuulutusi on juba päris palju peale seda uudset, margi mitte muutmis võimalust.
Kas nüüd hakkab keegi otsustama et kuna andmed pole õiged siis eemaldame kuulutuse? Aga ostnud olen ma ju tähtajalise reklaampinna. samahästi võiks ju väita et mu auto tühimass ei vasta tegelikkusele ja eemaldame kuulutuse.

Kas sellised muudatused ei põhjusta hoopis suuremat segadust, nii koostööparneritele kui ka klientidele?
Minuarust peletab see väga palju potensiaalseid ostjaid-müüjaid hoopis eemale ja uut müügikeskkonda valima.
Rääkimata sellest et nüüdsest hakkab enamus müüjaid valima võimalikult lühiajalist kuulutust, sest milleks maksta tühja pinna eest.

Pealegi kuidas suhtub tarbijakaitse sellisesse olukorda kus kuulutuse autor, kes on ostnud pikaajalise kuulutuse pinna, ei saa muuta müügieseme põhiandmeid?
Lisaks ei leidnud ma kuulutuse tingimuste seast ühtegi vastavat punkti mis keelaks hilisemalt kuulutuse andmete (auto margi) muutmise.

Sooviksin avalikult põhjendatud vastuseid antud küsimustele.
Tänan.
12:12 16.11.2012
auto24.ee
auto24 kasutustingimustes on kirjas, et "Ühe kuulutusega on mitme erineva objekti kuulutamine keelatud.". Antud lause ütleb, et ühe kuulutusega on lubatud kuulutada ainult ühte sõidukit (objekti). Kui vahetada ühe konkreetse kuulutuse perioodi jooksul sõidukeid (objekte), siis on tegemist erinevate sõidukite (objektide) kuulutamisega, mis on aga kasutustingimustega keelatud.
Vastavalt kasutustingimustele ei ole aktiivses kuulutuses objekti muutmine juba mitu aastat lubatud. Seetõttu võeti 05.11.2012 kasutusele auto24 süsteemimuudatus, mis tehnoloogiliselt ei võimalda enam kasutajal aktiivses kuulutuses olevat objekti muuta (takistab kasutajal rikkuda kasutustingimusi).

Mõned näited seoses objekti muutusega auto24 süsteemis tekkivate tehniliste (ja loogiliste) probleemide kohta:
Kasutaja soovib saada teavitust teatud parameetritele vastavate uute kuulutuste kohta. Kui mingis vanas kuulutuses muudetakse andmed ja kasutaja peaks teoreetiliselt saama teavituse, siis siiani ta seda ei saanud, kuna kuulutus on tegelikult sisestatud kunagi varem ja ei ole seega uus. Samuti on raskendatud selliste teenuste arendamine, mis puudutavad ajaloolist turustatistikat. Selliseid teenuseid kasutavad kindlustused, liisingud ja riigiasutused. Samuti on keeruline pakkuda klientidele nt hooajaliselt soodsamaid teenuseid (nt mototehnikale).
20:15 11.12.2012
R.K. (registreerimata)
olge nüüd vähe inimesed ja ärge selliseid reklaame küll siia ekraanile ujuma pange, millel puudub kinni panemise koht. siiber, kui mingi kakk ujub sul silme ees.
20:46 02.02.2014
kuno24
Taotlus lisada sõiduki otsingusse Varustuse alla järgmised tingimused:
-sportistmed,
-elektriliselt reguleeritavad istmed,
-eessõitjaga distantsi hoidev kiirushoidja (ACC)
-pidurdusfunktsiooniga kiirushoidja,
-nn head up diplay (tuuleklaasile projitseeritav info)
-comfort acess (mugav ligipääs),
-võtmeta käivitus
-pehmelt sulguvad uksed,
-eraldi tuua välja automaatkasti all DSG, variaator,
-õhkvedrustus

jms tilulilud, mis on kaasaegsetel sõidukitel.

Eemalda tuleks ABS, roolivõimendi- need on enamusel olemas. ABS sisaldub ka stabiilsuskontrollis või veojõukontrollis.

Autode lisavarustus vaikselt täiustub, oleks väga tänuväärne, et käiksite ajaga kaasas. Tõstate oma portaali konkurentsivõimet!

Tänades, K

Muudetud 3.2.14 13:38

13:02 06.02.2014
raizxc
Tere, kuno24!

Täname Teid muudatuste ettepanekute eest. Oleme tegelikult antud teemaga kursis ja otsinguvormi ülevaatamine juba käib ning lähiajal peaks seal ka mõned muudatused toimuma.

Kõike paremat!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.