Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KUIDAS KETSI IKKA ANDA?1

22:33 28.04.2006
wots
Kuidas ketsi ikka anda?1
õhtust.

mul hull probleem autoga.nimelt vaz2101 ei taha õieti rattaid ringi tõmmata.Noo kui ikka inimesed vaatavad minu autot tahan,et nad näeksid midagi huvititavat.Vajutan küll gaasi põhja ja lasen siduri järsku lahti kuid see eriti midagi ei tee.Minu arust palju kõvem on õhuklapp kinni tõmmata ja siis mõnusalt kiirendada,eriti foori tagant.Vahest teen isegi väga uutele autodele ära.Ma väga palju ka ei kiirenda,linnas ju raske järgmisel ristmikul pidama saada kui pidurid millegi pärast ei võta normaalselt.

Muidu on siks mõnus auto,vähemalt hoovist välja sõites annab mõnusalt mudas ketsi!

aga jah mida ma peaks tegema,et ristmikel startides ikka tossupilv saadaks mind?
23:14 28.04.2006
mart593
Re: Kuidas ketsi ikka anda?1
See auto ilmselt lihtsalt ei võimalda sul minna tossuga kohapealt ära, aga kui suur soov kummi põletada asfaldil siis võid nt telliskivid esirataste ette panna ja siis kohapeal kumme suitsetada.
00:59 29.04.2006
Audi_Quattro
wots, Su küsimusele vastus on Su postituse viimases lauses, kui ei taha Ladast loobuda, tuleb ntx. esisillaveoga isend soetada (VAZ 08, 09), need juba natukene põletavad :)
01:05 29.04.2006
wots (registreerimata)
kamoon ärge jamage.miks peavad siin foorumis nii imelikud inimesed olema.küsin abi ja mingit krappi hakatakse ajama.
Tegelt peaks aitama kitsaste talvekummide allapanek,siis ju lihtsam rattal ringi käia!!
11:36 29.04.2006
Audi_Quattro
usu mind, olen kunagi aegade hämaruses omanud ühte 2101 (1,2 moto) ja sealt seda kiuksu oli tõesti tegu kätte saada.
13:19 29.04.2006
olku (registreerimata)
oli omalgi kunagi 1,3 motoga 21011....ja rabas nagu pöörane, asi selles et karpas olid suuremad düüsid, ja tänu sellele rüüpas ka bena 15-20 l/100km, aga tõmmet oli....
13:23 29.04.2006
Audi_Quattro
wots, kas talverehvid pannakse autodele alla selleks, et ratas lihtsamini ringi käiks? (Eriti talvel), aga jah mingi kitsa 145 laiusega diagonaal kiunib vast paremini küll kui 165 radiaal rehv :)
13:47 29.04.2006
hakk (registreerimata)
tagurpidi võtab paremini
23:31 29.04.2006
wots (registreerimata)
lada muidu 2101 aga mootor on 06 oma.Kruusa peal pole tagurpidi mingi 30-40 meeterine kets mingi probleem.tahaks ikka just edaspidi ja asfaldil ka.Vilin on lahe!

14:01 30.04.2006
Audimeez (registreerimata)
Võimalik et sul sidur kulunud ja annab natuke järgi,ehk libiseb.
18:14 30.04.2006
Audi_Quattro
Egas muud, kui nüüd vutt-vutt Vihurisse, seal olla vennad 1600 moto läbi puurinud ja kunagisel Estonia vormelil kasutanud - see on Su viimane võimalus suits ja ving rehvi alt kätte saada :)
23:23 01.05.2006
Pja p (registreerimata)
...lased tuurid ülesse käik sisse sidur järsku lahti ja pidru pääle...sis saad koha pääl burnouti lasta:D vot nii tee mään
23:47 01.05.2006
Tauno (registreerimata)
Ma soovitan mitte oma Nõukogude autotööstuse klassikat ära lõhkuda. Kasuta parem mõnd lääne romu.
00:17 02.05.2006
S8 (registreerimata)
No kurat kui asi tehniliselt korras siis võtab kopikas rehvi ikka korralikult suitsema! Rool risti ja esimesega lähed kohalt asfaldil nii, et enne lased pöörded üles ja siis sidur lahti ja hoiad rooli jõuga risti. Kohapeal keerutab mõnuga masinat ringiratast ja kumm suitseb meeldivalt. Kunagi ära proovitud. Teine variant- vala vana õli kummidele:-D No siis suitseb nii, et autost välja ei näe enam. Varbaga hoiad pidurit peal, kannaga gaas põhja ja sidur üles. Õli keeb rehvi all nii, et lämbud selle tossu sisse:-D
Proovi järgi- see on hülgejutt, et kopikas kummi ei suitseta, lihtsalt oskama peab;-)
20:46 09.05.2006
jooseph
Pane siksi 1,6 peale õhupuhasti korralik ja parem sumps ...suitseb kyll!
14:28 13.05.2006
Tatikas (registreerimata)
Ega siin miski muu ei aita, kui turbo peale. Kuid mootori võid ka välja vahetada. Eestis ühed vennad panid kopikale 3.0 biturbo peale ja sellega suurem mure see, et kuidas kohalt ilma kummi suitsetamata ära minna:)
14:32 13.05.2006
Tatikas (registreerimata)
00:19 20.06.2006
sass (registreerimata)
Wots juhe koos või,audi quattro jutt oli õige,tasub soetada mingi esiveoline vaz kui just vaz-i soov on ,aga kui ei taha siis pead hakkama tegelema sellega et proovida tõesti mootorit võimsamaks ajada,mõtle kui nõme on vaadata kui sa sõidad ringi ja oled alla pannud mingid peenikesed rehvid nagu jalgratta kummid.Aga minu siks võttis suitsema siis kui rooli ka lõpuni välja keerasid ja siis sidurit päästad ja kõvasti gaasi põhja surud.Sirgelt kiirendades eriti suitsu kätte ei saa.
14:51 21.06.2006
markko wotsile (registreerimata)
mees osta auto enne kui burnouti tahad tegema hakata-mingi võimas bumer v ameeriklane.esiveoline siks jah põletab veic.ise olen saand kummid suitsema elukaaslase Audi 90-l.Kässar peale ja korras :D
19:28 05.07.2006
crx (registreerimata)
tead mida w?
soovitan sul muretseda endale sport sidur,see vähemalt kannab agumisele sillale kõik võimsuse edasi ja kui siis ka ratast ringi ei võta, siis osta endale mingi võimsam auto .)))
00:11 06.07.2006
argo (registreerimata)
mul on vaz 2105 1,3 mootor,ma ei hellita seda masinat .Annan gaasi nii,kuis vähega saab,aga läheb edasi küll,kerge minekuga on lada,kuid maanteel 110 km/h juures hakkab imeliku häält juba mootor tegema
10:38 07.07.2006
jack (registreerimata)
Mul oli originaal 06, see kõige kiirema kastiga, kus 3.-4. käigu vahe väike ja esimesed pikemad. 1. käiguga 60 kopika 40 vastu. Mootor oli veidi täiustatud. Ükskord remontisin defitsiidi ajal vana kopika kasti ja panin korraks 06-le kontrolliks alla. 1. käiguga jäigi ka asfaldil ratas kraapima, õigem oli 2. kohalt minna. Vaheta kasti või peaülekannet. Kitsamad rehvid ka aitavad. Turul liigub lisaks rallikate difreid. Vestle Ladafoorumi inimestega.
18:13 03.08.2006
Priit (registreerimata)
Pane uus sidur ja siis vilistab küll. Mul oli volga. Mootor oli tuunitud, aga vilinat ei kuskilt, panin uue siduri ketta ja tugevama korvi ja põletas kummi küll.
21:42 07.08.2006
martin (registreerimata)
jumal mees kuupeal elad ve? pane sinna turbo otsa oledki omadega mäel, niiet tossupiv taga.
22:06 07.08.2006
Villu (registreerimata)
22:39 08.08.2006
kunks (registreerimata)
ja vaata pagass üle. Kogu kola välja, tagavararatas ja tagaiste ka. Kitsas rehv alla ( äkki leiad veel diagonaalid kuskilt ) ja siis saab ka 1,2-se pikalt vilistama.
19:42 12.08.2006
ma hakkan ka rullnokaks nüüd (registreerimata)
Kuulge mehed, ma tahaks ka niimoodi ketsi anda valgusfoori taga.

http://videos.streetfire.net/category/Drifting/10/cf531543-4
089-40e4-b722-8d551b9e3428.htm

oooooojeeeeeeeeeeee. suitsetaks tallinnas sõpruse pst-l nii kõvasti, et taga tulev ei näeks mitte halligi enam.

ma vaatasin neid videoid ja naersin - bemmi vennad on geniaalsed pullivennad, seni kuni nad kedagi kabelisse ei saada :D

20:09 12.08.2006
pets (registreerimata)
20:22 12.08.2006
pets (registreerimata)
23:57 13.08.2006
fordi mees (registreerimata)
vaatasin neid videos.streetfire.net videosid ja ei mõista, kuidas need vennad ikka niimoodi ketsi libisema said.
kuna täna natuke vihma sadas, siis proovisin ka oma fordiga sama trikki teha.
läksin kurvi hea hooga ja külg ees ma kurvist välja tulles ei libisenud, sest sel hetkel, kui libisema hakkasin autoga, lendasin ma teelt välja põllu peale. tagumik läks nii ruttu käest ära, et ma ei saanudki aru, et juba 360 kraadi tehtud. õnneks oli põld asfaltiga enam vähem ühel tasapinnal. küll aga tuli summuti tagumine pütt küljest ära.
01:04 14.08.2006
mb_bmw
pane mingid kitsamad ja sügawama mustriga kummid ja wõimalikult pehme seguga
01:03 22.08.2006
andre (registreerimata)
pane enda ladale fordi v6(vanematel on) karpa peale ja vaata kus asi muutub !!!!
käivitamise aeg jookseb täis natukene aga pole hullu...kui käima läheb siis anna aga minna.
proovitud värk.
20:27 19.11.2006
ghb (registreerimata)
See ju kah siks....http://aegmaha.com/?id=3470&pp=eesti
20:28 19.11.2006
ghb (registreerimata)
22:15 23.11.2006
TO PETS (registreerimata)
Offspring - Million Miles Away
21:35 25.12.2006
eiki6
oiiii...lastekari...kui ketsi tahate kanda,siis vanad-head tartu potased on ülihead...ole ainult mees ja leia neid tänapäeval......kõike head
22:39 26.12.2006
126
Teie sigullid ikka vist lootusetult p***.Vanasti kui noor olin oli 01.Asfaldil võttis kummi põletama nagu nalja.Aga ega seda palju harrastada saanud-Kummide hankimine oli hirmus sahkendamine.
14:51 13.02.2007
Risso (registreerimata)
Aga sa vala bensiinipaaki paar pudelit toiduõli, siis lööb lisaks suitsupilvele ka pahvaka pannkoogilõhna välja
13:06 15.02.2007
VVV1
Võid anda pakitult võid ilma, võid anda täiesti uue või vana "juustu". Peaasi, et annad. Kõige paremad on muideks hiina ketsid.
04:46 25.03.2007
ehee (registreerimata)
kui kumm ei põle aga kiirendab hästi siis ainult NITRO ja veelkord NITRO
11:26 25.03.2007
urmet "turbo" järve (registreerimata)
et ketsi ikka täiega anda, peab autol olema kleepeka tuuning, s.t. külje peale kleebi esiustele "prembo", "g-ready", "spargo", "HGS", "OZ Race" ning tagaaknale pane kindlasti "Pioneer" kleepekas. tekib nagu jõhkralt väänet ja momenti ning pauerit, et ketsi täiega anda.
22:30 19.05.2007
jeeeeeeeeeee (registreerimata)
kle... mul oli ka siks sain 2 käiguga kohapeal koopad suitsu täis nii mis kole.sai nii tehtud ja igati pidi muud moodi ka igas asendis.ma ütlen et sul hakkab sidur libisema ja survelaager läheb kui sa kaua kavatsed ladaraideriga fooriataga näidata kuidas rehv suitseb.osta endale parem auto millega kummi põletada. aga samas võid ju siksil tagumised pidurid lahti võtta ja 1,6 mootor ja sul veel kopikas ka (eeldused et aeglane tagsild) peaxid saama suitsetada küll.
edu vaziga burnoutides fooritaga
20:58 01.06.2007
mjaah (registreerimata)
ja kui ma peaks mõne burnout-ahvi käest fooritaga kiviga aknasse saama, siis annan menti avalduse. mul pole ka kahju. jäägu eputamine ikka tavaliiklusest kõrvale.
19:04 06.06.2007
bigJ
mu autol üks ketsipede lõhkus esiklaasi ära kuradi aff raisk aga oli 2 päeva pärast ise uperkuuti lennand oma rullnokaga. Ja ülbe ka veel raisk isegi klaasi ei maksnud kinni, kindlustust polnd , auto ka arvel polnd no mis sa teed ****ga
21:10 27.06.2007
Vastan teatele (registreerimata)
Ma näen, et kesksuvine ajuvabasuse laine on juba kättejõudmas ja vanad lollid teemad nitrode, kw-juurde ja ketsiandmine on taas päevakorda kerkinud. Egas midagi, ketsi tuleb anda ikka nii, et kumm viliseb, tsikid vahivad, oz kleepekas ja makroflexist stanged värisevad ja isetehtud subwoofer müdiseb. Edu aretamisel!
22:38 27.06.2007
themaster88
Risti-virtsu maanteel koluvere tee ristis põletas siks küll vägevalt kummi, kannakaid saiisegi 3!!!!!manda käiguga lasta..... õppige ja harjutage.... aga 325e vastu on juba raskem saada..... kannakaid 4jandaga polnud mingi probleem lasta.... pagassid tühjaks ja parem pedaaal ni põhja kinni kui läheb! edu siis põletamisel... omega 3000dega ei tohiks enam eriline probleem fooritagant tormates sinist pilve saatma saada;)
21:23 02.07.2007
dzonson (registreerimata)
keevita differ kinni.
18:36 17.09.2007
jah (registreerimata)
aga võtta tagapidurid ära, niiet ainult ettejäävad pidurid ja siis kui ketsi hakkad andma, siis vajutad pidurid peale aga tagumistel, sel juhul ju pidurid ei hunka norm onju?muidu mul bemmil uued kummid kah.
00:12 24.09.2007
vanames
Elu raske ja kurb.Vaatasin siia kah ja üle pika aja sain kohe naerda,nii et peer tuli!IRW!
23:35 29.09.2007
generaator M (registreerimata)
22:37 04.11.2007
Anne Aru (registreerimata)
Omalt poolt arvan, et asi pole mitte autos vaid sinu sotsiaalses kuuluvuses afroameeriklaste alalisse kultuuriindentiteedi ajastusse. Paljud suured kirjastused on sellel teemal ka varem rääkinud. Põhiprobleem ongi selles, et sajandeid tagasi ei teatud autodest veel midagi. Seega jooksid alasti neegrid mööda kõva pinnast oda käes (järelikult olid ka sina üks neist) ning nende jalatalla reljeef kujunes vastavalt maastikule. Sinu jutu järgi tundub, et sinul on sama viga. Tald ei toeta korralikult vanema mudeli gaasipedaali ja ei lase selle sujuvalt tagasi libiseda samal ajal kui sidur võib oma peaga ükskõik mida teha. Sa peaksid silmad hoidma tahomeetril ja umbes enne 3000 pöördeni jõudmist vabasta sidur 7 mm ulatuses väga äkiliselt seejärel gaasipedaaliga mängides. Selle järel vabasta sidurit veidi aeglasemalt ja siis jäle kiiremini. Jätka tegevust kuni tagapeglist on suitsu näha. Alles seejärel suru gaas põhja. Siis peaks hea minek olema ja kütusekulu peaks ka normi jääma. Kui päris hästi aru ei saanud siis küsi kellegi targema käest.
12:35 15.12.2007
rebane07 (registreerimata)
mul endal 05kerega ja 07 mootoriga lada ,,, olen 15vana ,,,ostsin kunagi suvel sixi kes sellega rallit sõitis,,hea sumps all ja suur bensufilter ,,asjaga ei saa koha pealt minema!!!

02:24 15.01.2008
Stolts (registreerimata)
Vaatan, et sellel aastal veel pole teemat värskendatud ja see on kurvasti, nii asjalikku teemat peaks ikka uuendama aeg ajalt, tegemist ju nö. päevakajalise küsimusega ja teemaalgatajal tõsi taga.
Minu soovitus, tagarattad tavotiga kokku määrida ja peaks ka suitsu tulema. Edu.
10:27 15.01.2008
tartupets
mina paluks ketsi karbi sees ja soovitatavalt paaris:D

nali naljaks, ise oman lada 06 1.6 5k manuaaliga. ketsi sellega lasta ei saa, kui foori tagant kiirendada, kuid kerge mootorituuninguga saab küll. Sportpütt, madalama takistusega sissekollektor ning koonusfilter. hinnanguliselt kuskil +10 kW juures ja ketsi hakkab andma kyll.
19:30 31.01.2008
hahaa... (registreerimata)
Lasteaed :D
Ju need uued lääne autod siis ikka väga kehvad kui see postituse autori lada, valgufoori tagant saavad ka pähe. oi oi oi.
Kohutav kuhu maani on auto foorumite tase tõusnud :)
Osta omale mingi odav haikala buumer. :D
19:31 31.01.2008
hahaa.... (registreerimata)
Muideks, mida pehmem segu seda halvemini ta hetsi rebib. haardetegur kasvab.
Väga kõva segu just ei hoia teel.
00:43 02.02.2008
Tehnikatäkk (registreerimata)
No mida irvitama ,millega,siis kunagi rallit sõideti? See mootor tuunituna teeb ära teile ca pooltele Teie autodele kes te siin irvitate. Möltemisainet:mis on teie keskmine HJ tema 150-mne vastu? Üllatus,vöi mis?
16:28 09.02.2008
djgravel
no naera herneks nende kommide peale...
kes ytles et six ei põleta kummi...põletab kyll kui tahad
endal oli muidu 02 põletas kyll ka siis kui mootor hakkas kotti minema...
23:15 10.02.2008
Kast Puu (registreerimata)
Neid kommentaare lugedes tahaks eesti lipu värve muuta
01:09 25.02.2008
sierra kutt (registreerimata)
kohe lähen ketsitama
oi krt selle juttu lugemise peale lähen kohe õue ja hakkan oma sierral kumme puruks paugutama!! kummi suitsukas autos mega hea, loodan et keegi aint mente ei kutsu
21:25 09.12.2008
rait344 (registreerimata)
Uute bemmidega on ka mingi jama üldse ei saa ketsi anda natsa läheb ja siis hakkab kohe mingi tuli armatuuris põlema. Mida küll teha ?. Ma ise mõtlesin et võtaks selle pirni sealt välja äkki aitab!?. Ktsi tahaks ju ikka anda nii tossab. Toss ruulib. Kui sigull ketsi ei lähe võivad pidurid peal olla või on äkki kolvid katki.
12:03 27.12.2008
audi äss (registreerimata)
eile mõtlesin et käin oma audiga sussitamas, maanteel oli väga mõnus, vilistas ja suitses aga niikui lumese teepeale läksin oli kõik perrses tõbras tõmbas kraavi, stange vabsee ribadeks nüüd. Sain viimasedki naelad kummidest välja lastud. Nii et mehed kui sussitate siis ette vaatust esisillaveoga!! Tuleb ka pämar soetada siis mõnusam paugutada
11:30 01.02.2009
kert1500
ka 1,3 tõmbab hästi ja veel kuidas=http://www.youtube.com/watch?v=tqh4ZL4thvA&feature=re
lated
12:34 01.02.2009
kummikärsakas (registreerimata)
^ Märg tee + kitsad rehvid
12:55 04.02.2009
normaljokk (registreerimata)
Lõpuks üks arukas teema. Siks on lahe masin. Ära põe, et ketsi ei võta, lahe on seegi kui hirmsasti kräunutad masinat ja ikka saad sierra käest pähe.
01:36 22.02.2009
ketsiandja (registreerimata)
Ei noh. Teema oli ikka et kuidas ketsi anda? Sa võid ju anda niisama või viisakalt naeratades, võid tasuta ja tasu eest. Aga kui Su probleem on selles, et Sul ei ole ketse, siis jah, raske. Osta kusagilt, mul vist vedelevad kusagil veel yhed head hiinakad, võin Sulle ka ketsid anda!
17:18 02.03.2009
wirxz
kannaga pidurit ja varbaga gaasi ;)
18:31 02.03.2009
y6xx (registreerimata)
mul kunagi siks oli, sain ratta suitsema nii hästi, et algul lasin kruusapää asja hulluks ja sealt läks asfaldile ikka mega vilina ja suitsuga....a kauaks ei jätkunud seda autot.
13:44 14.04.2009
Tarmosk
krt mis küsimusi
osta auto kui tahad suitsetada
või pane siksile midagi paremat kapotialla:D:D
22:49 25.04.2009
Lil' . (registreerimata)
sul veel see masin alles ? või see viiene kastki ? :D
oleks huvitatud .
16:14 22.05.2009
yo (registreerimata)
Bensuga kummid üle lasta......pakk tikke ja tuld....ja suitseb nii et vähe,ise lased gaasi;)
16:45 01.06.2009
spetslist (registreerimata)
mul 335 on pidevalt rehv suitsemas, lasin aurex nitro paigaldada, nüüd iga foori all lasen väikse surtsaka kiirendades ja 2 käiguga 3-40 pealt rehv suitseb. enne pidi kõvasti vajutama, et teisega üldse reh vilisema hakkaks, nüüd phm vajuta ja suitseb.
15:45 16.11.2009
duudkuumkartul (registreerimata)
http://www.youtube.com/watch?v=JyeOjt9NrIw

Mina sain oma laadal ilusti kummi põlema ei mingit õli ega ****a!!!
16:58 21.12.2009
suss ringi (registreerimata)
ei teema on aus. Ostsin autole uued naelkummid ja tean, et ei ole kasulik ketsi anda(naelad tulevad välja). Agakui variant on lasen ikka rattad ringi. ****** need naelad, mõtlen omaette. Kõik inimesed võiks ketsi anda. Liiklus oleks poole lõbusam.
20:59 21.11.2010
väga viis !!!!! (registreerimata)
ladade ja muu rämpsu hävitamine on väga huvitav vaadata , nagu kinos oled ju järjest kõikke seda vaatad. edu kummitossutajatele ja muudele tegelastele , kes nii huvitava teema üles panid. ootaks huviga järge , põllurallidele ????????????+
00:01 14.09.2014
raijulm (registreerimata)
teema kyll vana kuid mu vend lasi 02 siksiga asfaldil ilusti ketsi :D
00:48 14.09.2014
Siidisdussuuu (registreerimata)
Kui tohib küsida siis Kui palju ketsi lasi ``su vend`` sentimeetrites võib ka mm ?
00:27 15.09.2014
rainjulm (registreerimata)
Eitea tapselt oelda aga meetrike oli kindlalt enne kui sumpa hakas vastu kardaani kaima
00:38 15.09.2014
Julmad naljad (registreerimata)
Siis oli see tennis mitte kets. Mis asi on sumpa, kas peaaegu sama mis lääba?
00:42 15.09.2014
rainjulm (registreerimata)
Re: Kuidas ketsi ikka anda?
Sumpa on sumbuti :D 02 liigub vagagi hasti kui natuke putidata. K
00:58 15.09.2014
V8 (registreerimata)
kui paput tahad põletada, pane rehvid saljarkasse ööseks likku, pehme ja vedel rehv tekitab hästi tossu.
01:02 15.09.2014
Mis asi on "saljarkasse ", kas kurgisoolvesi?
08:29 15.09.2014
jarru (registreerimata)
saljarka on venekeelne diiselkütuse hellitusnimi. Õige oleks ka seal öelda "dizelnoje toplivo"
Päris hästi ei saa ma aru, miks pakub nii palju pinget meestele, kui auto vale kaalujaotuse pärast löövad rattad tühja, selle asemel, et edasi liikuda. Nelivedu aitaks seda lahendada ja tagaveolised jäävad sügavalt mõttesse, eriti talvel foori tagant minnes. Aga edu sellegipoolest. Vaata ka "tühikargamine".
21:53 15.09.2014
Nu jah, eks "isapiim" on lastele ülekandunud, ei oska seda agressori keelt.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.