Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: SOODSAD REHVID REIFENDIREKT.DE -ST ?

21:11 30.04.2008
Kapten Trum (registreerimata)
Re: Soodsad rehvid Reifendirekt.de -st ?
mulle tundub,et oled mingi kohalik rehvikaupmees kes seda firmat maha teeb.see ei ole ju normaalne!kõik saavad tellitud kauba kätte,aga üks lammas aina vingub ja ilmselt jääbki vinguma
21:30 30.04.2008
Tuudur
kaptenile:
mulle tundub sama, sama postitaja kasutab siin teemas ka nime Timo2008 ;)
16:59 01.05.2008
Qrat212 (registreerimata)
Minu arust on ka vingujad just kohalikud rehvikaupmehed.Uurisin kunagi Kumho 235/55R17 rehvide kohta.Kohalik hind ca 3000.- tükk,aga väga hea tuttavana lubas 2000.- EEK-u tükist küsida.Tellisin ikkagi Reifendirektist.Hinnaks tuli koossaatmisega 1250.- EEKu rehvist ja kohal olid reedesel päeval peale teisipäevase õhtupooliku tellimust.Maksin muidugi krediitkaardiga,siis asjaajamine tiba kiirem.Hiljem tuttav rehvikaupmees avalikustas ka rehvi omahinna,millest järeldus,et eestlasest ahnemat ärimeest ei tunne.Olen Reifendirektist peale seda tellinud rehve nii oma autole kui ka sõprade omadele.Mingit negatiivset pole öelda.Rehvid reeglina kohal 3-4 päeva jooksul.Tellides tuleb muidugi jälgida ka "tärnikesi",mis näitavad rehvide saadavust hetkel,millest sõltuvad ka tarneajad.
Lisan veel ühe lingi:
http://www.camskill.co.uk/
17:33 07.05.2008
L0thar1us
Ise sain täna rehvid kätte ja lasin juba alla ka panna.
13:55 09.05.2008
niisamaniisama (registreerimata)
MIS KURADI KAUPMEES...????
RAHA POLE SIIAMAANI TAGASI SAANUD!!! TAHATE VÕIN TELLIMUS NRI ÖELDA, ET SAATE KONTROLLIDA VÕI HOOPIS ISE KORDA AJADA KUI KÕIGIL NII HÄSTI LÄHEB SELLE IDIOOTIDE FIRMAGA!!!
SEE EI OLE NALI, SIIAMAANI OOTAN RAHA... NÜÜD OLEN VÄHEMALT SUUTNUD MINGI INGLISMAA NRI VÄLJA HÄKKIDA, KUS SAAB VÄHEMALT KELLEGAGI ING. KEELES SUHELDA, KUIGI JAH, IGA KORD SAMA ASI, ET TEATAME "ACCOUNTINGUSSE EDASI" BLABLABLA...
KURAT VIHALE AJAB KOHE, TÕESTI NAGU NAPAKAS OLEN, ENDALE TUNDUB KA JUBA NII.. AGA NO MINGI REHVIKAUPMEES MA KINDLALT POLE JA EI KAVATSE HAKATA KA...!!!!
TÄNAN TÄHELEPANU EEST!
14:11 09.05.2008
plätu (registreerimata)
vahi kus kukkus karjuma
15:29 09.05.2008
AS (registreerimata)
Mis muud kui vähese **** viga! ;-)
Tüüpiline eestlane ... reageerib kohe üle kui midagi tema moodi ei ole.
19:42 09.05.2008
KimmoL
To niisamaniisama:

Äkki aitaks see: kirjelda oma mure ja lase kellelgi saksa keelde tõlkida. Siis paned e-maili ja asi valmis.
21:05 09.05.2008
L0thar1us
No ma võin anda näiteks meiliadred, kus ma sain inglise keeles kõik ära aetud:

teodora.bogdan@delti.com (klienditeenindaja, kellega mina suhtelsin)

reifendirekt@delti.com (see siis nö põhimeil ja kui sinna kirjutad, siis saad vastuse klienditeenindajalt, kellega edaspidi hakkad rääkima)
18:23 13.05.2008
niisamaniisama (registreerimata)
No nüüd juba hakkab looma... lasin saksa keelde tõlkida ja hakkas asi liikuma...
Samas reifendirekt@delti.com selle meili pealt ei saa mitte ühtegi vastust mitte kunagi?! See teodora.bogdan@delti.com on vist on ainuke email mille peal nad töötavad...
Aga tänud igatahes... loodetavsti siin rohkem ennast välja elama ei pea :))
11:27 14.05.2008
nerybak (registreerimata)
kui suur tarneaeg teil oli Reifendirekt.de -st tellides?
Möödunud juba mu 6 päeva (nendest 4 tööpäeva) ja rehvid veel pole välja saadetud isegi. Raha võeti krediitkardi kontolt ära.
11:47 14.05.2008
Lennuks (registreerimata)
kui tellida sellisest firmast siis peab ka endal veidi kannatust olema, hinnad on väga head ja siis peab maht olema suur. Seal ei istuta käed rüpes ja oodata tellimusi vaid tehakse tööd efektiivselt, vahest väiksem ooteaeg, vahest suurem. Seega telli oma rehvid aegsalt, ega see pole mingi üllatus et talv läbi ja suvekummid kulunud. Teine võimalus osta siit poole kallimalt, kuna poole koormusega firma töötajad tahavad ka palka ja kasumit saada.
12:55 14.05.2008
nerybak (registreerimata)
Aga keegi pole vastu, siis ainult 2-3 tööpäeva tarneaega pole vaja koduleheküljel kirjutada. Kui oleks 1 nädal, siis mina ei ootaks neid varem ja ei pabistanud.
18:33 14.05.2008
ära narveeri!tellisin viimati 3 erinevat mõõtu rehvi.esimesed 2 saabusid u.5 päevaga,järgmised 2 u. 12 päeva.viimased saabusid alles u.28 päeva hiljem.
18:53 22.06.2008
4568879 (registreerimata)
mul 9 päeva ja pole veel väljagi saadetud ja enam ei ole ju nagu tipp hooaeg, et seal järjekorrad peaks olema vms.

paras jama minumeelest ja nagu enne siin foorumis mainitud, siis suhtlemisega on neil ka väikesed probleemid- meilidele ei taheta kuidagi vastata

samas ega mul kiiret pole, aga lihtsat teistele teadmiseks, et kiirelt see asi küll ei toimi
13:36 03.07.2008
priitr001 (registreerimata)
26.06 tellisin neilt; täna hommikul oli GLS rehvidega ukse taga. Hinnavõit Eesti müüjatega võrreldes ca 2300 krooni.
19:06 05.07.2008
omasaar
Tellisin kaks jooksu (kahele autole ernevad mõõdud), maksin ülekandega, ooteaeg oli pikk, kuu aega, probleem tegelt lihtne, kuna rehvud olid samal tellimusel, aga asusui reinevates ladudes, siis sealt see viivitus, aga nüüd rehvid käes ja ise rahul. Minul oli võit väga suur, nii ca 4000 eek jooksu pealt võrreldes kohalike müüjatega elik koos paigaldusega tuli Goodyear Excellence 205/55 R16 91V hinnaks 1414 eek. Teisd rehvi masturi omad, nendega võit veel suurem, nii 1800 eek rehvi kohta! Sõnaga tasub tellida, soovitan
11:27 06.07.2008
to eelmisele (registreerimata)
sa pole eesti keelt proovinud ja ip järgi pesavad sind slaavlaseks.nad oskavad lugeda foorumit ja meelega kiusavad sind.
20:47 24.07.2008
valvurr (registreerimata)
täitsa lõpp Tsehhi VR-s Tesco poes on sai ja õlu palju odavamad,meie ahvid panevad ikka räigelt pappi tasku,ega keegi tea linki kust tellida?aga tegelikult kurat võtaks,ostke autod millele jõuate rehve osta,nt.195/65R15 pole seal *****gi soodsam!
07:13 25.07.2008
. (registreerimata)
arvata on,et näit 195/15 ja 225/16 on sealkandis samas hinnas,aga et eestis näitab suurem velg ka uhkemat ja kallimat autot(või siis kallist valuvelge),siis uhatakse meil just sellepärast suurematele mõõtudele kena kopikas otsa-küll rikkurid osta jõuavad.
08:08 25.07.2008
ants12334566 (registreerimata)
Natukene küll teemast kõrvale aga sai tellitud eelpool mainitud camskillist rehvid, 4 tk ühes mõõdus ja 2 tk teises mõõdus, kohale jõudsid nädalaga, transa hind oli 160 krooni kanti rehvi kohta, 4 rehvi mõõduga 225/45 17 " koos transaga hind pea 6400 krooni. Rehvi tootjaks Toyo, kohapeal vaevalt et keegi sellist hinda pakub.
23:19 25.07.2008
Huwiline10 (registreerimata)
Tellisin ka ja julgen soovitada küll.
Pühapäeval tellitud, krediitkaardiga kohe makstud ja reede ennelõunal käes (päris praktiline on ka jälgida saadetise kulgemist).
Hind on siiski soodus - 205/55 R16 ContiPremiumContact 2 V - hind koos transpordiga 357€ ehk ca. 1200 EEK/tk - arvan küll et sellise hinnaga Eestist osta ei õnnestu. Vahe tuleb ikka sadades kroonides rehvi kohta.
Ainuke väike miinus oli selles, et tellisin velje kaitserandiga variandi, tuli aga tavaline, aga see pole nüüd küll väga oluline teema, muidu kõik OK.
18:50 06.08.2008
Irala87 (registreerimata)
Sooviksin Reifendirekt.de -st rehve tellida. Äkki aitaks keegi mul selle protseduuri läbi teha või annaks juhiseid, kuna ise ei oska inglise keelt. Oleksin väga tänulik kui keegi saaks aidata.
16:46 11.08.2008
sbr (registreerimata)
22:01 11.08.2008
aiku0
See link on pisut parem hinnad ka kroonides http://www.reifendirekt.co.ee/
15:37 12.08.2008
abi vaja (registreerimata)
Potenza RE 050 215/45 R17 87W BW, EZ

Oskate öelda mida tähendavad need lühendid BW ja EZ. Siis on veel osadel markidel LZ , PZ .

Ei leia kuskilt nendele seletust.
16:34 12.08.2008
smoker
ei oska arvata, kuipalju on siin sõitjaid, kes mõtlevad ette järgmisele suvele? mina olen vaadanud praegu autol all olevaid rehve ja otsustanud neid järgmisel suvel enam mitte kasutada. olgu öeldud, et rehvimõõt on praegusel ajal vist juba harvaesinev 14``. seega, kasutades ära tööaega, olen sirvinud üht ja teist rehvimüüja kodukat; kus olen näinud soodsamaid pakkumisi, sinna ka kirjutanud. tuletanud meelde, et lattu on vaja ruumi teha saabuvatele talverehvidele ja olemasolevad suvekad ära müüa. selle tulemusena ostsin omale siitsamast eestist täiesti normaalse firmanimega uued rehvid hinnaga 450.- /tk. millised ja kelle käest-seda ei saa ma vist öelda, muidu hakatakse mind krdi kohalikuks rehvimüüjaks sõimama. nb-sama valemiga ostsin kevadel ka uued talverehvid. r-direkti odavamast pakkumisest oli praegune hind 200.-eeku odavam. asi pole vajaduses kõige odavamat osta, aga kui selleks on sobiv aeg ja võimalus, siis võib seda ju kasutada. mõeldes suverehvi hindadele 2009a kevadel, arvan, et tegin täitsa hea diili.
00:06 22.08.2008
Matt4,7 (registreerimata)
Oskan küll soovitada . Tellisin kevadel Continental 4x4 255/55 R18 M/S ja hinnavahe tuli Eesti maaletoojaga nelja rehvi kohta 10 000.- minu kasuks. Aega läks 8 päeva ja rehvid toodi koju kätte peale. Kui ei tee lolluseid tellimisel on kõik OK
09:26 07.10.2008
bluemondy
Kuna juttu pikkadest ooteaegadest siis proovisin varast tellimust. 205/55/16 Hakkapl5 on sama hinnaga kui Eestis poes/laos 29xx krooni. Ei paista eriti tõmblemist väärt
17:35 24.10.2008
Omier
näiteks mootorrattale sealt rehvi tellides tuleb kliendile Bridg. rehv odavam kui rehvimüüja ise Bridg.rehvid kätte saab.
09:07 27.11.2008
erks83 (registreerimata)
+372 658 00 65 on eestikeelne ja eestimeelne teenindus, täiesti arusaadavalt ja mõistetavalt suhtlevad, vähemalt minuga. Maksetähtajad jah tõsi ta on, natuke pikad, mulle öeldi miski krediitkaardiga kuni 6 päeva ja pangaülekandega ca 2 päeva, millele lisandub tarneaeg 6-8 päeva, nii et omaltpoolt tellitud 205/40 R!& rehvid kahe nädalaga laias laastus kätte. Kuna suhelda saab emakeeles, siis on võimalik kõik vastuseta jäänud küsimused ära esitada ja probleemidele lahendus leida. Isiklikult ei kurda teeninduse üle. On hullemaid.
18:29 28.11.2008
. (registreerimata)
kahtlane värk- nende kodulehe track & trace andmete järgi on rehvid mulle eile õhtul 17.30 kätte toimetatud, aga ei ole ma muhvigi saanud...
proovisin seda tel numbrit,aga praegu ilmselt juba tööväline aeg ja ei tõstnud keegi toru.
kes tegeleb eestis selle kauba laialiveoga?
gls-i kohta ei leidnud eesti andmebaasidest miskit, kuigi koduleht näitab,et miski kontor neil ilmselt eestis on. kui homme ka rehve ei näe,siis olen ilmselt üks vähestest,keda tüngasaajate nimekirja võib kanda. või vähemalt tüngakahtluse alla seada.
10:22 29.11.2008
Highlander
Anna teada, kui kätte saad, endal sama jama.
08:36 30.11.2008
. (registreerimata)
eile,st laup hommikul oli eesti post ukse taga...aga vale kaup. paki peal kleepekal olid ilusti minu andmed ja tellitud kauba andmed,aga pakendi sisu oli sootuks teine-14" asemel 16" ja hoopis teine firma. nüüd siis üritan hakata asju tagurpidises järjekorras ajama. ilmselt enne reifendirektiga kokkuleppele jõuda ja siis tagasi saata.
tundub,et edaspidi seda firmat enam rehvide soetamiseks ei kasuta, aitab ühest tüngast küll.
09:30 30.11.2008
einu768 (registreerimata)
endal oli ka mõni aeg tagasi nendega asjaajamist. esimene jama oli selline, et saadetise kulgemist ei olnud võimalik netist jälgida, kuna mulle saadetud paki number oli 12kohaline, kuid dps või mis ta ka iganes oli, kasutab 14kohalist numbrit. kokkuvõttes oli asi nii,et pakk tuli 6 päeva lubatust hiljem kohale ja mingil jumalast suvalisel ajal. mõtlen keset päeva ja ilma igasuguse etteteatamiseta. õnneks olid lapsed sel ajal kodus aga imelik ikkagi, nii võib iga suvaline pätt ukse taga kolistada-et teile on pakk. lihtsalt imestama paneb, et nad ei võta vaevaks helistada ja miski aeg kokku leppida,et ei oleks neil tühisõitu ja minul asjatut ootamist. kuigi telefoni number on paki peal aadressiga samal leibelil. olen ka eelnevalt neilt kaks korda kaupa tellinud ja teema on täpselt sama. keegi ei helista ette, lihtsalt mingi kutt on pakiga suvalisel ajal ukse taga. ühel korral jällegi miski kella kahe paiku ja teinekord pool üheksa õhtul. noh see kriitika on muidugi rohkem kullerifirma aadressil, kuigi ilmselt on RD-l võimalik ka veidi asjalikum koostööpartner valida. lõppude lõpuks maksab kojuveo kinni klient, kes soovib ikkagi turvalist ja õigeaegset kättetoimetamist. saatsin ka sama teema kohta asjaosalistele meilid aga mingit vastust ei ole saanud loomulikult.

09:38 30.11.2008
. (registreerimata)
saksast tassis asjad siis gls,nende track&trace näitas ilusti,kus kaup hetkel asub, nende eestipoolne vastuvõtja on lex system ja sealt anti pakk edasi eesti postile. eest posti kuller sõimas ka,et miks pole tel. numbrit, kuigi ma selle tellimusse lisasin- järelikult sakslased(türgid?) ei viitsi kogu infi ümber trükkida. ja tundub,et ka laos töötavad türgid, sest eksida tollide ja firmaga on ikka liiga suur möödapanek. kui ma nüüd reifendirektiga kokkuleppele ei saa,siis tuleb hakata rehve kas müüma või vahetama. pluss on see,et 16" saaja saab nad tunduvalt odavamalt- ma küsin ikka 14" eest makstud hinda.
13:58 04.12.2008
aiku0
Mul tulid 7päeva. Õige asi oli pakis kõik oli muretu( rehvid ka ainult mõned nädalad tagasi toodetud). See kuller võiks ju muidugi ette helistada eriti kui aadressiks on korter pandud, aga ega ta üle kolme sõna eesti keelt ei osanud ja kaubikul olid ka läti numbrid.
16:07 26.04.2009
ICC (registreerimata)
Soovitan rehvid osta ikka Eesti ettevõttest. Sest hilisem asjaajamine ei tasu seda odavat hinda ära. Täiesti norm hinnaga ja kvaliteediga rehvid sain www.baranka.ee -st - soovitan Spotiva rehvi.
Ja tõesti, ärge hoidke rehvide pealt kokku, sest see on ainuke vahedetail auto ja tee vahel!!!
22:44 26.04.2009
to itse itse (registreerimata)
Osatn kellelet tahan, sa võid oma barankadega edasi veereda.Nael kummi!
23:07 27.04.2009
Fred535 (registreerimata)
Nojah, sealt www.baranka.ee'st saad Sportiva
Mujalt saab sama raha eest Goodyeari või Continentali
12:39 14.05.2009
mees linnast (registreerimata)
noh, ma olen rehvide ostmisel Eestis alati alet saanud. lihtsalt küsida tuleb.

teine asi on siis, kui peaks rehviga mingi garantii-jama juhtuma. siis ei teosta sul keegi seda ja oledki üksi oma munakujuliste rehvidega...

näiteks üks mu tuttav sattus praakpartii otsa: neljast rehvist kolm viskasid. kuna ta oli ostnud need Eestist, siis vahetati ilma mingi probleemita rehvid välja.

eks vaene mees säästab sealt, kus saab; rikas mees sealt, kus parajasti vaja. aga jah, rikas mees pigem küsib Eestis alet...
21:53 14.05.2009
loe kogu teema korralikult läbi!ma ei osta ühtegi autoga seotud juppi ilma aleta.aled siis vahemikus 10-35%.kuid kahjuks tuleb saksast tellides ikkagi odavam.peale selle saad valida absoluutselt kõike(kiirusindeksid,rehvimustrid jne)eestis ostes pead võtma seda mida kohapeal on.
13:26 15.05.2009
Silmsinine (registreerimata)
Sellel kevadel on üllatanud Tartu ATNobe.Saksast tellides tuleb Michelin
vöi Bridgestone ligi sada krooni kallim,Fireston isegi kakssada.Seni olid
Reifendirecti hinnad soodsaimad aga turg on sundinud Eestis hindu alla
tooma.Ahjaa,võrdlesin 195-65-15-91T rehve.
14:52 29.05.2009
VVV1
Meil on ka jah lõpuks rehvide hinnad mõnes kohas kõvasti alla läinud.
Üks eelis jääb ikkagi euroopast tellides. Üldjuhul (ja suht värske rehvimudeli korral) saab sealt värskema rehvi, kui meilt.
Meil tellitakse müügifirmadesse rehve heal juhul ehk 2 korda aastas, seal tuuakse uusi rehve ilmselt koguaeg peale ja vanade rehvide hinnad langevad. Meil pole vahet millal rehv on toodetud, pärast mitut laos seisnud aastat üritatakse ikka sama hinnaga müüa.
12:07 18.06.2009
au6 (registreerimata)
Sai kah rehvid 29.05.2009 tellitud ja.3.06.2009 pandi saksast teele.netist oli hea jälgida kuidas kaup liikus.teatati et kätte peaks saama 09.06. rehvid jõudsid eestiss 10.06.js siis 13.06. oli kirjas et aadressiga mingi jama ja antud kuhugi.saatsin siis meile aga nendele keegi ei vastanud.siis helistati ja küsiti milles probleem.siis vabandati et eesti poolne kuller oli vahetunud ja et15.06 anti uuele kullerile kaup ja telefoni number ja saabuvad kas 10 või 17.06.Ja 17 õhtupoolikul kuller helistas,küsis teed ja rehvid kohal.Aega läks aga asi toimis.Teenindus eesti keelne.Võitsin 4 rehvi pealt 2t.Meil selle rehvi hind 1500,seal980.
17:31 10.07.2009
kapo002
Mina olen korduvalt ostnud Rehvikaubamaja kaudu endale ja sõpradele rehvid. Ostsin näiteks 205/55/16 Continental Sportcontact 2 1400.- tk ja talvekad ostsin ka ära Nokian hklp 4 1250.- tk

21:21 13.07.2009
marshal007
no ei tea kas ikka on soodne

Muudetud 24.7.09 22:11

17:09 17.08.2009
marshal007
Väga soodne on osta ka Eestist vaatage www.rehvikaubamaja.ee
23:13 17.08.2009
marita57
Kummikunstnikud ehk www.kumm.ee pakub hetkel Eestis konkurentsitult soodsaimaid hindu.

Ise tellisin enda autole rehvid sealt ära, nüüd siis võib ka teistele soovitada .-)
20:50 18.08.2009
mida seal kumm.ee soodsat on?pealegi pole seal mitte halligi mingit laovaru.tellivad.ok.ma võin ka tellida kuid ikkagi saan soodsamalt.
22:23 18.08.2009
Tsenarist (registreerimata)
Miks peaks netist tellima kui:
Fulda CaratExelero 225/45 R17 91Y on reifendirektis 1497.50 EEK kui
Eestist saab enamvähem sama hinnaga.
http://www.grunder.ee/hinnakirjad/rehvid/lisainfo/12099
Hind isegi soodsam ja mine või kohe järele.
See pole ainus näide, saab ka Eestist soodsalt.
205/55 R16 Continental SportContact on ka samas firmas ca 150 soodsam:)
15:29 21.08.2009
VVV1
Mis selles Fuldas üldse nii mõtekat oleks, et teda muretseda oleks mõtet. Sama hinnaga tunduvalt mõistlikumaid asju. Pole nad üheski testis mittemidagi saavutanud, et talve ega suverehvidega. Küll aga on silmapaistnud talverehvid kehva pidamisega, keskpärase juhitavusega ja suverehvid suure veeratakistusega (kütusekuluga) ja muude omaduste poolest täiesti keskpärased.
Continentali SportContact on juba "teine ooper" minuarvates üks mitmete mõtekate suverehvide hulgast.
21:12 21.08.2009
küünik (registreerimata)
vvv1, olen üsna kindel, et sa pole kunagi fulda rehvidega sõitnud, mis sa niisama plärtsud?
20:33 27.08.2009
artur 23 (registreerimata)
12:16 19.09.2009
marita57
Kumm.ee kogemus:
Läksin kohale, ütlesin, et tahan enda autole (see tähendab, et suhteliselt häid ja vaikseid) 205/55 R16 rehve. Valida oli kohapeal en-väh sama hinnaga TM kevadise testi võitjad 1. ja 2. koht.
Valisin neist kahest Goodyear Optigrip (vesiliug ja müra), maksma läks 1250.- rehv ehk 5000.- jooks, paigaldus ning vana rehvijooksu utiliseerimine kõik hinna sees.
Selle kohta ütlengi, et ise olen rahul :)

PS Täpselt samad rehvid on kumm.ee's võrreldes siin eespool kiidetud grunder.ee hinnakirjaga 400 krooni soodsamad!

Muudetud 19.9.09 12:21

13:53 22.09.2009
VVV1
Erinevalt nii mõnestki ma niisama ei plärtsu. Olen sõitnud Fuldalt nii suve-, kui talverehvidega ja peale selle lugenud peaaegu kõiki viimaste aastate rehviteste. Erinevalt tüüpilise Continentali toodanguga, on Fulda täiesti keskpärane, kui mitte sellegi "alumises servas" nähtus.
15:50 23.03.2010
Oluline (registreerimata)
Mul ühel tuttaval oli Reifendirekt-st tellitud rehvidega jama - ei tule ega tule need rehvid kohale! Lõpuks sai tellimus pika-peale tühistatud. Seega ei soovita....
16:35 23.03.2010
olulisem (registreerimata)
Mina tellisin 10.03.2010 Nokiani suverehvid, kohale jõudsid 18.03.2010. Allkirja vastu anti üle. 5+
17:06 23.03.2010
Nokian WR (registreerimata)
Sain ka üllatavalt kähku oma soovitud rehvid kätte, muidugi paar päeva lisas saarele tarnimine, kuid tellimine, info operatiivsus, kättetoimetamine 5+, kuigi minumeelest hakkavad eesti saidil olevad hinnad tänaseks võrreldes saksa saidiga käest ära minema
17:21 23.03.2010
head rehvid (registreerimata)
Ütleks, et Tallinnas kõigeparem koht kus uued rehvid osta on kummiproff.ee. peale heade soodukate on seal ka väga kiire ja hea klienditeenindus. nt rehvi vahetuse ajal saab ps2 mängida :D
17:23 23.03.2010
head rehvid (registreerimata)
17:27 23.03.2010
ava silmad (registreerimata)
kummiproff on viimane peldik kus hinnad paigast täiega.
18:55 23.03.2010
to: Nokian WR (registreerimata)
kui sa tellisid sellised rehvid nagu siin lingil,siis talveks need ei kõlba- kiilakaga ja kinnisõidetud lumel pidamist sisuliselt ei ole, kuid lörtsis ja märjal asfaldil päris head. lahtises lumes ronivad ka päris talutavalt. tänavust talve alustasin nendega,aga lume saabudes viskasin alt minema- ei saa kohalt,ei saa pidama.

http://www.nokiantires.com/tyre?id=11884&group=1.02&
name=Nokian+WR
11:56 24.03.2010
VVV1
Kahel korral tellinud ja mõlemal korral arvates rehvi teelepanemisest 4 päevaga kätte toimetatud.
Viimasel korral R17 nelja rehvi pealt hinnavõit võrreldes Eestis müüdavate täpselt samade rehvidega ligi 4000 kr. Kuigi jah, mingi megaallahindluse ajal saaks ilmselt ka väiksema hinnavahega.
Sealt tellides ka see eelis, et saab kindel olla, et tegemist on värskete rehvidega, mitte mitmeid aastaid kusagil laos seisnutega, nagu need meie "rehvimüüatel" tihti on, kui kusagilt mingitelt laostühjendusmüükidelt mingid vanad allahinnatud rehvid äraostetud ja siia meilemüügiks kohale toimetatud.
Rehvidel on tootmisaeg nädalalse täpsusega pealekantud. Näiteks
DOT 1210 tähendab 2010 aasta 12 nädal.

Muudetud 24.3.10 11:58

14:16 24.03.2010
Ström (registreerimata)
Minu valitud suvekummide hind Reifendirekt`is on 636.-( kiirusindeks T ) ja
871.- ( kiirusindeks H ).Sama suvekumm meil 500 - 600.- ( kiirusindeks T ).
Minul võitu kahjuks ei tule.
10:26 25.03.2010
to VVV1 (registreerimata)
Mis 17" rehvide puhul see nii suur hinnavahe tuli ?
16:33 25.03.2010
VVV1
Goodyear Eagle F1, seda võrreldes meie tavaliste müügihindadega. Praegu mõnelpool ka olnud suuri allahindlusi ja vahe oleks väiksem, kusagil nägin isegi mingit reklaami, kus oli sama hinnaga, aga reifendirektis on nad koguaeg sellise hinnaga ja praegu on seal ka allahindlus 5% (täna viimane päev), nii, et oleks saanud veel odavamalt, kui poleks olnud varem tellitud. Aga reifendirekti hind sisaldab ka kohaletoimetamise kulusid Eestisse, nii, et tegelikult on rehvi enda hind veel odavam.
Nagu ka eespool mainisin saab alati kindel olla, et tegu on värske rehviga ja samuti on ka tagastamisvõimalus, kui rehv defektne või, kui ei meeldi (eelduseks, et pole autoalla pandud).
See koht näitab ilmekalt, mis on rehvihinnad tegelikult euroopas ja ega sealgi rehve ilma kasumimarginaalita müüda. Ainult, et see pole seal selline nagu meil.

Muudetud 25.3.10 16:39

21:33 25.03.2010
63amg (registreerimata)
eelmine hooaeg tellisin 17 tolli conti sport contactid.nendel tuli hinnavahe veel suurem.pealegi, saab seal valida sobiva kiirusindeksiga rehvi,mida eestis jällegi võimalik ei ole.
10:01 14.04.2010
VVV1
Eestis millegipärast mõni rehvimüügikoht "punnitab silmi", kui küsida isegi näiteks V kiirusklassiga rehvi ja üritab sulle ikka oma mingite "osavate" põhjendustega olemasolevat H kiirusklassi pähemäärida.
Normaalsest rehvimüügikohast ei saa valida mitte ainult kiirusklassi, vaid ka koormusindeksit, runaflat, veljekaitserandiga, mustade või valgete küljekirjadega jne rehve.
21:16 14.04.2010
valvurr
tjahh...see kiirusklass on ka huvitav asi...minu masinal on rehvi nõutud kiirusindeksiks märgitud H,aga tehase poolt on maksimumkiiruseks 178km/h-teoreetiliselt on siis indeksist T küll ja veel,koormusindeksid on aga üsnagi mõõdupõhised...
12:42 10.03.2015
SuurTammeKas (registreerimata)
Tere

Vaatasin ja analüüsisin ning mina soovitan vaadata www.kummiproff.ee lehele. Ostsin sealt uued rehvid suveks aga alla ei pannud veel. Jätsin nende juurde ootele ja kui öösel enam miinust ei viska siis panen alla ;)))

Päikest!
16:01 10.03.2015
crv' 13 bens (registreerimata)
Viimane postitus oli pea 5 aastat tagasi :) Aga huvi pärast siis vaatasin... minu crv rehviring tuleb Pirelli P7 näol pea 200 € ja Michelin Lat. Spordi näol 60 € odavam, kui tellin Reifendirect'ist. Rohkem sama marki rehvi mõlemalt lehelt ei leidnud, kuna kummiproffis valikuvõimalus väiksem Aga see võrdlus siis ainult minu auto rehviringi näol (225/60/R18). Huvitab nüüd, et mis rehve sina analüüsisid? Edu!
18:45 10.03.2015
xaxaxa (registreerimata)
rehviliider.ee ja reifendirekt ikka kõige soodsamad ostukohad. Mida suurem toll, seda suurem võit!
11:59 20.11.2018
Aleks_001 (registreerimata)
Rehvid on ok.
Kohaletoimetamine 29pv.
Ebameeldiv kogemus!
22:13 03.12.2018
Toivo_
Huvitav, et Eesti tellijatele see üldse ei loe, kes rehve müüb - peaasi, et odav oleks ja siis ootadki 29 päeva :D Reifendirekt, Tirendo ja Giga-rehvid on kõik üks ja sama Rumeenia(!) firma, mille ainuke kontakt asub kuskil Timisoaras. Head tellimist.
12:32 04.12.2018
Kaido Sven86 (registreerimata)
Rehviliider on ka täpselt sama Rumeenia firma, mis Reifen, Tirendo, Giga jt. Nad on lihtsalt 4+ erinevat poodi teinud siia sama sisuga (vt kontakte kasvõi kõikidel lehtedel). Ükskõik kust tellid, ikka ootad sama kaua.
13:57 04.12.2018
looder23
Endale tellitud jooks tuli mingi nädalaga kohale. Ei saa aru, milles probleem seisneb, toivo?
17:52 04.12.2018
Kunnnn (registreerimata)
Siis lihtsalt loodril vedas, üsna tihti ootavad kliendid üle kahe nädala ja vahest tuleb kaks rehvi nädalaga ja teist kahte ootad kolm nädalat.
Odavamalt kui Eestist saab sealt ainult vanu mudeleid või mingeid iks rehve, mis Eesti talve ei sobigi.
18:51 04.12.2018
jahhh (registreerimata)
Korduvalt sealt tellinud, pole kunagi tarnega probleeme olnud, reeglina kohal alla nädalaga. Kuigi nüüd leiab seal rehve odavamalt kui Eestist ikka väga harva, aastaid tagasi oli vahe oluliselt suurem.
12:45 05.12.2018
Kaido Sven86 (registreerimata)
Kui keegi on paari euro säästmiseks oled nõus kuskilt pommiaugust tellima ja 2-3 nädalat kaupa ootama, siis see on juba elustiil.
12:52 05.12.2018
......... (registreerimata)
Mõistlik inimene oskab vajadusi ette näha ning võib ka kaks nädalat kaupa oodata. Tellin näiteks septembris ja oktoobris on rehvid kohal ning talv võib tulla. Kunagi ammu ostsin ka sealt ja tegelikult olid kuskil viie päevaga kohal. Aga praegu on eestis rehvivalik nii suur ja hinnad täitsa normaalsed, seega kaugelt tellimine ei oma enam suurt mõtet.
16:44 05.12.2018
63amg (registreerimata)
kõik õige.ei ole vaja asju jätta viimase minuti peale.mina näiteks sätin rehve ja velgi juba kevadeks
18:20 05.12.2018
chr05 (registreerimata)
Mis eesti talve ei sobi-Saad seda mida tellid-kunn.Viimane tellimus oli septembris.Kolme päevaga eesti,eestis tellijani 12 päeva.Samuti tellimine inglismaalt- 4päeva pealinna,pealinnast põlvasse 8päeva,meie kullerite tase siis.
20:46 05.12.2018
... (registreerimata)
eestisisene liiklus on vahel tõesti alla igasugust arvestust. aga kiireim pakk, mis iial minuni on jõudnud, tuli inglismaalt ööpäevaga ning upsi abil. tegu tavalise pakiga ja ei tea, miks nad sellise tempoga ta teele panid.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.