Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: REKKAMEHE PUHKEPAUS

21:28 08.11.2006
tyyper2000
Rekkamehe puhkepaus
Jälgede järgi tundus,et on tuuri peale visanud.
21:36 08.11.2006
e (registreerimata)
Re: Rekkamehe puhkepaus
Tee on sirge, äkki jooksis orav üle tee ja rekkamees proovis teda säästa :)
09:25 09.11.2006
mem (registreerimata)
pigem on püütud teda välja tõmmata, aga ega see nii lihtsalt ka ei käi.
09:37 09.11.2006
Vata (registreerimata)
Isegi võib öelda õnnelik õnnetus.
10:18 09.11.2006
Kapten Trumm (registreerimata)
kindlasti on süüdi teehooldus mehed.või läks lihtsalt kõht lahti.
08:48 10.11.2006
Rene (registreerimata)
Kas LT numbritega auto ?
Põhiliselt Leedukad harrastavad selliseid parklaid ;)
Eks ikka juhtub
01:22 11.11.2006
jupp (registreerimata)
Hakake sõitma Piiterist Moskva poole ja kui te ei näe vähemalt ühte samalaadset olukorda...siis hakake tagasi sõitma ja vaadake uuesti. Ja kui siis ka ei näe, siis oleks targem silmad üle kontrollida. Mina sain 2004. aastal kui viimati käisin 3 otsapidi trenaažis sõidukit.
22:38 12.11.2006
kiisu (registreerimata)
Asi ju naljast kaugel...vahel piisab sellestki, kui mõni **** oma väikese autoga jalus on, või siis mõtleb järsku pidurdada. Kui ikka tonnid seljas....katsu koheselt pidama saada...ega ikka ei saa küll. Mul neist meestest päris kahju..olgu nad mis riigist tahes. Mul oma mees ka teeb sellist tööd ja tean mis see tähendab..
15:31 14.11.2006
veix (registreerimata)
kui ma ei eksi siis sellist pilti nägin teel Pärnu-Tallinn..jäljed viitasid selgele piruetile..see oli vist eelmine E või T
04:26 26.11.2006
jfk
24-dal pidas üks ametimees pausi Saku linnas ;)
Imelik, kuidas nad oskavad sirgel teel ja LINNAkiirusel auto üle kontrolli kaotada...
14:58 26.11.2006
jorss
Imelikku ei ole siin midagi. Vaata, seal on ülekäigurada ja ilmselt eessõitja jäi seisma, et jalakäija üle tee lasta. Rekkamees magas eessõitja pidurdamise maha ja edasi valis ainuõige lahenduse - jättis eessõitja ja jalakäija terveks ning keeras lihtsalt tee pealt maha. Ei tea, kui palju ja kus seal jalakäijad olid, aga kui paremal oli ruumi nagu praegu pildi peal, oleks võinud õigel ajal gaasi anda, oleks asfaldi peale saanud, mitte ei istuks kõhu peal.
Omal ka kunagi Järvevana ülekäigu juures pea samuti juhtunud. Tulin GAZ 53-ga Tartu mnt. poolt, lörts oli maas, pidama ei saanud, teises reas ja vastassuunas polnud samuti ruumi. Ainuke vaba ruum oli tee ja raudtee vaheline haljasala(olemuselt küll nagu künnipõld). Vahepeal oli külg õhus ja raputas ka koledasti, aga läbi ma sealt ühe hooga läksin.
15:31 26.11.2006
tassap (registreerimata)
Ülekäiguraja tõttu vast jah selline peenrakülastus juhtus, kuid teades Sakus seda kohta - suht seljataga on kitsas ringristmik, seega rekka kiirus ei saand teab mis suur olla. Aga praegu Sakus sõites aitab ka väiksemast kiirusest, sest suve lõpus pandi kogu alevikus ja mujalgi samanimelises vallas uus asfalt ja see on sile ja libe nagu klaas. Et elu veel huvitavam oleks, on pea iag ristmiks ringristmik ja tekitatud ka ohtralt ülilaiu ja kõrge äärega ohutussaari ja muud taolist. Esimese lumega oli ikka tõesti kohutav sõita, üldse pidamist pole ja teelt välja sõites on pea kõikjal mingid munakiviservad või muud jaburused ees.

Sakus võiks keegi stangede kiirvahetust pakkuda sel talvel. Päris hea nõudlus hakkab olema.
16:47 26.11.2006
jfk jälle (registreerimata)
*****, ära oleta...Äkki veel ületas noor ema oma imikuga teed ja noor pardipere tatsas sabas jne.
Teepeenar seal piisvalt kaussi meenutav, seega õnne oli tal küllaga, et ratastele jäi.

Ahjah, juht põõnas seal roolitaga rahulikult edasi;)
16:33 28.11.2006
nimi (registreerimata)
huvitav kas ta siis eelneva ringi võttis otse...minu meelest on see rocco poe ristmiku poolt tulles ...kuidas on võimalik nii kiiresti magama jääda?
17:41 14.12.2009
ajukas olen (registreerimata)
Vedas et püsti jäi!!
23:37 15.12.2009
to ajukas (registreerimata)
kui pikalt koomas olid või juhtmed lahti 16:33 28.11.2006 kuni 17:41 eile (14.12.2009)
18:51 16.12.2009
ajukas olen (registreerimata)
mis asja?? maga kaineks naq OMG ???
Kle ma arvan et sa ajad mind kellgagi segamini.
Ma ei viitsinud mingit nime välja mõtlema hakata nii et valisin suvalt "AJUKAS" vOT ...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.