Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TESPERA OÜ

15:30 02.12.2006
cptpiff
TESPERA OÜ
Lugu järgmine: käisin nimetatud firmas õli vahetamas.
Vahetati nii mootori kui ka käigukasti õli.
Peale õlivahetust panin auto kaheks päevaks parklasse seisma.
nüüd, aga avastasin, et parklas otse minu auto all on suur õlilaik ja oma üllatuseks selgus, et käigukast on kahe päevaga tühjaks jooksnud :). Nüüd siis üritan minna õiglust nõudma!
Kas kellegil on veel halbu kogemusi nimetatud firma töömeestega ja kuidas probleemid lahenesid?
18:54 02.12.2006
vova pläät (registreerimata)
Re: TESPERA OÜ
endal on antud firmaga ainult head kogemused olnud.
sai bensiinifiltrit oma 2 tundi vahetatud seal, kuna kogu aeg ilmnesid ootamatud takistused. vahepeal tekkis tunne, et auto jääb sinna veel kauemakski, aga siiski suutsis remondimees ootamatud takistused kõrvaldada ning ei pidanudki jalameheks jääma.
07:43 07.12.2006
cptpiff
Käisin siis õiglust nõudmas!
Nuh, tegid oma ****sti tehtud töö uuesti - tuli välja, et hr.automehaanik oli ühe tihendi väga valesti ja viltu paigaldanud ja seepärast ka mu käigukast
õlist tühjaks jooksis. Mehed tunnistasid oma viga vähemalt, ega hakanud vastu vaidlema :)
Lasin maksta ka treileri arve kinni.
Muide see kogu "pull" tundus Tespera meestele väga tavaline ja rutiinne!
Õnneks käigukastiga paistab kõik korras olevat.

Üks on kindel - edaspidi kasutan teiste firmade teenuseid.
20:15 02.08.2007
retret (registreerimata)
siuke küssa et kas see on normaalne silla kontrollimine mida seal tehakse?

tõstetakse auto üles tõstukiga ja siis pannakse tala esisilla juurde kuskile ja lastakse auto alla nii et rattad jäävad õhku ja auto selle tala otsa rippuma. Ja siis logistatakse rattaid. Tagaotsaga tehakse seal samamoodi...

Kas midagi ära ei lõhu niimoodi? Hale oli vaadata oma autot :)

Veermik ka vist ilma koormuseta ja pole vist päris see kui maa peal seisev auto...
20:34 02.08.2007
pato (registreerimata)
See on väga õige tegevus!
21:49 02.08.2007
piffile (registreerimata)
Vaata asja natuke teise nurga alt ka. Neid töökodasid kus kordagi eksitud ei ole on tõenäoliselt kaduvväike osa kui neid üldse on. Mida nad siis sinu arvates oleksid pidanud tegema kui miski asi viltu läks? Mulle on mulje jäänud et tihti ei tunnistata üldse oma viga ja sa kulutad oma närve ja aega jne.
09:36 03.08.2007
motodoktor (registreerimata)
sildade liigendite loksusid niimoodi kontrollitaksegi, regullimisel lastakse auto jälle oma raskusele, sellepärast esindused ei lasegi kõrval passida, et pärast igasugu huvitavaid komme ei tekiks. igatahes võib õelda et esindustes tekib rohkem igasugu probleeme, inimene lihtsalt ei näe, mida tehakse. kui ei kannata vaadata haamriga auto löömist, siis võiks parem mitte kõrval seista.
17:52 03.08.2007
Kapten Trum (registreerimata)
teatud autodel saab sildu kontrollida ainult normaalolekus(rattad maas)
17:34 09.08.2007
maarek2007
küsiks siis selle peale millises teeninduses ka käisid??neid linnapeal mitmeid juu.
aga jah seda juhtub ka esinduses.tean ise kahte juhtumit.seega ei juhtu sellel kes kodus istub ja ei tee mitte midagi.
10:14 10.08.2007
halb kogemus (registreerimata)
Saan ka nüüd oma kogemuse kirja panna: asi siis algas sellest et minu masina viimane pütt hakkas viltu vajuma ja läksin siis tesperasse. Ajasin auto sisse ja hakati uurima. Tuli välja, et ennem tagasilda on üks ühendus ära roostetanud ja vaja uus ots panna. Remondimees hakkas siis lahti kruvima. Kõigepealt suutis mees sumbuti viimase püti 2m kõrguselt vastu maad kukutada, seejärel lõikas ta läbiroostetanud osa viltu ära ja keevitas uue osa samuti viltu külge. Kõige selle tulemusena jäi tagumine pütt natuke viltu hoidma. Mis sest et tüüp vägistas seda hullult aga kokkuvõttes jäi sumps paraja pinge alla. Aga kuna viltune pütt eriti silma ei hakka mõtlesin, et no mis seal ikka. Töö sai tehtud kuigi mitte korralikult.
Mõne aja möödudes hakka viimane pütt pidevalt täiesti viltu vajuma, kuna klamber ei pidanud pingele vastu. Varsti nägin et kuna selline pinge oli sumpsil sees siis oli ära väänanud ja kokkuvõttes oleks tagumine pada peaaegu ära kukkunud. Sai see ka siis ära parandatud aga loomulikult ma ei läinud enam tesperasse. Seejärel väänas täiesti terve toru peale turbot mul kohe puruks nii et kukkus täiesti alt ära. Siis sai asjast korralikult villand ja võtsin sumpsi kogupikkuses alt ära ja sai kõik viltused keevised lahti võetud ja korda tehtud.
Igatahes jama kui palju ja ainult sellest et mingi firma ei suuda endale kvaliteetset tööjõudu hankida.

23:04 13.11.2008
egert333
tahtsin lihtsalt esisilla reguleerimist, mis maksab seal firmas 400 kr. ennem vahetasin ära mõlemad sharniirid ja rooliotsa. ajasin auto sisse, mille võttis vastu mingi vene valodja. esiteks kutt hakkas tagasilda kontrollima....küsisin et miks sa seda teed, ma ju tahtsin ainult esisilla regulli, see peale oli vaikus....teiseks hakkas ta ilgelt mu rooli otsa kuumutama et seda lahti teha.ma küsisin et miks seda vaja on et ma alles eile keerasin selle sinna et ära tee lisatööd ühesõnaga, mina ju ikkagi maksan. see peale vist solvus et ma ütlesin talle et mulle ei ole vaja selliseid tõid ja tormas ülemuse juurde ja loobus töö tegemisest. sellepeale polnud mul midagi öelda kui et nägemist ja läksin peterburi mnt-le ja sain kohe aja ning tehti ilusti ära ilma kisata.
Ühesõnaga jälgige ikka mis töö te tellisite ja mida teeb tegelikult töömees. kokku taheti mulle esitada arve silla regullis töömehe tunnitasu eest ja kuumutamise eest mida iganes see ka ei tähendaks. kokku üle tuhande krooni. lõpuks maksin siis autokontrolli raha 150 kr ja kadusin kus kurat.

Muudetud 14.8.12 17:06

17:36 14.11.2008
090909 (registreerimata)
Käisin oma autoga ka mitmetes sillastendides tesperas, forss jne kus öeld,i et tagumist silda ei ole võimalik paika ajada, ei ole võimalik reguleerida jne. Aga üks koht (ei tohi reklaami teha aga tegelevad autospordiga) pandi piinliku täpsusega nii esisilla kui ka tagumise silla paika. Esisilla kallal kulus mingi 30 minutit ning tagasilla jaoks kulus neil ligi tund aega lammutamist ja sellekäigus sai seal ka puksid vahetatud. Tagumine sild sai paika täpselt nii nagu pidi ja seda mu silmeall. Ausaltöeldes kartsin et nüüd tuleb juba arve selle eest aga ei midagi 680 krooni ja prinditi ka silla regulli paber välja. Nüüdseks käin alati seal ja ainult seal sillakontrollis ja ka hooldust tegemas.
19:46 14.11.2008
sõltlane (registreerimata)
Kui reklaami ei tohi teha küsin teisiti-on tegu üht Jaapani marki esindava firmaga?
19:26 16.11.2008
ärge veiderdage (registreerimata)
see eiole reklaam kui soovitada inimestele häid kohti
23:57 18.02.2009
Cab (registreerimata)
Andsin töökäsu - vahetada audi a8 esisillas kõik detailid, mis vahetamist vajavad ja reguleerida sild seejärel. Auto kätte saanuna avastasin, et rool on viltu peal. Auto ei "kisu" aga rool on otsesõites viltu peal. Helistasin tagasi, audi läks uuesti sillastendi. Mõtlen, et nüüd on asi lahendatud - saan auto tunnikese pärast uuesti kätte. Arvake ära, kuidas rool peal on? Helistan uuesti tagasi ja ütlen, et rool on endiselt viltu. Vastuseks arvab klienditeenindaja, et nende sillastend küll ei näita, et midagi valesti oleks. Lisaks arvab veel, et roolivõimendi võib ka sellist probleemi põhjustada - reguleerid silla paika ja paned siis mootori käima ning ongi rooli viltu. Ütlen, et mida iganes - ma sooviksin, et rool oleks otse ja sild paigas. Tunnistab klienditeenindaja, et see on jah tavapärane eesmärk kuid ütleb ka kohe, et nemad enam midagi teha ei saa. Kui ikka nende aparaat näitab, et kõik on paigas, siis on kõik paigas. Soovitab mul minna kuhugi teise teenindusse ja lubab sillareguleerimise pärast kinni maksta. Mõnus koht - läheme kõik Tesperasse silda reguleerima.
08:40 19.02.2009
annan tesperale tasuta nõu (registreerimata)
Keeraku rool otseks ja reguleerigu uuesti üle siis sild.
Ühte poolt järgi lasta ja teist peale keerata ja asi korras.
Rool võib olla ka 90 kraadi viltu ja neil näitab, et rattad otse.
TESPERA ruulib.
09:15 19.02.2009
jensensen (registreerimata)
Kui teed juttu heast remonditöökojast, siis see ON reklaam, aga kui teed juttu halvast töökojast, siis see on KRIITIKA. Paraku on siin foorumis REKLAAM keelatud!
11:09 19.02.2009
to jensensen (registreerimata)
Postitus oli irooniana mõeldud ;)
13:11 13.08.2012
hkirsman
Ei tea kas nüüd aastal 2012 on midagi paremaks läinud? Sellise jutu pääle ei julge väga 250 euri kärukonku panemise eest ära anda.
20:16 14.08.2012
tus (registreerimata)
kui tahad raha niisama ära anda siis mine Tesperasse ,kui tahad et korda tehakse ja juppe ka vahetatakse siis vali selline töökoda kus saad ise juures seista
13:52 13.03.2020
Kannataja (registreerimata)
Ei soovita selle ettevõttega koostööd teha.

Järjest meie bussidel kärukonksudega probleemid ja isegi enam ei vastanud meie kirjadele!
14:02 13.03.2020
63amg (registreerimata)
egas kirja teel ei remondita.kohale tuleb minna ja asi selgeks teha
14:11 13.03.2020
Käisime 3 korda kohal ja tulemust on pildid näha!
15:04 13.03.2020
R.K. (registreerimata)
No mis seal pildil siis on? Üks punane juhe ja üks katkine. Kumb siis tulemus on?
16:49 13.03.2020
Kunnnn (registreerimata)
Selle pildi järgi on keegi need juhtmed puruks rebinud, vaevalt, et tespera seda tegi.
18:39 13.03.2020
63amg (registreerimata)
mitte rebitud,vaid lõigatud.tegelikult ei saa ma pointile pihta,et kes on süüdi ja miks korda ei tehta
21:16 13.03.2020
Oleme lasknud mitme sõidukil TESPERA OÜ paigaldada konks ja neist mitmel see lakkas töötamast. Viimane juhtu oli siis selline, kus reis pidi toimuma Norra, panime haagise külge ja midagi ei toiminud.

Pöördusime kohe nende juurde tagasi, tegid nii öelda korda ja ennem autot kätte ei saanud, kui arve oli tasutud.

Taas haagis külge ja endiselt ei töötanud midagi, siis võtsime süsteem ise lahti ja meil ees oli selline vaatepilt, et vanad juhtmed oli maha lõigatud ja jäetud sinna vedelema- süsteem taas lühises vms!

07:43 14.03.2020
... (registreerimata)
Kui tööle võetakse noored tattninad, kes isegi taskulmabil ei oska patareid vahetada, siis tulemused ongi sellised.
09:08 14.03.2020
Kunnnn (registreerimata)
Haagise elektri pool on ikka korras?
Kui sellised juhtmed jättis tespera, siis on kriitika muidugi õigustatud.
15:30 15.03.2020
stammer (registreerimata)
mis tattninad? Minu mäletamist mööda on see ühemehefirma ja oli vägagi OK koht 90-ndate lõpus. Nüüd on palju aega möödas ja on teisigi kohti, kus saab kvaliteetset teenindust. Iseasi kas on vahendeid maksmiseks.
18:39 15.03.2020
... (registreerimata)
Aasta 2019 IV kvartalis kuulus TESPERA OÜ meeskonda 2 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 650 EUR/kuus.

https://scorestorybook.ee/media/10220607/tespera-ou-palgaral
lilugu?id=1419139

niiet mida te selle palga eest tahate?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.