Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HAJA AUTOKOOL

04:48 06.12.2006
riinu41
Haja autokool
Käisin seal terve koolituse kõik päevad ,mitte ühtegi puudumist .Teste ikka lahendada ei oska . Andke nõu kuidas endale kergemini need selgeks teha , mulle tundub ,et kooli testid on väga keeruliselt kokku seatud. Või olen mina väga juhmakas .ARKI-omadega saaks nagu enam vähem hakkama . Ka sõiduõpetajaga ei vedanud ,tal oli väga palju õpilasi ja koguaeg kiire.Närviline oli ka :(
08:26 06.12.2006
primeratibi (registreerimata)
Re: Haja autokool
ise käisin ka hajas ja täna lähen sinna lõppastet tegema :D

aga jah, kooli testid on küll natuke teistsugused kui arki ja muud testid, kuid siiski põhimõtte on sama.

tee lihtsalt omale märgid ja pöörded selgeks LEst ja siis õpi need muud küsimused pähe sealt arki testi vihikust(soovitan ka vaadata vanemat versiooni, seda, millel see roheline leht kaanel on, seal on kuidagi paremini õiged vastused näha). õppi asjad lihtsalt pähe, just eriti need mida teed kui tee ääres mingit põõsad on või midagi sellist :D ja need liikluskindlustusega seotud küsimused, neis tõesti puudub loogika, ülejäänutes on küll minu arust loogika olemas, lihtsalt lahenda väga usinalt teste ja küll need asjad lõpuks meelde jäävad, mulle vähemalt niiviisi jäi meelde :D

kes, kui see saladus pole, on sinu sõiduõpetaja ja su teooria õpetaja?

mulle andis teooriat aivar, ta oli suht norm mees, enne kooli teooria eksamit sai nagu väga-väga palju koolieksami teste lahendatud, peaaegu kõik variandid läbi :D.

sõiduõpetaja oli mul raigo. temal tundus küll vabu aegu olema, vähemalt kord kui mitte tihedamini sai nädalas sõitmas käidud, närviline ta ka polnud.

siis sõidutunnid on läbi(40 korda?) ja kogu teooria ka???
(aga kui sul sellised probleemid on sõiduõpetajaga(kui muidugi ikka sõitmas käid, kuigi kogu jutt minevikus), et te kohe ei klapi või tal on liiga vähe aega, siis mine kooli ja kurda oma mure ära ja ütle, et tahad sõiduõpetajat vahetada, vali keegi teine siis, sellest probleemi olla ei tohiks)

aga jah tee omale see teooria väga selgeks, kuna ei ole mingit sellist asja nagu võib olla saan hakkama, on kas saan või mitte, vahepealne variant ei ole hea.

edu.
20:02 06.12.2006
oot (registreerimata)
mina kiidan hajat aga teste mis eksamitel lahenda ka arki lehelt.
<http://www.ark.ee/atp/?id=228> sealt vajuta testi demo ja lahenda sadu kordi läbi!
23:35 12.12.2006
no (registreerimata)
ei ütleks , et need testid kohe nii erinevad on. põhimõtteline liiklemine ju. kas tahad testid pähe õppida või? ise õppisin nii testide raamatu järgi kui ka arki.kodulehe järgi ja tegin teooria esimese korraga ära. sõidutunni venivad kahjuks jah, õpsil pole piisavalt aega :(
13:09 20.04.2008
kk (registreerimata)
Kas tasub mina Hajasse? St. plaanin teha koolivahetuse
22:29 20.04.2008
B. (registreerimata)
Haja oli väga tasemel kool. Kõik inimesed olid väga meeldivad (Puutusin kokku kolme sõiduõpetajaga, minu alatine oli Urve. Kahjuks õppetundide õpetaja nime ei mäleta) ja üleüldine süsteem mulle istus. Soovitan igastahes!
16:03 28.11.2009
Tann123456789 (registreerimata)
Hajas sain teooriast 3-nda korraga läbi ja autokooli sõidueksami 2 korraga,

ning pärast Tallinna Arkis läks kõik esimese korraga puhtalt läbi nii, et mina
olen rahul Haja Autokooliga.

Sõiduõpetajaks oli tookord halli Hyndai Getziga õpetaja Helmut, Tuus vana!

:)
19:25 12.12.2009
we4r567 (registreerimata)
Soovitan küll enda kogemuste põhjal Hajasse minna.
Autokool oli lõpetatud 2 kuu ja nädalaga. Lihtsalt autokooli sõidueksamile kohe ei saanud kuna oli järjekord.
Autokooli teeoria eksami ja - sõidueksami sooritasin esimese korraga kohe ära. Teooria õpetaja Aivar oli väga hea teooria õpetaja, nalja sai, ning sõiduõpetaja sattus ka väga tasemel inimene! Autokooli sõidueksam oli kerge, tuleb sujuvalt sõita ning liiklust vähegi jälgida, kiirust jms. Kui selliste lihtsate assjadega hakkama ei saa ja närv sees on siis võiks aru saada ,et selline inimene ei sobi kahjuks autorooli ja kõik.
Teooria eksamiks õppimisel soovitan kindlasti kasutada Kaja autokooli poolt tehtud programmi. Programmi saab siit http://www.kaja.ee/index.php/page,6
Kui vähegi viitsimist teooriat õppida on ning sõitmine ülejõu ei käi siis vaevalt ,et kahetsed ,et Hajasse läksid.
20:06 13.12.2009
mikk paldiski (registreerimata)
oleme sõdurid ja õppisime Haja-s. Auto oli peugeot ja Arsen. Väga väga kiidan.
23:52 13.12.2009
zann123
Endalgi A ja B kat tehtud Hajas. Teooriat ja A kati andis Aivar, kes on vägagi normaalne ja tore mees. Tuhat kiidusõna talle. B kati sõitu tegi Helmut Getziga. Väga rahulik mees, ei lähe närvi kunagi ja seletab kõik korralikult ära. Kooli tegin läbi pisult alla kahe kuu. Ning ARK esimesel korral läbi.
18:38 05.12.2011
Haja lõpetaja (registreerimata)
Mina olen küll täitsa rahul selle kooliga.
Hind mille välja käisin sisaldas kõikke (v.a platsi raha pidin juurde maksma platsi haldajale) -teooriatunde, sõidutunde ja kooli eksameid. Käisin pea 2 kuud ja eksamid sooritasin esimestel kordadel.
Õpetajad asjakohased ja analüüsivad. Ei lennanud kordagi peale, et mida sa nüüd teed vms...... Peale selle sai kohapeal ka teste käia lahendamas ja sellest oli ka kasu, sest teada tuntud teema on ju see, et ükski küsimus ei kordu kunagi ja see arendabki just.
Teenindus meeldiv.

PS! Ei ole eit
09:06 06.12.2011
Haja vilistlane (registreerimata)
Minul on Haja kooliga küll ainult positiivsed kogemused. Suhtumine meeldiv ja õpilasi toetav. Õpetaja Aivari tunnid olid alati huvitavad ja lõbusad. Sai teooria hästi selgeks . Sõiduõpetajaks oli Helmut. Ta on küll üsna range ,aga selgitab hästi ja konkreetselt, pole mingit pikka jahumist . Eksamitega sain enda arvates ka hästi hakkama. Enne teooriaeksami käisin veel teste lahendamas ja eksamil oli üsna lihtne.
Soovitan küll Hajasse minna. Nüüd jääb teha veel lõppastmekoolitus!
19:59 15.03.2012
... (registreerimata)
Ei tea midagi. Autokoolis oli ca 2 aastane vahe. Viisin dokumendid Haja-sse ja 2 nädala pärast oli autokooli tunnistus käes.

Nüüdseks muidugi load kenasti rahakoti vahel.
Ühesõnaga, suured tänud Haja-le ja sealsetele õpetajatele.
19:30 08.12.2013
xxxf5 (registreerimata)
Selliseid inimesi ja "koole" nagu Haja pole enam palju alles, Venemaalt võib leida taolisi veel. Kes tahab kõige jubedamasse autokooli minna Eestis, siis palun
23:09 19.12.2013
Õppur22a (registreerimata)
Lõpetasin kooli suvel, olen rahul, seleta, mis seal on nüüd halvasti?
13:46 07.01.2016
Agono (registreerimata)
Käisin haja autokoolis d kat ametikoolitusel eksami kukkusin läbi kuna eksamil küsiti auto töösilidbrite tööjärjekorda ja väga palju muid väga spetsiifilisi asju mida täna bussijuht teadma ei peaks vaidlesin vanahärraga antud teemade üle kuid see oli sama mis vasikaga võidu joosta - ikka ju vanakooli mees. Samas pakkus ta mulle kohe uut eksamit raha eest teha kuid eelnevalt väitis et ma olen testi põhjal liikluses väga ohtlik. Eksamil keeratakse vint täiega üle tundub et eesmärk on vist raha teenida. Käisin pool aastlat varem ce ametikoolitusel OÜ Autosõit kus oli koolitus väga mõistlik ja räägiti asjadest mida vaja oli.
SOOVITAN HAJA AUTOKOOLIST KAUGE KAAREGA MÖÖDA KÄIA

14:20 16.07.2017
adsfaaf (registreerimata)
Antud autokool lüpsab täiega õpilasi oma uute testidega. Tegelt peab andma tšeki korduseksami eest, aga nemad panevad selle raha laua alla, mida hiljem jagavad.
Eelmised autokoolid on väga möistvad olnud ja ei ole nii rasked, aga seal testides on pandud igasugused tillikad sisse, mida kogenud juhid ei teagi...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.